Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Matějka > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a lektor

Zobrazuji č. 3140 z celkem 42 doporučení prezentace Martin Matějka:
S Martinem jsem se setkal na několika projektech a vždy to byla příkladná spolupráce. V SEO má vynikající přehled a přináší vždy spoustu praktických rad, neztrácí čas a jde rovnou k věci, to mám moc rád.

Karel Rujzl

správce PPC kampaní
www.rujzl.cz ~ karel@rujzl.cz ~ 604 868 842
Jirka Chomát
S Martinem se znám několik let a rád bych mu neudělil doporučení z oblasti SEO nebo na e-commerce, ale jako mentorovi mého začínajícího podnikání na volné noze. Po několika letech ve velké firmě jsem totiž měl poměrně nejasnou představu, co bych klientům mohl nabídnout. Martin mě pozorně vyslechl a svými dobře mířenými dotazy a komentáři mi pomohl najít cestu, kterou se vydám ve svém podnikání. Je jisté, že tato cesta bude křivolaká a bude měnit směr, ale dnes jsem už klidnější, protože vím, že se mohu obrátit na Martina, který mi ji svými zkušenostmi pomůže narovnat do přímky.

Jirka Chomát

podnikatel změn v e-commerce a mentor
Bc. Zuzana Bartůšková
Martin je skutečný odborník ve svém oboru. Dokáže poradit se vším co se týká SEO a e-shopů. A když je něco mimo jeho specializaci, bez váhání doporučí jiného profesionála. Jeho konzultace pro nás byly vždy přínosné a zároveň nám ušetřil spoustu zbytečných výdajů za nekvalitní služby. Martin je velmi přátelský a příjemný člověk, se kterým je radost spolupracovat.

Bc. Zuzana Bartůšková

daňový poradce, účetní specialista, lektor kurzů se zaměřením na účetnictví a daně
Spolupráce s Martinem je vždy na vysoce profesionální úrovni. Velice oceňuji jeho osobní přístup k dané problematice, vstřícnost a rychlost. Jelikož sám provozuje vlastní projekty (a daří se jim) cením si jeho rad a postřehů o to více. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Vít Michalek

www.semor.cz ~ info@semor.cz ~ 724 206 539
Zbyšek Nádeník
Martin je mezi všemi SEO konzultanty unikátní tím, že sám provozuje velmi úspěšný e-shop. Díky tomu je excelentní praktik, což mohu potvrdit hned z několika projektů, na kterých jsme spolupracovali. A vzhledem k tomu, že je Martinův e-shop jedničkou v oboru v České republice, tak myslím, že nemáte důvod váhat, jestli Martin dokáže pomoct i vašemu byznysu.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Pana Matějku jsem oslovil ohledně vybudování nového e-shopu. Hledal jsem někoho, kdo má znalosti a reálné výsledky včetně fungování vlastního e-shopu. Pan Matějka ke spolupráci přistoupil jako naprostý profesionál. Navrhl spolupráci v několika krocích, které se postupně realizují. Jeho práce je precizní, včetně vysvětlení podrobností k danému tématu, ať už osobně, mailem či po telefonu. K případným připomínkám či dotazům přistupuje velice rychle. Práci vždy plní v termínu, který si předem domluvíme. Pana Martina Matějku mohu jen doporučit.

Václav Mašek

www.deky.eu ~ obchod@deky.eu
Jan Bien
Martina moc rád doporučuji jako internetového marketéra specializovaného na SEO. Je skvělé spolupracovat s profesionálem, kterého mohu s klidem poslat ke svému klientovi a spolehnout se na to, že mu kvalifikovaně pomůže, bude korektní a férový. Z Martina čiší ohromná zkušenost s podnikáním, která se projevuje v jeho celkovém marketingovém přehledu a v nebývalé intuitivní schopnosti rychle odhalit slabá místa či jakoukoliv nezdravou nerovnováhu. To jsem okusil i sám na sobě při konzultaci mého podnikání, kdy mě Martin dokázal velice rychle přivést k uvědomění, kde jsou mé skryté příležitosti.

Jan Bien

webmistr, poradce a konzultant pro tvorbu prezentačních a obsahových webů
S Martinem Matějkou se znám již od dob, kdy spouštěl svůj e-shop s modely aut. Za posledních pár let se naše dráhy profesně občas protnuly a vždy jsem byl s jeho konzultacemi a službami navýsost spokojen. Martin mi v oblasti SEO výrazně pomohl zejména s mým bloggerským projektem www.autoblogger.cz. Díky jeho radám se mi s poměrně malým nezávislým blogem daří zviditelnit mezi řadou zavedených automobilových serverů. Důkazem perfektní SEO optimalizace, který hovoří za vše, je moje první místo v Google při zadání hesla „Jak objet slovinskou dálnici 2015“, což byl letos stejně jako každý rok, poměrně vyhledávaný článek, který mi zajistil slušný traffic.

Honza Blažek

bloger
www.autoblogger.cz ~ honza@autoblogger.cz
Pavel Ungr
Pokud chcete férového a pohotového parťáka nejen pro vaše SEO, budete s Martinem spokojeni. Neřeší desítky analýz a jde rovnou k věci. Díky tomu, že sám provozuje e-shopy, pochopí lépe každého e-shopaře.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
Rychlá, efektivní a s měřitelným/naměřeným výsledkem - taková byla spolupráce s Martinem. Díky tomu, že Martin sám aktivně provozuje své e-shopy, je jeho obrovskou výhodou skutečný business pohled na věc, na rozdíl od všech SEO teoretiků, které znám. Díky, Martine!

Rudolf Konečný

Head of sales and marketing
www.smarty.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS