Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 65 doporučení

MgA. Naďa Moyzesová

Pavla Mináře jsem oslovila, když jsem začala uvažovat o migraci Gmailu na G Suite, ze které jsem měla docela vítr. Naprosto se nebylo čeho obávat. Pavel je neskutečně milý a vstřícný člověk, se kterým zamýšlená „operace“ proběhla jako po másle. A nejenom to. Doporučil mi, jaké zvolit praktické a sympatické jméno domény a e-mailu, o čemž jsem sama předtím ani neuvažovala. Jsem moc ráda, že jsme měla tu čest jeho služeb využít.

MgA. Naďa Moyzesová
grafická designérka a ilustrátorka
Milan Půlkrábek

Pavel to umí. A umí to skvěle. O G Suite ví asi všechno a zvládá to srozumitelně předat. Navíc se u toho člověk nenudí. Jako celoživotní ajťák jsem byl zvědavý, jestli mi školení přinese něco nového a byl jsem velmi mile překvapen. Školení prakticky kompletně změnilo můj přístup k emailu a kalendáři. Nejenom, že vím "kam sáhnout", pokud něco potřebuji, ale výrazně mi školení pomohlo zvýšit efektivitu a produktivitu. Jedno z nejlepších školení, které jsem zažil, dá se říct, že se stalo vzorem pro mé vlastní kurzy. Rozhodně doporučuji absolvovat.

Milan Půlkrábek
lektor a konzultant digitální sebeobrany, autor projektu CryptoLAB
David Kočí

S Pavlem je úžasná spolupráce. Dokázal mi během krátké doby vyřešit problém přesunem e-mailu pod G Suite a ušetřit tak spoustu času. Na spolupráci mě mimo jiné nadchla úžasná a lidská komunikace.

David Kočí
UX designér se specializací na e-commerce
Klára Kawuloková

Pavla znám jak z pozice školitele, tak mého klienta. V obou případech mohu jen kladně hovořit. Jako školitel je Pavel trpělivý, vysvětluje zábavnou formou, dokáže komunikovat s naprostým počítačovým laikem i profesionálem. Jako asistentka jsem jeho školení absolvovala již několikrát a nikdy jsem nepotkala člověka, který by si něco nového neodnesl.

Klára Kawuloková
virtuální asistentka a pořadatelka eventů
Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.

G-suite školení pro mne bylo velmi přínosné. Pavel i přes velikou rozmanitost skupiny zvládl perfektně a srozumitelně vysvětlit opravdu širokou škálu možností, které Gmail a aplikace nabízí. Moc děkuji za lidský přístup a pomoc, kterou mi Pavel dal a posunul mé podnikání dál.

Mgr. Dagmar Moc Králová, Ph.D.
celostní fyzioterapeutka a lektorka workshopů se zaměřením na vnímání signálů těla
Jan Barbořík, MBA

V rámci zlepšování svého workflow a optimalizace práce se zakázkami jsem se dostal k tipu na Procesoid a oslovil jsem Pavla Mináře se žádostí o konzultaci jeho nasazení a používání. Jaké bylo mé překvapení, když jsme se nakonec vlastně místo řešení procesů probrali komplexně tím, jakým způsobem přijímám zadání práce od klientů, jak si eviduji úkoly atp. No a nakonec jsme došli k závěru (byť to nebyl záměr ani z jeho, ani z mé strany), že pro mě bude výhodné přejít na G Suite. Pavel mi s celým převodem ochotně pomohl tak, že jsme jej zvládli udělat hladce za provozu. Odpověděl mi srozumitelně na všechny mé dotazy a další kroky zvládám sám. Mimo G Suite jsem nasadil i Procesoid a s používáním obou jsem maximálně spokojený. Šetří mi to čas a zvyšuje efektivitu. Díky Pavle!

Jan Barbořík, MBA
specialista na online podnikání, marketér s duší grafika

S Pavlem se znám díky think tankům portálu Na volné noze a občas se potkáváme i na jiných vzdělávacích a coworkingových akcích. Pavel je velmi přátelský, otevřený a komunikativní, člověk, kterého je prostě fajn v životě mít. Mimo jiné i proto, že je schopný udělat vše pro záchranu vašeho ztraceného hesla od pracovního emailového účtu nebo zorganizovat administrativní chod vašeho podnikání díky na míru vytvořenému plánu s pomocí Google Apps. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, integritou a kvalitou podaných informací a jejich aplikaci v reálu. Pavle, obrovské díky za vše, zjednodušuješ mi život!

Mgr. Nina Hanáková
lektorka angličtiny se specializací na výuku bez učebnic
englishbrno.cz nina@englishbrno.cz

Pavel Minář pro nás zajišťoval migraci na Google Apps s následným školením pro zaměstnance. Absolvoval jsem už opravdu spoustu školení, ale tolik praktických informací včetně osobitého a vtipného přístupu jsem ještě nikde nezažil. Vše co bylo domluveno, bylo bezezbytku splněno i s bonusovými zážitky :-) Pavel je profesionál každým coulem a pokud přemýšlíte o migraci na Google Apps, tak doporučuji všemi deseti.

Rostislav Peníška
jednatel Adrop.cz
www.adrop.cz

Pavel Minář proškolil na Google Apps v naší firmě celkem třicet zaměstnanců. Především obchodníků, ale i administrativní a provozní zaměstnance. Pavel je opravdový profesionál, který nám připravil školení Google Apps na míru. Díky vyšší efektivitě a organizaci práce našich zaměstnanců se náklady na školení vrátily okamžitě.

Martin Macháček
jednatel DAMEDIS s.r.o.
www.damedis.cz

Měl jsem příležitost pracovat s Pavlem Minářem více než tři roky. Společně jsme vedli softwarovou divizi firmy ZONER software, a.s. Za dobu spolupráce se Pavel projevil jako nadstandardně systematický a pečlivý pracovník s vysokým pracovním nasazením. Díky jeho iniciativě se podařilo definovat procesní chyby uvnitř firmy, dostat pod kontrolu a stabilizovat náklady a kompletně zabezpečit chod firmy po technické stránce (HW, SW, vnitrofiremní systémy, CRM, support, e-commerce apod.). Jako technický ředitel divize mohl využít i své bohaté zkušenosti z vedení vývojového týmu a měl tak nezanedbatelný pozitivní vliv na stávající i nové produkty a služby firmy ZONER software, a.s. Naprosto spolehlivý a pečlivý jak v pracovním, tak i osobním životě. Neváhal bych ani vteřinu se o něj opřít v jakékoliv situaci.

Jaroslav Kucek
ředitel divize Software, ZONER software, a.s.
www.zoner.cz jaroslav.kucek@zoner.cz