Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 3140 z celkem 53 doporučení prezentace Pavel Minář:
Vertigo se účastnilo výběrového řízení na dodavatele grafiky, které organizoval Pavel Minář. Přestože jsme nakonec nevyhráli, bylo mi potěšením se ho zúčastnit, protože zadání bylo velmi dobře zpracováno. Špatně nebo neodborně vypsaných výběrových řízení jsem v našem oboru zažil dost, tohle bylo jiné. Koneckonců i to, že byl dodržen termín pro vyhlášení výsledků, je poměrně výjimečné. Pokud takhle dělá všechno, tak věřím, že i výsledek bude velmi dobrý.

Ing. Radomil Dojiva

ředitel společnosti Vertigo
Pavel Minář s námi spolupracoval jako projektový manažer na produktu Zoner Photo Studio 15. Byl jsem zodpovědný za uvedení produktu na trh, ale díky spolupráci s Pavlem jsem nemusel hlídat termíny, řešit zpoždění dodavatelů a případně upravovat harmonogram prací tak, aby byl produkt v dané datum na trhu. Zjednodušeně řečeno — fakt, že stále víme, jak na tom projekt je, byl velmi osvobozující jak pro mě, tak pro ostatní zúčastněné a umožnil nám soustředit se nerušeně na naši práci.

Michal Prouza

ZONER software
www.zoner.cz ~ michal.prouza@zoner.cz
Pavel Minář zajišťoval pro Asociaci dodavatelů montovaných domů migraci na prostředí Google Apps. Před zahájením prací na projektu pan Minář zpracoval v rámci úvodní konzultace podrobnou analýzu současného stavu. Následně provedl návrh nového řešení včetně proškolení dotčených pracovníků, které bylo zaměřeno nejen na podrobné vysvětlení funkce nového prostředí, ale věnoval se také bezpečnosti práce s počítačem a upozornil na užitečné nástroje, které se systémem Google Apps souvisí. Samotný transfer dat proběhl bez jakýchkoli problémů a také dotazy uživatelů obratem zodpověděl. Na základě této pozitivních zkušenosti budeme s panem Minářem dále spolupracovat i na jiných projektech.

Ing. Vratislav Blaha, CSc.

předseda Asociace dodavatelů montovaných domů
www.admd.cz
Co by se dalo na školení Google Apps od Pavla Mináře zlepšit? Vůbec nic mě nenapadá. Ale pravda je, že když jsme se dozvěděli, jak dlouho se budeme školit a ještě k tomu v sobotu, mysleli jsme, že bude nuda. Ale den neuvěřitelně utekl. Zaujal mě způsob školení, myslím tím zábavnou formu a lidský přístup školitele.

Marcela Heřmanská

Multitrans CZ s.r.o.
www.multitrans.cz
Přínos školení byl pro mne obrovský. Nejde ani o to, že mi Pavel Minář ukázal jak funguje Gmail, ale spíše o to, že mě naučil jak ho používat online a co všechno umožňuje.

Petr Komárek

www.komarek.eu ~ petr@komarek.eu
Dcera Pavla Mináře navštěvuje naši mateřskou školu. Pavel Minář je sympatický a pohodový tatínek, který výborně motivuje svoji dceru Klárku. Když jsme se jednou spolu zapovídali, nabídl nám pomoc s webem školy, a to formou sponzorského daru. Byla jsem velmi překvapena ochotou a odborností, se kterou k problému přistupoval. Kdykoliv jsme si sjednali schůzku, byl dokonale připraven a poradil, jak nejlépe problém vyřešit. Velmi nám pomáhá a my si jeho pomoci nesmírně vážíme. Děkujeme.

Věra Tihlaříková

ředitelka MŠ Synkova Brno
www.mssynkova.cz ~ info@mssynkova.cz
Bc. Tomáš Bloudek
Na školení Google Apps od Pavla Mináře se mi líbilo praktické zaměření informací, návaznosti na další aplikace a Android. Dále pak zábavné příklady ze života, které pomáhají zapamatování. Na školení panovala dobrá atmosféra, na jejímž vytvoření měl Pavel velký podíl.

Bc. Tomáš Bloudek

všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny a bytové rekonstrukce
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Co se mi na školení Google Apps líbilo? Spousta praktických informací, reakce na potřeby a otázky účastníků, všechno ukázané názorně, v praxi a s humorem. Navíc šikovné tipy na aplikace pro Android. Za mě super!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na psychologii podnikání a marketingovou strategii
S Pavlem jsme uspořádali pro naši neziskovou organizaci (RC Pastelka) 2 školení Google Apps. Školení byla perfektně provedena, obsahovala velké množství praktických informací podaných záživnou, až zážitkovou formou :) Pavlovi kromě rozsáhlých znalostí z IT nechybí ani smysl pro humor, dobré prezentační dovednosti a naladění se na vlnu a úroveň přítomných. Dozvěděli jsme se spoustu informací nejenom z tématu Google Apps. Jeho školení určitě stojí za to.

Mgr. Andrea Grigerová

Po návštěvě školení Pavla Mináře na Google Apps se mi otevřely nové možnosti pro rozvoj firmy. Domluvili jsme se proto na migraci a školení pro zaměstnance. Školení Google Apps proběhlo v profesionální a přesto přátelské atmosféře. Oceňuji také pomoc s aplikacemi a doprovodnými problémy, které se vynořily. Nyní všichni využíváme možnosti Google Apps a těšíme se na novinky, kterými nás Pavel zásobuje.

Lukáš Killar

Dimatex – specialisté na recyklaci textilu
www.dimatex.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS