Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 79 doporučení

Pan Svatoň mě na začátku mého podnikání hodně pomohl s technickými radami a marketingovou strategií. Když jsem si to v hlavě poskládal, rozhodl jsem se u mistra udělat logo. Po delším telefonním hovoru a ukázání mé práce, mě pan Svatoň udělal do týdne logo, přesně, jak slíbil. Z nového loga jsem nadšený a mohu začít budovat kvalitní značku. Když to shrnu do jedné věty: Je to mladý, sebevědomý muž, který dokáže citlivě naslouchat a udělat pro klienta to nejlepší logo.

Marek Najvar
Česká pera
www.ceskapera.cz najvar.m@seznam.cz 601 364 974

Několik let naše firma hledala logo. Bylo mnoho návrhů, korektur, ale bez výsledku. Od pana Svatoně přišel jeden návrh loga a bylo vybráno. Bez korekcí, profesionální, vystihující technické zaměření firmy. Doporučuji.

Roman Bouma
BZ cranes s.r.o.
www.bzcranes.cz bouma@bzcranes.cz 775 773 040

Spolupráci s IZMIRUSEM hodnotím jako velice pozitivní. Díky výborné komunikaci, smyslu pro detail a perfekcionismu jsme se dostali k unikátnímu logu, které je perfektní v každém detailu.

Jan Kastl
Revital Development
jakasy@gmail.com 739 052 631

Pana Svatoně jsme zařadili do konkurzu na tvorbu loga florbalového klubu a v této soutěži cca 50 profesionálních grafiků po zásluze zvítězil. Od počátku bylo vidět, že o našem logu přemýšlel a přišel s opravdu elegantním a hlavně originálním návrhem, který nás uchvátil. Nyní tak máme k dispozici kvalitní univerzální logo, o kterém víme, že je jedinečné a perfektně vystihuje filozofii klubu. V budoucnosti bychom s panem Svatoněm dále rádi spolupracovali při tvorbě nových dresů. Doporučujeme!!!

Petr Vérosta
florbalový tým Black Arrows

Pana Svatoně doporučuji po všech stránkách. Od počátku s ním byla skvělá komunikace, byl rychlý s tvorbou loga a jeho přístup je velmi profesionální. Logo naší nové společnosti se nám líbilo hned na první pohled. Naplnil naše očekávání.

Michaela Kreuzigerová

Komunikace a spolehlivost pro mě v životě i v práci představují nejdůležitější role. Proto jsem se rozhodla spolupracovat s panem Svatoněm. Je to muž nejen velmi talentovaný, ale také spolehlivý a komunikace s ním je upřímná. Věřím, že spolupráce s panem Svatoněm nekončí tvorbou loga, ale bude dlouhodobá. Děkuji za úžasné a osobité logo.

Tereza Moreová

Ten, jehož jsem v životě neviděla, četl moje představy lépe, než já sama. Neuvěřitelně empatický člověk, který řeší věci do hloubky. Každou zakázku bere jako svou vlastní. Přemýšlí ze všech úhlů. Do loga dokáže zakomponovat jak váš osobní příběh, tak message potencionálnímu zákazníkovi. Neopomene psychologii barev, ani přizpůsobení grafiky místu, kde bude použita. Díky za to, že takové kreativní a svědomité umělce mezi sebou máme :) Vřele DOPORUČUJI!

Moni Janoušková
775 942 049

Za firmu Tenesito s.r.o. bych ráda poděkovala za skvělé logo, které pan Svatoň připravil pro nadcházející projekt. Rychlá a bezproblémová komunikace, skvěle odhadl představu o logu a vytvořil ho během poměrně krátké doby. Doporučujeme!

Sandra Slotíková

Jestli potřebujete logo, které si vezmete za své, tak jedině od společnosti IZMIRUS. Nemusíte hledat dál! S úžasem jsem sledoval tvorbu loga a hlavně pochopení mých potřeb. Dodat logo na poprvé jen s malou úpravou je nevídané. Spolupráce s Michalem je úžasná. Logo budu užívat se ctí!

Miroslav Tesarczyk
www.wardogs.cz

Zaujalo mě portfolio na webu, proto jsem kontaktoval pro tvorbu nového loga právě Michala Svatoně. Od prvního telefonátu, přes osobní schůzku, hromadu následných emailů a dalších telefonátů až po hotové dílo, musím zmínit profesionalitu, příjemné vystupování, rychlost a spolehlivost. S výslednou práci jsem maximálně spokojený. Preciznost, pečlivost, smysl pro detail, originalita a nápaditost jsou na velmi vysoké úrovni. Rozhodně doporučuji!

David Bylina