Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kristýna Maková > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kristýna Maková — copywriterka a ideamakerka

Zobrazuji č. 3138 z celkem 38 doporučení prezentace Kristýna Maková:
Kristýna je žena, která má řadu nápadů a cit pro tvorbu stránek. Dala jsem na doporučení kamarádky a vyzkoušela její práci. Stránky o vaření mi udělala podle mých představ. Jsou přehledné a pravidelné doplňování obsahu je pro mě jednoduché, což je hlavní. Můžu ji jen doporučit.

Iveta Kořínková

moderátorka, autorka blogu o vaření
www.receptyzpostele.cz
Kristýna Maková s námi spolupracovala na dvou kurzech Digitální garáže pro ženy. Pro dvě skupiny žen – podnikatelky a ženy z korporací – připravila na míru vstup na téma „Potřeba webových stránek a jejich obsah“. Od základních pojmů až po obsahovou strukturu, velmi srozumitelně a podnětně! Určitě se již nyní těšíme na další spolupráci!

Marie Krátká

Industry Manager, Google.com
Kristýna Maková je velice kreativní, inspirativní, skromná a velmi šikovná. Umí výborně poradit na danou problematiku. Velmi oceňuje její emailovou podporu, během chvíle mi stručně a srozumitelně odpoví na danou otázku v emailu. Krásně se mi s ní spolupracuje. Přesně někoho takového, jako je Kristýna, jsem hledala a potřebovala.

Martina Štrumfová

foodblogerka
www.sesivcukru.cz ~ martina.castkova@seznam.cz ~ 775 660 950
Moji spolupráci s Kristýnou bych viděla jako setkání s vyšší dimenzí – a to ve všech směrech naší dosavadní spolupráce. Kristýna je odborník každým coulem, a o tom vás přesvědčí během prvních 30 sekund. Jenže její mimořádná hodnota pro mě byla nejen v tom, co dělá, ale především jak to dělá. Dlouho jsem v byznys oblasti nepotkala nikoho, kdo by byl tak dokonale pokorný, plnil na 100 % dohody a termíny, pracoval s takovým nasazením a přitom s lehkostí. Kristýna mi svojí prací vlila, po velmi těžkém roce v podnikání, opět novou krev do žil. Pokud byste ovšem chtěli posunout svoji firmu ještě o kus dál, doporučuji dát si kombinaci Kristýna Maková – Jirka Chomát. S touhle dvojkou teď začínám pracovat a tuším už teď, že to bude jízda, jakou Madasped ještě nezažil. Děkuji!

Markéta Hezinová

zakladatelka a ředitelka Madasped s.r.o.
www.madasped.cz
Kristýna Maková se svou prací podílela na obsahové části webových stránek developerského projektu Ctěnický háj, z části jako copyeditorka – upravovala texty dodané odborníky, kteří se na projektu podílejí, z části jako copywriterka – texty psala na základě našeho zadání, které rozšiřovala svým pohledem a připomínkami. Na začátku se s projektem detailně seznámila a mluvila i se členy týmu, aby texty získaly tu správnou myšlenku a atmosféru. Výsledek je takový, že texty přesně odpovídají našemu záměru. S její prací jsme byli spokojeni. Rádi jejích služeb opět využijeme.

Allan Jírek

projektový manažer; Ctěnický háj, s.r.o.
Kristýna nám pomáhala s propagací nově vznikající sítě Moje dětská skupina a poskytla velmi cenné rady ohledně spouštění kampaně – načasování vkládání příspěvků, jakými příspěvky zaujmout potenciální klienty apod. V neposlední řadě byly pro mne velkým přínosem rady pro způsob sestavování newsletterů, které díky Kristýně dostaly úplně jinou podobu a dle statistik stoupla jejich sledovanost. Služby Kristýny Makové doporučuji.

Barbora Chaloupková

administrátorka projektu Moje dětská skupina
mojedetskaskupina.cz
Pro naši organizaci bylo setkání s Kristýnou velkým přínosem a prakticky dnes a denně v naší práci vycházíme z jejích rad a doporučení. Díky zkušenostem, které nám předala, jsme v oblasti propagace firmy nastavili změny, které naši práci zefektivnily. Kristýniny služby doporučuji.

Mgr. Daniela Vašíčková

zakladatelka organizace Family and Job
familyandjob.cz
Kristýna Maková mi pomáhala s úpravou mé profesní webové prezentace a s výběrem vhodné domény. Je příjemná a spolupracovalo se mi s ní dobře. Ráda její služby doporučím.

Zuzana Stachová

certifikovaná pedikérka
pedikuravpraze.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS