Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 3140 z celkem 57 doporučení prezentace Pavel Minář:
Wow, první životní „inbox zero“ (standardně denně kolem 150–200 mailů), a to díky přesunutí všeho na Gmail a tréninku od Pavla Mináře. Epic – konečně můžu jít spát před půlnocí. Díky, Pavle!

Petr Andrýsek

Chief Shark social media agentury Socialsharks
www.socialsharks.cz
Pavel Minář je extrémně spolehlivý a organizovaný člověk. Nevím o nikom s takovým smyslem pro time management jako je on. Pavla znám také jako férového člověka, co dělá svoji práci (a nejen tu) s plným nasazením a vervou. Výsledkem je potom důraz na dodržování termínů, dochvilnost, spolehlivost a pečlivost, což jsou vlastnosti obzvláště dnes ceněné.

Milan Mareček

fotograf
blog.je-nejlepsi.cz ~ milda@je-nejlepsi.cz
Společně s kolegy z poradenské firmy jsme pracovali pro Zoner, divizi Software skoro čtyři roky. Naším úkolem byla mimo jiné restrukturalizace řízení divize. Pavla Mináře jsme po zhruba roce navrhli na pozici ředitele divize z jeho stávající pozice vedoucího vývoje. Opírali jsme se v našem rozhodnutí o následující důvody: A) zkušenosti a znalosti z oblasti vývoje i trhu se software (který divize vyrábí); B) přirozená autorita u lidí napříč firmou – ztotožnění se s produktem, loajalita, poctivost v práci i v rozhodnutích; C) vysoké pracovní nasazení. Našeho rozhodnutí jsme nelitovali. V dalších letech prokázal, že vlastnosti, pro které jsme jej doporučili, opravdu umí využít ve prospěch firmy.

Tomáš Hofer, Ander Lippin

jednatel společnosti ANDER LIPPIN s.r.o.
www.anderlippin.com ~ tomas.hofer@anderlippin.cz
Mgr. Lukáš Vik
Na školení Google Gmail od Pavla Mináře mne zaujala především schopnost v krátkém čase vystihnout podstatu výhod služeb Google a rychle s nimi seznámit účastníky. Pavel nám poskytl řadu tipů, jak zefektivnit práci s e-maily, nastavit různé filtry a jak svůj účet lépe zabezpečit. Vše se dalo aplikovat v reálném čase. Také oceňuji Pavlovu schopnost rychle, stručně a jasně odpovídat na dotazy. Školení Google Gmail bych doporučil každému, kdo si chce ušetřit práci s vyřizováním e-mailů, adresářem a správou kontaktů.

Mgr. Lukáš Vik

návrhář webů a kodér
Vertigo se účastnilo výběrového řízení na dodavatele grafiky, které organizoval Pavel Minář. Přestože jsme nakonec nevyhráli, bylo mi potěšením se ho zúčastnit, protože zadání bylo velmi dobře zpracováno. Špatně nebo neodborně vypsaných výběrových řízení jsem v našem oboru zažil dost, tohle bylo jiné. Koneckonců i to, že byl dodržen termín pro vyhlášení výsledků, je poměrně výjimečné. Pokud takhle dělá všechno, tak věřím, že i výsledek bude velmi dobrý.

Ing. Radomil Dojiva

ředitel společnosti Vertigo
Pavel Minář s námi spolupracoval jako projektový manažer na produktu Zoner Photo Studio 15. Byl jsem zodpovědný za uvedení produktu na trh, ale díky spolupráci s Pavlem jsem nemusel hlídat termíny, řešit zpoždění dodavatelů a případně upravovat harmonogram prací tak, aby byl produkt v dané datum na trhu. Zjednodušeně řečeno — fakt, že stále víme, jak na tom projekt je, byl velmi osvobozující jak pro mě, tak pro ostatní zúčastněné a umožnil nám soustředit se nerušeně na naši práci.

Michal Prouza

ZONER software
www.zoner.cz ~ michal.prouza@zoner.cz
Pavel Minář zajišťoval pro Asociaci dodavatelů montovaných domů migraci na prostředí Google Apps. Před zahájením prací na projektu pan Minář zpracoval v rámci úvodní konzultace podrobnou analýzu současného stavu. Následně provedl návrh nového řešení včetně proškolení dotčených pracovníků, které bylo zaměřeno nejen na podrobné vysvětlení funkce nového prostředí, ale věnoval se také bezpečnosti práce s počítačem a upozornil na užitečné nástroje, které se systémem Google Apps souvisí. Samotný transfer dat proběhl bez jakýchkoli problémů a také dotazy uživatelů obratem zodpověděl. Na základě této pozitivních zkušenosti budeme s panem Minářem dále spolupracovat i na jiných projektech.

Ing. Vratislav Blaha, CSc.

předseda Asociace dodavatelů montovaných domů
www.admd.cz
Co by se dalo na školení Google Apps od Pavla Mináře zlepšit? Vůbec nic mě nenapadá. Ale pravda je, že když jsme se dozvěděli, jak dlouho se budeme školit a ještě k tomu v sobotu, mysleli jsme, že bude nuda. Ale den neuvěřitelně utekl. Zaujal mě způsob školení, myslím tím zábavnou formu a lidský přístup školitele.

Marcela Heřmanská

Multitrans CZ s.r.o.
www.multitrans.cz
Přínos školení byl pro mne obrovský. Nejde ani o to, že mi Pavel Minář ukázal jak funguje Gmail, ale spíše o to, že mě naučil jak ho používat online a co všechno umožňuje.

Petr Komárek

www.komarek.eu ~ petr@komarek.eu
Dcera Pavla Mináře navštěvuje naši mateřskou školu. Pavel Minář je sympatický a pohodový tatínek, který výborně motivuje svoji dceru Klárku. Když jsme se jednou spolu zapovídali, nabídl nám pomoc s webem školy, a to formou sponzorského daru. Byla jsem velmi překvapena ochotou a odborností, se kterou k problému přistupoval. Kdykoliv jsme si sjednali schůzku, byl dokonale připraven a poradil, jak nejlépe problém vyřešit. Velmi nám pomáhá a my si jeho pomoci nesmírně vážíme. Děkujeme.

Věra Tihlaříková

ředitelka MŠ Synkova Brno
www.mssynkova.cz ~ info@mssynkova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS