Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce


Zobrazuji č. 71-79 z celkem 79 doporučení

Dlouho jsem vybíral, komu svěřím návrh loga. Našel jsem recenze na Michala, kterého jsem oslovil a rozhodně nelituji. Michalovi jsem podrobně popsal značku, kterou má logo reprezentovat a na základě toho mi vytvořil jednoduché moderní logo, které dává smysl. Vytvořené logo není jen symbol, ale odráží se v něm příběh a vize celé značky. Pokud to s logem myslíte vážně, tak Michala doporučuji, opravdu od něj špičková práce.

Mirek Jáně

Talent, kreativita a jedinečnost – to vše vystihuje Izmirus.cz, který se postaral o proces tvorby mé nové vizuální identity. Komunikace proběhla na jedničku a konečný výsledek předčil veškerá očekávání. 🙏🏻 Sám jsem měl jistou představu o tom, jak by měla firma Zigo Reality na trhu působit a díky vzájemné spolupráci se nám podařilo na první dobrou odprezentovat všechny základní hodnoty, které jsou pro mě v praxi důležité.

Vojtěch Zigo
vojtech@zigoreality.cz 723 803 428

Když jsem přemýšlel nad tvorbou loga, tak jsem prošel spousty webů a společností, ze kterých samochvála zaváněla už mezi dveřmi. Pak jsem úplnou náhodou narazil na web pana Svatoňe a jeho tvorba se mi velice líbila a tak jsem se rozhodl ho kontaktovat. Spojil se se mnou hned druhý den a velice mě překvapila jak rychlá odezva, tak velmi profesionální přístup. Několikrát jsme spolu komunikovali a vše vyřešili po e-mailu/telefonu. P. Svatoň nám pomohl vymyslet firemní slogany a kompletní ucelenou firemní identitu, zajímal se o nás jako o celek a věděl přesně co dělá. Nechali jsme mu volnou ruku a rozhodně se nám to vyplatilo… Výsledek předčil naše očekávání. Máme nadčasové logo, které může naše firma hrdě nosit, dokud bude existovat. P. Svatoň je profesionální všestranný umělec, který vám neudělá jen logo, ale dokáže poradit a inspirovat s ostatními záležitostmi spojenými s podnikáním. IZMIRUS DESIGN p. Svatoně rozhodně doporučuji.

Tomáš Daniel
AlphaCARS, s.r.o.
www.alphacars.cz info@alphacars.cz 703 604 080

Pan Svatoň nám před lety, když jsme firmu zakládali, udělal první logo a základní definici barev. Používali jsme to spokojeně několik let. Po čase jsme se rozhodli k obnově loga, spolu s vytvořením dalšího pro nový produkt, který uvádíme na trh. Práce byla opět ze strany pana Svatoně perfektní. Jsme velmi spokojeni a rozhodně pana Svatoně doporučujeme. Je rychlý, profesionální, opravdu se snaží, výsledná práce je skvělá, zajímá se o zákazníka, přemýšlí nad věcmi. Cokoli dalšího budeme chtít, necháme si vždy zhotovit u něj.

Kamil Juřík
Accelapps.cz
www.accelapps.cz info@accelapps.cz

Hledal jsem něco, co bude opravdu dobrý. V minulosti jsem již p. Svatoně oslovil a byl jsem velmi spokojen. Nyní to předčilo mé očekávání. Potřeboval jsem logo a celý logomanuál pro cateringovou firmu a dopadlo to na výbornou. Komunikace, nápad, realizace, vše proběhlo ukázkově. Určitě budu rád, když při další akci budu moc zase u vás realizovat zakázku a budu doufat, že si najdete čas.

Martin Rezler
Prostepetr.cz
www.prostepetr.cz 733 593 200

Měli jsme možnost spolupracovat v minulosti a jedná se o velice schopného a kreativního člověka, který splní, co má.

Vítek Koubský
grafický designér a webdesignér
designov.cz vitek@designov.cz 777 263 867

Michal nám vytvořil novou značku a její dlouhodobou strategii. Díky Michalovi jsme realizovali úspěšný rebranding z původní značky vinozarchivu.cz na viatempia.cz. Jsem přesvědčen, že teď máme značku a vše co se toho týká skvěle nastaveno.

Jan Pánek
zakladatel & CEO
www.viatempia.cz info@viatempia.cz

Tvorbu nového loga pro naši rodinnou firmu jsme promýšleli již dlouhou dobu. Avšak nikdy jsme se nedokázali dostat k dobrému přesvědčivému výsledku. Proto jsme se obrátili na odborníka, pana Svatoně a firmu Izmirus, která nám celý problém vyřešila. Celkově jsme z naší spolupráce velmi nadšení. Komunikace probíhala vždy hladce a flexibilně. Nejdůležitější částí bylo důkladně popsat firmu, vytyčit si vize a cíle a po několika telefonátech bylo oběma stranám jasno. Po krátké době jsme obdrželi návrh, který se nám ihned zalíbil. Avšak musíme přiznat, že tvorba nového či přechod na jiné logo je citlivé téma a člověk si nový koncept nejdříve musí trochu okoukat a přivlastnit si ho. Nyní je logo hotové a my se z něho můžeme těšit. Velmi kladně hodnotíme především komunikaci. I nyní jsme s firmou Izmirus a panem Svatoněm v kontaktu, vymýšlíme navazující projekty a ladíme jakékoliv detaily. Jsme rádi, že jsme si pro tvorbu našeho brandu a loga vybrali právě tuto firmu.

Ing. Oldřich Pecha
Rybářství Hodonín, s.r.o.

Na Michala jsme se obrátili po několika neúspěšných pokusech nechat si vytvořit reprezentativní moderní logo a brand vizuál, co nám vydrží na mnoho let dopředu v rámci rebrandu projektu Burza Živě na Eliteways nejen v ČR, ale i následně ve světě. Je to první člověk, který velmi rychle pochopil projekt, během pár otázek nás nacítil a na první dobrou nám ukázal hlavně jeho schopnost kreativity, kterou transformoval do jediného návrhu - žádný další návrh nebyl třeba. S Michalem následně spolupracujeme na dalších našich projektech a nelze jinak než jej s naprostou důvěrou a klidem doporučit! Michale, děkujeme!

Ing. Jaroslav Rozumek
project manager Eliteways
eliteways.cz info@eliteways.cz