Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Matějka > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a lektor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 43 doporučení prezentace Martin Matějka:
Rád bych tímto Martinovi Matějkovi poděkoval a zároveň napsal kladnou referenci. Spolupráci jsme začali před několika měsíci a v oblasti SEO nám v mnoha věcech pomohl. Věřím, že s Martinem budeme spolupracovat dlouhodobě. Díky, Martine!

Martin Šlauer

jednatel firmy Web Consulting
777 090 905
Pana Matějku vřele doporučuji ke spolupráci v oblasti internetové propagace. Naší společnosti FTonline s. r. o. pomáhá s vytvořením nové verze firemního e-shopu. Na spolupráci s panem Matějkou si především cením jeho opravdu příkladné komunikativnosti, vstřícnosti a rychlé reakční doby. Velkou výhodou jsou pro nás nejen jeho odborné zkušenosti, ale také jeho zkušenosti s projektovým řízením a provozem vlastního e-shopu. Dokáže doporučit spolehlivé jiné dodavatele jako jsou grafici nebo programátoři a pomoci s koordinací potřebných činností.

Jan Čepelka

kouč pro osobní růst
www.osobnikouc.cz ~ 602 132 063
S kvalitou služeb a odbornou expertízou Martina jsem byl zcela spokojen. Martin nám byl pro SEO počáteční analýzu klíčových slov doporučen přímo Markem Prokopem, a od započetí naší spolupráce jsem se již nemusel ohlédnout zpět. Analýza byla připravená v termínu, v čisté a přehledné formě, a se suportem pro předání. Nakonec jsme si od Martina objednali i SEO školení! Osobně mám nějaké základní ponětí o logice a pravidlech SEO, ale rozhodně nejsem programátor, a byly to právě techničtější oblasti výstupu analýzy, o jejichž přebrání jsem měl původně menší obavy. Dále jsem měl i jednu starší špatnou zkušenost s jinou firmou a jinou analýzou. Martin toto ale velmi dobře chápal a přesvědčil nás všechny nejen o zásadním smyslu své práce, ale i o své připravenosti být pro projekt dále plně k dispozici, a kterékoliv oblasti analýzy dodatečně dále předat programátorům nebo UX specialistům dle naší potřeby. To mě ujistilo, že jsme vykročili do projektu správnou nohou a našli jsme v něm toho správného partnera. Martina mohu jedině doporučit.

Jan Tlusťák

jednatel
jan.tlustak@gmail.com
Jakub Hladký
Martina znám již řadu let. Je to mimořádně kvalitní profesionál, kterého si vážím i jako člověka. Vždy pracuje s jasnou vizí a cílem, kterého chce se svěřeným projektem dosáhnout. Skvělé výsledky jeho schopností, znalostí a zkušeností jsem mohl pozorovat i na velmi komplikovaných případech, které mnozí vzdali, nebo jim byly odejmuté. Martin však dokázal své kvality skvělými výsledky. Své vědomosti rovněž předává dalším na svých přednáškách, kde posluchači přímo hltají jeho výklad. Jeho pojetí SEO se od ostatních liší tím, že je zaměřené nejen na vyhledávače samotné, ale také na uživatele, obchodní stránku projektu i jeho celkovou úspěšnost. Martina vřele doporučuji všem, kteří své internetové obchodování myslí skutečně vážně.

Jakub Hladký

online marketingový specialista pro weby a e-shopy
Věcná a rychlá komunikace, zkušenosti z reálného online businessu, výborná schopnost analýzy projektu, navrhovaná adekvátní a hlavně smysluplná řešení atd. To je jen pár bodů, které charakterizují práci Martina Matějky.

Tomáš Miřátský

jednatel Sport Hangar CZ s.r.o.
www.lyzelyze.cz ~ tomas@lyzelyze.cz ~ 608 730 865
Martin patří mezi špičkové SEO konzultanty. Jeho velkou předností jsou vlastní zkušenosti s rozjezdem úspěšného e-shopu. Co se mi na něm především líbí je jeho skromnost, zápal pro obor, kterému se věnuje a optimismus.

Anna Češková

http://twitter.com/annaceskova
Příběh Small Cars je fascinujícím příkladem toho, jak může spojení „klukovské záliby“ a odborných schopností majitelů vést ke skvělým výsledkům. Úspěšné příklady inspirují, a proto jsem také absolvovala Martinův kurz „Internetový obchod v praxi“. Martin má talent oslovit lidi, kteří jsou v podnikání na internetu úplnými nováčky, ale přinést podnětné vhledy i těm značně pokročilejším. Jeho prezentace jsou jasně strukturované, srozumitelné a je z nich patrný tah na branku, který Martinovi rozhodně nechybí. Jsem moc ráda, že znám Martina Matějku osobně.

Katka Juríková

masérka a průvodkyně zdravým životem
www.katkajurikova.cz ~ jsem@katkajurikova.cz
Chtěl bych poděkovat Martinu Matějkovi za SEO školení, bylo fakt super. Díky spojení praktických věcí z e-commerce mi Martin odpověděl na veškeré dotazy. Je to opravdu profík, který ví o čem mluví. Jsem rád, že se na něho mohu obrátit a případně navštívit další jeho přednášku.

Martin Simon

www.roboticky-vysavac.cz
S Martinem Matějkou jsem se seznámila během jednání a příprav témat seminářů v rámci projektu České a kvalitní. Téma, které Martin navrhl, koncepčně zapadalo do našeho programu. Proto jsme se rozhodli uspořádat seminář na téma „Internetový obchod v praxi“. Cílem semináře bylo ukázat posluchačům, jak takový obchod funguje, co je všechno potřeba k vedení a rozvoji e-shopu. Martin se nebál hovořit i o chybách a omylech, kterých se během svých podnikatelských začátků dopustili. Vzhledem k našim osobním pocitům a na základě kladného hodnocení semináře ze strany posluchačů si troufám tvrdit, že Martin je velký odborník a budeme velmi rádi, pokud i naše spolupráce bude nadále pokračovat.

Jana Sedláčková

České a kvalitní
jsedlackova@czmg.cz ~ 777 63 00 42
Pan Matějka mi byl doporučen jakožto specialista na SEO a jsem moc rád, že jsem se rozhodl jeho služby využít. Po redesignu našich stránek Shoptet.cz jsme propadli ve výsledcích fulltextových vyhledávačů. Pan Matějka nám pomohl ztracené pozice získat zpět a navíc získat pozice na klíčová slova, na která jsme předtím necílili. Co musím ocenit, je profesionalita a rozsah znalostí, které nám pomohly vyvarovat se dalších chyb a zlepšit náš firemní marketing.

Miroslav Uďan

CEO v Shoptet.cz, systému na pronájem e-shopů
www.shoptet.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS