Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Balko — SEO specialista


Zobrazuji č. 51-59 z celkem 59 doporučení

Se spoluprací jsem dlouhodobě velmi spokojen. Martin dodává kvalitní texty s hodnotnými odkazy a v dohodnutém termínu.

Filip Číhal
majitel
www.rybarskadovolena.cz

S panem Balkem spolupracujeme již několik měsíců. Za poměrně krátkou dobu naší spolupráce se mu podařilo vytvořit spoustu kvalitních materiálů, propojit různá témata a díky jeho schopnostem jsme se objevili i tam, kde bychom to vůbec nečekali. Těšíme se na další výsledky naší spolupráce.

Petra Sládková
marketingový specialista
www.brumla.sk petra.klepacova@gmail.com

S panem Balkem spolupracujeme už třetím rokem a velmi si toho ceníme. Příjemná komunikace, vstřícný přístup, profesionální a hlavně vždy férové jednání, to je pro něj samozřejmost, což v tomto prostředí není úplně běžné. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Martina Limbergová
šéfredaktorka Portálu pro ženy
portalprozeny.cz martina.l@portalprozeny.cz

Maximální spokojenost, vysoká profesionalita, zodpovědnost, osobní přístup a mnoho dalšího. Mám jen pozitivní zkušenosti a naši spolupráci mohu jen doporučit.

Pana Balka můžeme jen doporučit, s jeho prací a profesionálním přístupem jsme nadmíru spokojeni. Příjemná komunikace a reálné výsledky.

Erika Bugjó
www.vashome.sk

S panem Balkem máme seriózní spolupráci ohledně SEO a článků do blogu. Jsem spokojen s jeho celkovým přístupem. Spolupráce s ním a jeho týmem je pro nás přínosná.

Ing. Peter Vadovics
Travelguide.sk
www.travelguide.sk

Pan Balko je velmi lidský, autentický a příjemný školitel. Je vidět, že své práci rozumí, že ho baví a naplňuje. Vyučuje srozumitelně a jednoduše, dokáže do výuky prosadit svou vášeň pro SEO tak, že vás toto téma zaujme. Školení jsou hlavně praktická, takže si je můžete hned vyzkoušet, což urychluje proces učení. Pan Balko je flexibilní a vždy vám ochotně pomůže, přizpůsobí se vaší úrovni a předchozím zkušenostem. Oceňuji jeho upřímnost a nezištnost.

Rebeka Krskova
Online Marketing Specialist
lanotte.cz

S panem Balkem spolupracujeme již několik měsíců a jeho přístup a kvalitu práce hodnotím velmi vysoko. SEO v jeho podání opravdu funguje.

Miroslav Hanuska
jednatel společnosti
www.ongaro.sk

Jsem velmi potěšen možností podělit se o své zkušenosti s Mgr. Martinem Balkem, naším SEO specialistou. Martinův přístup k našemu projektu byl neuvěřitelně profesionální a inspirující. Práce s Martinem byla nesmírně přínosná. Jeho hloubkové znalosti oboru a schopnost přizpůsobit strategii našim potřebám byly klíčové pro dosažení našich cílů. Jeho schopnost provádět komplexní analýzy klíčových slov a poskytnout jasné a praktické doporučení nám pomohla zvýšit viditelnost našeho webu. Martin je nejen technicky zdatný, ale také komunikativní a vstřícný. Vždy byl ochoten vysvětlit náročné koncepty jednoduchým a srozumitelným způsobem, což nám umožnilo lépe porozumět procesům SEO a zapojit se do strategických rozhodnutí. Díky jeho práci jsme viděli pozoruhodný růst organického provozu na našem webu a posílení naší pozice na trhu. Jeho důkladný a systematický přístup k práci nám dal jistotu, že jsme v dobrých rukou. Celkově řečeno, Martin Balko je opravdu vynikající SEO specialista a doporučuji ho každému, kdo hledá experta, který může pomoci maximalizovat výsledky digitálního marketingu. Jsme velmi vděčni za jeho přínos k úspěchu našeho projektu a těšíme se na další spolupráci s ním v budoucnosti.

Jiři Vejvoda
www.funki.cz info@funki.cz 775 693 654