Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 65 doporučení

Mgr. Daniel Gamrot

G Suite jsou velmi rozsáhlé téma, které se ne vždy podaří předat účastníkům na jedničku. Ne však v případě tohoto kurzu. Pavel se soustředí na klíčové vlastnosti a možnosti, které využije skutečně každý. A přidává řádnou dávku osobních zkušeností, díky kterým máte stále co vstřebávat. Pokud se chcete dostat do světa praktického využití G Suite, neváhejte a Pavlovi se ozvěte.

Mgr. Daniel Gamrot
lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách

Přístup Pavla Mináře mi je velmi blízký. Umí skloubit odborné znalosti člověka vzdělaného v IT a zároveň je komunikativní, bezprostřední a udělá školení zábavné a díky tomu užitečné. Vnímá, jestli se mu účastníci nenudí, dovede pracovat s publikem a díky tomu všemu dokáže, že si ze školení každý účastník odnese užitečné informace (protože u vykládání užitečných věcí neusnul, jako na jiných IT školeních). Líbila se mi moc přátelská atmosféra, díky které se nikdo nebál ptát a ujasňovat si postřehy. Zároveň je vše postaveno na praktických ukázkách, zkoušení na vlastních účtech a tedy vysoké aplikovatelnosti do praxe. Školení mě bavilo a ačkoliv s Google Apps pracovat umím, odnesla jsem si nové poznatky a hlavně tipy na jejich využití ve své práci.

Mgr. Natálie Berglowcová
psycholožka, lektorka a kouč
www.berglowcova.cz berglowcova.natalie@gmail.com 723 701 420

Pavla Mináře znám delší dobu a několikrát jsem měl možnost s ním diskutovat na téma Google Apps. Přestože jsem jeho služeb nikdy nevyužil, tak mi v této oblasti (i když jsem technik) pomohl několika tipy, které mi značně ulehčují život. O jeho znalostech této problematiky díky tomuto vůbec nepochybuji a jelikož ho znám také jako člověka, tak jej mohu vřele doporučit.

Daniel Dimitrov
webový vývojář a konzultant se specializací na Ruby on Rails
www.danieldimitrov.cz dimitrov.dan@gmail.com 720 685 724

Absolvovali jsme školení Pavla Mináře na Google aplikace. Pavel vykládá velmi logickým, přehledným a srozumitelným způsobem i pro počítačové laiky. Má trpělivost a odpovídá na všechny dotazy s klidem, rozvahou a přitom věcně. Naučil nás využívat Google aplikace tak, abychom maximálně zefektivnili svoji práci a zvýšili produktivitu. Ukázky byly názorné a velmi praktické. Pavlova školení i poradenské služby vřele doporučuji. Je to profesionál v oboru, který nepotřebuje ukazovat, že ovládá technickou hantýrku, ale opravdu pomáhá i naprostým laikům.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Ing. Zuzana Bílková

Pavla Mináře jsem oslovila v době, kdy jsme v naší manufaktuře na výrobu vlněných přikrývek začali zavádět procesní řízení a G Suite jsem si vybrala jako základní nástroj. Pavel nejenže hladce zvládl veškeré technické úkony spojené s migrací naší pošty a dokumentů do Google Apps. Také nás dokázal perfektně zaškolit a tím i utvrdit v tom, že tyto aplikace nejsou jen dobrým nástrojem, ale naprosto skvělým prostředkem ke zefektivnění práce celého týmu. Spolupráce s Pavlem je radost. Jeho osobitý a profesionální přístup musí bezpochyby nadchnout každého, kdo má tu čest využívat jeho služeb.

Ing. Zuzana Bílková
majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin
Jakub Gajda

Jakožto počítačový laik jsem se obrátil na Pavla Mináře, aby v naší firmě nainstaloval a proškolil nás v používání Google Apps. Obzvláště mu děkuji za to, že mi pomohl se zbavit předsudku, že všichni ajťáci jsou divní. Školení a vše kolem bylo super. Prostě profesionál!

Jakub Gajda
přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
Bc. Bronislav Markowicz

Skvěle vedené školení zaměřené na práci se systémem G Suite / Google Apps (pokročilejší práce s Gmailem, Google diskem, kalendářem atp.). Líbilo se mi, že se školení nevěnovalo pouze teorii, ale poznatky a tipy/triky pan Minář rovnou uváděl živě do praxe. Jednoznačně doporučuji!

Bc. Bronislav Markowicz
online marketér se specializací na SEO
Kristýna Moravec Sataryová

Vtipnějšího, ochotnějšího a schopnějšího IT parťáka byste těžko hledali. Pavel se ujal založení mého G Suite účtu a nastavil vše dle mých požadavků. Navíc mi rovnou ukázal i pár vychytávek pro rychlejší práci v Gmailu. Myslela jsem si, že nejsem až taková Gmailová lama, protože free e-mailovou schránku a Google Dokumenty včetně kalendáře používám. Po této zkušenosti mi ale něco říká, že mi Pavel ještě vytře zrak. Po jeho nabitém školení se budu jistě chytat za hlavu, jak jsem mohla pracovat s Gmailem a G Suite tak zatraceně neefektivně! Už se moc těším!

Kristýna Moravec Sataryová
ilustrátorka a kreativní kreslířka
Luboš Moravec

Školení G-Suite Pavla Mináře patří k těm nejlepším školením, které jsem kdy absolvoval. Své hluboké znalosti dokáže předat záživnou formou, čehož si cením dvojnásob. Za pochodu jsem si ladil Gmail, osahal jsem si klávesové zkratky Google Laboratoře, naučil se pracovat s předpřipravenými odpověďmi. Pavel nám ukázal pokročilé používání G–aplikací, aby pracovaly pro nás bez větších složitostí. Např. tohle doporučení diktuji hlasem, šetřím čas :)

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Kurz G Suite od Pavla Mináře předčil moje očekávání. Byl to komplexní kurz se spoustou velmi názorných příkladů, kde bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Díky kurzu jsem objevil spoustu cenných tipů pro Google aplikace, které mi určitě pomohou zvýšit moji osobní produktivitu. Mnohé z nich jsou velmi jednoduché, jen si je člověk musí uvědomit a zavádět do praxe. Pavel Minář je opravdový profesionál a mohu jej s naprostou jistotou doporučit.

Jan Kyzlink
UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace
www.jankyzlink.cz jankyzlink@gmail.com 773 488 377