Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 64 doporučení

Martina Matějku jsem oslovil s požadavkem na míru ušitého SEO školení / workshopu pro firemní weby a eshopy. Dostal jsem školení v pohodové atmosféře, spoustu snadno stravitelných informací a mnoho užitečných rad. Martin je opravdový profesionál a já nebudu váhat ho kdykoliv doporučit.

Lukáš Tomeňuk
IT
lukas.tomenuk@brueck.cz

K Martinovi jsme se dostali skrze pozitivní doporučení a k našemu štěstí se uváděné kvality potvrdily. Jeho práce je systematická, logicky strukturovaná a především efektivní. Požadovanou zakázku zpracoval bez větších prodlev a mimo kvalitu výstupu oceňujeme taktéž přátelský a vstřícný přístup. Aktuálně stále pracujeme na implementaci výsledků a tudíž uvidíme, zda-li naše společné snahy přinesou kýžené ovoce. Zatím můžeme říci, že pokud je vaším hlavním kritériem kvalita, pak je Martin ta správná volba! :) Děkujeme!

Júnis El Hassan

Martin je jeden z mála skutečných profesionálů v SEO, se kterými jsem se setkal. Špičkové know-how a správně nastavená (realistická) očekávání jsou důvodem, proč dnes Martina doporučujeme i našim klientům.

Marek Kříž
CEO digitální e-commerce agentury FIREMEDIA
www.firemedia.cz marek@firemedia.cz 776 881 388

Martin mi byl doporučen jako ideální volba pro spolupráci na tvorbě nového eshopu Benu.cz. Cílem spolupráce je připravit nový eshop, tak aby byl dobře viditelný a organické vyhledávání se stalo podstatnou složkou návštěvnosti. Spolupráce funguje na pravidelných konzultacích a Martin vždy splní to, co si domluvíme, navíc je i nápomocen dalším radám mimo optimalizaci.

Michal Macourek
www.benu.cz

S panem Matějkou řešíme náš web VEKRA od začátku roku 2015. Velice oceňujeme zejména jeho komplexní přístup k problematice SEO. Výsledky jeho práce jsou jasně prokazatelné. Zejména dokázal rychle vyřešit slabiny, které jsme potřebovali odstranit. Jednání s ním je korektní a spolehlivé v rámci stanovených mantinelů. Spolupráci s p. Matějkou můžeme jen doporučit.

Jaroslava Dlouhá
marketérka
www.vekra.cz jaroslava.dlouha@windowholding.cz 725 439 654

S panem Martinem Matějkou spolupracuji v rámci online aktivit pro společnost Window Holding. Jako Sales Manager oceňuji především jeho velmi dobrou znalost online prostředí, kterou umí více než dobře využít ve prospěch svých klientů. Zároveň oceňuji rychlost komunikace a osobní vstřícnost.

Martina Firmanová
Sales Manager v Mladé frontě – Online
firmanova@mf.cz 725 089 089

Martina znám již téměř 10 let. Výrazně mi pomohl v začátcích mého podnikání a jsem velice rád, že naše spolupráce trvá bez jediného přerušení dodnes. Je to nejen výborný konzultant, ale i člověk a kamarád. Martin dokáže zařídit neskutečné množství věcí a pokud na něco sám nestačí, zvládne sehnat adekvátního profesionála v daném oboru. Nejvíce oceňuji jeho odvahu pustit se i do vlastních projektů. Dodnes provozuje obchod http://www.smallcars.cz , který patří k naprosté špičce ve svém sortimentu. Spolupráci určitě doporučuji.

Miroslav Hruška
www.datadepo.cz hruska@publicfun.cz 773 667 881

Martin je profesionál skutečně na svém místě. K práci přistupuje zodpovědně a s maximálním nasazením. Vždy se snaží najít řešení na míru a jsou za ním viditelné výsledky. Spolupráci s ním všem doporučuji.

Andrea Smolková
PR & Communications Consultant

S Martinem jsem se setkal na několika projektech a vždy to byla příkladná spolupráce. V SEO má vynikající přehled a přináší vždy spoustu praktických rad, neztrácí čas a jde rovnou k věci, to mám moc rád.

Karel Rujzl
správce PPC kampaní
www.rujzl.cz karel@rujzl.cz 604 868 842

Spolupráce s Martinem je vždy na vysoce profesionální úrovni. Velice oceňuji jeho osobní přístup k dané problematice, vstřícnost a rychlost. Jelikož sám provozuje vlastní projekty (a daří se jim), cením si jeho rad a postřehů o to více. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Vít Michalek
www.semor.cz info@semor.cz 724 206 539