Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 13. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 121128 z celkem 128 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš dobře třídí smysluplně od balastu, bez zbytečných emocí zvládá dělat i bolavé řezy ve strategiích, týmech a procesech. Je dobrou projektovou spojkou, s nadhledem a přiměřeným detailem. To znamená – chcete ho, nemáte-li to v plánu odfláknout.

Pavel Fuchs

Mangoweb.cz
mangoweb.cz
Kdybychom si měli nechat v našem projektu jen jednoho spolupracovníka, byl by to Lukáš. Najmout si jeho byla a stále je ta nejlepší investice, kterou jsme udělali. Peníze se nám totiž několikanásobně vrátily v lepších rozhodnutích, investicích a co víc, také v tržbách. Je vždy systematický, na dřeň upřímný a fér. Suma sumárum, je to profík a taky skvělý člověk.

Lubomír Chudoba

majitel rodinné lékárny Vitalpoint
vitalpoint.cz
Spolupráci s Lukášem mohu doporučit s naprostým klidem a jistotou. V projektu Jíme zdravě nám z pozice konzultanta pomáhá díky bohatým zkušenostem v e-commerce prostředí s identifikací problémů, které nejsou viditelné, ale hlavně také s jejich efektivním řešením. Vždy, když jsem potřeboval poradit, vyplatilo se mi obrátit na Lukáše. Ať šlo o přístup k celému produktovému segmentu nebo zcela specifickou znalost z oboru PPC kampaní. Vše s příjemným, profesionálním a lidským přístupem.

Igor Kibrik

Head of Marketing
www.jimezdrave.cz ~ igor.kibrik@jimezdrave.cz ~ 731 893 635
S Lukášem jsem se na projektu potkala před necelým rokem, i když ho jako profíka v ecommerce sleduju už nějakou dobu. Celkově mi vyhovuje spolupráce, kde se jedná napřímo, upřímně a s jasnými cíli. Pro mě jako projekťáka opravdu nezbytné. A právě u Lukáše se toho nemusíte bát. Rozhodně jsou jeho zkušenosti #ecommerce a strategického manažera znát. „Stačí“ to pak doplnit jasnou vizí, měřitelnými cíli a chutí makat. Bez toho to nejde. Myslím, že jsem někde v jeho článku četla, že se nebojí natáhnout i ty montérky. Tak to platí. Díky za jeho zkušenosti a feedbacky!

Alen Barnova

stavbyvedoucí projektů v #ecommerce
www.alenabarnova.cz ~ barnova.al@gmail.com
S Lukášem mám možnost spolupracovat na dvou e-commerce projektech jako specialista v jeho týmu. Zároveň s klidným svědomím můžu říct, že kdybych byla v pozici firmy, která potřebuje nakopnout výkon, hledám přesně někoho jako je on. A to hned z několika důvodů. Zajímá se. To je vlastnost, která mě na něm velmi baví. Díky svojí zvídavosti totiž umí posouvat věci dál, hledá způsoby a řešení. Zároveň ale dá na vás, pokud řeknete, že tudy cesta už fakt nevede :-). Počítejte však s tím, že ho bude vždy zajímat, proč. Má smysl pro nastavování procesů, což je za mě obrovský benefit jak pro firmy tak pro lidi, kteří s ním v týmu pracují. Efektivita v jeho případě není jen líbivý claim, ale realita. Vím, že se spolu vždy můžeme bavit narovinu. Sem tam se stane, že na sebe naše názory narazí. Nikdy ale není problém to probrat a najít zase společnou řeč. Díky za společný 2020 a 2021. Těším se na další výzvy.

Bára Keler

Freelance Facebook Ads consultant
www.linkedin.com/in/barakheler/?original… ~ bara.kheler@gmail.com ~ 605 418 681
Od začátků, kdy se věnoval hlavně SEO, ušel Lukáš velký kus cesty, dneska podle mého patří mezi nejlepší freelance internetové supervizory a projekťáky v Česku. Pracoval a pracuji s ním na několika projektech a vždy je to radost (i přesto, že ne úplně sdílím jeho nadšení pro Asanu a další „úkolníčky“, ale to je spíš blok u mě). Čeho si cením nejvíce? Lukáš umí vytvořit tým, kde spolu s ostatními dokážeme táhnout za jeden provaz, což bývá u online projektů, kde se na dálku potkává více výrazných individualit, někdy docela problém. Rád s ním spolupracuji, protože vím, že projekty, do kterých mě přizve, se vždy výrazně posouvají dopředu. A taky proto, že věří v dovednosti lidí v týmu a nechává jim velký díl samostatnosti.

Marcel Kupka

emailing a copy
marcelkupa.cz ~ marcel.kupka@gmail.com ~ 731 259 732
S Lukášem jsem spolupracoval 2,5 roku a musím ocenit jeho profesionalitu a odbornost. Dokáže výborně propojit lidi v týmu (včetně externistů) a vždy jsme věděli, jaké jsou naše krátkodobé i dlouhodobé cíle. To co mě na spolupráci s Lukášem bavilo nejvíc, bylo zavedení datové analytiky, kdy byla rozhodnutí postavena na sběru a vyhodnocení dat, raději než na odhadech a předpokladech. Zároveň je s Lukášem fajn komunikace, kdy si můžeme všechno upřímně a na rovinu říct a jako projekťák oceňuji hlavně jasnou domluvu na vývojových prioritách.

Adam Portužák

projektový manažer
www.inspire.cz ~ adam.portuzak@inspire.cz ~ 605 386 976
Lukáš je v první řadě neskutečný perfekcionista, extrémně svědomitý a zároveň člověk. Nemusíte ho hlídat, řídí se v podstatě sám. Navíc má díky letitým zkušenostem v onlinu opravdu hodně zkušeností a jako konzultant je naprosto super a spolupráce s ním mi sedí. Navíc si, myslím, rozumíme i lidsky, což je také fajn :-). Nejvíce oceňuji, že Lukáš umí říct, když jdete špatným směrem – zkrátka se umí ozvat a zabojovat v pravou chvíli, aby vám ušetřil peníze nebo vám je pomohl investovat co nejlépe. Na Lukáše je neskutečný spoleh, asi jsem se zatím nesetkal za svou kariéru, aby byl někdo takto strukturovaný a organizovaný jako on a byl freelancer. Za mě jsem moc rád, že máme Lukáše v týmu. Pomáhá nám i s tréningem našeho interního týmu a zároveň se nebojí vyhrnout si rukávy a máknout, když je třeba nebo není k ruce zrovna někdo, kdo by daný úkol mohl dodělat.

Michal Krčmář

E-commerce Manager
www.onlineandweb.com ~ michal.krcmardomain@googlemail.com ~ 722 829 579
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS