Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 59 doporučení

S panem Balkem jsem v minulosti spolupracovala v rámci linkbuildingu již několikrát. Oceňuji jeho iniciativní přístup i spolehlivost. Zároveň cením i bezproblémovou komunikaci, se kterou je celý proces o dost příjemnější a rychlejší.

Michaela Kratochvílová
SEO specialistka

Martina jsem nikdy osobně neviděl, ale za dobu co pracuji, dokážu přes emailovou komunikaci již dopředu odhadnou člověka. Martin na mě působí jako dobrý člověk s dobrým srdcem, který je lidský. S Martinem si dokážeme psát i o věcech mimopracovních, což velmi oceňuji, protože je to známka porozumění a náklonnosti. Dobrý SEO specialista za mě musí umět naslouchat a umět rychle a efektivně poznat svého zákazníka. Martin pro mě píše články a už teď přemýšlím, že ho oslovím na kompletní SEO analýzu. Díky Martine!

Jakub Mertl
reklamní a firemní fotograf
www.fotografjakubmertl.cz kakphoto@seznam.cz 736 443 727

Spolupráci s panem Balkem mohu jen doporučit. Oceňuji jeho individuální a lidský přístup, který je zaměřen na výkon. Sám nezávisle navrhuje řešení, která jsou prospěšná při dosahování daného cíle či témata blogů na náš web. Spolupracujeme zejména při tvorbě obsahu a linkbuildingu. Všechny texty byly zpracovány nejen poutavě, ale také odborně s vhodně zapracovanými klíčovými slovy.

Michaela Szabó
zakladatelka cestovní agentury Rebornea
www.rebornea.com

S panem Balkem jsem začala spolupracovat v letošním roce a jsem s ním velmi spokojená. Pomáhá mi s rozjezdem našeho blogu, který jsme postavili na základech naučných článků, které našim zákazníkům pomáhají rozvíjet své dovednosti a získávají stále nové informace. Jeho přístup je velmi profesionální a příjemně lidský. Konečně jsem získala SEO specialistu, se kterým jsem spokojená a jsem ráda, že ho mám. Vřele všem doporučuji jeho služby.

Naděžda Martáková
majitelka, prodavačka, lektorka, asistentka malého e-shopu Papíráda a obchůdku v Karlových Varech
www.papirada.cz papirada@papirada.cz 739 531 166

S Martinem spolupracujeme už déle a nemohu si naši spolupráci vynachválit. Co slíbí, to dodrží, plus vždy dodá něco navíc. Je na něj absolutní spolehnutí. Vzájemná komunikace výborná, určitě doporučuji.

Bohumila Vrbovská Ďurišová
majitelka magazínu Nádherná.sk
www.nomadassistant.guru

Pan Balko je skutečný odborník. Spolupracujeme s ním na offpage SEO a je cenným a velmi aktivním přínosem našeho projektu.

S panem Balkem spolupracuji již přes rok. Spolupráce je na profesionální úrovni a jsem naprosto spokojená. Vždy se domluvíme. Velmi oceňuji jeho ochotu pomoc a profi přístup. Rozhodně spolupráci s panem Balkem doporučuji!

Marie Füsselová
kurzyazazitkyonline.cz

Oceňuji komunikaci, profesionální a hlavně lidský přístup. Ochota pomoci a hledat řešení. Osobně jsme se sice s panem Balkem nepotkali, ale i na tu dálku je z něj cítit pozitivní energie.

Lenka Valíčková
www.motivacnidarky.cz

Po poměrně krátké době zjistíte, že pan Balko vykonává své služby odborně, transparentně a hlavně s vášní, která posouvá jeho služby na tu nejvyšší úroveň. Na výsledcích jeho práce, které s vámi pravidelně konzultuje, vidíte, jak se krok po kroku posouváte k cíli, který jste si zadali. Spolupráci s panem Balkem velmi doporučuji.

JUDr. Jozef Lukajka, PhD., advokát
www.aklp.sk

Spolupráce s Martinem probíhá na profesionální úrovni. Cením si jeho pohotovosti a rychlé komunikace.

Ing. Jana Guráňová
www.akcnemamy.sk redakcia@akcnemamy.sk 0904047074