Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 64 doporučení

Pana Matějku jsem oslovil ohledně vybudování nového e-shopu. Hledal jsem někoho, kdo má znalosti a reálné výsledky včetně fungování vlastního e-shopu. Pan Matějka ke spolupráci přistoupil jako naprostý profesionál. Navrhl spolupráci v několika krocích, které se postupně realizují. Jeho práce je precizní, včetně vysvětlení podrobností k danému tématu, ať už osobně, mailem, či po telefonu. K případným připomínkám či dotazům přistupuje velice rychle. Práci vždy plní v termínu, který si předem domluvíme. Pana Martina Matějku mohu jen doporučit.

Václav Mašek
www.deky.eu obchod@deky.eu

S Martinem Matějkou se znám již od dob, kdy spouštěl svůj e-shop s modely aut. Za posledních pár let se naše dráhy profesně občas protnuly a vždy jsem byl s jeho konzultacemi a službami navýsost spokojen. Martin mi v oblasti SEO výrazně pomohl zejména s mým bloggerským projektem www.autoblogger.cz. Díky jeho radám se mi s poměrně malým nezávislým blogem daří zviditelnit mezi řadou zavedených automobilových serverů. Důkazem perfektní SEO optimalizace, který hovoří za vše, je moje první místo v Google při zadání hesla „Jak objet slovinskou dálnici 2015“, což byl letos stejně jako každý rok, poměrně vyhledávaný článek, který mi zajistil slušný traffic.

Rychlá, efektivní a s měřitelným/naměřeným výsledkem - taková byla spolupráce s Martinem. Díky tomu, že Martin sám aktivně provozuje své e-shopy, je jeho obrovskou výhodou skutečný business pohled na věc, na rozdíl od všech SEO teoretiků, které znám. Díky, Martine!

Rudolf Konečný
Head of sales and marketing
www.smarty.cz

Na základě naší dosavadní spolupráce musím říct, že Martin je člověk, který odvádí skvělou práci. Se svým klientem jedná vždy férově a neslibuje nesplnitelné. Je na něj spolehnutí, co slíbí to splní, čehož si velmi vážím. Svoji práci dělá opravdu se zájmem, zapálením a s radostí. Cením si ho nejen jako obchodního partnera, ale i jako člověka.

Hana Pflegerová
www.cleverstore.cz hana.pflegerova@yahoo.com 608 031 157

Při hledání specialisty na SEO nám byl pan Matějka doporučen z několika stran. Spolupráce s ním byla ukázkou profesionality, spolehlivosti, velké dávky empatie a adekvátního finančního ohodnocení. Přístup, s jakým se věnoval i malému e-shopu, byl naprosto příkladný a bylo pro nás ctí, že člověk který pracuje na tak velkých projektech, byl ochoten věnovat svůj čas nám! Spolupráce nadále trvá a výsledky jsou pro nás viditelné. Pro mě osobně to bylo setkání se skutečným PROFESIONÁLEM.

Iva Hrabcová
wasco.cz

Jsem moc rád za možnost sejít se s Martinem při pracovním obědě a probrat naše současné a nadcházející projekty. Martinova expertíza v oboru (SEO, online marketing) je evidentní. Naše poměrně krátká schůzka stačila na to, aby nám navrhl několik konkrétních nápadů a řešení, která se, věřím, pozitivně odrazí v našem dalším snažení. Vážím si taky Martinovi vstřícnosti a otevřenosti a těším se na další spolupráci.

Marek Mudřík
vlastník UpWord English
hanspaulka.upwordenglish.cz

Již po několikadenní spolupráci s Martinem bylo jasné, že jsme trefili do černého. Vše funguje na výbornou. Kvituji především jeho proaktivitu, schopnost přinášet nový pohled na danou problematiku, jeho odbornost a profesionalitu. Všem spolupráci doporučuji s klidným srdcem.

Michal Hanáček
CEO Pilulka CZ/SK
hanacek.michal@gmail.com

Výborná spolupráce, vše vždy včas dle časového harmonogramu. Martin má lidský přístup, vše vždy perfektně odprezentované. Spolupráce probíhá na projektu našeho nového e-shopu. Vše proběhlo na velmi profesionální úrovni a jsme rádi, že jsme na Martina dostali doporučení. Naše doporučení můžeme předat dále.

Antonín Nový
www.f-mobil.cz novy@f-mobil.cz 723 055 422

SEO je pro nás jako silného hráče v oboru online pojištění velmi důležité. A nejlepší doporučení je, že s Martinem na něm spolupracujeme již více než dva roky.

Stanislav Spurný
člen představenstva
klikpojisteni.cz stanislav.spurny@klikpojisteni.cz

Na Martina jsem dostal doporučení od našeho předchozího SEO konzultanta. Kromě profesionální erudice oceňuji i příjemné vystupování a schopnost se přizpůsobit aktuálním potřebám.

Ondrej Kaftan
Head of Ecommerce
www.letuska.cz