Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Matějka > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér

Zobrazuji č. 5157 z celkem 57 doporučení prezentace Martin Matějka:
Martin Matějka je SEO odborník na úrovni, který nám pomohl zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávání. Dívá se na problém komplexně a ochotně pomáhá s jeho řešením. Je aktivní, zajímá se o zákazníka a díky své dlouhodobé praxi má pro něj mnoho tipů a nápadů. Už po prvních úpravách, které jsme po konzultaci s Martinem provedli, se naše pozice ve vyhledávání začaly zlepšovat. Do budoucna s Martinem budeme rádi spolupracovat a rozhodně ho doporučujeme. Díky.

Vladimír Melík

online marketér pro skupinu BARTH
www.barth-operak.cz
Pana Matějku jsem poznala v době, kdy jsem začala uvažovat o tom, že je potřeba zlepšit organické vyhledávání našeho e-shopu. Spolupráce s panem Matějkou mi zásadně vylepšila organické vyhledávání, dostala jsem z jeho strany spousty užitečných rad jak postupovat při zadávání textů. Zároveň mě však dokázal napojit i na spoustu dalších užitečných lidí, protože na trhu funguje již řadu let a pohybuje se v této komunitě velmi dlouho. Takže jeho přesah je i do jiných oborů, než je SEO. Zároveň jsem velmi ocenila to, že má svou praktickou zkušenost, provozuje úspěšně několik vlastních e-shopů, takže je i v obraze okolo dění a jiných otázek v této problematice. Jeho jednání bylo vždy profesionální a i jako člověk je velmi milý. Pokud hledáte tedy někoho, kdo vám pomůže vylepšit výsledky vašeho SEO, rozhodně neváhejte kontaktovat jeho. Za nás ho mohu vřele doporučit.

Veronika Tylušová

majitelka e-shopu
www.proprcky.cz ~ tylusova@proprcky.cz ~ 777 127 043
Martin je naprostý profík ve svém oboru, za dobu naší spolupráce se nám společně povedlo dostat na přední pozice v Google organic ve všech našich oborech. Navíc je to super člověk, naprosto spolehlivý a práce s ním je velmi příjemná.

Petra Černá

Asklepion.cz
www.asklepion.cz
Jsme malá rodinná firma, výrobci postelí. Přes půl roku jsme hledali někoho, kdo by nám pomohl se SEO. Po dlouhém hledání a sledování e-commerce jsem narazila na Martina. Byl první, kdo nechtěl dělat hned „analýzu“ před tím, než by nám pomohl, a také první, kdo vede úspěšný e-shop. S Martinem spolupracujeme od roku 2017. Všichni předtím mi nedokázali jasně sdělit, co je naceněno a proč. Máte dát někomu peníze, ale je to v podstatě ruleta. Dobře jsem rozmýšlela, komu uvěřit. Uvěřit tomu, kdo nebude jen brát, ale také bude mít výsledky. Šlo mi o poměr cena/výkon. Martin si vystačí s minimem a má v podstatě hned drobné výsledky. Na některých věcech pracuje déle, některé poladil a změna se projevila rychle. Je velmi efektivní ve své práci – to bych hodně zdůraznila! V dnešní době není jednoduché narazit na člověka, který ve své práci pracuje efektivně. Pro někoho může být drahý, ale pokud si vezmete jeho efektivitu v porovnání s hodinovou sazbou, tak jsou to nakonec ve výsledku ušetřené peníze. Za hodinu své práce dokáže stihnout tolik věcí jako málokdo jiný. Je velmi lidský a milý. Při osobních schůzkách se jde k věci, snaží se vše vysvětlit, aby klient pochopil, a domluvit se na dalším postupu, kdy navrhuje možná řešení. Také naslouchá klientovi, nevede si pouze „tu svou“. Umí se přizpůsobit podnikání klienta, jaké má požadavky, a nehnat ho někam, kam nechce. Od roku 2017 jsme hledali nové webové řešení a Martin nás včas zastavil a nasměroval správně a ušetřil nám nemalé výdaje. Nikdy od něj nebudete slyšet, že tohle musíte udělat. Vždy vám poradí nebo dá na výběr, rozhodnutí je vždy jen na vás. Rozhodně ho mohu doporučit každému, zejména i malým živnostníkům :-) Martin se vždy bude zajímat i o vás a vaše podnikání, jak se vám vede a nebude jen slepě odvádět svoji práci.

Lenka Žižková

majitelka Palandy.cz
www.palandy.cz ~ info@palandy.cz ~ 775 270 686
Pan Martin je vynikající odborník, který nám pomohl se dopracovat ke skvělým SEO výsledkům a zajistil, abychom nedělali hloupé chyby. Je nadměrně ochotný, proaktivní a profesionální. Spolupracujeme spolu více než rok a budeme pokračovat i nadále.

Alena Repina

www.drawplanet.cz
Spolupráci s panem Matějkou hodnotím velmi vysoko. Vytyčenou strategii plní dle dohody a navíc sám přichází s dalšími návrhy na zlepšení. Je zřejmé, že se nad našimi potřebami zamýšlí a hledá řešení, která by nám mohla pomoci.

Daniel Roh

www.kvetinyonline.cz ~ kvetiny@kvetinyonline.cz
Školení na SEO a linkbuilding s Martinem Matějkou bylo výborné. Skvěle uchopené, srozumitelné i pro naprosté neznalce SEO. Nijak zbytečně zdlouhavé. Hodně příkladů z praxe, rad a vychytávek, které nám v každodenní práci se SEO výrazně pomohly. Rozhodně doporučuji!

Radka Bendová

Czech News Center
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS