Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Matějka > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a lektor

Zobrazuji č. 2130 z celkem 43 doporučení prezentace Martin Matějka:
Martin je vynikající analytik a marketingový konzultant. Spolupracovali jsme spolu téměř 5 měsíců, kdy nás chodil školit do firmy a pomáhal nám s nastavením interních procesů na marketingovém oddělení. Martin je velmi empatický, dokáže velmi dobře naslouchat, což je dnes u marketingových konzultantů bohužel ojedinělá vlastnost. Myslím si, že právě díky tomu dokáže tak efektivně a trefně vyhodnocovat aktuální stav a následně poskytnout námět na řešení. Jako vedoucí oddělení marketingu jsem velmi oceňovala, že své názory násilně neprotlačoval, ale nechal na zvážení kolektivu firmy. Nebudu přehánět když řeknu, že finálně všechny podněty, které jsme zapracovali, se nám několikanásobně vrátily. Martina jednodznačně doporučuji jako lektora i konzultanta. Svým charizmatickým projevem dokáže výborně zaujmout publikum a všechny jeho členy vtáhnout do děje. Jeho nadšení je doslova nakažlivé. Vřele doporučuji!

Sabína Smejkalová

vedoucí oddělení internetového marketingu
smejkalova.sabina@gmail.com
V Čechách nenajdete mnoho konzultantů, kteří mají zároveň zkušenosti s provozováním vlastního úspěšného eshopu – Martin mezi ně patří. Společně jsme konzultovali a připravovali podklady pro vývoj eshopu Nausnice.cz. Mimo odborných znalostí to jsou právě Martinovy praktické zkušenosti a postřehy z vlastního podnikání, které pro mě byly tím největším přínosem. Martin je navíc fajn chlapík. Pokud hledáte odborníka s neformálním a přátelským přístupem, Martin je ta správná volba.

Martin Cerman

E-commerce, internetový marketing
www.nausnice.cz ~ martin.cerman@gmail.com
Martina Matějku jsem oslovil s požadavkem na míru ušitého SEO školení / workshopu pro firemní weby a eshopy. Dostal jsem školení v pohodové atmosféře, spoustu snadno stravitelných informací a mnoho užitečných rad. Martin je opravdový profesionál a já nebudu váhat ho kdykoliv doporučit.

Lukáš Tomeňuk

IT
lukas.tomenuk@brueck.cz
K Martinovi jsme se dostali skrze pozitivní doporučení a k našemu štěstí se uváděné kvality potvrdily. Jeho práce je systematická, logicky strukturovaná a především efektivní. Požadovanou zakázku zpracoval bez větších prodlev a mimo kvalitu výstupu oceňujeme taktéž přátelský a vstřícný přístup. Aktuálně stále pracujeme na implementaci výsledků a tudíž uvidíme, zda-li naše společné snahy přinesou kýžené ovoce. Zatím můžeme říci, že pokud je vaším hlavním kritériem kvalita, pak je Martin ta správná volba! :) Děkujeme!

Júnis El Hassan

Martin je jeden z mála skutečných profesionálů v SEO, se kterými jsem se setkal. Špičkové know-how a správně nastavená (realistická) očekávání jsou důvodem, proč dnes Martina doporučujeme i našim klientům.

Marek Kříž

CEO digitální e-commerce agentury FIREMEDIA
www.firemedia.cz ~ marek@firemedia.cz ~ 776 881 388
Martin mi byl doporučen jako ideální volba pro spolupráci na tvorbě nového eshopu Benu.cz. Cílem spolupráce je připravit nový eshop, tak aby byl dobře viditelný a organické vyhledávání se stalo podstatnou složkou návštěvnosti. Spolupráce funguje na pravidelných konzultacích a Martin vždy splní to, co si domluvíme, navíc je i nápomocen dalším radám mimo optimalizaci.

Michal Macourek

www.benu.cz
S panem Matějkou řešíme náš web VEKRA od začátku roku 2015. Velice oceňujeme zejména jeho komplexní přístup k problematice SEO. Výsledky jeho práce jsou jasně prokazatelné. Zejména dokázal rychle vyřešit slabiny, které jsme potřebovali odstranit. Jednání s ním je korektní a spolehlivé v rámci stanovených mantinelů. Spolupráci s p. Matějkou můžeme jen doporučit.

Jaroslava Dlouhá

marketérka
www.vekra.cz ~ jaroslava.dlouha@windowholding.cz ~ 725 439 654
S panem Martinem Matějkou spolupracuji v rámci online aktivit pro společnost Window Holding. Jako Sales Manager oceňuji především jeho velmi dobrou znalost online prostředí, kterou umí více než dobře využít ve prospěch svých klientů. Zároveň oceňuji rychlost komunikace a osobní vstřícnost.

Martina Firmanová

Sales Manager v Mladé frontě – Online
firmanova@mf.cz ~ 725 089 089
Martina znám již téměř 10 let. Výrazně mi pomohl v začátcích mého podnikání a jsem velice rád, že naše spolupráce trvá bez jediného přerušení dodnes. Je to nejen výborný konzultant, ale i člověk a kamarád. Martin dokáže zařídit neskutečné množství věcí a pokud na něco sám nestačí, zvládne sehnat adekvátního profesionála v daném oboru. Nejvíce oceňuji jeho odvahu pustit se i do vlastních projektů. Dodnes provozuje obchod http://www.smallcars.cz , který patří k naprosté špičce ve svém sortimentu. Spolupráci určitě doporučuji.

Miroslav Hruška

www.datadepo.cz ~ hruska@publicfun.cz ~ 773 667 881
Martin je profesionál skutečně na svém místě. K práci přistupuje zodpovědně a s maximálním nasazením. Vždy se snaží najít řešení na míru a jsou za ním viditelné výsledky. Spolupráci s ním všem doporučuji.

Andrea Smolková

PR & Communications Consultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS