Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 61-64 z celkem 64 doporučení

S Martinem Matějkou jsme spolupracovali na několika SEO projektech. Jeden z největších byl SEO audit a realizace opatření z něj vyplývajících pro Komerční banku, který odstartoval v srpnu 2020 a spolupráce na něm stále probíhá. Martina mohu pro SEO projekty s klidným srdcem doporučit. Při práci na našich klientech prokázal nejen velké kompetence a zkušenosti ve všech oblastech SEO, ale i spolehlivost a schopnost připravit kvalitní výstupy. Má tah na branku, hledá všechny možnosti pro zlepšení a je schopen navrhnout a realizovat odpovídající opatření. Spolupráce probíhá hladce i díky jeho přátelskému a přitom zodpovědnému přístupu. Na požadavky reaguje včas a vstřícně. V případě urgentní potřeby je schopen reagovat i mimo pracovní dobu a zajistit neprodleně potřebnou součinnost. Velmi pozitivní zpětnou vazbu na Martinovu práci a výsledky máme i od našich klientů. Celkově tedy mohu vyjádřit jen spokojenost a spolupráci s Martinem doporučit.

Miroslav Král
CEO Marketup
marketup.cz info@marketup.cz 800 308 308

Pan Martin je opravdový profesionál ve svém oboru. Spolupráce s ním je vždy na vysoké úrovni a výsledky se dostavují dříve, než jsme čekali. Pana Martina můžu vřele doporučit.

Leoš Churáček
Karavanista s.r.o.
www.karavanista.cz 725 902 911

Pan Matějka nám pomohl nastavit SEO pro náš eshop, jsme velmi spokojeni s jeho transparentní nabídkou, komunikací a celým průběhem spolupráce. Jeho prezentace jsou srozumitelné i pro nás SEO laiky, výsledné zpracování jsme obdrželi ve velmi přehledné formě tak, že jej můžeme okamžitě používat. Hodnotíme tedy práci pana Matějky nadprůměrně a můžeme svědomitě doporučit.

Hana Šottníková
Bohempia
bohempia.com

Na Martina jsme dostali doporučení, když jsme v agentuře sháněli někoho, kdo by nám pomohl rozvinout základní znalosti SEO. Domluvili jsme si s ním školení. Aby to Martin neměl tak jednoduché, podařilo se nám několikrát změnit termín. To ho ale nijak nerozhodilo a vždy byl moc milý :). Co se týče samotného školení, oceňuji, že všechno bylo podáno lidsky a srozumitelně. Martin se s námi zaměřil na konkrétní problémy, u kterých jsme si nebyli jisti. Poradil nám spoustu užitečných věcí a doplnil mezery ve vědomostech. Martin také funguje v roli konzultanta, takže kdykoliv jsme potřebovali po samotném školení s čímkoliv poradit, nebyl to problém.

Iva Karpianusová
web & SEO projektový manažer
www.insighters.cz