Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů


Zobrazuji č. 81-90 z celkem 128 doporučení

Na základě doporučení jsme požádali Lukáše Pítru o konzultaci k některým specifickým otázkám SEO problematiky na našem eshopu. Lidským milým způsobem se nám dostalo rychlé, odborné a komplexní odpovědi, kterou jsme mohli dále zpracovat a navíc konečná cena konzultace byla mnohem nižší, než jsme očekávali. Budeme rádi, pokud bude spolupráce s Lukášem Pítrou i nadále možná.

L. Zichová
jednatelka společnosti Karmenta s.r.o.
www.romershop.cz 212 240 681

Lukáš pro APEK realizoval několik odborných školení a workshopů na téma SEO a linkbuildingu pro posluchače z řad členů APEKu – manažerů a specialistů českých e-commerce projektů a zadavatelů online reklamy. Z ohlasu účastníků i vlastních kolegů hodnotím přínos pro posluchače velmi pozitivně. Praktické, velmi otevřené a profesionální –nejčastější adjektiva slovních hodnocení. Jako odborného speakera mohu Lukáše s klidem doporučit. Díky za spolupráci a těším se na případná budoucí pokračování.

Jan Vetyška
www.apek.cz

S Lukášem Pítrou spolupracuji v rámci online aktivit pro společnosti Otherm, Norman, Jansen-Display a Happy Ski sport. U Lukáše si cením nejen toho, že je skutečně specialistou ve svém oboru, ale především jeho osobního přístupu – rychlé komunikace, vstřícnosti a optimismu, který mi vždy dokáže zvednout náladu.

Martina Firmanová
Sales Manager, Mladá fronta a. s.
www.mf.cz firmanova@mf.cz 725 089 089

Před mojí účastí na školení SEO jsem toto téma vnímal jako problematiku. Mojí problematiku. Po absolvování školení pod vedením pana Pítry jsem tuto problematiku rozklíčoval díky klíčovým (srozumitelným) slovům pana Pítry. Stručně řečeno – jasné a srozumitelné školení. Školení, které je klíčem k SEO. Mohu jen doporučit.

Martin Havran
Xtuning s.r.o.

Lukáš mi velmi pomohl při vytváření nového internetového obchodu jednoho z klientů. Využil jsem jeho služeb v oblasti SEO. Byl velmi vstřícný a na mé dotazy odpovídal obsáhle a rychle. Dozvěděl jsem se spoustu věcí, které byly přínosem i v jiných částech marketingu. Lukáše doporučuji a těším se na další spolupráci.

David Hradil
Project manager & e-commerce specialist ve společnosti DavidHradil.cz
www.davidhradil.cz 775 396 707

Už dlouho děláme webové projekty a eshopy. Na projektu eshopu Dobrá-miska.cz jsme potřebovali někoho, kdo by dal po roce a půl od rozjezdu našemu marketingu nový impuls. Schválně píšu slovo „marketing “, protože Lukáš není pouze SEO expert, zanícený PPC konzultant a praktik. Je to někdo, kdo dokáže rozpohybovat celý marketing. Ptá se na otázky, na které chcete sami znát odpověď, projekt se snaží poznat do hloubky, zkoumá souvislosti… a hlavně fakt ví, co dělá. A co je možná nejdůležitější, dokáže vás samotné nastartovat a doslova hnát kupředu. Ten poměr cena/výkon je u Lukáše brutální. Pokud hledáte profesionála, pak můžu jen doporučit.

Milan Šudoma
jednatel firmy nolama s.r.o.
www.nolama.cz milan@nolama.cz 732 222 626

Lukáš je profesionál, který má fascinující pracovní nasazení, obrovskou chuť do práce a skvělé pracovní výsledky. K tomu všemu je to dobrý člověk. Díky za to!

Marek Popovský
majitel webu Dobra-miska.cz
www.dobra-miska.cz marek@dobra-miska.cz 724 715 008

Když jsme redesignovali web, hledali jsme pomoc se SEO a PPC reklamou. Naše firemní strategie zní „be smart with media“, takže jsme hledali nejen odborníka kovaného v odbornosti, ale i člověka schopného pochopit náš byznys. S Lukášem spolupracujeme od května 2015 a jsme velmi spokojení. Pomohl nám se strategií pro SEO, průběžně náš učí využívat analýzu klíčových slov a ladit on-page faktory. Má skvělý přístup nejen k SEO a PPC, ale k práci s klientem celkově. Dokáže myslet zeširoka, v kontextu celého marketingu a firemních cílů. Navíc dokáže být v případě potřeby pružně k dispozici.

Štěpán Skripnik
Online communication manager
www.koop.cz 734 263 417

Lukáš nám pomáhá zlepšit SEO webů České televize a práce s ním je radost. Nemusíte mu nic připomínat, naopak on popohání vás, a to ČT potřebuje :) Precizně zpracoval SEO analýzu, kterou navíc skvěle a srozumitelně odprezentoval vedení, a tím všechny pro SEO nadchnul. Nyní se chystáme všechny jím navrhované změny uvádět v život a nepochybujeme, že s ním se to podaří. Je to profesionál, který ví, co dělá a navíc ho jeho práce baví. Takových lidí je v českém onlinu opravdu málo, takže mohu jen doporučit.

Helena Šimková
UX designérka, Česká televize
www.ceskatelevize.cz

Přibližně před rokem jsme si v Mountfieldu interně vyhodnotili, že starost o PPC a SEO budeme schopni dělat kvalitněji vlastními silami, než ve spolupráci se specializovanou agenturou. Chtěli jsme ale zároveň mít i odborný pohled zvenku a po necelém roce mohu říci, že jsem rád, že jsme zvolili právě spolupráci s Lukášem Pítrou. Nejen, že si udržuje oborové znalosti na velmi vysoké úrovni, ale je zároveň schopen řadu věcí předat našim lidem a hlavně je schopen i věci posunovat dál, takže to není jen typická konzultační činnost, ale svým způsobem i částečné vedení lidí a jejich rozvoj v oblasti PPC a SEO. A i přesto, že cena za Lukášův čas je vysoká, tak musím říci, že se mnohonásobně vrací a pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobě pokračovat a přinášet další výsledky.

Michal Poběžal
eCommerce Director
www.mountfield.cz