Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 2130 z celkem 57 doporučení prezentace Pavel Minář:
David Kočí
S Pavlem je úžasná spolupráce. Dokázal mi během krátké doby vyřešit problém přesunem e-mailu pod G Suite a ušetřit tak spoustu času. Na spolupráci mě mimo jiné nadchla úžasná a lidská komunikace.

David Kočí

UX designér se specializací na e-commerce
Klára Kawuloková
Pavla znám jak z pozice školitele, tak mého klienta. V obou případech mohu jen kladně hovořit. Jako školitel je Pavel trpělivý, vysvětluje zábavnou formou, dokáže komunikovat s naprostým počítačovým laikem i profesionálem. Jako asistentka jsem jeho školení absolvovala již několikrát a nikdy jsem nepotkala člověka, který by si něco nového neodnesl.

Klára Kawuloková

virtuální asistentka a pořadatelka eventů
S Pavlem se znám díky think tankům portálu Na volné noze a občas se potkáváme i na jiných vzdělávacích a coworkingových akcích. Pavel je velmi přátelský, otevřený a komunikativní, člověk, kterého je prostě fajn v životě mít. Mimo jiné i proto, že je schopný udělat vše pro záchranu vašeho ztraceného hesla od pracovního emailového účtu nebo zorganizovat administrativní chod vašeho podnikání díky na míru vytvořenému plánu s pomocí Google Apps. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, integritou a kvalitou podaných informací a jejich aplikaci v reálu. Pavle, obrovské díky za vše, zjednodušuješ mi život!

Mgr. Nina Hanáková

lektorka angličtiny se specializací na výuku bez učebnic
englishbrno.cz ~ nina@englishbrno.cz
Pavel Minář pro nás zajišťoval migraci na Google Apps s následným školením pro zaměstnance. Absolvoval jsem už opravdu spoustu školení, ale tolik praktických informací včetně osobitého a vtipného přístupu jsem ještě nikde nezažil. Vše co bylo domluveno, bylo bezezbytku splněno i s bonusovými zážitky :-) Pavel je profesionál každým coulem a pokud přemýšlíte o migraci na Google Apps, tak doporučuji všemi deseti.

Rostislav Peníška

jednatel Adrop.cz
www.adrop.cz
Pavel Minář proškolil na Google Apps v naší firmě celkem třicet zaměstnanců. Především obchodníků, ale i administrativní a provozní zaměstnance. Pavel je opravdový profesionál, který nám připravil školení Google Apps na míru. Díky vyšší efektivitě a organizaci práce našich zaměstnanců se náklady na školení vrátily okamžitě.

Martin Macháček

jednatel DAMEDIS s.r.o.
www.damedis.cz
Měl jsem příležitost pracovat s Pavlem Minářem více než tři roky. Společně jsme vedli softwarovou divizi firmy ZONER software, a.s. Za dobu spolupráce se Pavel projevil jako nadstandardně systematický a pečlivý pracovník s vysokým pracovním nasazením. Díky jeho iniciativě se podařilo definovat procesní chyby uvnitř firmy, dostat pod kontrolu a stabilizovat náklady a kompletně zabezpečit chod firmy po technické stránce (HW, SW, vnitrofiremní systémy, CRM, support, e-commerce apod.). Jako technický ředitel divize mohl využít i své bohaté zkušenosti z vedení vývojového týmu a měl tak nezanedbatelný pozitivní vliv na stávající i nové produkty a služby firmy ZONER software, a.s. Naprosto spolehlivý a pečlivý jak v pracovním, tak i osobním životě. Neváhal bych ani vteřinu se o něj opřít v jakékoliv situaci.

Jaroslav Kucek

ředitel divize Software, ZONER software, a.s.
www.zoner.cz ~ jaroslav.kucek@zoner.cz
U Pavla Mináře jsem hned od začátku oceňovala flexibilitu a ochotu vyjít vstříc. Jako vzdělávací instituce jsme přecházeli na Google Apps v době letních prázdnin a potřebovali jsme úvodní školení ještě v srpnu před zahájením školního roku. Přesto, že to bylo již na poslední chvíli, uměl pan Minář najít vhodný termín. Školení probíhalo ve velmi příjemné a tvůrčí atmosféře. Bylo mezi námi i pár skeptiků, kteří se nechtěli pustit Outlooku a dávali to zpočátku zřetelně najevo. Ale již během semináře postupně roztávali a po dvou dnech, kdy si nový systém osahali, mně volali a děkovali. Na Pavlu Minářovi si kromě naprosto profesionálního a vstřícného přístupu a jeho znalostí v problematice, nejvíce cením jeho dovednosti strhnout posluchače, získat je pro věc. Během jednoho odpoledne ovlivnil postoje několika lidí ke zpracování mailů a ukládání dat a posunul jejich myšlení o míle kupředu.

Ing. Jana Králová

ředitelka ZŠ Židlochovice
www.zszidlochovice.cz
Pavla jsem si vybral na základě referencí na portálu Na volné noze… a nelhaly. Také chci jednu přidat a říct, že jsme zvolili perfektně. Je jasné, že Google Apps má zvládnuté na výbornou a nejen je, ale i jiné nástroje pro řízení procesů ve firmě. Pavlovou velkou devizou je, že umí správně analyzovat a vyhodnotit potřeby firmy a dle toho nastavit jednotlivé nástroje. Na práci s Pavlem jsem nejvíce ocenil jeho reakční dobu, která byla, dalo by se říci, okamžitá. I díky tomu jsme ve velmi krátké době přešli na tuto platformu a během jednoho školení jsme byli schopni tyto nástroje používat. Pavlových služeb určitě ještě v budoucnu využiji.

Peter Giertl

produkční společnost SLAVICA
www.slavica.cz
Pavel Minář nastoupil do ZONER software jako vývojář. Krátce nato se stal vedoucím vývojového teamu, který pracoval na vektorovém grafickém editoru Zebra pro Windows a správci digitálních fotografií Zoner Photo Studio. Během několika měsíců se stal klíčovým zaměstnancem společnosti. Pavel předvedl mimořádnou morální zásadovost a loajalitu k firmě. Neváhal investovat všechnu svoji energii a volný čas, aby dokončil svěřené projekty v daném termínu, což nám pomohlo koordinovat marketingové aktivity spojené s vypuštěním produktů na trh. Pavel vybudoval stabilní vývojový team, který měl pod jeho vedením po více jak 10 let prakticky nulovou fluktuaci. Během let v ZONER software si osvojil a rozvinul široké spektrum znalostí a dovedností, včetně programování v několika jazycích a řízení vývojových a návrhářských teamů.

Roman Slavičinský

COO a spoluzakladatel, ZONER software, a.s.
www.slava-slavik.com
Pavla Mináře jsem po sérií několika dotazů pasovala na svého osobního IT poradce. Vždy si udělá čas, vždy mě trpělivě vyslechne a vždy přijde s nejvhodnějším řešením. A pokud mi zrovna nevyhovuje, flexibilně vymyslí něco jiného. Můžu ho s čistým svědomím doporučit jako skvělého odborníka a člověka, který je kdykoliv ochoten pomoct.

Kateřina Kalačová

vedoucí pobočky British Council Brno
www.britishcouncil.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS