Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 5153 z celkem 53 doporučení prezentace Pavel Minář:
Narazili jsme na Pavla díky výborným referencím a musím potvrdit, že nelhaly. Jeho zájem, nasazení a prozákaznický přístup je neobvyklý. Postaral se o to, že pro zaměstnance byl přechod na G Suite hračkou. Dokonce se mu podařilo vymyslet řešení, které nám ušetřilo nemalou částku. Doufáme, že se nám s jeho pomocí G Suite podaří nastavit tak, že rutinní práci přenecháme strojům a budeme se moci věnovat zákazníkům, o které nám jde především. Díky Pavle!

Vít Březina

horský hotel Sepetná
www.sepetna.cz
Oceňuji Pavlův projev. Až kolem 16 hodiny jsem si uvědomila, že vůbec neztrácím pozornost. Bylo to živé, vtipné a informace nechyběly. Líbilo se mi, že jsi skoro pro každého vymýšlel praktické použití, že jsi nás do toho „zatahoval“. Líbil se mi servis, příjemné prostředí a atmosféra, kterou jsi od první chvíle tvořil.

Radka Buryšková

fyzioterapeutka a lektorka Školy pánevního dna
www.fyzioradka.cz
Zúčastnil jsem se Pavlova školení G Suite a kromě obsahu samotného školení jsem byl příjemně překvapen Pavlovou profesionalitou a přístupem k účastníkům. Pavel umí předat to nejdůležitější týkající se práce s G Suite z pohledu uživatele. Jeho tipy pro Gmail (zero inbox apod.) mi pomohly zefektivnit práci s e-maily. Účastníkům nabízí follow-up po školení, kterého jsem využil protože mě zajímala i migrace na placené G Suite a follow-up předčil mé očekávání. Pokud se zajímáte o G Suite případně o migraci na placenou verzi, určitě využijte Pavlových služeb.

Vašek Jelen

Marketing Consultant
https://www.linkedin.com/in/vaclavjelen/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS