Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 65 doporučení

U Pavla Mináře jsem hned od začátku oceňovala flexibilitu a ochotu vyjít vstříc. Jako vzdělávací instituce jsme přecházeli na Google Apps v době letních prázdnin a potřebovali jsme úvodní školení ještě v srpnu před zahájením školního roku. Přesto, že to bylo již na poslední chvíli, uměl pan Minář najít vhodný termín. Školení probíhalo ve velmi příjemné a tvůrčí atmosféře. Bylo mezi námi i pár skeptiků, kteří se nechtěli pustit Outlooku a dávali to zpočátku zřetelně najevo. Ale již během semináře postupně roztávali a po dvou dnech, kdy si nový systém osahali, mně volali a děkovali. Na Pavlu Minářovi si kromě naprosto profesionálního a vstřícného přístupu a jeho znalostí v problematice, nejvíce cením jeho dovednosti strhnout posluchače, získat je pro věc. Během jednoho odpoledne ovlivnil postoje několika lidí ke zpracování mailů a ukládání dat a posunul jejich myšlení o míle kupředu.

Ing. Jana Králová
ředitelka ZŠ Židlochovice
www.zszidlochovice.cz

Pavla jsem si vybral na základě referencí na portálu Na volné noze… a nelhaly. Také chci jednu přidat a říct, že jsme zvolili perfektně. Je jasné, že Google Apps má zvládnuté na výbornou a nejen je, ale i jiné nástroje pro řízení procesů ve firmě. Pavlovou velkou devizou je, že umí správně analyzovat a vyhodnotit potřeby firmy a dle toho nastavit jednotlivé nástroje. Na práci s Pavlem jsem nejvíce ocenil jeho reakční dobu, která byla, dalo by se říci, okamžitá. I díky tomu jsme ve velmi krátké době přešli na tuto platformu a během jednoho školení jsme byli schopni tyto nástroje používat. Pavlových služeb určitě ještě v budoucnu využiji.

Peter Giertl
produkční společnost SLAVICA
www.slavica.cz

Pavel Minář nastoupil do ZONER software jako vývojář. Krátce nato se stal vedoucím vývojového teamu, který pracoval na vektorovém grafickém editoru Zebra pro Windows a správci digitálních fotografií Zoner Photo Studio. Během několika měsíců se stal klíčovým zaměstnancem společnosti. Pavel předvedl mimořádnou morální zásadovost a loajalitu k firmě. Neváhal investovat všechnu svoji energii a volný čas, aby dokončil svěřené projekty v daném termínu, což nám pomohlo koordinovat marketingové aktivity spojené s vypuštěním produktů na trh. Pavel vybudoval stabilní vývojový team, který měl pod jeho vedením po více jak 10 let prakticky nulovou fluktuaci. Během let v ZONER software si osvojil a rozvinul široké spektrum znalostí a dovedností, včetně programování v několika jazycích a řízení vývojových a návrhářských teamů.

Roman Slavičinský
COO a spoluzakladatel, ZONER software, a.s.
www.slava-slavik.com

Pavla Mináře jsem po sérií několika dotazů pasovala na svého osobního IT poradce. Vždy si udělá čas, vždy mě trpělivě vyslechne a vždy přijde s nejvhodnějším řešením. A pokud mi zrovna nevyhovuje, flexibilně vymyslí něco jiného. Můžu ho s čistým svědomím doporučit jako skvělého odborníka a člověka, který je kdykoliv ochoten pomoct.

Kateřina Kalačová
vedoucí pobočky British Council Brno
www.britishcouncil.cz

Wow, první životní „inbox zero“ (standardně denně kolem 150–200 mailů), a to díky přesunutí všeho na Gmail a tréninku od Pavla Mináře. Epic – konečně můžu jít spát před půlnocí. Díky, Pavle!

Petr Andrýsek
Chief Shark social media agentury Socialsharks
www.socialsharks.cz

Pavel Minář je extrémně spolehlivý a organizovaný člověk. Nevím o nikom s takovým smyslem pro time management jako je on. Pavla znám také jako férového člověka, co dělá svoji práci (a nejen tu) s plným nasazením a vervou. Výsledkem je potom důraz na dodržování termínů, dochvilnost, spolehlivost a pečlivost, což jsou vlastnosti obzvláště dnes ceněné.

Milan Mareček
fotograf
blog.je-nejlepsi.cz milda@je-nejlepsi.cz

Společně s kolegy z poradenské firmy jsme pracovali pro Zoner, divizi Software skoro čtyři roky. Naším úkolem byla mimo jiné restrukturalizace řízení divize. Pavla Mináře jsme po zhruba roce navrhli na pozici ředitele divize z jeho stávající pozice vedoucího vývoje. Opírali jsme se v našem rozhodnutí o následující důvody: A) zkušenosti a znalosti z oblasti vývoje i trhu se software (který divize vyrábí); B) přirozená autorita u lidí napříč firmou – ztotožnění se s produktem, loajalita, poctivost v práci i v rozhodnutích; C) vysoké pracovní nasazení. Našeho rozhodnutí jsme nelitovali. V dalších letech prokázal, že vlastnosti, pro které jsme jej doporučili, opravdu umí využít ve prospěch firmy.

Tomáš Hofer, Ander Lippin
jednatel společnosti ANDER LIPPIN s.r.o.
www.anderlippin.com tomas.hofer@anderlippin.cz

Na školení Google Gmail od Pavla Mináře mne zaujala především schopnost v krátkém čase vystihnout podstatu výhod služeb Google a rychle s nimi seznámit účastníky. Pavel nám poskytl řadu tipů, jak zefektivnit práci s e-maily, nastavit různé filtry a jak svůj účet lépe zabezpečit. Vše se dalo aplikovat v reálném čase. Také oceňuji Pavlovu schopnost rychle, stručně a jasně odpovídat na dotazy. Školení Google Gmail bych doporučil každému, kdo si chce ušetřit práci s vyřizováním e-mailů, adresářem a správou kontaktů.

Mgr. Lukáš Vik
grafik a webdesignér
www.lukasvik.cz lukaswvik@gmail.com

Vertigo se účastnilo výběrového řízení na dodavatele grafiky, které organizoval Pavel Minář. Přestože jsme nakonec nevyhráli, bylo mi potěšením se ho zúčastnit, protože zadání bylo velmi dobře zpracováno. Špatně nebo neodborně vypsaných výběrových řízení jsem v našem oboru zažil dost, tohle bylo jiné. Koneckonců i to, že byl dodržen termín pro vyhlášení výsledků, je poměrně výjimečné. Pokud takhle dělá všechno, tak věřím, že i výsledek bude velmi dobrý.

Ing. Radomil Dojiva
ředitel společnosti Vertigo

Pavel Minář s námi spolupracoval jako projektový manažer na produktu Zoner Photo Studio 15. Byl jsem zodpovědný za uvedení produktu na trh, ale díky spolupráci s Pavlem jsem nemusel hlídat termíny, řešit zpoždění dodavatelů a případně upravovat harmonogram prací tak, aby byl produkt v dané datum na trhu. Zjednodušeně řečeno — fakt, že stále víme, jak na tom projekt je, byl velmi osvobozující jak pro mě, tak pro ostatní zúčastněné a umožnil nám soustředit se nerušeně na naši práci.

Michal Prouza
ZONER software
www.zoner.cz michal.prouza@zoner.cz