Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 111120 z celkem 126 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
S Lukášem spolupracujeme asi 2 roky na projektu našeho webu flos.cz. Po nekonečných pokusech a hledání správných lidí jsem v něm našel člověka, na kterého se můžu spolehnout v SEO, PPC, ale i online marketingu vůbec. Lukáš je velmi organizovaný dříč, který projekt posunul o velký kus dopředu a věřím, že ještě nejsme na konci cesty. Jednoduše je zběhlý v tom, co dělá a spolupracovat s ním je radost. Takže co mě se týče, vlastně ho ani nekontaktujte, ať má víc času pro nás ;-)

Václav Mařík

jednatel
www.zahradnictvi-flos.cz ~ v.marik@flos.cz ~ 605 243 992
Lukáš pro nás dělal SEO review a můžu ho jen doporučit: pragmatický přístup, orientace na byznys a nikoliv technikálie, efektivní využití rozpočtu. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Lukáš Nápravník

Director, European Kiwis ltd.
www.czechkiwis.cz ~ lukas@czechkiwis.cz ~ 910 119 450
S Lukášem jsme dělali 2 projekty v oblasti SEO a PPC auditů. Nejdříve jsem byl skeptický, ale po seznámení s výsledky jeho práce jsem byl překvapen jeho komplexním přístupem a zároveň do jakého detailu byly připraveny jednotlivé výstupy. Přidaná hodnota obrovská, další spolupráce jistá…

Jan Kemza

Head of Media and Digital Marketing, Equa Bank a.s.
www.equabank.cz ~ jan.kemza@equabank.cz ~ 777 166 386
Lukáše Pítru jsem oslovil na základě jeho dlouholetých zkušeností a hromadě pozitivních referencí. Po bezmála roce spolupráce hodnotím tohle rozhodnutí velmi pozitivně. Daří se dosahovat vytyčených cílů a spolupráce dává hodně pozitivního nejen firmě, ale i mně osobně. Lukáš je velký profík, čas využívá maximálně efektivně, je precizní, pracovitý a kreativní. Jde vidět, že mu na projektech a klientech záleží – když vidí, že něco stagnuje, tak nečeká a začne projekt postrkovat kupředu. Doporučuji!

Petr Zikmund

www.tradetex.cz
Lukáše jsme oslovili jakožto konzultanta v době přípravy nového webu a e-shopu Papelote. Spolupráce s ním byla a je velmi přínosná. Hodně se ptá, analyzuje a veškerou energii směřuje k vyřešení problému. Své kroky vždy podkládá čísly. Kdybychom e-shop dělali znovu, oslovila bych jej o pár měsíců dříve a tím si jistě zaručila větší splavnost projektu. Vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem ukazuje možná řešení a nám tím jako klientovi pomáhá zajistit nejlepší možný výsledek.

Denisa Havrdová

výkonná ředitelka a spolumajitelka Papelote
www.papelote.cz ~ denisa.havrdova@papelote.cz ~ 608 823 278
Pracoval jsem s Lukášem na projektu Expresnivykup.cz. Jeho role spočívala v supervizi marketingové agentury a doplnění strategického vhledu do projektu – nastavení směřování projektu a cest, jak strategii naplnit. Spolupráce byla velkým přínosem, Lukáš nám rychle pomohl pohnout se kupředu. Je to skutečný profesionál, obdivuji hlavně jeho selský rozum, spolehlivost a přemýšlení „out of the box“. Jsem si jistý, že to nebyla naše poslední spolupráce.

Ondřej Valisik

jednatel
www.expresnivykup.cz ~ valisik@eclients.cz ~ 720 346 996
Na Lukáše jsem narazil v podcastu a líbilo se mi, jak o věcech v rozhovoru uvažuje a mluví. Proto jsem ho později oslovil, když jsem potřeboval poradit se směrováním našeho týmu. Několikrát jsme se sešli a poté, co si mě vyslechl, mi pomohl věci rozplést, pochopit a ohodnotit a dostali jsme se k návrhu přístupu, který mi později pomohl situaci vyřešit. Lukáš se zbytečně nevykecával, byl dobře připravený a šel rovnou k jádru problému.

Antonín Moravec

COO
www.kentico.com ~ antoninm@kentico.com ~ 601 576 169
S Lukášem jsme začali spolupracovat na doporučení a jsem za to velmi ráda. Tvořili jsme nový web a pomohl nám již v samotném začátku při komunikaci s webaři. Nadefinoval vše, na co bychom neměli zapomenout a díky jeho dlouholetým zkušenostem proběhla tvorba správně a efektivně. Dozoroval celou stavbu nového webu a měl spoustu konstruktivních připomínek, které bychom bez něj po tvůrcích chybně nepožadovali. Lukáš se v e-commerce pohybuje jako ryba ve vodě, proto jsme mu svěřili tvorbu strategie online marketingu a tvorbu jednotlivých kampaní. S jeho prací jsme byli vždy spokojeni.

Jana Suchánková

ředitelka marketingu JAP Future
www.japcz.cz ~ suchankova@japcz.cz ~ 724 550 496
Martin Tellinger
S Lukášem jsem pracoval na novém portálu G21 Vitality pro Mixéry, Odšťavňovače, Sušičky a další. Domluva a práce byly vždy na perfektní úrovni. Je radost s ním pracovat. Doporučuji.

Martin Tellinger

UX a UI designér
Lukáš je často větší střelec než já, ale taky to znamená, že má neskutečný tah na branku. Projekt často kope dopředu, ale nezapomíná na data, která je třeba měřit. Je náročný na výběr lidí do týmu (to chcete), protože s lajdáky a problémisty se rozumně spolupracovat nedá. Líbí se mi, že jedná na rovinu a před problémy nezavírá oči.

Daniel Střelec

frontend kodér a WordPress specialista
www.danielstrelec.cz ~ jsem@danielstrelec.cz ~ 602 879 806
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS