Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Maková > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Maková — copyeditorka a konzultantka webového obsahu

Zobrazuji č. 2130 z celkem 44 doporučení prezentace Kristýna Maková:
Kristýna je velmi profesionální a zkušená editorka a stylistka. Pravidelně si ji najímám na gramatické a stylistické korektury svých článků a jsem nadmíru spokojena. Kristýny si cením zejména pro její kreativitu a zároveň citlivost při korekcích, pro její pracovní entuziasmus, spolehlivost a tempo. Pokud hledáte profesionála ve svém oboru, pak je to Kristýna. Vřele doporučuji.

Bc. Karolína Racková

Kristýna Maková hodnotila na základě naší vzájemné dohody náš web. Cílem bylo připravit analýzu, v níž zhodnotí informativní hodnotu i přitažlivost pro čtenáře; v případě nalezení nedostatků také navržení konkrétních opatření ke zlepšení fungování webových stránek. Na základě jejích doporučení jsme tedy mírně změnili grafickou úpravu textů, zadávání klíčových slov apod. To s sebou přineslo velmi rychle efekt v podobě mediálních citací i bez předchozího upozornění redakce na konkrétní téma. Její práci tak lze hodnotit nejen jako dostatečně rychlou s osobním přístupem, ale zejména také jako dostatečně kvalitní pro zatraktivnění stránek.

Aleš Krebs

tiskový mluvčí České lékárnické komory
lekarnici.cz
Jakub Straka
Kristýna Maková mi velmi pomohla s úpravou textů a celkovou funčkností webu. Dobrá spolupráce a rychlost. Nezbývá než doporučit.

Jakub Straka

retušér fotografií a grafický designér
U Kristýny oceňuji zejména rychlost jednání a rychlost její práce. Kvalita odpovídala mému očekávání, a pokud budu v budoucnu zase něco potřebovat, rád se na ni obrátím. Mohu ji ostatním doporučit.

Pavel Matoušek

podnikatel
www.imgroup.cz
S Kristýnou Makovou mám ty nejlepší zkušenosti. Pracuje rychle, svěže a profesionálně, takže jí velmi rád dávám své doporučení.

Lukáš Brezina

brezinalukas@seznam.cz ~ 736 620 802
S Kristýnou Makovou jsem se seznámila po premiéře filmu R. Kohoutové Jenica & Perla. Měla zájem o rozhovor s panem Akimovem, vedoucím hudebně-tanečního souboru z romských osad na Slovensku Kesaj Tchave, který ve filmu účinkoval. Spolu se svou manželkou byl na premiéře tohoto filmu v Lucerně osobně přítomen. Hned při prvním kontaktu s Kristýnou Makovou bylo zřejmé, že se jedná o vysoce profesionální přístup, který další spolupráce jen potvrdila. K.Maková se poté propagačně podílela na přípravách koncertu Kesaj Tchave, který se uskutečnil 15. 5. 2015 na pražské Dobešce. Jednala velmi operativně, s neobvyklou ochotou propagačně co nejvíce přispět ke zdaru tohoto představení. Současně s ní bylo možné jednotlivé kroky kdykoliv konzultovat. Po předchozí domluvě, v jakoukoliv denní či noční dobu. Během takřka dvouměsíční spolupráce jsem při spolupráci s ní nenalezla na její straně jedinou chybu. Zdobí ji ochota a trpělivý profesionální přístup. Kristýnu Makovou všem velmi vřele doporučuji.

Mgr. Karla Vladíková

kvladikova@retela.cz ~ 721 226 003
Kristýna Maková je spolehlivá a rychlá. Vždy se snaží vyjít vstříc a navíc přináší spoustu nových nápadů. Těším se na další spolupráci.

Monika Kučerová

www.guerlinade.cz
Kristýna Maková je profesionálka s lidským přístupem. Nenutí klienta chápat každý profesní detail a terminologii. Pomůže vám se zorientovat a ujasnit si, co chcete, a jak. Mohu ji vřele doporučit jako copywriterku s citem pro slova, věty, a to i nevyřčené nebo jen vystupující mezi řádky. Rád ji také doporučím coby zkušenou webeditorku a content specialistku, která se orientuje ve webovém prostředí v mnoha světových jazycích. Dokáže poradit i s UX designem webových stránek. V našem případě to vedlo k velmi užitečným změnám ve struktuře webu jednoho z našich projektů, díky nim se na nich naši klienti daleko lépe orientují. Je vždy profesionální a milá, připravená i na nečekané požadavky v zadání a dokáže na ně reagovat. A především, je rychlá a dodržuje domluvené termíny, což je v této profesi více než důležité.

Pavel Kaidl

PR studio
Kristýna je mimořádně empatická copywriterka, která proměnila naši vizi ve slova. Slova, která vystihují podstatu naší služby a vysvětlují návštěvníkům našeho webu, v čem jim můžeme a dokážeme pomoct. Mimoto nám Kristýna poskytla skvělou zpětnou vazbu ke grafice, a tím přispěla ke zrodu SuperDžina, hlavního maskota naší služby. Z jejích trefných postřehů jsme byli nadšeni.

JUDr. Ondřej Preuss, Ph.D.

Dostupný Advokát
www.DostupnyAdvokat.cz
Zbyšek Nádeník
Kristýnu jsem měl možnost poznat hned na několika projektech a nejvíce na ní oceňuji schopnost přizpůsobit se klientovi a jeho možnostem. Je velmi trpělivá a vnímavá, což jí umožňuje poznat klienta a jeho zákazníky do hloubky a tyto poznatky posléze přetaví v perfektní text. Právě Kristýninu flexibilitu spolu s její profesionalitou a více než 10letou každodenní editorskou praxí nejvíce oceňuji a jsou důvody, proč s Kristýnou i nadále mile rád spolupracuji.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS