Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 9. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 8190 z celkem 113 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
S Lukášem Pítrou spolupracuji v rámci online aktivit pro společnosti Otherm, Norman, Jansen-Display a Happy Ski sport. U Lukáše si cením nejen toho, že je skutečně specialistou ve svém oboru, ale především jeho osobního přístupu – rychlé komunikace, vstřícnosti a optimismu, který mi vždy dokáže zvednout náladu.

Martina Firmanová

Sales Manager, Mladá fronta a. s.
www.mf.cz ~ firmanova@mf.cz ~ 725 089 089
Před mojí účastí na školení SEO jsem toto téma vnímal jako problematiku. Mojí problematiku. Po absolvování školení pod vedením pana Pítry jsem tuto problematiku rozklíčoval díky klíčovým (srozumitelným) slovům pana Pítry. Stručně řečeno – jasné a srozumitelné školení. Školení, které je klíčem k SEO. Mohu jen doporučit.

Martin Havran

Xtuning s.r.o.
Lukáš mi velmi pomohl při vytváření nového internetového obchodu jednoho z klientů. Využil jsem jeho služeb v oblasti SEO. Byl velmi vstřícný a na mé dotazy odpovídal obsáhle a rychle. Dozvěděl jsem se spoustu věcí, které byly přínosem i v jiných částech marketingu. Lukáše doporučuji a těším se na další spolupráci.

David Hradil

Project manager & e-commerce specialist ve společnosti DavidHradil.cz
www.davidhradil.cz ~ 775 396 707
Už dlouho děláme webové projekty a eshopy. Na projektu eshopu Dobrá-miska.cz jsme potřebovali někoho, kdo by dal po roce a půl od rozjezdu našemu marketingu nový impuls. Schválně píšu slovo „marketing “, protože Lukáš není pouze SEO expert, zanícený PPC konzultant a praktik. Je to někdo, kdo dokáže rozpohybovat celý marketing. Ptá se na otázky, na které chcete sami znát odpověď, projekt se snaží poznat do hloubky, zkoumá souvislosti… a hlavně fakt ví, co dělá. A co je možná nejdůležitější, dokáže vás samotné nastartovat a doslova hnát kupředu. Ten poměr cena/výkon je u Lukáše brutální. Pokud hledáte profesionála, pak můžu jen doporučit.

Milan Šudoma

jednatel firmy nolama s.r.o.
www.nolama.cz ~ milan@nolama.cz ~ 732 222 626
Lukáš je profesionál, který má fascinující pracovní nasazení, obrovskou chuť do práce a skvělé pracovní výsledky. K tomu všemu je to dobrý člověk. Díky za to!

Marek Popovský

majitel webu Dobra-miska.cz
www.dobra-miska.cz ~ marek@dobra-miska.cz ~ 724 715 008
Když jsme redesignovali web, hledali jsme pomoc se SEO a PPC reklamou. Naše firemní strategie zní „be smart with media“, takže jsme hledali nejen odborníka kovaného v odbornosti, ale i člověka schopného pochopit náš byznys. S Lukášem spolupracujeme od května 2015 a jsme velmi spokojení. Pomohl nám se strategií pro SEO, průběžně náš učí využívat analýzu klíčových slov a ladit on-page faktory. Má skvělý přístup nejen k SEO a PPC, ale k práci s klientem celkově. Dokáže myslet zeširoka, v kontextu celého marketingu a firemních cílů. Navíc dokáže být v případě potřeby pružně k dispozici.

Štěpán Skripnik

Online communication manager
www.koop.cz ~ 734 263 417
Lukáš nám pomáhá zlepšit SEO webů České televize a práce s ním je radost. Nemusíte mu nic připomínat, naopak on popohání vás, a to ČT potřebuje :) Precizně zpracoval SEO analýzu, kterou navíc skvěle a srozumitelně odprezentoval vedení, a tím všechny pro SEO nadchnul. Nyní se chystáme všechny jím navrhované změny uvádět v život a nepochybujeme, že s ním se to podaří. Je to profesionál, který ví, co dělá a navíc ho jeho práce baví. Takových lidí je v českém onlinu opravdu málo, takže mohu jen doporučit.

Helena Šimková

UX designérka, Česká televize
www.ceskatelevize.cz
Přibližně před rokem jsme si v Mountfieldu interně vyhodnotili, že starost o PPC a SEO budeme schopni dělat kvalitněji vlastními silami, než ve spolupráci se specializovanou agenturou. Chtěli jsme ale zároveň mít i odborný pohled zvenku a po necelém roce mohu říci, že jsem rád, že jsme zvolili právě spolupráci s Lukášem Pítrou. Nejen, že si udržuje oborové znalosti na velmi vysoké úrovni, ale je zároveň schopen řadu věcí předat našim lidem a hlavně je schopen i věci posunovat dál, takže to není jen typická konzultační činnost, ale svým způsobem i částečné vedení lidí a jejich rozvoj v oblasti PPC a SEO. A i přesto, že cena za Lukášův čas je vysoká, tak musím říci, že se mnohonásobně vrací a pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobě pokračovat a přinášet další výsledky.

Michal Poběžal

eCommerce Director
www.mountfield.cz ~ michal.pobezal@mountfield.cz ~ 724 016 276
Lukáš nám pomáhá vybrat a proškolit interní tým a nastavit procesy ve firmě v oblasti SEO optimalizace a linkbuildingu. Je to nejlepší spolupráce s externím specialistou, kterou procházíme. Schůzky, školení i workshopy jsou neuvěřitelně inspirativní, informativní a pomáhají nám nahlédnout pod skutečnou pokličku problematiky optimalizace pro vyhledávače. Oceňuji, že výstupy jsou vždy maximálně přínosné, spolupráce a komunikace přímočará. Lukáš je profesionál, kterého vždy rád doporučím.

Petr Soukup

specialista výkonnostního marketingu ve společnosti Vivantis a.s.
www.vivantis.cz
Lukáše jsem oslovil cca před půl rokem, kdy jsme potřebovali pomoct s uchopením velmi náročného a v českém rybníce nezvyklého zadaní na celé nové řešení v rámci rodiny eshopů a webů v Pentě. Lukáš se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Je pro nás respektovaným mentorem a člověkem, na kterého je spolehnutí. V rámci jeho pracovního vytížení je až s podivem (i obdivem) jak profesionálně a zodpovědně dokáže ke spolupráci přistupovat. Jeho racionální a věcný přístup je pak tou nejlepší třešničkou na dortu. Nemohu jinak, než Lukáše doporučovat kde se dá a zároveň doufat, že spolupráce nikdy neskončí ;)

Marek Švábeník

projektový manažer
www.penta.cz ~ 608 922 220
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS