Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 101110 z celkem 126 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Jsem Lukášovým klientem již nějakou dobu a z velké části díky jeho profesionalitě, výborným znalostem online marketingu a perfektně řízeným PPC kampaním jsme pořád na prvním místě. Díky Lukáši za skvělou práci.

Eva Škorničková

Legal Advisor for Cybersecurity and Personal Data Protection
www.gdpr.cz ~ eva@skornickova.eu ~ 602 655 008
Pokud máte vícejazyčný web a potřebujete pomoc se SEO, je Lukáš správná volba. Obratem našel řešení k problému, který jsme potřebovali promptně rozlousknout a pomohl nám s nápravou. Skvělý přístup a rychlá reakce!

Taras Mykolayevych

Front-end Developer
www.i-projekt.cz ~ taras.mykolayevych@i-projekt.cz
S Lukášem rád spolupracuji. Je to odborník a profesionál, který neřeší jen teoretické věci ohledně SEO či PPC, ale přináší do byznysu konkrétní věci, které se aplikují a celkově rozvíjí váš online marketing.

Vašek Kvita

Head of Online Marketing - Homecredit
www.homecredit.cz ~ vaclav.kvita@homecredit.cz ~ 702 001 524
Lukáš mě jako mentor vedl světem PPC. Každá konzultace byla nabitá užitečnými informacemi a nápady. Jeho rady či doporučení byly vždy podloženy zkušeností či konkrétním příkladem z praxe. Učil nás, jak řešit kampaně strategicky a komplexně, vždy s ohledem na business klienta. Opravdu hodně nám to dalo, děkuji Lukáši.

Sylvie Hejdánková

PPC specialistka, ACTUM digital
www.actum.cz ~ sylvie.hejdankova@actum.cz ~ 266 798 200
Ing. Radek Januš
S Lukášem spolupracuji na PPC kampaních pro jeho klienty v roli grafika. Vždy má skvěle připravené cíle kampaně a jasné zadání. Oponuje mým grafickým návrhům a to je dobře, přesně totiž ví, co klient v oblasti e-commerce potřebuje. Komunikace je rychlá, příjemná a lidská :) Kdo potřebuje SEO & PPC specialistu, určitě Lukáše oslovte.

Ing. Radek Januš

webový grafik s přesahem do UX a UI designu
Empatický dříč! Za rok a půl spolupráce Lukáš odvedl na našem „accountu“ pojišťovny Kooperativa velice slušný kus práce (neúnavně vysvětloval, pushoval projekty, hledal řešení a dával věcem smysl!). Ať už se jednalo o velice profesionální mentoring našich aktivit v rámci SEO a PPC reklamy, tak i v rámci samotné exekuce, až po školení na míru, kde zvládl složitá a komplexní témata vysvětlit velice stravitelnou formou. Dost jsem se od něho naučil jak já, tak i zbytek našeho týmu. Skvělý parťák, rozumný člověk a velice lidsky založený markeťák!

Jan Nádr

Digital Marketing Manager Kooperativa a.s.
www.koop.cz ~ 737 158 694
Když mi ještě před spoluprací s Lukášem můj syn a zároveň náš programátor řekl, že na PPC a SEO je třeba už najít odborníka, věřil jsem mu, jen jsem nevěděl přesně, jak ho najít. Měl jsem žel neblahé zkušenosti s lidmi a firmami, které to dělali velmi povrchně, což jsem tehdy vnímal hlavně z jejich přístupu a i výsledků. Pak mi doporučil Lukáše Pítru, něco o něm zjistil a nastudoval a řekl, to je jeden z těch, kteří tomu opravdu rozumí a dělají to dobře. Po více jak roční spolupráci s tím musím souhlasit. Mnohé nám Lukáš v týmu JK z jeho branže ukázal, také to vedlo k jasným a novým cílům vzhledem k novému webu. Stejně tak vidím, jaký má dobré SEO a PPC vliv na nás už dnes. Také jsem uvítal Lukášovy analýzy, ze kterých je cítit, že chce znát efekt naší spolupráce. Nejsme nebo nebyli jsme na to zvyklí, věci jsme hodnotili hodně jako celek a to také není přesně ono. Takže i za to děkujeme, i když je to pro nás práce. Lukáš se hodně zajímá o to, zda vynaložené peníze na práce a kampaně nesou ovoce, což velmi oceňuji. Závěrem: jsem velmi rád za naši spolupráci a jsem plně přesvědčen, že její hlavní žeň přijde s novým webem a jeho rozvojem, s Lukášem bychom rádi spolupracovali dlouhodobě.

Dušan Mlynarčík

jednatel firmy Jitka Kudláčková Jewells
www.jk.cz ~ dusan@jk.cz
Lukáše jsme oslovili, aby nám pomohl se SEO optimalizací na webu Peníze.cz. Během naší půlroční spolupráce odvedl kus práce a výsledky jsou vidět (desítky procent nahoru). Je radost s ním spolupracovat, má rychlé a věcné odpovědi, kdykoliv pomůže. Má spoustu energie a jako školitel je velmi trpělivý.

Martin Vlnas

marketér v Partners Media
www.penize.cz ~ vlnas@finmag.cz ~ 602 591 009
S Lukášem spolupracujeme v rámci portálu Fitrecepty.info již téměř dva roky. Původně jsme na něj dostali doporučení jako na SEO specialistu, postupem času se nám začal starat o PPC. Díky otázkám, které kladl, se jeho role přirozeně posunula až na strategickou úroveň. Má velký přehled, díky čemuž je schopen nasměrovat pozornost směrem, který má největší potenciál a zbytečně netříštit síly na spoustu činností. Lukášovou velkou výhodou jsou nejen nadprůměrné výsledky, které je v krátkém čase schopen doručit on sám, ale také jeho schopnost spolupráce s in-house týmem. Vždy se snažil, abychom si činnosti, které pro nás zajišťoval, v budoucnu zvládli dělat sami, což nás mnoho naučilo. Je trpělivý ve vysvětlování a umí pochválit. Díky jeho otevřené povaze si k němu všichni z týmu velmi rychle vybudovali důvěru. Spolupracovat s Lukášem je zkrátka obohacující – a to jak po pracovní, tak i lidské stránce.

Petr Novák

zakladatel Fitrecepty.info
Fitrecepty.info ~ petr@fitrecepty.info ~ 725 919 636
Potkat se s Lukášem bylo obrovské štěstí, protože jsem potřebovali jasný směr a konzultace „bez bullshitu“ pro SEO projekt Národní Galerie Praha. Spolupráce se vyplatila, protože se Lukáš naštěstí zapojil dost brzo, abychom zvládli zapracovat potřebné úpravy. Vřele doporučuji!

Michal Rodriguez Gondkowski

projektový manažer
www.brainz.cz ~ michal.gondkovsky@gmail.com ~ 602 158 128
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS