Doporučení z první ruky

Kristýna Maková — copyeditorka a konzultantka webového obsahu


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 55 doporučení

Děkujeme za precizní překlad letáku, skvělá spolupráce!

Veronika Skalická
Domov svaté Rodiny

Kristýna je žena, která má řadu nápadů a cit pro tvorbu stránek. Dala jsem na doporučení kamarádky a vyzkoušela její práci. Stránky o vaření mi udělala podle mých představ. Jsou přehledné a pravidelné doplňování obsahu je pro mě jednoduché, což je hlavní. Můžu ji jen doporučit.

Iveta Kořínková
moderátorka, autorka blogu o vaření
www.receptyzpostele.cz

Kristýna Maková s námi spolupracovala na dvou kurzech Digitální garáže pro ženy. Pro dvě skupiny žen – podnikatelky a ženy z korporací – připravila na míru vstup na téma „Potřeba webových stránek a jejich obsah“. Od základních pojmů až po obsahovou strukturu, velmi srozumitelně a podnětně! Určitě se již nyní těšíme na další spolupráci!

Marie Krátká
Industry Manager, Google.com

Kristýna Maková je velice kreativní, inspirativní, skromná a velmi šikovná. Umí výborně poradit na danou problematiku. Velmi oceňuje její emailovou podporu, během chvíle mi stručně a srozumitelně odpoví na danou otázku v emailu. Krásně se mi s ní spolupracuje. Přesně někoho takového, jako je Kristýna, jsem hledala a potřebovala.

Martina Štrumfová
foodblogerka
www.sesivcukru.cz martina.castkova@seznam.cz 775 660 950

Moji spolupráci s Kristýnou bych viděla jako setkání s vyšší dimenzí – a to ve všech směrech naší dosavadní spolupráce. Kristýna je odborník každým coulem, a o tom vás přesvědčí během prvních 30 sekund. Jenže její mimořádná hodnota pro mě byla nejen v tom, co dělá, ale především jak to dělá. Dlouho jsem v byznys oblasti nepotkala nikoho, kdo by byl tak dokonale pokorný, plnil na 100 % dohody a termíny, pracoval s takovým nasazením a přitom s lehkostí. Kristýna mi svojí prací vlila, po velmi těžkém roce v podnikání, opět novou krev do žil. Pokud byste ovšem chtěli posunout svoji firmu ještě o kus dál, doporučuji dát si kombinaci Kristýna Maková – Jirka Chomát. S touhle dvojkou teď začínám pracovat a tuším už teď, že to bude jízda, jakou Madasped ještě nezažil. Děkuji!

Markéta Hezinová
zakladatelka a ředitelka Madasped s.r.o.
www.madasped.cz

Kristýna Maková se svou prací podílela na obsahové části webových stránek developerského projektu Ctěnický háj, z části jako copyeditorka – upravovala texty dodané odborníky, kteří se na projektu podílejí, z části jako copywriterka – texty psala na základě našeho zadání, které rozšiřovala svým pohledem a připomínkami. Na začátku se s projektem detailně seznámila a mluvila i se členy týmu, aby texty získaly tu správnou myšlenku a atmosféru. Výsledek je takový, že texty přesně odpovídají našemu záměru. S její prací jsme byli spokojeni. Rádi jejích služeb opět využijeme.

Allan Jírek
projektový manažer; Ctěnický háj, s.r.o.

Kristýna nám pomáhala s propagací nově vznikající sítě Moje dětská skupina a poskytla velmi cenné rady ohledně spouštění kampaně – načasování vkládání příspěvků, jakými příspěvky zaujmout potenciální klienty apod. V neposlední řadě byly pro mne velkým přínosem rady pro způsob sestavování newsletterů, které díky Kristýně dostaly úplně jinou podobu a dle statistik stoupla jejich sledovanost. Služby Kristýny Makové doporučuji.

Barbora Chaloupková
administrátorka projektu Moje dětská skupina
mojedetskaskupina.cz

Pro naši organizaci bylo setkání s Kristýnou velkým přínosem a prakticky dnes a denně v naší práci vycházíme z jejích rad a doporučení. Díky zkušenostem, které nám předala, jsme v oblasti propagace firmy nastavili změny, které naši práci zefektivnily. Kristýniny služby doporučuji.

Mgr. Daniela Vašíčková
zakladatelka organizace Family and Job
familyandjob.cz

Kristýna Maková mi pomáhala s úpravou mé profesní webové prezentace a s výběrem vhodné domény. Je příjemná a spolupracovalo se mi s ní dobře. Ráda její služby doporučím.

Zuzana Stachová
certifikovaná pedikérka
pedikuravpraze.cz

Kristýna Maková mi byla doporučena na předělání webu ve WordPressu. Reagovala rychle, na schůzky přišla vždy dobře připravená. Nejvíce jsem oceňovala, že vždy dodržela domluvený termín svého výstupu a průběžně vhodně komunikovala. Fakturaci a rozpis stráveného času měla přesnou. Má hezký písemný styl. Byla proaktivní a přicházela i s nápady mimo mnou poptávaný rozsah práce.

Lenka Mrázová
inspirátorka a mentorka
www.mentorka.cz lenka.mrazova@lmentio.com