Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)


Zobrazuji č. 61-64 z celkem 64 doporučení

Zúčastnil jsem se Pavlova školení G Suite a kromě obsahu samotného školení jsem byl příjemně překvapen Pavlovou profesionalitou a přístupem k účastníkům. Pavel umí předat to nejdůležitější týkající se práce s G Suite z pohledu uživatele. Jeho tipy pro Gmail (zero inbox apod.) mi pomohly zefektivnit práci s e-maily. Účastníkům nabízí follow-up po školení, kterého jsem využil protože mě zajímala i migrace na placené G Suite a follow-up předčil mé očekávání. Pokud se zajímáte o G Suite případně o migraci na placenou verzi, určitě využijte Pavlových služeb.

Vašek Jelen
Marketing Consultant
https://www.linkedin.com/in/vaclavjelen/

Při implementaci Google Workspace v Taste jsme vlastně neuvažovali o nikom jiném, než o Pavlovi. I přes poměrně velký rozsah implementace vše proběhlo hladce. Pavel vám na rozdíl od některých konzultantů nedá možnost zažít dobrodružství společného objevování neznáma. Dobře zná cestu, po které vás při implementaci vede. Velmi oceňuji to, že nás varoval před slepými uličkami, do kterých bychom bez něj nejspíš vešli. Nenechal nás dělat věci neefektivně, ve všem byl systém. A musím zmínit schopnost rychle reagovat v situacích, které si to žádaly. A když už jsme v pár případech byli přece jen nuceni řešit něco s podporou Google, bylo to přes Pavla snadné a rychlé. Děkujeme!

Honza Makovička
Co-founder & CEO at Taste
www.taste.cz
Hana Klimentová

Z hrůzou jsem zjistila, že jsem Pavlovi nenapsala doporučení. Proč s hrůzou? Protože musíte vědět, že tam musíte jít! Pavlova školení jsou opravdu skvělá, získáte spousty nových znalostí a dovedností a (dramatická pauza) NENÍ USPÁVAČ HADŮ! A to u lektora fakt chcete, jinak je to peklo ;-). Opravdu, pokud chcete lépe používat aplikace od Google (ať už se zrovna jmenují jakkoliv), běžte tam, vyplatí se to ze všech pohledů.

Hana Klimentová
usměvavá IT lektorka a konzultantka
Ing. Daniel Ondřejík

Pavel mi pomáhal s přechodem na Google Workspace a spolupráce s ním byla skvělá. Vše od dohodnutí zakázky přes její realizaci až po následný servis probíhalo naprosto hladce. Perfektní kombinace profesionálního a lidského přístupu.

Ing. Daniel Ondřejík
lektor osobní produktivity a osobního rozvoje