Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 64 doporučení

Martin Matějka je SEO odborník na úrovni, který nám pomohl zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávání. Dívá se na problém komplexně a ochotně pomáhá s jeho řešením. Je aktivní, zajímá se o zákazníka a díky své dlouhodobé praxi má pro něj mnoho tipů a nápadů. Už po prvních úpravách, které jsme po konzultaci s Martinem provedli, se naše pozice ve vyhledávání začaly zlepšovat. Do budoucna s Martinem budeme rádi spolupracovat a rozhodně ho doporučujeme. Díky.

Vladimír Melík
online marketér pro skupinu BARTH
www.barth-operak.cz

Pana Matějku jsem poznala v době, kdy jsem začala uvažovat o tom, že je potřeba zlepšit organické vyhledávání našeho e-shopu. Spolupráce s panem Matějkou mi zásadně vylepšila organické vyhledávání, dostala jsem z jeho strany spousty užitečných rad jak postupovat při zadávání textů. Zároveň mě však dokázal napojit i na spoustu dalších užitečných lidí, protože na trhu funguje již řadu let a pohybuje se v této komunitě velmi dlouho. Takže jeho přesah je i do jiných oborů, než je SEO. Zároveň jsem velmi ocenila to, že má svou praktickou zkušenost, provozuje úspěšně několik vlastních e-shopů, takže je i v obraze okolo dění a jiných otázek v této problematice. Jeho jednání bylo vždy profesionální a i jako člověk je velmi milý. Pokud hledáte tedy někoho, kdo vám pomůže vylepšit výsledky vašeho SEO, rozhodně neváhejte kontaktovat jeho. Za nás ho mohu vřele doporučit.

Veronika Tylušová
majitelka e-shopu
www.proprcky.cz tylusova@proprcky.cz 777 127 043

Martin je naprostý profík ve svém oboru, za dobu naší spolupráce se nám společně povedlo dostat na přední pozice v Google organic ve všech našich oborech. Navíc je to super člověk, naprosto spolehlivý a práce s ním je velmi příjemná.

Petra Černá
Asklepion.cz
www.asklepion.cz

Jsme malá rodinná firma, výrobci postelí. Přes půl roku jsme hledali někoho, kdo by nám pomohl se SEO. Po dlouhém hledání a sledování e-commerce jsem narazila na Martina. Byl první, kdo nechtěl dělat hned „analýzu“ před tím, než by nám pomohl, a také první, kdo vede úspěšný e-shop. S Martinem spolupracujeme od roku 2017. Všichni předtím mi nedokázali jasně sdělit, co je naceněno a proč. Máte dát někomu peníze, ale je to v podstatě ruleta. Dobře jsem rozmýšlela, komu uvěřit. Uvěřit tomu, kdo nebude jen brát, ale také bude mít výsledky. Šlo mi o poměr cena/výkon. Martin si vystačí s minimem a má v podstatě hned drobné výsledky. Na některých věcech pracuje déle, některé poladil a změna se projevila rychle. Je velmi efektivní ve své práci – to bych hodně zdůraznila! V dnešní době není jednoduché narazit na člověka, který ve své práci pracuje efektivně. Pro někoho může být drahý, ale pokud si vezmete jeho efektivitu v porovnání s hodinovou sazbou, tak jsou to nakonec ve výsledku ušetřené peníze. Za hodinu své práce dokáže stihnout tolik věcí jako málokdo jiný. Je velmi lidský a milý. Při osobních schůzkách se jde k věci, snaží se vše vysvětlit, aby klient pochopil, a domluvit se na dalším postupu, kdy navrhuje možná řešení. Také naslouchá klientovi, nevede si pouze „tu svou“. Umí se přizpůsobit podnikání klienta, jaké má požadavky, a nehnat ho někam, kam nechce. Od roku 2017 jsme hledali nové webové řešení a Martin nás včas zastavil a nasměroval správně a ušetřil nám nemalé výdaje. Nikdy od něj nebudete slyšet, že tohle musíte udělat. Vždy vám poradí nebo dá na výběr, rozhodnutí je vždy jen na vás. Rozhodně ho mohu doporučit každému, zejména i malým živnostníkům :-) Martin se vždy bude zajímat i o vás a vaše podnikání, jak se vám vede a nebude jen slepě odvádět svoji práci.

Lenka Žižková
majitelka Palandy.cz
www.palandy.cz info@palandy.cz 775 270 686

Pan Martin je vynikající odborník, který nám pomohl se dopracovat ke skvělým SEO výsledkům a zajistil, abychom nedělali hloupé chyby. Je nadměrně ochotný, proaktivní a profesionální. Spolupracujeme spolu více než rok a budeme pokračovat i nadále.

Alena Repina
www.drawplanet.cz

Spolupráci s panem Matějkou hodnotím velmi vysoko. Vytyčenou strategii plní dle dohody a navíc sám přichází s dalšími návrhy na zlepšení. Je zřejmé, že se nad našimi potřebami zamýšlí a hledá řešení, která by nám mohla pomoci.

Školení na SEO a linkbuilding s Martinem Matějkou bylo výborné. Skvěle uchopené, srozumitelné i pro naprosté neznalce SEO. Nijak zbytečně zdlouhavé. Hodně příkladů z praxe, rad a vychytávek, které nám v každodenní práci se SEO výrazně pomohly. Rozhodně doporučuji!

Radka Bendová
Czech News Center

S Martinem spolupracuji více jak rok na zlepšení SEO našeho webu a na budování linkbuildingu. Díky profesionálnímu, ale především lidskému přístupu, nám to dobře funguje. Je to praktik, který má ve svém okolí i další profíky např. na copywriting nebo PPC, a tak tvoříme dobrý tým. Hlavní výhoda – jednáme na přímo, žádná zprostředkovaná komunikace „ztracená v překladu“, takže šetříme čas i peníze. Díky letité specializaci v oboru má spoustu kontaktů, dostatek zkušeností nejen jako konzultant, ale i majitel prosperujícího byznysu.

Michaela Cintlová
HR & PR manažer
www.haassohn-rukov.cz michaela.cintlova@haassohn.com 602 349 859

Martina jsme oslovili a nepředložili jsme mu snadný úkol. Ve vyhledávačích jsme dosahovali velmi dobrých výsledků a ke zlepšením docházelo v podstatě každý rok. Nicméně se přirozená návštěvnost z vyhledávačů stala tak zásadní, že jsme začali pociťovat nutkání vše svěřit specialistovi, který by případně doplnil pohledy a názory, které nám unikají. Naše dobrá volba se potvrdila ihned v počátku. Nastavili jsme si přísné deadliny a přesto dostali výborné a přehledné výstupy. Martin sice říkal, že má připomínek jen relativně málo, ale já viděl desítky velmi relevantních vylepšení, která nás posunou kupředu. Náš projekt je opravdu rozsáhlý, se stovky tisíci produktů a miliony zákazníků. Není to tedy oříšek pro každého. Myslím si, že tímto testem prošel Martin na jedničku a já již vím, že se na něj budeme obracet pravidelně.

Adam Pýcha
ředitel marketingu a e-commerce
www.knihydobrovsky.cz adam.pycha@knihydobrovsky.cz

Pan Martin je velice pečlivý a dochvilný člověk. Má obrovský přehled v oboru. Pro naši firmu je opravdovým přínosem a spolupráce s ním je vždy na nejvyšší úrovni. Progres, který díky němu máme, je opravdu markantní. Vždy ví přesně, kde se vyplatí co udělat. Těšíme se na další spolupráci.

Leoš Churáček
jednatel v Karavanista s.r.o.
www.karavanista.ce l.churacek@karavanista.cz 725 902 911