Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Balko > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista

Zobrazuji č. 2129 z celkem 29 doporučení prezentace Mgr. Martin Balko:
Spolupráci s panem Balkem mohu jen doporučit. Oceňuji jeho individuální a lidský přístup, který je zaměřen na výkon. Sám nezávisle navrhuje řešení, která jsou prospěšná při dosahování daného cíle či témata blogů na náš web. Spolupracujeme zejména při tvorbě obsahu a linkbuildingu. Všechny texty byly zpracovány nejen poutavě, ale také odborně s vhodně zapracovanými klíčovými slovy.

Michaela Szabó

zakladatelka cestovní agentury Rebornea
www.rebornea.com
S panem Balkem jsem začala spolupracovat v letošním roce a jsem s ním velmi spokojená. Pomáhá mi s rozjezdem našeho blogu, který jsme postavili na základech naučných článků, které našim zákazníkům pomáhají rozvíjet své dovednosti a získávají stále nové informace. Jeho přístup je velmi profesionální a příjemně lidský. Konečně jsem získala SEO specialistu, se kterým jsem spokojená a jsem ráda, že ho mám. Vřele všem doporučuji jeho služby.

Naděžda Martáková

majitelka, prodavačka, lektorka, asistentka malého e-shopu Papíráda a obchůdku v Karlových Varech
www.papirada.cz ~ papirada@papirada.cz ~ 739 531 166
S Martinem spolupracujeme už déle a nemohu si naši spolupráci vynachválit. Co slíbí, to dodrží, plus vždy dodá něco navíc. Je na něj absolutní spolehnutí. Vzájemná komunikace výborná, určitě doporučuji.

Bohumila Vrbovská Ďurišová

majitelka magazínu Nádherná.sk
www.nomadassistant.guru
Pan Balko je skutečný odborník. Spolupracujeme s ním na offpage SEO a je cenným a velmi aktivním přínosem našeho projektu.

Martin Šimko

www.poistenie.sk ~ martin.simko@poistenie.sk
S panem Balkem spolupracuji již přes rok. Spolupráce je na profesionální úrovni a jsem naprosto spokojená. Vždy se domluvíme. Velmi oceňuji jeho ochotu pomoc a profi přístup. Rozhodně spolupráci s panem Balkem doporučuji!

Marie Füsselová

kurzyazazitkyonline.cz
Oceňuji komunikaci, profesionální a hlavně lidský přístup. Ochota pomoci a hledat řešení. Osobně jsme se sice s panem Balkem nepotkali, ale i na tu dálku je z něj cítit pozitivní energie.

Lenka Valíčková

www.motivacnidarky.cz
Po poměrně krátké době zjistíte, že pan Balko vykonává své služby odborně, transparentně a hlavně s vášní, která posouvá jeho služby na tu nejvyšší úroveň. Na výsledcích jeho práce, které s vámi pravidelně konzultuje, vidíte, jak se krok po kroku posouváte k cíli, který jste si zadali. Spolupráci s panem Balkem velmi doporučuji.

JUDr. Jozef Lukajka, PhD., advokát

www.aklp.sk
Spolupráce s Martinem probíhá na profesionální úrovni. Cením si jeho pohotovosti a rychlé komunikace.

Ing. Jana Guráňová

www.akcnemamy.sk ~ redakcia@akcnemamy.sk ~ 0904047074
Spolupráce s Martinem nás každý měsíc krásně posouvá na všech našich mediálních portálech. Ať už se jedná o naše časopisy www.akcnezeny.sk, www.akcnemamy.sk, www.svetzeny.sk, www.akcnizeny.com nebo novější projekty, jako je www.prezdraviezeny.sk. Díky přínosným tématům, která Martin vnímá z hlediska SEO, k nám přichází mnoho nových čtenářů a také nových klientů. Za tímto účelem nám pravidelně připravuje podrobné reporty a zprávy o pokroku. Spolupráci s ním mohu jen vřele doporučit. Dokáže vysvětlit i složité věci velmi laickému publiku, což je další věc, které si velmi cením.

Martina Novotná

CEO
www.akcnezeny.sk ~ ahoj@akcnezeny.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS