Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 64 doporučení

Chcete-li vytvořit nový web nebo přestavět váš současný, tak se nejdříve poraďte s Martinem Matějkou. Začněte od základů webu. Vřele mohu doporučit jeho zkušenosti v poradenství a SEO.

Martin Frequency
www.videoanimace.cz

Spolupráci s Martinem jsme zahájili v první polovině roku 2010. Oslovili jsme ho na doporučení s náročným úkolem upravit náš existující web a optimalizovat ho na několik málo velmi specifických a velmi konkurenčních výrazů. S ohledem na nemožnost využít „long tail“ jsme vlastními silami nedokázali dosáhnout dobrých výsledků. Po Martinových zásazích a průběžným zdokonalováním jsme nyní dlouhodobě na požadované fráze na špičce a přísun klientů pravidelně roste. Pozitivně hodnotím přístup i domluvu ohledně odměny za výkony. S Martinem je radost pracovat a již nyní začínáme tvořit další společný projekt. Martina jako profesionála rozhodně doporučuji, jen doufám, že na naše projekty bude mít stále dostatek času :-)

Jiří Ondráček
jednatel společnosti Finspace s.r.o.
www.finspace.cz ondracek@finspace.cz 608 326 000

Martin je výjimečný člověk — velmi pohotový a mazaný v tom, co dělá. Dělá svou práci pečlivě a naše společnost byla velmi spokojena s rychlostí jeho odezvy, pružností a ochotou pomoci. Doporučil bych Martina Matějku a jeho služby každému, kdo hledá zkušeného SEO experta pro web.

Alan White
www.arriello.com alan.white@arriello.com 775 113 450

Martin je člověk, který dělá svou práci poctivě, profesionálně a zodpovědně. Nepotrpí si na velké formality, jeho analýzy nejsou svazky na dlouhé zimní večery, ale jasné a stručné rady jak zlepšit výkon webových stránek. Martina, jako SEO konzultanta, jsme mnohokrát doporučili našim klientům. Tímto ho chceme doporučit i vám :)

Michal Franěk
www.shopio.cz michal.franek@w3w.cz 777 852 682

Naše společnost Acomware spolupracuje s Martinem Matějkou v rámci externích konzultací nad projekty našich klientů. Hlavní náplní spolupráce je plánování a nastavovaní dlouhodobých strategií. Dále mohu ocenit přístup při rozšiřování odborných vědomostí pro SEO konzultanty. Stávající spolupráci hodnotím velmi pozitivně, Martin přináší do naší agentury nový směr v chápání optimalizace s orientací na dlouhodobé výhodné cíle.

Ondřej Klega
výkonný ředitel ACOMWARE, s.r.o.
www.acomware.cz ondrej.klega@acomware.cz

Hledali jsme někoho, kdo by nám poskytl ucelenou analýzu našeho e-shopu, a Martin Matějka se úkolu zhostil více jak dokonale. Na osobní schůzce jsme předchozí písemnou analýzu ještě podrobně rozebrali, abychom měli 100% představu o potřebných nutných úpravách našeho webu. Oceňuji lidské osobní jednání a časovou flexibilitu. Martin je profík s neformálním a upřímným vystupováním, což pro mne bylo velmi příjemné. Další spolupráce s ním byla pro nás po schůzce samozřejmostí.

Milan Šubín
majitel e-shopu Online Sport
www.online-sport.cz

Svého času jsem hledal někoho, kdo bude spravovat mé webové stránky především s ohledem na SEO a s výsledkem dosažení dobrých pozic ve vyhledávačích. Měl jsem představu, že by to neměla být velká firma, ale spíše jednotlivec. Samozřejmě jsem měl obavu, aby dotyčný nějakým neodborným zásahem stránky nějak nepoškodil v oblasti SEO. Zhruba měsíc jsem vybíral jednotlivé nabídky služeb, až jsem narazil na pana Matějku a toho jsem oslovil. Po vzájemné domluvě naše spolupráce trvá téměř rok, kdy pan Matějka dokázal dostat moje webové stránky na první pozice ve vyhledávačích během cca 3 měsíců, a to na vysoce konkurenční slovo a jeho spojení – „stěhování“. Děkuji za dobře a kvalitně odvedenou práci a plně jej doporučuji.

Jaroslav Kuchař
majitel stěhovací firmy Koch
www.koch-stehovani.cz info@koch-stehovani.cz 603 362 497

Pana Martina Matějku jsem poznal v roce 2009. Zpočátku jsem ho oslovil spíše jako konzultanta k mému webu, který toho času nebyl díky silnému konkurenčnímu prostředí a špatně řešené optimalizaci nikterak úspěšný. Hned po prvním osobním setkání jsem nabyl dojmu, že Martin ví, o čem mluví, a není to další z řady "seomistrů", kteří se na mém webu vystřídali a předhazovali nereálné pozice a obraty do jednoho týdne. Spolupráce s Martinem byla dle mého očekávání. Rychlá, smysluplná a kvalitní, což se projevilo zejména na obratu e-shopu. S Martinem jsem spolupracoval i na dalších projektech a ani zde jsem nebyl zklamán. Ba naopak, naše spolupráce se rozšířila a má spokojenost s výsledky jeho práce se upevnila. Pana Matějku bych doporučil všem, kdo chtějí na optimalizaci a marketingu pracovat dlouhodobě a efektivně. Doporučuji ho jako znalce SEO problematiky, jako konzultanta i jako člověka.

David Oktábec

Upřímně doporučuji pana Matějku, jako naprostý laik jsem celkem pochopila, co můj web aktuálně potřebuje a analýzu mi zpracoval pro mě uchopitelnou, srozumitelnou formou. Na každou moji otázku měl jasnou odpověď a spolupráce byla moc příjemná.

Diana Růžičková
kineziologie, terapie, rodinné konstelace, koučink
www.esotericke-centrum.cz esotericke@centrum.cz 602 837 596

Rád bych tímto Martinovi Matějkovi poděkoval a zároveň napsal kladnou referenci. Spolupráci jsme začali před několika měsíci a v oblasti SEO nám v mnoha věcech pomohl. Věřím, že s Martinem budeme spolupracovat dlouhodobě. Díky, Martine!

Martin Šlauer
jednatel firmy Web Consulting
777 090 905