Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 11. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO & PPC specialista a konzultant

Zobrazuji č. 101104 z celkem 104 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš mě jako mentor vedl světem PPC. Každá konzultace byla nabitá užitečnými informacemi a nápady. Jeho rady či doporučení byly vždy podloženy zkušeností či konkrétním příkladem z praxe. Učil nás, jak řešit kampaně strategicky a komplexně, vždy s ohledem na business klienta. Opravdu hodně nám to dalo, děkuji Lukáši.

Sylvie Hejdánková

PPC specialistka, ACTUM digital
www.actum.cz ~ sylvie.hejdankova@actum.cz ~ 266 798 200
Ing. Radek Januš
S Lukášem spolupracuji na PPC kampaních pro jeho klienty v roli grafika. Vždy má skvěle připravené cíle kampaně a jasné zadání. Oponuje mým grafickým návrhům a to je dobře, přesně totiž ví, co klient v oblasti e-commerce potřebuje. Komunikace je rychlá, příjemná a lidská :) Kdo potřebuje SEO & PPC specialistu, určitě Lukáše oslovte.

Ing. Radek Januš

webový grafik s přesahem do UX a UI designu
Empatický dříč! Za rok a půl spolupráce Lukáš odvedl na našem „accountu“ pojišťovny Kooperativa velice slušný kus práce (neúnavně vysvětloval, pushoval projekty, hledal řešení a dával věcem smysl!). Ať už se jednalo o velice profesionální mentoring našich aktivit v rámci SEO a PPC reklamy, tak i v rámci samotné exekuce, až po školení na míru, kde zvládl složitá a komplexní témata vysvětlit velice stravitelnou formou. Dost jsem se od něho naučil jak já, tak i zbytek našeho týmu. Skvělý parťák, rozumný člověk a velice lidsky založený markeťák!

Jan Nádr

Digital Marketing Manager Kooperativa a.s.
www.koop.cz ~ 737 158 694
Když mi ještě před spoluprací s Lukášem můj syn a zároveň náš programátor řekl, že na PPC a SEO je třeba už najít odborníka, věřil jsem mu, jen jsem nevěděl přesně, jak ho najít. Měl jsem žel neblahé zkušenosti s lidmi a firmami, které to dělali velmi povrchně, což jsem tehdy vnímal hlavně z jejich přístupu a i výsledků. Pak mi doporučil Lukáše Pítru, něco o něm zjistil a nastudoval a řekl, to je jeden z těch, kteří tomu opravdu rozumí a dělají to dobře. Po více jak roční spolupráci s tím musím souhlasit. Mnohé nám Lukáš v týmu JK z jeho branže ukázal, také to vedlo k jasným a novým cílům vzhledem k novému webu. Stejně tak vidím, jaký má dobré SEO a PPC vliv na nás už dnes. Také jsem uvítal Lukášovy analýzy, ze kterých je cítit, že chce znát efekt naší spolupráce. Nejsme nebo nebyli jsme na to zvyklí, věci jsme hodnotili hodně jako celek a to také není přesně ono. Takže i za to děkujeme, i když je to pro nás práce. Lukáš se hodně zajímá o to, zda vynaložené peníze na práce a kampaně nesou ovoce, což velmi oceňuji. Závěrem: jsem velmi rád za naši spolupráci a jsem plně přesvědčen, že její hlavní žeň přijde s novým webem a jeho rozvojem, s Lukášem bychom rádi spolupracovali dlouhodobě.

Dušan Mlynarčík

jednatel firmy Jitka Kudláčková Jewells
www.jk.cz ~ dusan@jk.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS