Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 64 doporučení

Lukáš Pítra

Spolupráce s Martinem na on-line projektech pro mne byla velkým osobním i profesním přínosem. Martinova léta praxe v oboru jsou znát na profesionálním přístupu k práci, vysoké odborné kvalitě práce a zejména osobní zodpovědnosti a spolehlivosti, která pro mne byla při spolupráci klíčová. Měl jsem příležitost s Martinem spolupracovat na řadě náročných projektů s nekompromisním termínem, které jsme díky Martinově disciplíně a znalostem zvládli vždy včas a v kvalitě překonávající očekávání našich klientů a partnerů. Martina mohu doporučit všem, kdo hledají spolehlivého partnera pro internetový marketing a zejména pak SEO.

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing

S Martinem se znám několik let a rád bych mu neudělil doporučení z oblasti SEO nebo na e-commerce, ale jako mentorovi mého začínajícího podnikání na volné noze. Po několika letech ve velké firmě jsem totiž měl poměrně nejasnou představu, co bych klientům mohl nabídnout. Martin mě pozorně vyslechl a svými dobře mířenými dotazy a komentáři mi pomohl najít cestu, kterou se vydám ve svém podnikání. Je jisté, že tato cesta bude křivolaká a bude měnit směr, ale dnes jsem už klidnější, protože vím, že se mohu obrátit na Martina, který mi ji svými zkušenostmi pomůže narovnat do přímky.

Jirka Chomát
#PodnikamZmeny na volné noze
jirkachomat.cz

Martina znám již řadu let. Je to mimořádně kvalitní profesionál, kterého si vážím i jako člověka. Vždy pracuje s jasnou vizí a cílem, kterého chce se svěřeným projektem dosáhnout. Skvělé výsledky jeho schopností, znalostí a zkušeností jsem mohl pozorovat i na velmi komplikovaných případech, které mnozí vzdali nebo jim byly odejmuté. Martin však dokázal své kvality skvělými výsledky. Své vědomosti rovněž předává dalším na svých přednáškách, kde posluchači přímo hltají jeho výklad. Jeho pojetí SEO se od ostatních liší tím, že je zaměřené nejen na vyhledávače samotné, ale také na uživatele, obchodní stránku projektu i jeho celkovou úspěšnost. Martina vřele doporučuji všem, kteří své internetové obchodování myslí skutečně vážně.

Jakub Hladký
specialista na elektronické obchodování a e-shopy
www.brilo.cz
Jan Bien

Martina moc rád doporučuji jako internetového marketéra specializovaného na SEO. Je skvělé spolupracovat s profesionálem, kterého mohu s klidem poslat ke svému klientovi a spolehnout se na to, že mu kvalifikovaně pomůže, bude korektní a férový. Z Martina čiší ohromná zkušenost s podnikáním, která se projevuje v jeho celkovém marketingovém přehledu a v nebývalé intuitivní schopnosti rychle odhalit slabá místa či jakoukoliv nezdravou nerovnováhu. To jsem okusil i sám na sobě při konzultaci mého podnikání, kdy mě Martin dokázal velice rychle přivést k uvědomění, kde jsou mé skryté příležitosti.

Jan Bien
seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress

Martin je skutečný odborník ve svém oboru. Dokáže poradit se vším, co se týká SEO a e-shopů. A když je něco mimo jeho specializaci, bez váhání doporučí jiného profesionála. Jeho konzultace pro nás byly vždy přínosné a zároveň nám ušetřil spoustu zbytečných výdajů za nekvalitní služby. Martin je velmi přátelský a příjemný člověk, se kterým je radost spolupracovat.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka a daňový poradce pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Zbyšek Nádeník

Martin je mezi všemi SEO konzultanty unikátní tím, že sám provozuje velmi úspěšný e-shop. Díky tomu je excelentní praktik, což mohu potvrdit hned z několika projektů, na kterých jsme spolupracovali. A vzhledem k tomu, že je Martinův e-shop jedničkou v oboru v České republice, tak myslím, že nemáte důvod váhat, jestli Martin dokáže pomoct i vašemu byznysu.

Zbyšek Nádeník
návrhář a konzultant webů
Pavel Ungr

Pokud chcete férového a pohotového parťáka nejen pro vaše SEO, budete s Martinem spokojeni. Neřeší desítky analýz a jde rovnou k věci. Díky tomu, že sám provozuje e-shopy, pochopí lépe každého e-shopaře.

Pavel Ungr
konzultant SEO a online marketingu

Zakázka se týkala SEO analýzy stránek www.psds.cz. Jako celek služby určitě doporučuji. Vše, co slíbil, splnil. Ochotně vysvětlil nejasnosti po telefonu.

Ing. Jiří Surovec, Ph.D.
statik a projektant, autorizovaný inženýr pro statiku a dynamiku stavebních konstrukcí
www.psds.cz surovec@psds.cz 776 304 488
Tomáš Schwarz

S Martinem společně řešíme web jedné menší rodinné firmy. Jsem rád, že díky profesionálům, jako je on, mohou být i menší firmy ve vyhledávání vidět. Nabídl přesně to, co jsme potřebovali. SEO konzultace bez zbytečností, bez tuny odborných výrazů, věcně, smysluplně.

Tomáš Schwarz
marketingový interim manažer

Perfektní spolupráce, na které oceňuji především vstřícnost a bezproblémovou komunikaci. Pro Martina budu vždycky pracovat s největší radostí!

Radka Snížková
copywriterka se specializací na psaní pro cestovní ruch
snizkovaradka@gmail.com 603 147 360