Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Balko > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista

Zobrazuji č. 1120 z celkem 32 doporučení prezentace Mgr. Martin Balko:
Martin je skvělý odborník. Především chci pochválit výborný přístup k práci, bezvadnou domluvu a obecně komunikaci během celého procesu realizace a spolupráce, je férový. Má výborné nápady, záleží mu, aby klient dosahoval cílů a výsledků. Rozhodně doporučuji!

Oleg Kolesnyk

ffs.cz
Když jsem hledala firmu na tvorbu optimalizace, už jsem měla něco odzkoušené a nastudované ze zahraničních zdrojů. Práce pana Balka mezi jinými mě hned oslovila, protože SEO dělá moderním způsobem, který se běžně používá ve vysoce konkurenčním prostředí a v zahraničí. Je to práce, která nespočívá v nahazování „prázdných“ linků. Navíc jsou články užitečné a psané poutavě a moderně. Má svůj vlastní styl, který sem tam povzbudí, jindy pobaví, ale vždy je ušitý na míru. V jeho podání se nebudete cítit jako jeden z mnoha obsloužených ve fast foodu, ale jak v neformální domácí restauraci, kde se všichni znají…

Ing. Soňa Melichová

ekologické čistiace prostriedky
www.ekoprostriedky.sk
Maximální spokojenost, při optimalizaci SEO, blogových příspěvků, profesionální příjemné jednání, lidský přístup, ochota a vstřícnost. Spolupráce s Martinem Balko je pro naši společnost velkým obohacením. Děkujeme. Vážíme si Vaší práce!!!

Martina Štefanková

Priessnitzovy zábaly značky Mamavis
www.mamavis.cz ~ martina.stefankova@mamavis.cz ~ 606 416 910
Spolupráce s panem Balko je vždy příjemná, oceňuji jeho osobní přístup a vstřícnost k mým požadavkům. Cením si také jeho proaktivního přístupu.

Hana Toulová

marketingový manažer
S panem Balkem spolupracujeme již delší dobu, konkrétně v oblasti SEO (linkbuilding – tvorba a výměna zpětných odkazů), a jsme velmi spokojeni. Je to profesionál ve svém oboru, který rozhodně ví, co dělá. Kromě profesionality oceňujeme také proaktivní přístup k práci, férové jednání a bezproblémovou komunikaci.

Ing. Juraj Holier

obchodní zástupce, linkbuilder
newsmedia.sk
S Martinem Balkem spolupracujeme už asi rok. Je rychlý, zodpovědný a pomohl nám se SEO. Vybudovali jsme tak silný nosný článek webu, který skvěle propojuje naše nosná témata o podnikání a zvýšil naši dohledatelnost na Google. Určitě doporučuji.

Alexandra Vrábelová

šéfredaktorka portálu akcnezeny.sk
www.akcnezeny.sk
S panem Balkem spolupracujeme zatím krátce, ale velmi si ceníme a vážíme jeho pomoci. Jeho práce je precizní. Velmi děkujeme za Váš přístup a budeme se těšit na další spolupráci. Všem doporučujeme.

Martina Honková

www.mamipa.cz ~ info@mamipa.cz
S panem Balkem spolupracujeme více než rok, a musím jen doporučit jeho služby. Komunikace a řešení problémů je prvotřídní. Pro naše weby píše hlavně blogové články.

Michal Kaliak

podnikatelský poradce
www.sro-start.sk ~ info@sro-start.sk ~ +421948737744
S panem Balkem jsem v minulosti spolupracovala v rámci linkbuildingu již několikrát. Oceňuji jeho iniciativní přístup i spolehlivost. Zároveň cením i bezproblémovou komunikaci, se kterou je celý proces o dost příjemnější a rychlejší.

Michaela Kratochvílová

SEO specialistka
Martina jsem nikdy osobně neviděl, ale za dobu co pracuji, dokážu přes emailovou komunikaci již dopředu odhadnou člověka. Martin na mě působí jako dobrý člověk s dobrým srdcem, který je lidský. S Martinem si dokážeme psát i o věcech mimopracovních, což velmi oceňuji, protože je to známka porozumění a náklonnosti. Dobrý SEO specialista za mě musí umět naslouchat a umět rychle a efektivně poznat svého zákazníka. Martin pro mě píše články a už teď přemýšlím, že ho oslovím na kompletní SEO analýzu. Díky Martine!

Jakub Mertl

reklamní a firemní fotograf
www.fotografjakubmertl.cz ~ kakphoto@seznam.cz ~ 736 443 727
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS