Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 5156 z celkem 56 doporučení prezentace Pavel Minář:
Pavel nás s týmem Impact Hubu Brno proškolil na Gmail, Google Disk a Kalendáře. Vzhledem k tomu, že to opravdu denně používáme v práci, tak nám všechny vychytávky, které jsme se od něj naučili, zjednodušují život. Hrozně si cením toho, jak je Pavel zapálený do toho co dělá, je schopný školit do večera a pořád zvládá sypat vtípky z rukávu a k tomu odpovídat na všechny naše možné i nemožné otázky. Je ochotný nám poradit kdykoliv si nevíme rady a je vidět, že opravdu ví co dělá, všechno zakládá na dlouholeté praxi a hlavně, že ho to baví. Díky!

Kateřina Martínková

Impact Hub Brno
www.hubbrno.cz
Na školení u Pavla Mináře jsem poprvé byla před rokem, když jsme v divadle přemýšleli nad změnou systému práce – méně papíru, méně syslení informací jen pro sebe, více sdílení a zjednodušení práce. Moje očekávání byla nadmíru splněna. Ačkoli jsem se již považovala za aktivního uživatele Gmailu, Google Kalendáře i Drive, Pavel mě bez váhání přesvědčil, že mám ještě hodně velké mezery ve vzdělání. Navíc Pavel není žádný suchar, takže u školení jsme si i zasoutěžili, napsali básně, ale pořádně se zasmáli a co mi bylo velmi blízké, Pavel ve mně vyvolal pocit, že se dobře známe a tedy zeptat se na hloupou otázku není hloupé. Na základě této zkušenosti jsme implementaci G Suite k nám do divadla provedli právě s ním. A ačkoli jsem z toho prvně měla strach, jak to bude lidmi v organizaci přijato, zaznamenala jsem největší úspěch v tom, že opravdu spoustu dokumentů sdílíme, doplňujeme společně dokumenty a máme nad nimi společnou kontrolu. Kdykoli potřebujeme, Pavel je na drátě ochoten nám pomoci. Já ze školení byla tak nadšená, že jsem kurzem G Suite u Pavla Mináře podarovala i členy rodiny.

Jitka Honsová

Slovácké divadlo
www.slovackedivadlo.cz
Ing. Daniel Grmela
Po školení Pavla Mináře mám poprvé v životě pořádek v mailech. Respektive mám pořádek ve všem, co je podstatné a to ostatní mám archivováno tak, aby to nebylo na očích, ale zároveň vše rychle najdu. V doručené poště 0 nevyřízených zpráv i zakrátko po dovolené. Poprvé po letech jsem bez problému s docházejícím místem v mé emailové schránce. Zabralo to čtvrt hodiny. A to je jen začátek… Líbí se mi, jak se Pavel umí chopit každého problému či dotazu – nejprve běžným selským rozumem najde jeho jádro, potom následuje jeden či více způsobů řešení pomocí jednoduchého IT postupu.

Ing. Daniel Grmela

autorizovaný stavební inženýr se zaměřením na slaměné domy
Narazili jsme na Pavla díky výborným referencím a musím potvrdit, že nelhaly. Jeho zájem, nasazení a prozákaznický přístup je neobvyklý. Postaral se o to, že pro zaměstnance byl přechod na G Suite hračkou. Dokonce se mu podařilo vymyslet řešení, které nám ušetřilo nemalou částku. Doufáme, že se nám s jeho pomocí G Suite podaří nastavit tak, že rutinní práci přenecháme strojům a budeme se moci věnovat zákazníkům, o které nám jde především. Díky Pavle!

Vít Březina

horský hotel Sepetná
www.sepetna.cz
Oceňuji Pavlův projev. Až kolem 16 hodiny jsem si uvědomila, že vůbec neztrácím pozornost. Bylo to živé, vtipné a informace nechyběly. Líbilo se mi, že jsi skoro pro každého vymýšlel praktické použití, že jsi nás do toho „zatahoval“. Líbil se mi servis, příjemné prostředí a atmosféra, kterou jsi od první chvíle tvořil.

Radka Buryšková

fyzioterapeutka a lektorka Školy pánevního dna
www.fyzioradka.cz
Zúčastnil jsem se Pavlova školení G Suite a kromě obsahu samotného školení jsem byl příjemně překvapen Pavlovou profesionalitou a přístupem k účastníkům. Pavel umí předat to nejdůležitější týkající se práce s G Suite z pohledu uživatele. Jeho tipy pro Gmail (zero inbox apod.) mi pomohly zefektivnit práci s e-maily. Účastníkům nabízí follow-up po školení, kterého jsem využil protože mě zajímala i migrace na placené G Suite a follow-up předčil mé očekávání. Pokud se zajímáte o G Suite případně o migraci na placenou verzi, určitě využijte Pavlových služeb.

Vašek Jelen

Marketing Consultant
https://www.linkedin.com/in/vaclavjelen/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS