Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů


Zobrazuji č. 91-100 z celkem 129 doporučení

Lukáš nám pomáhá vybrat a proškolit interní tým a nastavit procesy ve firmě v oblasti SEO optimalizace a linkbuildingu. Je to nejlepší spolupráce s externím specialistou, kterou procházíme. Schůzky, školení i workshopy jsou neuvěřitelně inspirativní, informativní a pomáhají nám nahlédnout pod skutečnou pokličku problematiky optimalizace pro vyhledávače. Oceňuji, že výstupy jsou vždy maximálně přínosné, spolupráce a komunikace přímočará. Lukáš je profesionál, kterého vždy rád doporučím.

Petr Soukup
specialista výkonnostního marketingu ve společnosti Vivantis a.s.
www.vivantis.cz

Lukáše jsem oslovil cca před půl rokem, kdy jsme potřebovali pomoct s uchopením velmi náročného a v českém rybníce nezvyklého zadaní na celé nové řešení v rámci rodiny eshopů a webů v Pentě. Lukáš se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Je pro nás respektovaným mentorem a člověkem, na kterého je spolehnutí. V rámci jeho pracovního vytížení je až s podivem (i obdivem) jak profesionálně a zodpovědně dokáže ke spolupráci přistupovat. Jeho racionální a věcný přístup je pak tou nejlepší třešničkou na dortu. Nemohu jinak, než Lukáše doporučovat kde se dá a zároveň doufat, že spolupráce nikdy neskončí ;)

Marek Švábeník
projektový manažer
www.penta.cz 608 922 220

Lukáš je skutečný profík s rancem zkušeností. Skvěle rozumí nejen technologiím a principům vyhledávačů a webů, ale i datům. Dokáže říct, která jsou důležitá, jak je vytěžit a použít. Díky tomu dokáže navrhnout procesy i strategie dlouhodobě funkční pro SEO. Spolupracujeme s Lukášem na rozvoji SEO v naší agentuře, absolvovali jsme společně řadu workshopů a konzultací, které náš tým posouvají pořád dál. Děkujem!

Milan Chvojka
projektový manažer 2FRESH
www.2fresh.cz milan.chvojka@2fresh.cz

Lukáše jsme si vybrali do VSHostingu jako našeho mentora, kde jsme potřebovali nakopnout PPC kampaně pro naše dva projekty. Díky Lukášovi dostaly naše, spíše amatérské a samoucké zkušenosti s PPC, ucelený systém. Díky Lukášovi a jeho pomoci s restrukturalizací už víme, jak si pro lepší organizaci, kontrolu a editaci účtů, jejich rozpočtů či klíčových slov nejvhodněji jakékoliv kampaně strukturovat. Je opravdu vidět a cítit, že se Lukáš oblasti PPC i SEO věnuje naplno, své vědomosti neustále aktualizuje a předává dále. Za pár měsíců mentoringu (což bylo ve skutečnosti reálně jen pár hodin spolupráce) jsme se naučili spravovat si své kampaně sami bez větší výpomoci a s lepším využitím automatizací. Díky dlouholeté zkušenosti z oboru vám Lukáš pomůže nejen s PPC či SEO, ale z vlastní praxe vás navede a dá další tipy např. na to, jak přemýšlet, jak si věci zjednodušit, co a jak měřit či jak zapracovat na samotném webu. Co se týče jeho osobnosti, uplatňuje přístup, který já osobně zastávám a proto se s ním dobře spolupracuje. Dělá práci s nejlepším vědomím a svědomím, na každý zádrhel se dokáže podívat trochu s nadhledem, dá dohromady všechny možné souvislosti, důvody a okolnosti a vždy diplomaticky navrhne/doporučí řešení, avšak nikdy si nehraje na vševědoucího a pokud na to přijde, otevřeně řekne, co se mu nelibí, co je špatně a se záležitostmi přesahujícími jeho široké obzory odkáže na další lidi. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Ondřej Kulatka
Head of marketing
www.vshosting.cz kulatka@vshosting.cz 737 714 527

Na Lukáše jsem narazil na základě doporučení. Přiznám, že po první schůzce jsem byl mírně zaskočený jeho přímostí. Málokdo vám řekne, že dosavadní práce, kterou děláte v oblasti PPC je „katastrofální“. Tedy řekl to taktně. Nyní po půl roce spolupráce je Lukášova přímost to, čeho si na něm nejvíc vážím. Pokud si jako klient vymyslím něco, co nebude fungovat, Lukáš mi to řekne. Vše mi podloží čísly, grafy a tak to i jako člověk, který se v PPC nepohybuje, pochopím. Vždy mi připraví podklady pro to, abych mohl rozhodnout, a to je pro mě jako obchodníka to důležité. V neposlední řadě musím vyzdvihnout dodržování termínů a rychlost, se kterou pracuje. Hned na začátku mi neslíbil nereálně krátký termín a hned se omluvil, že má nasmlouvanou práci. Jakmile ale přišel domluvený termín, byl jsem až překvapen rychlostí, se kterou pracuje a nutí mě neodkládat termíny.

Michal Vlášek
majitel Bazény relax
www.bazeny-relax.cz vlasek@bazenyrelax.cz 605 708 069

Lukáš je absolutní profesionál, pracuji pro něj velmi ráda. Jasné zadání, bezproblémová komunikace, plynulé workflow a jednoznačné výstupy, všechno bez zbytečného šumu. Pro mě spolupráce snů.

Radka Snížková
copywriterka se specializací na psaní pro cestovní ruch
snizkovaradka@gmail.com 603 147 360

SEO specialistů a PPC guruů jsou tři prdele. Výhoda Lukáše je, že má: přesah do UX, psychologie a dalších oborů. Chápe velmi dobře souvislosti, je to praktik, který bude dýchat pro váš byznys. A má úžasný tah na branku. Takže taková kombinace experta na strategii, business development a zároveň SEO/PPC. A je fakt přísnej, takže ho beru jako takovou svoji SEO maminku. Miluje mě, ale nic mi nedá zadarmo – ve smyslu, že si to musím taky odmakat. A to je dobře. Navíc je velká šance, že si s ním sednete po osobní stránce. Protože zatímco někteří jsou profesně odborníci, ale lidsky zrůdy, tak Lukáš žádná zrůda není. Rád jí, kouká na ženský a je s ním legrace. A to se taky počítá. Je jen otázkou času, než s Lukášem začnete pracovat. A bude to to nejlepší rozhodnutí, které uděláte. My spolu děláme na dvou projektech (zatím) a pořád dobrý.

Ing. arch. Ondřej Ilinčev
specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů
ilincev.com o@ilincev.com 608 980 594

Náš příběh s Lukášem je příběh sebe-poznání a exponenciální učící křivky. Po 20 letech v branži jsme se rozhodli vstoupit do světa e-commerce, bez představy co můžeme čekat a jak to udělat. Stačila ale jen dvě setkání s Lukášem, abychom věděli s kým to udělat. Lukáš pochopil, že našemu byznysu je potřeba se dostat pod kůži. Hned z kraje strávil 2 dny v naší výrobě daleko v Jesenících, aby poznal naše produkty a naše lidi. Investoval své zdroje a čas už od startu. Než abych zasvěcoval do e-commerce kolegy já, svěřil je plně Lukášovi. Jeho zvídavý přístup a nefalšovaný zájem o naši firmu zanechaly hluboký dojem v celém týmu. Lukáš má skvělý rozhled daleko za SEO a PPC, tyká se strategií, produktů a přemýšlení o trhu. Díky tomu se zvládl brzy zorientovat v našem spletitém oboru. Pomohl mi ujasnit si směr, kudy jít a jak využít naše omezené zdroje. Nebál se v určitou chvíli říct, že nemá smysl do jeho práce investovat, dokud se neposuneme v dalších krocích. Fakticky se vzdal svých příjmů, aby mi usnadnil dát si dohromady základy, na které navážeme. Ne každý dokáže pro klienta myslet tak nesobecky. Je to člověk zaměřený na cíl a výsledky, dokáže kopat věci dopředu. Občas mám pocit, že mne řídí lépe, než já jeho. Nepotřebuje trávit čas hlasitým brandingem. Tráví čas doručováním výsledků a toho si cením nejvíc.

David Háma
Managing Director Plastkon product s.r.o.
www.plastkon.cz davidhama@plastkon.cz 603 803 779

Lukáš je jeden z mála českých konzultantů, který má opravdu hluboké znalosti ze všech oblastní internetového marketingu. Díky tomu dokáže být klientům oporou a výraznou pomocí v růstu. Lukášův přínos však není v tom, že svoji práci přinese klientům na stříbrném podnose v podobě hromady těžko využitelných analýz, ale v tom, že klienty naučí nad věcmi správně přemýšlet a správně je dělat. Úspěch si tedy musíte odmakat – ale přesně to na jeho práci skutečně oceníte. Mnoho lidí se mě ptá, jak se s Lukášem spolupracuje a jaký je. Tak tedy stručně: nikdy se nestane, že by nedodržel domluvený termín, je zkušený praktik (vše co vám doporučí, má podloženo praxí, čísly a daty), práce, kterou pro vás udělá, se vám mnohonásobně vrátí, je upřímný a na nic si nehraje. Spolupracovat s ním je radost a mnoho se od něho naučíte. Lukáš je přesně ten typ člověka, kterého bych chtěl mít na každém projektu v týmu.

Tomáš Izák
jednatel Proof&Reason
www.proofreason.com tomas.izak@proofreason.com

Naše dlouhodobá spolupráce s Lukášem je pro nás v mnoha ohledech extrémně přínosná. Lukáš nám pomáhá dívat se na online marketing uceleně a strategicky, zároveň doplňuje klíčové poznatky z praxe a často odhalí případné problémy ještě před spuštěním kampaně. Ze setkání s Lukášem odcházíme vždy dobře naladění a se spoustou nápadů, co a jak vylepšit.

Jakub Churý
Performance & Analytics Lead Actum
www.actum.cz jakub.chury@actum.cz 723 051 866