Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 59 doporučení

Spolupracujeme spolu již déle a jsem s výkonem spokojena.

Eliška Bicek

Pana Balka a jeho práci popisují slova jako: lidský, profesionální, odborný, soustředěný, férový. Nemám co negativního říci, jen chválu. V oblasti SEO nejsme silní a jsme rádi, že jsme našli partnera, který nám tuto oblast spolehlivě pokryje a nezneužije naši nevědomost na své obohacení se, což v tomto odvětví není bohužel nijak nevídané. Poctivé SEO od pana Balka je poctivé!

Juraj Gajdoš
www.herbatica.sk

Martin je skvělý odborník. Především chci pochválit výborný přístup k práci, bezvadnou domluvu a obecně komunikaci během celého procesu realizace a spolupráce, je férový. Má výborné nápady, záleží mu, aby klient dosahoval cílů a výsledků. Rozhodně doporučuji!

Oleg Kolesnyk
ffs.cz

Když jsem hledala firmu na tvorbu optimalizace, už jsem měla něco odzkoušené a nastudované ze zahraničních zdrojů. Práce pana Balka mezi jinými mě hned oslovila, protože SEO dělá moderním způsobem, který se běžně používá ve vysoce konkurenčním prostředí a v zahraničí. Je to práce, která nespočívá v nahazování „prázdných“ linků. Navíc jsou články užitečné a psané poutavě a moderně. Má svůj vlastní styl, který sem tam povzbudí, jindy pobaví, ale vždy je ušitý na míru. V jeho podání se nebudete cítit jako jeden z mnoha obsloužených ve fast foodu, ale jak v neformální domácí restauraci, kde se všichni znají…

Ing. Soňa Melichová
ekologické čistiace prostriedky
www.ekoprostriedky.sk

Maximální spokojenost, při optimalizaci SEO, blogových příspěvků, profesionální příjemné jednání, lidský přístup, ochota a vstřícnost. Spolupráce s Martinem Balko je pro naši společnost velkým obohacením. Děkujeme. Vážíme si Vaší práce!!!

Martina Štefanková
Priessnitzovy zábaly značky Mamavis
www.mamavis.cz martina.stefankova@mamavis.cz 606 416 910

Spolupráce s panem Balko je vždy příjemná, oceňuji jeho osobní přístup a vstřícnost k mým požadavkům. Cením si také jeho proaktivního přístupu.

Hana Toulová
marketingový manažer

S panem Balkem spolupracujeme již delší dobu, konkrétně v oblasti SEO (linkbuilding – tvorba a výměna zpětných odkazů), a jsme velmi spokojeni. Je to profesionál ve svém oboru, který rozhodně ví, co dělá. Kromě profesionality oceňujeme také proaktivní přístup k práci, férové jednání a bezproblémovou komunikaci.

Ing. Juraj Holier
obchodní zástupce, linkbuilder
newsmedia.sk

S Martinem Balkem spolupracujeme už asi rok. Je rychlý, zodpovědný a pomohl nám se SEO. Vybudovali jsme tak silný nosný článek webu, který skvěle propojuje naše nosná témata o podnikání a zvýšil naši dohledatelnost na Google. Určitě doporučuji.

Alexandra Vrábelová
šéfredaktorka portálu akcnezeny.sk
www.akcnezeny.sk

S panem Balkem spolupracujeme zatím krátce, ale velmi si ceníme a vážíme jeho pomoci. Jeho práce je precizní. Velmi děkujeme za Váš přístup a budeme se těšit na další spolupráci. Všem doporučujeme.

Martina Honková
www.mamipa.cz info@mamipa.cz

S panem Balkem spolupracujeme více než rok, a musím jen doporučit jeho služby. Komunikace a řešení problémů je prvotřídní. Pro naše weby píše hlavně blogové články.

Michal Kaliak
podnikatelský poradce
www.sro-start.sk info@sro-start.sk +421948737744