Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce

Zobrazuji č. 4150 z celkem 68 doporučení prezentace Michal Svatoň:
Naše nově vzniklá společnost Private Luxury Apartments oslovila LOGO tvůrce IZMIRUS pro vypracování jedinečné identity společnosti. Vybral jsem si IZMIRUSE pro jeho jedinečnost ve tvorbě, při srovnání s ostatními nabízenými službami mi vždy něco chybělo. U všech již zhotovených log IZMIRUSE byla cítit originalita pro logo se silným příběhem v pozadí, tudíž z loga samotného není cítit jen samotný symbol, ale je vidět, že je odrazem něčeho víc. Pro toho, kdo chce od loga více než jen obrázek na vizitce, doporučuji oslovit logotvůrce IZMIRUSE, vytváří neuvěřitelná loga s respektem a úctou k objednateli, přesně podle přání a zadání. Naše logo bylo vyhotoveno za méně než týden a to v žádném případě neztratilo na kvalitě, ba naopak. Chtěl bych tímto vyjádřit obrovské díky za skvěle odvedenou práci!

Michal Riedel

privateapartments.info@gmail.com ~ 739 474 235
Izmirus je sázka na jistotu. Pokud hledáte logotvůrce, který vám bude naslouchat a i s minimem informací na začátku projektu dokáže vytvořit geniální logo, jste na správné adrese!

Jan Čota

www.pivovartor.cz
Jak jsem věrný své přítelkyni, tak budu věrný svému grafikovi. Tvorbu logotypu už bych nikdy nezadal nikomu jinému než Vám. Izmirus je známka kvality, originality a dobře odvedené práce. Těším se na další spolupráci, a že jí bude ještě hodně.

Lukáš Biía

Řekni to růží
reknitoruzi.cz
Pan Svatoň je profesionální logotvůrce, který stál při naší spolupráci před velmi náročným klientem, kterému nejenže splnil jeho očekávání, ba dokonce jej předčil. Z konečného výsledku jsem nadšený. Od návrhu až po finální výsledek došlo k několika drobným úpravám, které byly pohotově zapracovány přesně tak, jak jsem si přál. Zrodilo se logo, na které jsem hrdý – moc se mi líbí, je jednoduché, originální a navíc díky jeho kreativnímu zpracování odráží jeho vlastní poslání. Perfektní spolupráce i výsledek.

Václav Čermák

vas.cermak@gmail.com ~ 777 666 547
Naše nová společnost SCHANKA engineering s.r.o. potřebovala vytvořit nové logo. Protože se věnujeme strojírenství, logo mělo být čisté, reprezentativní a hlavně osobité. Zadání bylo velmi náročné až rozporuplné, ale pan Svatoň velice dobře odhadl co potřebujeme a ještě k tomu dodal něco navíc. Vytvořil nejen logo, ale naši novou tvář. Jednání bylo vždy profesionální a odpověď téměř okamžitá. I nadále budeme využívat grafických služeb pana Svatoně. Když něco funguje, není důvod měnit. Děkujeme.

Jiří Scháňka

SCHANKA engineering s.r.o.
www.schanka.cz ~ jiri.schanka@email.cz ~ 774 068 708
Pracuji jako CEO ve společnosti FD SPORT s. r. o., nechali jsme si vytvořit dvě loga pro naše e-shopy Forsize a Formove. Musím napsat jen samou chválu, protože vše proběhlo tak, jak jsme se dohodli a to se v této době moc často nevidí. Loga jsou skvělá, takže mohu jen doporučit. Děkujeme a přeji mnoho úspěchů.

Jiří Forgac

www.forsize.cz
Při výběru grafika pro zpracování loga pro stomatologickou ordinaci mě velmi zaujal web pana Svatoně, rozhodla jsem se ho oslovit. Na tvorbu loga nebylo moc času, přesto spolupráce byla velmi rychlá. Dostal zadání mé představy, kterého se držel, nebylo třeba vypracovávat jiný návrh, líbil se mi hned ten první. Při konečných úpravách respektoval moje přání a i v rámci jeho představ vše upravil. Děkuji za spolupráci a doufám, že se logo bude líbit i pacientům. Doporučuji!

Petra Filínová

Chcete-li logo, které vám dá pocítit vaši jedinečnost, dá hlubší význam vaší službě či vašim produktům, bude inspirovat vaše klienty, bude symbolem tvořivosti, hojnosti a prosperity, rozvoje a nekonečných možností, požádejte milého pana IZMIRUSE, aby vám jej zpracoval. Jeho práce je propojením srdce s rozumem. Vždy, když se tak stane, vznikne dokonalé DÍLO.

Monika Hálková

www.uzelenehoslunce.cz ~ monika.halkova@volny.cz ~ 602 368 151
Pan Svatoň – IZMIRUS – odvádí naprosto profesionální práci. Na první pokus vytvořil zcela originální logo přesně podle mých představ. Jeho práce je zcela jedinečná, má nápad a styl. Práce byla dokončena ještě v předstihu před zadaným termínem a po celou dobu se mnou pan Svatoň bezproblémově a velice vstřícně komunikoval. Jeho práci mohu všem jen doporučit. Za vše moc děkuji.

Andrea Králová

K + K Plasy s.r.o.
Jsem hrdý majitel společnosti Moravia Shield s.r.o. a díky logu, které mi IZMIRUS vytvořil, jsem o to hrdější. I přes málo vodítek a informací, vytvořil pan Svatoň fantastické logo pro naši společnost, které je jiné a bezkonkurenční. Pokud chcete vytvořit nové logo pro vaši společnost nebo organizaci, tak pan Svatoň alias IZMIRUS je ta nejlepší volba. Naprosto perfektní a originální logo, které v naší branži nemá konkurenci. Děkuji za perfektní práci.

Lucas Toothinho Kuběnský

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS