Doporučení z první ruky

Kristýna Maková — copyeditorka a konzultantka webového obsahu


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 55 doporučení

Kristýnu a její práci, která se dá označit i za přátelskou pomoc, bych všem jen doporučila. Dokáže vás povzbudit, ukázat vám i jiné úhly pohledu, které možná sami nevidíte. Zaměřuje se přesně na to, co je třeba a umí hezky roztřídit myšlenky a nenechá vás zbytečně „kličkovat“ v tom co chcete udělat, kam se chcete posunout. Posune vás přesně k vašemu záměru. Není to o tom, že by udělala práci za vás, ale velmi dobře vás namotivuje, abyste to udělali sami, což je velmi důležité, protože ve výsledku zůstává autenticita toho, kdo práci zadává. Spolupráce s ní je vždy velmi příjemná a obohacující. Mohu jen doporučit.

Soňa Pavlincová
průvodkyně a lektorka prožitkových kurzů
www.cestyzeme.cz

Spolupráce s Kristýnou Makovou je pro mě velice obohacující a zároveň osvobozující. I když je web v dnešní době nezbytností a jeho náplň velice důležitá, poměrně hodně jsem tápala, ale od setkání a spolupráce s Kristýnou mám dojem, že je vše snadné. Kristýna je velmi empatická, vnímavá, ale i přímá a stojí si za svými názory a myšlenkami, protože ty jsou protkány jejími zkušenostmi a praxí. A její technické dovednosti mě ohromují. Jak umí vše propojit a spustit a ono to krásně funguje. Za sebe mohu říct, že dnes si nechám velice ráda dobře poradit, než abych vymýšlela laické rádoby dobré nápady. Kristýna má prostě tah na branku a ví co se nyní „nosí“.

Iva Pfefferová
zakladatelka a ředitelka společnosti VIDI reklama
www.vidi-reklama.cz pfefferova@vidi-reklama.cz

Spolupráce s Kristýnou byla jednoduše parádní. Řešili jsme společně přípravu velkého rozhovoru, jeho editaci, shánění fotek atd. Veškerá komunikace probíhala naprosto hladce, rychle a bezproblémově. Kristýna mi vždycky byla po ruce a pomohla se vším, co bylo potřeba. Naprosto samozřejmě zařizovala i věci nad rámec toho, co bylo domluvené. Kdyby jednání se všemi lidmi probíhalo podobně, bylo by na světě hezky. Když si totiž lidé vycházejí vstříc a pomáhají si, vše jde o dost lépe a pozitivní energie se šíří dál. A tak to má podle mě být.

Jakub Freiwald
cestovatel a dokumentarista

Děkuji velmi pěkně Kristýně Makové. Poprosil jsem ji o pomoc a zpětnou vazbu při dokončování mého článku o SEO pro laiky. Velmi rychle mi dala okamžitou hodnotnou zpětnou vazbu a pomoc. Poradila mi, jak srozumitelněji uspořádat jednotlivé kapitoly, aby byly jasnější, dala mi několik stylistických tipů. Stačilo aplikovat pár těchto jejich tipů a článek se ocitl okamžitě v jiné, lepší, kvalitnější a zejména srozumitelnější dimenzi :) Děkuji Kristýno za pomoc, vážím si toho a přeji Vám vše dobré a hodně úspěchů ve všech životních oblastech :)

Mgr. Martin Balko
SEO specialista
www.poctiveseo.sk info@poctiveseo.sk

Cítím se být průvodkyní ve světě za slovy. Metafora světa za slovy je živým symbolem, který pro každého z nás může odhalovat jiná tajemství duše. Z napojení na tento svět čerpáme svou vnitřní sílu. Kurz mého života určuje konstelační práce, která je zároveň mým posláním. Konstelace dokáží zprostředkovat skrze prožitek záměr našeho moudrého srdce. U té jsme se Kristýnkou poznaly na Mokoše, kurzu mezigeneračního setkávání žen. Smyslem své práce jsem si jistá, hledám však cestu, jak se prezentovat. Dokážeš mne empaticky i kreativně povznést v oblastech, kde si dodávám odvahu k rozletu. Dáváš mi pocit spřízněné duše, která laskavě naciťuje a jemně mne popostrkuje, jsi živě radostná a dokážeš být i upřímná a diplomatická při podání autentické zpětné vazby. Děkuji, že jsi plně v bytí u své práce. A přeji mnoho sil!!!

Mgr. Miroslava Jirásková, Ph.D.
srdcařka v oblasti průvodcování systemickými konstelacemi
www.mirkajiraskova.cz miroslavajiraskova@seznam.cz 603 446 108

S Kristýnou Makovou jsem se potkala díky organizaci cats2cats, která spojuje ženy různých talentů. Kristýnka má mnoho nevšedních talentů. Umí psát, tvořit webové stránky (ty moje jsou jejím dílem), poutavě vyprávět o Praze a naslouchat druhým. Její klidný vyrovnaný hlas je plný pochopení a lidského tepla. Má dar struktury a vize. Kdykoliv jsem se zmateně točila v chaosu svého života, Kristýnka mě svým milým a usměvavým přístupem vrátila zpátky na zem. Dodala mi v životě odvahu profesně vykročit do neznámých míst a posunout se kupředu.

Petra Johansson
herečka, scénáristka, režisérka, pedagožka a tvůrkyně autorských šperků
www.relaxsperky.cz relaxsperky@gmail.com

Chci velmi poděkovat za poskytnutou konzultaci ohledně content marketingu. Konzultace byla pro mě velmi milým překvapením. Překvapením hlavně proto, že mi byly poskytnuty rady a různé pohledy, jak se dají věci dělat, aniž jsem měla pocit, že jsem do něčeho uměle tlačená. Díky této konzultaci jsem si uvědomila, že cesta content marketingu je ta pravá cesta pro rozvoj mého byznysu. Kristýna mi poskytla velmi cenné informace – jak využívat vytvořený obsah, jak jej utilizovat pro různé cílové skupiny a jak jej propojit v rámci různých sociálních sítí a blogu. Díky tomu ze mě spadl můj předsudek, že tvorba obsahu vyžaduje mnoho času :) Konzultaci určitě doporučuji, protože z ní odejdete s množstvím materiálu, se kterým můžete začít hned pracovat, jako například s publikačních plánem. Ještě jednou velké díky a já jdu tvořit.

Ing. Magdaléna Furková
YourCoach – NLP tréner & byznys kouč
www.yourcoach.sk info@yourcoach.sk

V jedné FB skupině jsem nabídla ke zpětné vazbě můj magnet o esenciálních olejích, tak jsem byla nadšená, když Kristýna reagovala, že ji téma zajímá a ráda dá zpětnou vazbu. Velmi rychle mi přišla odpověď a to tedy klubouk dolů. Taková spousta nasměrování a konkrétních doporučení. Její poznámky mi daly úplně nový pohled na psaní obecně a všechny navržené změny velmi ráda zapracuji. Poznámky mám uložené a budu z nich čerpat i při psaní jakýchkoliv dalších textů. Obdivuji profesionalitu a nadhled a to vše protkané hřejivou laskavostí a vlídností. A to byla jen zpětná vazba k magnetu. Dlouhodobější spolupráce musí být nádherný posouvací proces. Moc děkuji ♥

Klára Hrubá
www.zijuradost.cz

Touto cestou bych chtěla poděkovat Kristýně za velmi přínosnou konzultaci ohledně obsahového marketingu. Její návrhy, postřehy i řešení mě posunuly v přemýšlení i nastavení svých služeb. A https://copyakademie.net/zaklady-content-marketingu-i-tesi-me-jsem-vas-obsah/ doporučuji všemi deseti.

Veronika Váská
grafička
vaska-design.cz veronika.vaska@email.cz 728 826 788

Moc děkuji, Kristy, za podnětnou obsahovou konzultaci. Dala jste mi skvělé a hlavně konkrétní tipy, jak obsah efektivněji využívat, jak si ušetřit čas a jak s obsahem pracovat, když zrovna nepřichází žádná inspirace. Velmi oceňuji i praktické ukázky přímo na našem obsahu. Celá konzultace byla velmi příjemná, uklidňující a inspirující, máte úžasnou energii. Po našem hovoru ještě víc vnímám, jak je důležité mít pohled zvenku. Fakt se mi ulevilo, když jsem viděla různé cesty, jakými lze obsah recyklovat. Děkuji za Vaši práci.