Doporučení z první ruky

Martin Matějka — SEO konzultant a online marketér


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 64 doporučení

Pana Matějku vřele doporučuji ke spolupráci v oblasti internetové propagace. Naší společnosti FTonline s. r. o. pomáhá s vytvořením nové verze firemního e-shopu. Na spolupráci s panem Matějkou si především cením jeho opravdu příkladné komunikativnosti, vstřícnosti a rychlé reakční doby. Velkou výhodou jsou pro nás nejen jeho odborné zkušenosti, ale také jeho zkušenosti s projektovým řízením a provozem vlastního e-shopu. Dokáže doporučit spolehlivé jiné dodavatele jako jsou grafici nebo programátoři a pomoci s koordinací potřebných činností.

Jan Čepelka
kouč pro osobní růst
www.osobnikouc.cz 602 132 063

S kvalitou služeb a odbornou expertízou Martina jsem byl zcela spokojen. Martin nám byl pro SEO počáteční analýzu klíčových slov doporučen přímo Markem Prokopem, a od započetí naší spolupráce jsem se již nemusel ohlédnout zpět. Analýza byla připravená v termínu, v čisté a přehledné formě, a se suportem pro předání. Nakonec jsme si od Martina objednali i SEO školení! Osobně mám nějaké základní ponětí o logice a pravidlech SEO, ale rozhodně nejsem programátor, a byly to právě techničtější oblasti výstupu analýzy, o jejichž přebrání jsem měl původně menší obavy. Dále jsem měl i jednu starší špatnou zkušenost s jinou firmou a jinou analýzou. Martin toto ale velmi dobře chápal a přesvědčil nás všechny nejen o zásadním smyslu své práce, ale i o své připravenosti být pro projekt dále plně k dispozici, a kterékoliv oblasti analýzy dodatečně dále předat programátorům nebo UX specialistům dle naší potřeby. To mě ujistilo, že jsme vykročili do projektu správnou nohou a našli jsme v něm toho správného partnera. Martina mohu jedině doporučit.

Jan Tlusťák
jednatel
jan.tlustak@gmail.com

Věcná a rychlá komunikace, zkušenosti z reálného online businessu, výborná schopnost analýzy projektu, navrhovaná adekvátní a hlavně smysluplná řešení atd. To je jen pár bodů, které charakterizují práci Martina Matějky.

Tomáš Miřátský
jednatel Sport Hangar CZ s.r.o.
www.lyzelyze.cz tomas@lyzelyze.cz 608 730 865

Martin patří mezi špičkové SEO konzultanty. Jeho velkou předností jsou vlastní zkušenosti s rozjezdem úspěšného e-shopu. Co se mi na něm především líbí, je jeho skromnost, zápal pro obor, kterému se věnuje, a optimismus.

Příběh Small Cars je fascinujícím příkladem toho, jak může spojení „klukovské záliby“ a odborných schopností majitelů vést ke skvělým výsledkům. Úspěšné příklady inspirují, a proto jsem také absolvovala Martinův kurz „Internetový obchod v praxi“. Martin má talent oslovit lidi, kteří jsou v podnikání na internetu úplnými nováčky, ale přinést podnětné vhledy i těm značně pokročilejším. Jeho prezentace jsou jasně strukturované, srozumitelné a je z nich patrný tah na branku, který Martinovi rozhodně nechybí. Jsem moc ráda, že znám Martina Matějku osobně.

Katka Juríková
masérka a průvodkyně zdravým životem
www.katkajurikova.cz jsem@katkajurikova.cz

Chtěl bych poděkovat Martinu Matějkovi za SEO školení, bylo fakt super. Díky spojení praktických věcí z e-commerce mi Martin odpověděl na veškeré dotazy. Je to opravdu profík, který ví, o čem mluví. Jsem rád, že se na něho mohu obrátit a případně navštívit další jeho přednášku.

S Martinem Matějkou jsem se seznámila během jednání a příprav témat seminářů v rámci projektu České a kvalitní. Téma, které Martin navrhl, koncepčně zapadalo do našeho programu. Proto jsme se rozhodli uspořádat seminář na téma „Internetový obchod v praxi“. Cílem semináře bylo ukázat posluchačům, jak takový obchod funguje, co je všechno potřeba k vedení a rozvoji e-shopu. Martin se nebál hovořit i o chybách a omylech, kterých se během svých podnikatelských začátků dopustili. Vzhledem k našim osobním pocitům a na základě kladného hodnocení semináře ze strany posluchačů si troufám tvrdit, že Martin je velký odborník, a budeme velmi rádi, pokud i naše spolupráce bude nadále pokračovat.

Jana Sedláčková
České a kvalitní
jsedlackova@czmg.cz 777 63 00 42

Pan Matějka mi byl doporučen jakožto specialista na SEO a jsem moc rád, že jsem se rozhodl jeho služby využít. Po redesignu našich stránek Shoptet.cz jsme propadli ve výsledcích fulltextových vyhledávačů. Pan Matějka nám pomohl ztracené pozice získat zpět a navíc získat pozice na klíčová slova, na která jsme předtím necílili. Co musím ocenit, je profesionalita a rozsah znalostí, které nám pomohly vyvarovat se dalších chyb a zlepšit náš firemní marketing.

Miroslav Uďan
CEO v Shoptet.cz, systému na pronájem e-shopů
www.shoptet.cz

Martin je vynikající analytik a marketingový konzultant. Spolupracovali jsme spolu téměř 5 měsíců, kdy nás chodil školit do firmy a pomáhal nám s nastavením interních procesů na marketingovém oddělení. Martin je velmi empatický, dokáže velmi dobře naslouchat, což je dnes u marketingových konzultantů bohužel ojedinělá vlastnost. Myslím si, že právě díky tomu dokáže tak efektivně a trefně vyhodnocovat aktuální stav a následně poskytnout námět na řešení. Jako vedoucí oddělení marketingu jsem velmi oceňovala, že své názory násilně neprotlačoval, ale nechal na zvážení kolektivu firmy. Nebudu přehánět, když řeknu, že finálně všechny podněty, které jsme zapracovali, se nám několikanásobně vrátily. Martina jednoznačně doporučuji jako lektora i konzultanta. Svým charizmatickým projevem dokáže výborně zaujmout publikum a všechny jeho členy vtáhnout do děje. Jeho nadšení je doslova nakažlivé. Vřele doporučuji!

Sabína Smejkalová
vedoucí oddělení internetového marketingu
smejkalova.sabina@gmail.com

V Čechách nenajdete mnoho konzultantů, kteří mají zároveň zkušenosti s provozováním vlastního úspěšného eshopu – Martin mezi ně patří. Společně jsme konzultovali a připravovali podklady pro vývoj eshopu Nausnice.cz. Mimo odborných znalostí to jsou právě Martinovy praktické zkušenosti a postřehy z vlastního podnikání, které pro mě byly tím největším přínosem. Martin je navíc fajn chlapík. Pokud hledáte odborníka s neformálním a přátelským přístupem, Martin je ta správná volba.

Martin Cerman
E-commerce, internetový marketing
www.nausnice.cz martin.cerman@gmail.com