Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 59 doporučení

S panem Balkem spolupracujeme v oblasti SEO (linkbuilding – tvorba a výměna zpětných odkazů) již delší dobu a jsme s jeho prací a přístupem spokojeni.

Tomáš Virdzek
admin webu
www.ako-investovat.sk

Díky poctivému SEO pana Balka se náš online produkt dostal na přední příčky, děkujeme.

Stano Marš
www.elearning.sk

Rád bych se podělil o své skvělé zkušenosti se SEO specialistou Mgr. Martinem Balkem. Martin mi pomohl s psaním článků pro náš web a následnou SEO optimalizací. Jeho odborné znalosti a schopnost přesně pochopit potřeby našeho webu byly ohromující. Výsledky byly jasné – naše články nyní přitahují více čtenářů a náš web se umisťuje na vyšších pozicích ve vyhledávačích. Ještě důležitější je, že Martin pracoval s velkým smyslem pro detail a byl vždy ochoten vysvětlit všechny kroky procesu tak, abych jim rozuměla. Jeho profesionální přístup a komunikace dělají z Martina Balka skutečně vynikajícího partnera pro SEO. Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže s vašimi SEO potřebami, Martina Balka vám vřele doporučuji. Byl pro mě skvělým spolupracovníkem a věřím, že i vám může přinést vynikající výsledky.

Mgr. Tatiana Korčušková
marketing
www.autodielygafa.sk

Spolupráce s panem Balkem na SEO optimalizaci obsahových webů funguje na výbornou a k mé naprosté spokojenosti. Víc není třeba dodávat. Vyzkoušejte, uvidíte.

Radek Houda
vareni.edilo.cz

S panem Balkem spolupracujeme již více než 3 roky a mohu ho jen doporučit pro jeho opravdu profesionální přístup, vždy dodá to, na čem se v rámci spolupráce dohodneme. Poctivé SEO mohu jen doporučit.

Matúš Červenka
projekt Made in Čekoslovakia
www.madeincekoslovakia.sk

Hledali jsme způsob, jak zlepšit viditelnost naší webové stránky a zvýšit návštěvnost. Po konzultaci s několika agenturami jsme se rozhodli vyzkoušet profesionální SEO služby a naším výběrem byl na základě doporučení p. Martin Balko. Naše zkušenost s jeho službami je mimořádně pozitivní. Oceňujeme odbornost a schopnost vysvětlit složité koncepty SEO jednoduchým způsobem. Během analýzy našeho webu nám poskytl plán, jak optimalizovat obsah a klíčová slova. Jedním z významných bodů byla transparentnost. Průběžně nás informoval o provedených úpravách a poskytoval i pravidelné měsíční reporty, které nám umožnily sledovat pokrok naší stránky ve vyhledávačích. Díky nim jsme si mohli ověřit zlepšení pozic našich klíčových slov a sledovat růst organického provozu. Co nás opravdu potěšilo, byla individuální strategie. Namísto univerzálního přístupu máme SEO strategii přizpůsobenou našemu odvětví a cílové skupině. Díky tomu se nám podařilo oslovit relevantní publikum a získat kvalitní návštěvníky. Celkově jsme s výsledky spolupráce velmi spokojeni.

Mgr. Markéta Laube
majitelka eshopu Mamiee
www.mamiee.cz

Služby pana Balka nás velmi příjemně překvapily tím, že sám proaktivně přichází s nápady, jak naše SEO zlepšovat. Lepší servis si ani nelze představit.

Michaela Petříková
majitelka společnosti
www.OBALINDA.cz info@obalinda.cz 777 004 441

Pan Balko je SEO konzultant a realizátor SEO řešení s mnoha vlastnostmi, které z něj dělají zřejmý a na výsledky zaměřený úspěch. Jeho otevřená a přímá komunikace k věci je jednou z jeho velkých předností. Dokáže vytvořit atmosféru důvěry a pohody, díky níž si jeho služeb ceníme jako jedni z jeho klientů. Věnuje čas pochopení cílů a potřeb každého projektu. Tato schopnost aktivního naslouchání umožňuje panu Balkovi vytvářet SEO strategie na míru a pro mě byla jasným znamením správné volby partnera pro linkbuilding a SEO poradenství. Další jeho velkou výhodou je transparentnost a důvěryhodnost. Klienti se vždy dozvědí o všech krocích, které konzultant na jejich webu provádí. Bez zbytečného tajemství jim poskytuje informace o úpravách, výsledcích a trendech v SEO. Vzniká tak vzájemná důvěra a klienti si mohou být jisti, že jejich projekty jsou v bezpečných rukou. Díky své schopnosti navázat otevřenou, transparentní a důvěryhodnou komunikaci, je pan Balko mužem na svém místě.

Mgr. Pavol Líška
marketingový stratég
www.inetgap.sk liska@inetgap.sk

Vzhledem k tomu, že spolupracujeme již více než dva roky, myslím, že za tu dobu mohu vyzdvihnout několik vlastností, jako je vysoká profesionalita, zodpovědnost, rychlá reakce na e-maily, osobní přístup a mnoho dalšího. Máme jen pozitivní zkušenosti a naši spolupráci mohu jen doporučit.

Mgr. Hana Rapčíková
zdravovek.eu hana.rapcikova@erit.sk +421915221464

S panem Balkem spolupracujeme v oblasti linkbuildingu a SEO asi rok a za tu dobu ho mohu jen doporučit. Je vidět, že se v oboru vyzná a umí poradit.

Michal Števula
CEO
www.stevula.sk