Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Zobrazuji č. 3140 z celkem 62 doporučení prezentace Pavel Minář:
Pavla jsem si vybral na základě referencí na portálu Na volné noze… a nelhaly. Také chci jednu přidat a říct, že jsme zvolili perfektně. Je jasné, že Google Apps má zvládnuté na výbornou a nejen je, ale i jiné nástroje pro řízení procesů ve firmě. Pavlovou velkou devizou je, že umí správně analyzovat a vyhodnotit potřeby firmy a dle toho nastavit jednotlivé nástroje. Na práci s Pavlem jsem nejvíce ocenil jeho reakční dobu, která byla, dalo by se říci, okamžitá. I díky tomu jsme ve velmi krátké době přešli na tuto platformu a během jednoho školení jsme byli schopni tyto nástroje používat. Pavlových služeb určitě ještě v budoucnu využiji.

Peter Giertl

produkční společnost SLAVICA
www.slavica.cz
Pavel Minář nastoupil do ZONER software jako vývojář. Krátce nato se stal vedoucím vývojového teamu, který pracoval na vektorovém grafickém editoru Zebra pro Windows a správci digitálních fotografií Zoner Photo Studio. Během několika měsíců se stal klíčovým zaměstnancem společnosti. Pavel předvedl mimořádnou morální zásadovost a loajalitu k firmě. Neváhal investovat všechnu svoji energii a volný čas, aby dokončil svěřené projekty v daném termínu, což nám pomohlo koordinovat marketingové aktivity spojené s vypuštěním produktů na trh. Pavel vybudoval stabilní vývojový team, který měl pod jeho vedením po více jak 10 let prakticky nulovou fluktuaci. Během let v ZONER software si osvojil a rozvinul široké spektrum znalostí a dovedností, včetně programování v několika jazycích a řízení vývojových a návrhářských teamů.

Roman Slavičinský

COO a spoluzakladatel, ZONER software, a.s.
www.slava-slavik.com
Pavla Mináře jsem po sérií několika dotazů pasovala na svého osobního IT poradce. Vždy si udělá čas, vždy mě trpělivě vyslechne a vždy přijde s nejvhodnějším řešením. A pokud mi zrovna nevyhovuje, flexibilně vymyslí něco jiného. Můžu ho s čistým svědomím doporučit jako skvělého odborníka a člověka, který je kdykoliv ochoten pomoct.

Kateřina Kalačová

vedoucí pobočky British Council Brno
www.britishcouncil.cz
Wow, první životní „inbox zero“ (standardně denně kolem 150–200 mailů), a to díky přesunutí všeho na Gmail a tréninku od Pavla Mináře. Epic – konečně můžu jít spát před půlnocí. Díky, Pavle!

Petr Andrýsek

Chief Shark social media agentury Socialsharks
www.socialsharks.cz
Pavel Minář je extrémně spolehlivý a organizovaný člověk. Nevím o nikom s takovým smyslem pro time management jako je on. Pavla znám také jako férového člověka, co dělá svoji práci (a nejen tu) s plným nasazením a vervou. Výsledkem je potom důraz na dodržování termínů, dochvilnost, spolehlivost a pečlivost, což jsou vlastnosti obzvláště dnes ceněné.

Milan Mareček

fotograf
blog.je-nejlepsi.cz ~ milda@je-nejlepsi.cz
Společně s kolegy z poradenské firmy jsme pracovali pro Zoner, divizi Software skoro čtyři roky. Naším úkolem byla mimo jiné restrukturalizace řízení divize. Pavla Mináře jsme po zhruba roce navrhli na pozici ředitele divize z jeho stávající pozice vedoucího vývoje. Opírali jsme se v našem rozhodnutí o následující důvody: A) zkušenosti a znalosti z oblasti vývoje i trhu se software (který divize vyrábí); B) přirozená autorita u lidí napříč firmou – ztotožnění se s produktem, loajalita, poctivost v práci i v rozhodnutích; C) vysoké pracovní nasazení. Našeho rozhodnutí jsme nelitovali. V dalších letech prokázal, že vlastnosti, pro které jsme jej doporučili, opravdu umí využít ve prospěch firmy.

Tomáš Hofer, Ander Lippin

jednatel společnosti ANDER LIPPIN s.r.o.
www.anderlippin.com ~ tomas.hofer@anderlippin.cz
Mgr. Lukáš Vik
Na školení Google Gmail od Pavla Mináře mne zaujala především schopnost v krátkém čase vystihnout podstatu výhod služeb Google a rychle s nimi seznámit účastníky. Pavel nám poskytl řadu tipů, jak zefektivnit práci s e-maily, nastavit různé filtry a jak svůj účet lépe zabezpečit. Vše se dalo aplikovat v reálném čase. Také oceňuji Pavlovu schopnost rychle, stručně a jasně odpovídat na dotazy. Školení Google Gmail bych doporučil každému, kdo si chce ušetřit práci s vyřizováním e-mailů, adresářem a správou kontaktů.

Mgr. Lukáš Vik

návrhář webů a programátor
Vertigo se účastnilo výběrového řízení na dodavatele grafiky, které organizoval Pavel Minář. Přestože jsme nakonec nevyhráli, bylo mi potěšením se ho zúčastnit, protože zadání bylo velmi dobře zpracováno. Špatně nebo neodborně vypsaných výběrových řízení jsem v našem oboru zažil dost, tohle bylo jiné. Koneckonců i to, že byl dodržen termín pro vyhlášení výsledků, je poměrně výjimečné. Pokud takhle dělá všechno, tak věřím, že i výsledek bude velmi dobrý.

Ing. Radomil Dojiva

ředitel společnosti Vertigo
Pavel Minář s námi spolupracoval jako projektový manažer na produktu Zoner Photo Studio 15. Byl jsem zodpovědný za uvedení produktu na trh, ale díky spolupráci s Pavlem jsem nemusel hlídat termíny, řešit zpoždění dodavatelů a případně upravovat harmonogram prací tak, aby byl produkt v dané datum na trhu. Zjednodušeně řečeno — fakt, že stále víme, jak na tom projekt je, byl velmi osvobozující jak pro mě, tak pro ostatní zúčastněné a umožnil nám soustředit se nerušeně na naši práci.

Michal Prouza

ZONER software
www.zoner.cz ~ michal.prouza@zoner.cz
Pavel Minář zajišťoval pro Asociaci dodavatelů montovaných domů migraci na prostředí Google Apps. Před zahájením prací na projektu pan Minář zpracoval v rámci úvodní konzultace podrobnou analýzu současného stavu. Následně provedl návrh nového řešení včetně proškolení dotčených pracovníků, které bylo zaměřeno nejen na podrobné vysvětlení funkce nového prostředí, ale věnoval se také bezpečnosti práce s počítačem a upozornil na užitečné nástroje, které se systémem Google Apps souvisí. Samotný transfer dat proběhl bez jakýchkoli problémů a také dotazy uživatelů obratem zodpověděl. Na základě této pozitivních zkušenosti budeme s panem Minářem dále spolupracovat i na jiných projektech.

Ing. Vratislav Blaha, CSc.

předseda Asociace dodavatelů montovaných domů
www.admd.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS