Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 59 doporučení

Spolupráce s Martinem nás každý měsíc krásně posouvá na všech našich mediálních portálech. Ať už se jedná o naše časopisy www.akcnezeny.sk, www.akcnemamy.sk, www.svetzeny.sk, www.akcnizeny.com nebo novější projekty, jako je www.prezdraviezeny.sk. Díky přínosným tématům, která Martin vnímá z hlediska SEO, k nám přichází mnoho nových čtenářů a také nových klientů. Za tímto účelem nám pravidelně připravuje podrobné reporty a zprávy o pokroku. Spolupráci s ním mohu jen vřele doporučit. Dokáže vysvětlit i složité věci velmi laickému publiku, což je další věc, které si velmi cením.

Martina Novotná
CEO
www.akcnezeny.sk ahoj@akcnezeny.sk

Oceňuji a doporučuji služby pana Martina Balka pro jeho seriózní, vysoce profesionální a lidský přístup.

Eva Drabantová
šéfredaktorka dennikrelax.sk
www.dennikrelax.sk redakcia@dennikrelax.sk 0903289965

Viditelné výsledky již po pár týdnech. Dlouhodobě se nám pozice ve vyhledávání neustále zlepšují.

Marek Chlum
https://www.mamtex.cz/
chlum@mamtex.cz

Po roce od spuštění našeho e-shopu www.herbalus.cz a několika omylech ve věci spolupráce s osobami ohledně SEO problematiky, jsme započali spolupráci s panem Balkem. Již po několika měsících spolupráce můžu říci, že to bylo skvělé rozhodnutí! Díky jeho práci, zkušenostem, doporučením a radám, které jsme začali aplikovat, křivka organické návštěvnosti vyletěla strmě nahoru. Profesionalita, lidský přístup a perfektní znalost svého oboru z něj dělá člověka, kterého mohu každému s čistým svědomím doporučit. Je skvělé být obklopen profesionály a pan Balko je rozhodně jedním z nich!

Tomáš Konieczny
jednatel
www.herbalus.cz konieczny@holkon.cz 732 158 669

S Martinem dlouhodobě spolupracujeme v oblasti SEO - výměny zpětných odkazů a psaní blogů. Jeho služby mohu jen doporučit. Má skvělé nápady, profesionální přístup, vždy ochotně pomůže poradit a dokáže věci velmi dobře vysvětlit. Těším se na další spolupráci ;)

Simona Farbulová
majitelka eshopu
www.simfashion.sk

Martina Balka doporučuji zejména pro jeho profesionální a lidský přístup, ochotu pomoci a motivovat klienta na cestě k dosažení jeho cílů. Nejednou mě povzbudil a poradil mi. Hodně mi také pomohl při psaní článků na blog, hodně jsem se naučila a stále se učím. Je skvělé potkat člověka, kterému na klientovi opravdu záleží a nemá to jen napsané ve svém mottu. Název jeho firmy - Poctivé SEO, nemůže být výstižnější a pravdivější.

Mgr. Radka Žiaková
majitelka webu o zdraví
www.zdravoradka.sk radka@zdravoradka.sk

Poctivá tvorba originálního obsahu a zpětných odkazů. Skvělá komunikace. Pečlivá evidence činností a detailní reporting. Pan Balko je spolehlivý partner pro podnikání na internetu.

Jan Vavřička
marketingový poradce
www.jsmeuspesni.cz

Maximální spokojenost. Jsem velmi ráda, že jsme se kontaktovali a spolupracujeme již asi 1 rok. Děkuji.

S panem Balkem spolupracujeme v oblasti SEO pro naše weby www.sportovnivozy.cz a www.rajveteranu.cz. S výsledky a komunikací jsme velmi spokojeni a mohu jen doporučit.

Lukáš Hák
www.rajveteranu.cz

Doporučuji po dobré zkušenosti a rok spolupráce, profesionální přístup a skutečné výsledky.

Mgr. Zuzana Bodnárová
eshop s dětským nábytkem
www.trendovaizbicka.sk