Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 79 doporučení

Dokonalost nelze hodnotit. Někdy méně znamená více. To je mé hodnocení práce pana Svatoně.

Jaromir Jirgala
DENKER americké automobily
www.denker.cz

Pana Svatoně jsem si vybrala pro tvorbu loga na základě doporučení a výběr byl trefou do černého :) Jeho mimořádná grafická kreativita a pochopení potřeb zákazníka jsou hlavními důvody, proč ho mile ráda doporučím dalším klientům. Moje představa loga, které by mě prezentovalo, lehce vymezilo styl, zbytek byl v režii pana Svatoně, což byla správná volba. Finální logo je doslova fantastické a zcela naplnilo mé představy. Jeho práce byla perfektní a profesionální. Vstřícný přístup ke klientovi, dobrá informovanost, návrhy na vysoké úrovni a výstupy v dohodnutých termínech. Svou prací je schopný převést myšlenky do vizuální formy. Logo bylo vytvořeno nad mé očekávání, jistě ho oslovím při budoucích chystaných projektech. Ještě jednou velké díky :)

Jana Piglowská
jpg.cl@seznam.cz 604 663 665

Na internetu jsem náhodou narazila na skvělou grafiku pana Svatoně. Když jsem si prohlížela jeho práci, ihned mě nadchla. Při svém dalším projektu TOWER Cafe & Cocktail Bar pro mě byl pan Svatoň jasná volba. Odvedl skvělý kus práce! Dostalo se mi velice kvalitně a profesionálně zpracovaného loga.S výsledkem jsem velmi spokojená, splnil mé očekávání a do budoucna s ním počítám i při dalších projektech. IZMIRUS DESIGNER mohu jenom doporučit.

Dominika Smetanová
Towerbar.cz
towerbar.cz 608 535 190

S panem Svatoněm spolupracujeme dlouhodobě na tvorbě log pro naše společnosti. S jeho prací jsme moc spokojeni, můžeme doporučit. Loga jsou moderní, kreativní a zcela vystihují charakteristiku společnosti.

Radka Vaňková
Marketing manager
www.skylimit.cz

S naším logem jsme si moc neuměli poradit, nevěděli jsme jak začít a hlavně jsme neměli nápad, který by vystihl celý koncept. Pan Svatoň byl naše třetí volba po dvou nepovedených pokusech u jiných grafiků a povedlo se. Jsme nadšení. Intenzivně s námi komunikoval a zajímal se o celý koncept. Ve všem jsme mu nechali volnou ruku a udělali jsme dobře. Myšlenku projektu dokonale ztvárnil v našem logu. Moc děkujeme a určitě všem doporučujeme.

Jolana Vobořilová

Pana M. Svatoně jsme si vybrali k vytvoření našeho loga na základě jeho již vytvořených log, jejichž grafické a originální ztvárnění se nám líbilo. Se zpracováním našeho loga jsme byli velmi spokojeni nad naše očekávání, logo bylo dle našich představ. Hlavní co jsme od loga očekávali, bylo skloubit název firmy s naším předmětem podnikání. A to se panu Svatoňovi povedlo. Děkujeme za pečlivou práci a čas věnovaný k vytvoření reprezentativního a osobitého loga. Můžeme doporučit všem co chtějí od loga víc, než pouhý obrázek s názvem firmy.

Martin Hejtmánek
SPARTAN Safety Czech s.r.o.
hejtmanek.m@spartansafetyczech.cz 721 986 760

Michala Svatoně jsme oslovili s poptávkou na vytvoření loga a základního logomanuálu. Pan Svatoň je skutečně dobrý, dodané logo splnilo všechna očekávání. Spolupráci s ním mohu doporučit.

Dušan Litvík

Pana Svatoně doporučuji, patří mezi ty odborníky, kteří si zakládají na zodpovědnosti a férovém přístupu. Z jeho práce je patrný také cit pro estetiku a detaily. Před začátkem samotné práce si vyslechne vaše představy o podobě i všechny detaily o projektu, ke kterému se vizuál vztahuje. Navíc respektuje hranici spojení hlavních myšlenek záměru a jeho uměleckého ztvárnění.

Veronika Marešová
Malovalo.cz
www.malovalo.cz veronika@malovalo.cz

Michal Svatoň je opravdu velmi kreativní logotvůrce, který má očividně rád svou práci a na té práci je to velmi vidět. Byli jsme s jeho prací velmi spokojeni a překvapeni originalitou vytvořeného loga.

David Pašek
FlexBook
david.pasek@flexbook.cz 602 525 736

Hledala jsem grafika, který by navrhnul logo pro menší lékárenský řetězec působící v Plzeňském a Karlovarském kraji. Oslovila jsem několik grafiků, mezi nimi i pana Svatoně, u kterého mě zaujala jeho dosavadní práce a pozitivní reference od jeho klientů. Pan Svatoň vystupoval jako profík od prvního e-mailu/telefonu a ihned jsem věděla, že oslovit právě jeho, bude krok tím správným směrem, což se nakonec potvrdilo. Koncept rebrandingu jsme neměli úplně promyšlený, ale pan Svatoň se do problematiky rebrandingu ochotně zapojil, následně vše promyslel a dal věcem jasný řád. Jeho komunikace byla seriózní, dodržoval termíny a vše na čem jsme se domluvili. Jeho grafické výstupy byly perfektní – vedení společnosti bylo spokojeno už s jeho prvními návrhy, ze kterých jsme logo vybírali. S prací pana Svatoně jsem byla nadmíru spokojená a určitě jeho služeb využijeme i v budoucnu.

Mgr. Petra Mišáková
Lékárny BONATE
www.bonate.cz