Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce

Zobrazuji č. 3140 z celkem 54 doporučení prezentace Michal Svatoň:
Spolupráci s IZMIRUSEM hodnotím jako velice pozitivní. Díky výborné komunikaci, smyslu pro detail a perfekcionismu jsme se dostali k unikátnímu logu, které je perfektní v každém detailu.

Jan Kastl

Revital Development
jakasy@gmail.com ~ 739 052 631
Pana Svatoně jsme zařadili do konkurzu na tvorbu loga florbalového klubu a v této soutěži cca 50 profesionálních grafiků po zásluze zvítězil. Od počátku bylo vidět, že o našem logu přemýšlel a přišel s opravdu elegantním a hlavně originálním návrhem, který nás uchvátil. Nyní tak máme k dispozici kvalitní univerzální logo, o kterém víme, že je jedinečné a perfektně vystihuje filozofii klubu. V budoucnosti bychom s panem Svatoněm dále rádi spolupracovali při tvorbě nových dresů. Doporučujeme!!!

Petr Vérosta

florbalový tým Black Arrows
Pana Svatoně doporučuji po všech stránkách. Od počátku s ním byla skvělá komunikace, byl rychlý s tvorbou loga a jeho přístup je velmi profesionální. Logo naší nové společnosti se nám líbilo hned na první pohled. Naplnil naše očekávání.

Michaela Kreuzigerová

Komunikace a spolehlivost pro mě v životě i v práci představují nejdůležitější role. Proto jsem se rozhodla spolupracovat s panem Svatoněm. Je to muž nejen velmi talentovaný, ale také spolehlivý a komunikace s ním je upřímná. Věřím, že spolupráce s panem Svatoněm nekončí tvorbou loga, ale bude dlouhodobá. Děkuji za úžasné a osobité logo.

Tereza Moreová

Ten, jehož jsem v životě neviděla, četl moje představy lépe, než já sama. Neuvěřitelně empatický člověk, který řeší věci do hloubky. Každou zakázku bere jako svou vlastní. Přemýšlí ze všech úhlů. Do loga dokáže zakomponovat jak váš osobní příběh, tak message potencionálnímu zákazníkovi. Neopomene psychologii barev, ani přizpůsobení grafiky místu, kde bude použita. Díky za to, že takové kreativní a svědomité umělce mezi sebou máme :) Vřele DOPORUČUJI!

Moni Janoušková

775 942 049
Za firmu Tenesito s.r.o. bych ráda poděkovala za skvělé logo, které pan Svatoň připravil pro nadcházející projekt. Rychlá a bezproblémová komunikace, skvěle odhadl představu o logu a vytvořil ho během poměrně krátké doby. Doporučujeme!

Sandra Slotíková

Jestli potřebujete logo, které si vezmete za své, tak jedině od společnosti IZMIRUS. Nemusíte hledat dál! S úžasem jsem sledoval tvorbu loga a hlavně pochopení mých potřeb. Dodat logo na poprvé jen s malou úpravou je nevídané. Spolupráce s Michalem je úžasná. Logo budu užívat se ctí!

Miroslav Tesarczyk

www.wardogs.cz
Zaujalo mě portfolio na webu, proto jsem kontaktoval pro tvorbu nového loga právě Michala Svatoně. Od prvního telefonátu, přes osobní schůzku, hromadu následných emailů a dalších telefonátů až po hotové dílo, musím zmínit profesionalitu, příjemné vystupování, rychlost a spolehlivost. S výslednou práci jsem maximálně spokojený. Preciznost, pečlivost, smysl pro detail, originalita a nápaditost jsou na velmi vysoké úrovni. Rozhodně doporučuji!

David Bylina

Naše nově vzniklá společnost Private Luxury Apartments oslovila LOGO tvůrce IZMIRUS pro vypracování jedinečné identity společnosti. Vybral jsem si IZMIRUSE pro jeho jedinečnost ve tvorbě, při srovnání s ostatními nabízenými službami mi vždy něco chybělo. U všech již zhotovených log IZMIRUSE byla cítit originalita pro logo se silným příběhem v pozadí, tudíž z loga samotného není cítit jen samotný symbol, ale je vidět, že je odrazem něčeho víc. Pro toho, kdo chce od loga více než jen obrázek na vizitce, doporučuji oslovit logotvůrce IZMIRUSE, vytváří neuvěřitelná loga s respektem a úctou k objednateli, přesně podle přání a zadání. Naše logo bylo vyhotoveno za méně než týden a to v žádném případě neztratilo na kvalitě, ba naopak. Chtěl bych tímto vyjádřit obrovské díky za skvěle odvedenou práci!

Michal Riedel

privateapartments.info@gmail.com ~ 739 474 235
Izmirus je sázka na jistotu. Pokud hledáte logotvůrce, který vám bude naslouchat a i s minimem informací na začátku projektu dokáže vytvořit geniální logo, jste na správné adrese!

Jan Čota

www.pivovartor.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS