Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Matějka > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér

Zobrazuji č. 61 a 62 z celkem 62 doporučení prezentace Martin Matějka:
S Martinem Matějkou jsme spolupracovali na několika SEO projektech. Jeden z největších byl SEO audit a realizace opatření z něj vyplývajících pro Komerční banku, který odstartoval v srpnu 2020 a spolupráce na něm stále probíhá. Martina mohu pro SEO projekty s klidným srdcem doporučit. Při práci na našich klientech prokázal nejen velké kompetence a zkušenosti ve všech oblastech SEO, ale i spolehlivost a schopnost připravit kvalitní výstupy. Má tah na branku, hledá všechny možnosti pro zlepšení a je schopen navrhnout a realizovat odpovídající opatření. Spolupráce probíhá hladce i díky jeho přátelskému a přitom zodpovědnému přístupu. Na požadavky reaguje včas a vstřícně. V případě urgentní potřeby je schopen reagovat i mimo pracovní dobu a zajistit neprodleně potřebnou součinnost. Velmi pozitivní zpětnou vazbu na Martinovu práci a výsledky máme i od našich klientů. Celkově tedy mohu vyjádřit jen spokojenost a spolupráci s Martinem doporučit.

Miroslav Král

CEO Marketup
marketup.cz ~ info@marketup.cz ~ 800 308 308
Pan Martin je opravdový profesionál ve svém oboru. Spolupráce s ním je vždy na vysoké úrovni a výsledky se dostavují dříve, než jsme čekali. Pana Martina můžu vřele doporučit.

Leoš Churáček

Karavanista s.r.o.
www.karavanista.cz ~ 725 902 911
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS