Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce

Zobrazuji č. 3133 z celkem 33 doporučení prezentace Michal Svatoň:
Pana Svatoně doporučuji po všech stránkách. Od počátku s ním byla skvělá komunikace, byl rychlý s tvorbou loga a jeho přístup je velmi profesionální. Logo naší nové společnosti se nám líbilo hned na první pohled. Naplnil naše očekávání.

Michaela Kreuzigerová

Komunikace a spolehlivost pro mě v životě i v práci představují nejdůležitější role. Proto jsem se rozhodla spolupracovat s panem Svatoněm. Je to muž nejen velmi talentovaný, ale také spolehlivý a komunikace s ním je upřímná. Věřím, že spolupráce s panem Svatoněm nekončí tvorbou loga, ale bude dlouhodobá. Děkuji za úžasné a osobité logo.

Tereza Moreová

Ten, jehož jsem v životě neviděla, četl moje představy lépe, než já sama. Neuvěřitelně empatický člověk, který řeší věci do hloubky. Každou zakázku bere jako svou vlastní. Přemýšlí ze všech úhlů. Do loga dokáže zakomponovat jak váš osobní příběh, tak message potencionálnímu zákazníkovi. Neopomene psychologii barev, ani přizpůsobení grafiky místu, kde bude použita. Díky za to, že takové kreativní a svědomité umělce mezi sebou máme :) Vřele DOPORUČUJI!

Moni Janoušková

775 942 049
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS