Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 2130 z celkem 53 doporučení prezentace Pavel Minář:
Měl jsem příležitost pracovat s Pavlem Minářem více než tři roky. Společně jsme vedli softwarovou divizi firmy ZONER software, a.s. Za dobu spolupráce se Pavel projevil jako nadstandardně systematický a pečlivý pracovník s vysokým pracovním nasazením. Díky jeho iniciativě se podařilo definovat procesní chyby uvnitř firmy, dostat pod kontrolu a stabilizovat náklady a kompletně zabezpečit chod firmy po technické stránce (HW, SW, vnitrofiremní systémy, CRM, support, e-commerce apod.). Jako technický ředitel divize mohl využít i své bohaté zkušenosti z vedení vývojového týmu a měl tak nezanedbatelný pozitivní vliv na stávající i nové produkty a služby firmy ZONER software, a.s. Naprosto spolehlivý a pečlivý jak v pracovním, tak i osobním životě. Neváhal bych ani vteřinu se o něj opřít v jakékoliv situaci.

Jaroslav Kucek

ředitel divize Software, ZONER software, a.s.
www.zoner.cz ~ jaroslav.kucek@zoner.cz
Jakub Gajda
Jakožto počítačový laik jsem se obrátil na Pavla Mináře, aby v naší firmě nainstaloval a proškolil nás v používání Google Apps. Obzvláště mu děkuji za to, že mi pomohl se zbavit předsudku, že všichni ajťáci jsou divní. Školení a vše kolem bylo super. Prostě profesionál!

Jakub Gajda

přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
U Pavla Mináře jsem hned od začátku oceňovala flexibilitu a ochotu vyjít vstříc. Jako vzdělávací instituce jsme přecházeli na Google Apps v době letních prázdnin a potřebovali jsme úvodní školení ještě v srpnu před zahájením školního roku. Přesto, že to bylo již na poslední chvíli, uměl pan Minář najít vhodný termín. Školení probíhalo ve velmi příjemné a tvůrčí atmosféře. Bylo mezi námi i pár skeptiků, kteří se nechtěli pustit Outlooku a dávali to zpočátku zřetelně najevo. Ale již během semináře postupně roztávali a po dvou dnech, kdy si nový systém osahali, mně volali a děkovali. Na Pavlu Minářovi si kromě naprosto profesionálního a vstřícného přístupu a jeho znalostí v problematice, nejvíce cením jeho dovednosti strhnout posluchače, získat je pro věc. Během jednoho odpoledne ovlivnil postoje několika lidí ke zpracování mailů a ukládání dat a posunul jejich myšlení o míle kupředu.

Ing. Jana Králová

ředitelka ZŠ Židlochovice
www.zszidlochovice.cz
Pavla jsem si vybral na základě referencí na portálu Na volné noze… a nelhaly. Také chci jednu přidat a říct, že jsme zvolili perfektně. Je jasné, že Google Apps má zvládnuté na výbornou a nejen je, ale i jiné nástroje pro řízení procesů ve firmě. Pavlovou velkou devizou je, že umí správně analyzovat a vyhodnotit potřeby firmy a dle toho nastavit jednotlivé nástroje. Na práci s Pavlem jsem nejvíce ocenil jeho reakční dobu, která byla, dalo by se říci, okamžitá. I díky tomu jsme ve velmi krátké době přešli na tuto platformu a během jednoho školení jsme byli schopni tyto nástroje používat. Pavlových služeb určitě ještě v budoucnu využiji.

Peter Giertl

produkční společnost SLAVICA
www.slavica.cz
Pavel Minář nastoupil do ZONER software jako vývojář. Krátce nato se stal vedoucím vývojového teamu, který pracoval na vektorovém grafickém editoru Zebra pro Windows a správci digitálních fotografií Zoner Photo Studio. Během několika měsíců se stal klíčovým zaměstnancem společnosti. Pavel předvedl mimořádnou morální zásadovost a loajalitu k firmě. Neváhal investovat všechnu svoji energii a volný čas, aby dokončil svěřené projekty v daném termínu, což nám pomohlo koordinovat marketingové aktivity spojené s vypuštěním produktů na trh. Pavel vybudoval stabilní vývojový team, který měl pod jeho vedením po více jak 10 let prakticky nulovou fluktuaci. Během let v ZONER software si osvojil a rozvinul široké spektrum znalostí a dovedností, včetně programování v několika jazycích a řízení vývojových a návrhářských teamů.

Roman Slavičinský

COO a spoluzakladatel, ZONER software, a.s.
www.slava-slavik.com
Pavla Mináře jsem po sérií několika dotazů pasovala na svého osobního IT poradce. Vždy si udělá čas, vždy mě trpělivě vyslechne a vždy přijde s nejvhodnějším řešením. A pokud mi zrovna nevyhovuje, flexibilně vymyslí něco jiného. Můžu ho s čistým svědomím doporučit jako skvělého odborníka a člověka, který je kdykoliv ochoten pomoct.

Kateřina Kalačová

vedoucí pobočky British Council Brno
www.britishcouncil.cz
Wow, první životní „inbox zero“ (standardně denně kolem 150–200 mailů), a to díky přesunutí všeho na Gmail a tréninku od Pavla Mináře. Epic – konečně můžu jít spát před půlnocí. Díky, Pavle!

Petr Andrýsek

Chief Shark social media agentury Socialsharks
www.socialsharks.cz
Pavel Minář je extrémně spolehlivý a organizovaný člověk. Nevím o nikom s takovým smyslem pro time management jako je on. Pavla znám také jako férového člověka, co dělá svoji práci (a nejen tu) s plným nasazením a vervou. Výsledkem je potom důraz na dodržování termínů, dochvilnost, spolehlivost a pečlivost, což jsou vlastnosti obzvláště dnes ceněné.

Milan Mareček

fotograf
blog.je-nejlepsi.cz ~ milda@je-nejlepsi.cz
Společně s kolegy z poradenské firmy jsme pracovali pro Zoner, divizi Software skoro čtyři roky. Naším úkolem byla mimo jiné restrukturalizace řízení divize. Pavla Mináře jsme po zhruba roce navrhli na pozici ředitele divize z jeho stávající pozice vedoucího vývoje. Opírali jsme se v našem rozhodnutí o následující důvody: A) zkušenosti a znalosti z oblasti vývoje i trhu se software (který divize vyrábí); B) přirozená autorita u lidí napříč firmou – ztotožnění se s produktem, loajalita, poctivost v práci i v rozhodnutích; C) vysoké pracovní nasazení. Našeho rozhodnutí jsme nelitovali. V dalších letech prokázal, že vlastnosti, pro které jsme jej doporučili, opravdu umí využít ve prospěch firmy.

Tomáš Hofer, Ander Lippin

jednatel společnosti ANDER LIPPIN s.r.o.
www.anderlippin.com ~ tomas.hofer@anderlippin.cz
Mgr. Lukáš Vik
Na školení Google Gmail od Pavla Mináře mne zaujala především schopnost v krátkém čase vystihnout podstatu výhod služeb Google a rychle s nimi seznámit účastníky. Pavel nám poskytl řadu tipů, jak zefektivnit práci s e-maily, nastavit různé filtry a jak svůj účet lépe zabezpečit. Vše se dalo aplikovat v reálném čase. Také oceňuji Pavlovu schopnost rychle, stručně a jasně odpovídat na dotazy. Školení Google Gmail bych doporučil každému, kdo si chce ušetřit práci s vyřizováním e-mailů, adresářem a správou kontaktů.

Mgr. Lukáš Vik

webdesignér a webový konzultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS