Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce


Zobrazuji č. 61-70 z celkem 79 doporučení

Pan Svatoň má profesionální přístup, výborná komunikace a ještě lepší práce. Nechali jsme si vytvořit firemní logo. Zamilovali jsme se hned do prvního návrhu. Děkujeme Michale.

Martin Beneš

Ráda bych poděkovala panu Svatoňovi za vytvoření krásného a originálního loga. Celá rodina jsme z něj nadšení. Logo splňuje všechny naše požadavky a to s námi neměl pan Svatoň jednoduchou práci. Je v něm lehkost, nadčasovost, jednoduchost, vystihuje naše potřeby. Děkuji ještě jednou a přeji jen samé pohodové zákazníky a hodně sil do další práce.

A. F.

S prací pana Svatoně jsme byli nadmíru spokojeni. Nejen, že má ojedinělé nápady, které předčí vaše očekávání, ale zároveň je s ním perfektní komunikace a domluva. Své práci rozumí a hlavně má perfektní přístup, což poskytovatelům podobných služeb téměř vždy chybí. Za nás nejlepší volba a můžeme jej jenom doporučit.

Klára Pavlíčková

Skvělá a rychlá tvorba nového vizuálu pro naši advokátní kancelář – logo včetně nového názvu. Dodání perfektního logomanuálu. Licenční smlouva bez omezení. Za nás naprostá spokojenost.

J. Luštíková
advokátní kancelář FORLEGAL s.r.o.

Rád bych vyzdvihl 100% profesionální přístup, s jakým se Michal zhostil projektu. Porovnal jsem 4 nabídky od různých tvůrců log, kteří byli i podstatně levnější. Michal jako jediný mě kontaktoval telefonicky, byl nejrychlejší, zatímco jinde jsem čekal 2–4dny na odpověď. Jako laika mě zasvětil do problematiky a vysvětlil přehledně kroky, které budou následovat a co se ode mě vyžaduje. Během celé doby jsme byli v kontaktu a oceňuji, že opět jako jediný projevil detailní zájem pochopit smysl mého produktu a služeb. Jako klient jsem spíše cítil, že náš vztah je partnerský než jenom obchodní. Vážím si jeho názorů, věnovaného času a flexibility projednávat mé dodatečné požadavky a nápady. Zadání nebylo vůbec jednoduché, ale já i má rodina jsme byli s výsledkem nadšeni.

Roman E.

Jsme nová začínající firma, ovšem zpočátku jsme logo a vůbec firemní identitu trochu podceňovali. Postupem času jsme ale přece jenom pociťovali potřebu mít nějakou „tvář“ pro zákazníky, pro konkurenci apod. A tak jsme hledali. Narazili na webové stránky pana Svatoně. Už na první pohled se nám jeho práce velmi líbila, byla jiná, nadčasová, na vysoké úrovni. Báli jsme se, že pro nás nováčky to je až příliš dobré, možná že to pro nás bude cenově nedostupné, i tyto obavy nás zpočátku přepadaly. Pak jsme ale pana Michala oslovili a obavy zmizely v nenávratnu. Jeho férové jednání, profesionální přístup, ochota, vstřícnost a rychlost práce vám dodá vítr do plachet. Izmirus vám dá hmotu, budoucnost, vaše firma se zrodila! Požadovali jsme od loga zapamatovatelnost, to Izmirus splnil na 100 %. Logo předčilo naše očekávání, zalíbilo se nám na první dobrou, bez nutnosti něco doladit, měnit, logo je nadčasové, úderné, perfektně vypovídá o daném oboru činnosti, jedinečné. Nemohu opominout bezpečnost po právní stránce, s logem vám Izmirus dodá nejen originalitu, ale vše stvrdí licencí, logo prověří a vy máte zkrátka jistotu, že vaše jedinečnost je zaručena. Celou tvorbou vás pan Svatoň vede, podrobně informuje, radí, vysvětluje, svůj preferovaný styl společně hned na počátku nadefinujete, s Izmirem zkrátka nemůžete šlápnout vedle! Kromě vstřícného jednání dostanete ještě i další bonus a tím je obrovský rozhled pana Svatoně i mimo jeho obor. Díky své práci má široký přehled v různých odvětvích, se kterými se může podnikatel setkat a pan Michal je ochoten se o rady podělit, doporučí, vyhledá, předá kontakt apod. Nám se nejednou jeho rada hodila při patáliích, které nás v podnikání potkaly. Takže získáváte nejen „svou podobu“, ale trochu i umetenou cestu. Díky Izmire!

Stanislava Fagulcová
Faposs s.r.o. – stavebniny, zemní práce
faposs.sro@gmail.com 603 519 510

Pokud hledáte někoho, kdo dokáže vyrobit logo a vytvořit identitu pro vaši firmu, Izmirus je ta pravá volba. Je to skutečný odborník, všechno vysvětli, dá se s ním diskutovat, je ochotný a co řekne, to platí. To v dnešní době není tak samozřejmé. Jeho loga jsou originální a zaujmou na první dobrou. Velmi děkuji a těším se na další spolupráci.

Šárka Kůtová
jednatelka firmy EquiSoul s.r.o.

Pan Svatoň pro nás vytvářel 2 loga – jedno pro nově vznikající platformu klinické a estetické dermatologie a dále pro psychologickou a koučovací poradnu. Výsledek byl vynikající a předčil naše očekávání. Logotvorba je důležitý proces a je při něm potřeba dbát na jedinečnost, asociovatelnost, zapamatovatelnost a nadčasovost. To vše práce společnosti Izmirus splňuje. Pan Svatoň vám vše vysvětlí, poskytne cenné rady a celým procesem vás následně provede. Obě loga jsme měli hotová do 4 týdnů + následně ještě úprava formátu na sociální sítě v ceně. S celým procesem jsme byli velmi spokojeni. Pokud hledáte jedinečné logo a bezproblémovou spolupráci, pak nemůžeme jinak, než pana Svatoně doporučit.

Simona B.

Potřeboval jsem vytvořit nejen logo našeho projektu, ale i název. Po jednání s jinými grafiky a dlouhém hledání na internetu jsem objevil webové stránky pana Svatoně. Ihned mne zaujala tvorba již vytvořených projektů. Po prvním telefonátu, který trval necelé dvě hodiny, bylo jasno, že pan Svatoň je ten správný pro náš projekt. Hned první návrh loga i názvu byl natolik originální, že se bez jakékoliv korektury vybral. Cením si výjimečnosti pana Svatoně a to nejen ve tvorbě loga a názvu, ale i k celému přístupu. Má ten dar i schopnost vytvořit jedinečná díla. Vřele můžu pana Svatoně doporučit, je to požehnaný tvůrce i velký profesionál.

Pet Hauf
petr@sariwa.eu 720 041 555

Michal je člověk na své místě. K tvorbě logotypu přistupuje zodpovědně a profesionálně. Není to první a určitě ani poslední spolupráce. Jeho služby mohu jen doporučit.

Pavel Popp
produktový manažer
www.stavario.com 777 246 088