Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Matějka > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a lektor

Zobrazuji č. 4150 z celkem 53 doporučení prezentace Martin Matějka:
S Martinem Matějkou se znám již od dob, kdy spouštěl svůj e-shop s modely aut. Za posledních pár let se naše dráhy profesně občas protnuly a vždy jsem byl s jeho konzultacemi a službami navýsost spokojen. Martin mi v oblasti SEO výrazně pomohl zejména s mým bloggerským projektem www.autoblogger.cz. Díky jeho radám se mi s poměrně malým nezávislým blogem daří zviditelnit mezi řadou zavedených automobilových serverů. Důkazem perfektní SEO optimalizace, který hovoří za vše, je moje první místo v Google při zadání hesla „Jak objet slovinskou dálnici 2015“, což byl letos stejně jako každý rok, poměrně vyhledávaný článek, který mi zajistil slušný traffic.

Honza Blažek

bloger
www.autoblogger.cz ~ honza@autoblogger.cz
Rychlá, efektivní a s měřitelným/naměřeným výsledkem - taková byla spolupráce s Martinem. Díky tomu, že Martin sám aktivně provozuje své e-shopy, je jeho obrovskou výhodou skutečný business pohled na věc, na rozdíl od všech SEO teoretiků, které znám. Díky, Martine!

Rudolf Konečný

Head of sales and marketing
www.smarty.cz
Na základě naší dosavadní spolupráce musím říct, že Martin je člověk, který odvádí skvělou práci. Se svým klientem jedná vždy férově a neslibuje nesplnitelné. Je na něj spolehnutí, co slíbí to splní, čehož si velmi vážím. Svoji práci dělá opravdu se zájmem, zapálením a s radostí. Cením si ho nejen jako obchodního partnera, ale i jako člověka.

Hana Pflegerová

www.cleverstore.cz ~ hana.pflegerova@yahoo.com ~ 608 031 157
Při hledání specialisty na SEO nám byl pan Matějka doporučen z několika stran. Spolupráce s ním byla ukázkou profesionality, spolehlivosti, velké dávky empatie a adekvátního finančního ohodnocení. Přístup s jakým se věnoval i malému e-shopu byl naprosto příkladný a bylo pro nás ctí, že člověk který pracuje na tak velkých projektech byl ochoten věnovat svůj čas nám! Spolupráce nadále trvá a výsledky jsou pro nás viditelné. Pro mě osobně to bylo setkání se skutečným PROFESIONÁLEM.

Iva Hrabcová

wasco.cz
Jsem moc rád za možnost sejít se s Martinem při pracovním obědě a probrat naše současné a nadcházející projekty. Martinova expertíza v oboru (SEO, online marketing) je evidentní. Naše poměrně krátká schůzka stačila na to, aby nám navrhl několik konkrétních nápadů a řešení, která se, věřím, pozitivně odrazí v našem dalším snažení. Vážím si taky Martinovi vstřícnosti a otevřenosti a těším se na další spolupráci.

Marek Mudřík

vlastník UpWord English
hanspaulka.upwordenglish.cz
Již po několikadenní spolupráci s Martinem bylo jasné, že jsme trefili do černého. Vše funguje na výbornou. Kvituji především jeho proaktivitu, schopnost přinášet nový pohled na danou problematiku, jeho odbornost a profesionalitu. Všem spolupráci doporučuji s klidným srdcem.

Michal Hanáček

CEO Pilulka CZ/SK
hanacek.michal@gmail.com
Výborná spolupráce, vše vždy včas dle časového harmonogramu. Martin má lidský přístup, vše vždy perfektně odprezentované. Spolupráce probíhá na projektu našeho nového e-shopu. Vše proběhlo na velmi profesionální úrovni a jsme rádi, že jsme na Martina dostali doporučení. Naše doporučení můžeme předat dále.

Antonín Nový

www.f-mobil.cz ~ novy@f-mobil.cz ~ 723 055 422
SEO je pro nás jako silného hráče v oboru online pojištění velmi důležité. A nejlepší doporučení je, že s Martinem na něm spolupracujeme již více než dva roky.

Stanislav Spurný

člen představenstva
klikpojisteni.cz ~ stanislav.spurny@klikpojisteni.cz
Na Martina jsem dostal doporučení od našeho předchozího SEO konzultanta. Kromě profesionální erudice oceňuji i příjemné vystupování a schopnost se přizpůsobit aktuálním potřebám.

Ondrej Kaftan

Head of Ecommerce
www.letuska.cz
Martin Matějka je SEO odborník na úrovni, který nám pomohl zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávání. Dívá se na problém komplexně a ochotně pomáhá s jeho řešením. Je aktivní, zajímá se o zákazníka a díky své dlouhodobé praxi má pro něj mnoho tipů a nápadů. Už po prvních úpravách, které jsme po konzultaci s Martinem provedli, se naše pozice ve vyhledávání začaly zlepšovat. Do budoucna s Martinem budeme rádi spolupracovat a rozhodně ho doporučujeme. Díky.

Vladimír Melík

online marketér pro skupinu BARTH
www.barth-operak.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS