Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Matějka > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a lektor

Zobrazuji č. 51 a 52 z celkem 52 doporučení prezentace Martin Matějka:
Pana Matějku jsem poznala v době, kdy jsem začala uvažovat o tom, že je potřeba zlepšit organické vyhledávání našeho e-shopu. Spolupráce s panem Matějkou mi zásadně vylepšila organické vyhledávání, dostala jsem z jeho strany spousty užitečných rad jak postupovat při zadávání textů. Zároveň mě však dokázal napojit i na spoustu dalších užitečných lidí, protože na trhu funguje již řadu let a pohybuje se v této komunitě velmi dlouho. Takže jeho přesah je i do jiných oborů než je SEO. Zároveň jsem velmi ocenila to, že má svou praktickou zkušenost, provozuje úspěšně několik vlastních e-shopů, takže je i v obraze okolo dění a jiných otázek v této problematice. Jeho jednání bylo vždy profesionální a i jako člověk je velmi milý. Pokud hledáte tedy někoho, kdo vám pomůže vylepšit výsledky vašeho SEO, rozhodně neváhejte kontaktovat jeho. Za nás ho mohu vřele doporučit.

Veronika Tylušová

majitel e-shopu
www.proprcky.cz ~ tylusova@proprcky.cz ~ 777 127 043
Martin je naprostý profík ve svém oboru, za dobu naší spolupráce se nám společně povedlo dostat na přední pozice v Google organic ve všech našich oborech. Navíc je to super člověk, naprosto spolehlivý a práce s ním je velmi příjemná.

Petra Černá

Asklepion.cz
www.asklepion.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS