Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Zobrazuji č. 5160 z celkem 62 doporučení prezentace Pavel Minář:
Když jsme dostali nabídku na zavedení Google Apps do firmy s cenou a objasněním všech výhod, tak jsme si v začátcích nebyli jisti, že tento krok povede ke zlepšení fungování naší společnosti. Již po prvním školení většina našich zaměstnanců byla mile překvapena vstřícností a znalostmi Pavla Mináře a náklonnost nás a našich zaměstnanců se čím dál víc prohlubovala. Po dvou měsících používání Google Apps musíme říct: „Pavle díky! Jsme rádi, že jsme tě oslovili a že jsi nám pomohl se zavedením této služby. Zcela jistě budeme tvoje služby doporučovat i našim známým.“

Lukáš Mičo

vedoucí obchodního oddělení SUN SYSTEM
www.sunsystem.cz
Z migrace celé naší organizace na Google Apps jsem měla obrovské obavy. Jsme úředníci v různém věku a s různými IT dovednostmi. Půjde to bezbolestně, půjde to vůbec? Pavel Minář ale během školení předvedl obdivuhodný výkon. Zvládl se věnovat jak elegantním vychytávkám pro pokročilejší uživatele, tak rozptýlit obavy a skrze základy za ruku provést ty, co se Google Apps setkali poprvé. V prosinci 2015 za sebou máme v JCMM už několik spokojených měsíců práce v cloudu a víme, že se na Pavla Mináře můžeme vždycky obrátit.

Mgr. Lucie Karmová

JCMM, podpora talentovaných studentů a mladých vědců
www.jcmm.cz
Pavel zařídil téměř nemožné. Během migrace na Google Apps měl nejen trpělivost s mou IT negramotností, ale dokonce vše zařídil tak, že si již se všemi potřebnými Google aplikacemi náramně rozumíme. Děkuji, vřele doporučuji a věřím, že budu jeho trpělivost a profesionalitu pokoušet i v budoucnu.

Jiří Hembal

pilot horkovzdušných balónů
www.hembalon.cz
Na IT odborníky veřejnost nahlíží často jako na lidi z jiné planety. Pavel Minář je nejen odborník na Google Apps, ale hlavně člověk se zdravým selským rozumem, s citem pro komunikaci s laiky i profesionály a velkou trpělivostí, která je vždy provázena úsměvem. Pavel pro tým zaměstnanců a dobrovolníků našeho Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením připravil vstupní konzultace a rozhovory s manažery dílčích projektů, dle kterých zjistil, co bychom potřebovali a využili. Po rozhovorech s dílčími členy týmů zjistil, v čem tápeme, v čem by bylo třeba udělat ještě analýzy, ze kterých by vyplynula jasná a reálná potřeba dílčích Google aplikací v našem nadačním týmu. Pro zpracování všech dat a dalších konzultací s mými kolegy pro nás Pavel připravil dvě školení na míru. Školení vedla ve fondu k malému zemětřesení – kompletnímu přechodu celého nadačního fondu na Google Apps, které nám výrazným způsobem zjednodušily práci a šetří čas. Pavel je i po našem přechodu na Google Apps stále při nás. Ač se neznáme příliš dlouho, celý nadační tým ho vnímá jako jednoho z nás. A to u nás není úplně běžné.

Hana Potměšilová

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením
www.nfozp.cz
Pavel nás s týmem Impact Hubu Brno proškolil na Gmail, Google Disk a Kalendáře. Vzhledem k tomu, že to opravdu denně používáme v práci, tak nám všechny vychytávky, které jsme se od něj naučili, zjednodušují život. Hrozně si cením toho, jak je Pavel zapálený do toho co dělá, je schopný školit do večera a pořád zvládá sypat vtípky z rukávu a k tomu odpovídat na všechny naše možné i nemožné otázky. Je ochotný nám poradit kdykoliv si nevíme rady a je vidět, že opravdu ví co dělá, všechno zakládá na dlouholeté praxi a hlavně, že ho to baví. Díky!

Kateřina Martínková

Impact Hub Brno
www.hubbrno.cz
Na školení u Pavla Mináře jsem poprvé byla před rokem, když jsme v divadle přemýšleli nad změnou systému práce – méně papíru, méně syslení informací jen pro sebe, více sdílení a zjednodušení práce. Moje očekávání byla nadmíru splněna. Ačkoli jsem se již považovala za aktivního uživatele Gmailu, Google Kalendáře i Drive, Pavel mě bez váhání přesvědčil, že mám ještě hodně velké mezery ve vzdělání. Navíc Pavel není žádný suchar, takže u školení jsme si i zasoutěžili, napsali básně, ale pořádně se zasmáli a co mi bylo velmi blízké, Pavel ve mně vyvolal pocit, že se dobře známe a tedy zeptat se na hloupou otázku není hloupé. Na základě této zkušenosti jsme implementaci G Suite k nám do divadla provedli právě s ním. A ačkoli jsem z toho prvně měla strach, jak to bude lidmi v organizaci přijato, zaznamenala jsem největší úspěch v tom, že opravdu spoustu dokumentů sdílíme, doplňujeme společně dokumenty a máme nad nimi společnou kontrolu. Kdykoli potřebujeme, Pavel je na drátě ochoten nám pomoci. Já ze školení byla tak nadšená, že jsem kurzem G Suite u Pavla Mináře podarovala i členy rodiny.

Jitka Honsová

Slovácké divadlo
www.slovackedivadlo.cz
Po školení Pavla Mináře mám poprvé v životě pořádek v mailech. Respektive mám pořádek ve všem, co je podstatné a to ostatní mám archivováno tak, aby to nebylo na očích, ale zároveň vše rychle najdu. V doručené poště 0 nevyřízených zpráv i zakrátko po dovolené. Poprvé po letech jsem bez problému s docházejícím místem v mé emailové schránce. Zabralo to čtvrt hodiny. A to je jen začátek… Líbí se mi, jak se Pavel umí chopit každého problému či dotazu – nejprve běžným selským rozumem najde jeho jádro, potom následuje jeden či více způsobů řešení pomocí jednoduchého IT postupu.

Ing. Daniel Grmela

projektant ve společnosti Slamák.info
www.slamak.info ~ danielgrmela@slamak.info ~ 602 443 664
Narazili jsme na Pavla díky výborným referencím a musím potvrdit, že nelhaly. Jeho zájem, nasazení a prozákaznický přístup je neobvyklý. Postaral se o to, že pro zaměstnance byl přechod na G Suite hračkou. Dokonce se mu podařilo vymyslet řešení, které nám ušetřilo nemalou částku. Doufáme, že se nám s jeho pomocí G Suite podaří nastavit tak, že rutinní práci přenecháme strojům a budeme se moci věnovat zákazníkům, o které nám jde především. Díky Pavle!

Vít Březina

horský hotel Sepetná
www.sepetna.cz
Oceňuji Pavlův projev. Až kolem 16 hodiny jsem si uvědomila, že vůbec neztrácím pozornost. Bylo to živé, vtipné a informace nechyběly. Líbilo se mi, že jsi skoro pro každého vymýšlel praktické použití, že jsi nás do toho „zatahoval“. Líbil se mi servis, příjemné prostředí a atmosféra, kterou jsi od první chvíle tvořil.

Radka Buryšková

fyzioterapeutka a lektorka Školy pánevního dna
www.fyzioradka.cz
Zúčastnil jsem se Pavlova školení G Suite a kromě obsahu samotného školení jsem byl příjemně překvapen Pavlovou profesionalitou a přístupem k účastníkům. Pavel umí předat to nejdůležitější týkající se práce s G Suite z pohledu uživatele. Jeho tipy pro Gmail (zero inbox apod.) mi pomohly zefektivnit práci s e-maily. Účastníkům nabízí follow-up po školení, kterého jsem využil protože mě zajímala i migrace na placené G Suite a follow-up předčil mé očekávání. Pokud se zajímáte o G Suite případně o migraci na placenou verzi, určitě využijte Pavlových služeb.

Vašek Jelen

Marketing Consultant
https://www.linkedin.com/in/vaclavjelen/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS