Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 1120 z celkem 53 doporučení prezentace Pavel Minář:
Bc. Zuzana Bartůšková
Absolvovali jsme školení Pavla Mináře na Google aplikace. Pavel vykládá velmi logickým, přehledným a srozumitelným způsobem i pro počítačové laiky. Má trpělivost a odpovídá na všechny dotazy s klidem, rozvahou a přitom věcně. Naučil nás využívat Google aplikace tak, abychom maximálně zefektivnili svoji práci a zvýšili produktivitu. Ukázky byly názorné a velmi praktické. Pavlova školení i poradenské služby vřele doporučuji. Je to profesionál v oboru, který nepotřebuje ukazovat, že ovládá technickou hantýrku, ale opravdu pomáhá i naprostým laikům.

Bc. Zuzana Bartůšková

daňový poradce, účetní specialista, lektor kurzů se zaměřením na účetnictví a daně
Ing. Zuzana Bílková
Pavla Mináře jsem oslovila v době, kdy jsme v naší manufaktuře na výrobu vlněných přikrývek začali zavádět procesní řízení a G Suite jsem si vybrala jako základní nástroj. Pavel nejenže hladce zvládl veškeré technické úkony spojené s migrací naší pošty a dokumentů do Google Apps. Také nás dokázal perfektně zaškolit a tím i utvrdit v tom, že tyto aplikace nejsou jen dobrým nástrojem, ale naprosto skvělým prostředkem ke zefektivnění práce celého týmu. Spolupráce s Pavlem je radost. Jeho osobitý a profesionální přístup musí bezpochyby nadchnout každého, kdo má tu čest využívat jeho služeb.

Ing. Zuzana Bílková

výrobce přikrývek z prvotřídní ovčí vlny
Bc. Bronislav Markowicz
Skvěle vedené školení zaměřené na práci se systémem G Suite / Google Apps (pokročilejší práce s Gmailem, Google diskem, kalendářem atp.). Líbilo se mi, že se školení nevěnovalo pouze teorii, ale poznatky a tipy/triky pan Minář rovnou uváděl živě do praxe. Jednoznačně doporučuji!

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Kristýna Sataryová
Vtipnějšího, ochotnějšího a schopnějšího IT parťáka byste těžko hledali. Pavel se ujal založení mého G Suite účtu a nastavil vše dle mých požadavků. Navíc mi rovnou ukázal i pár vychytávek pro rychlejší práci v Gmailu. Myslela jsem si, že nejsem až taková Gmailová lama, protože free e-mailovou schránku a Google Dokumenty včetně kalendáře používám. Po této zkušenosti mi ale něco říká, že mi Pavel ještě vytře zrak. Po jeho nabitém školení se budu jistě chytat za hlavu, jak jsem mohla pracovat s Gmailem a G Suite tak zatraceně neefektivně! Už se moc těším!

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Luboš Moravec
Školení G-Suite Pavla Mináře patří k těm nejlepším školením, které jsem kdy absolvoval. Své hluboké znalosti dokáže předat záživnou formou, čehož si cením dvojnásob. Za pochodu jsem si ladil Gmail, osahal jsem si klávesové zkratky Google Laboratoře, naučil se pracovat s předpřipravenými odpověďmi. Pavel nám ukázal pokročilé používání G–aplikací, aby pracovaly pro nás bez větších složitostí. Např. tohle doporučení diktuji hlasem, šetřím čas :)

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Jan Kyzlink
Kurz G Suite od Pavla Mináře předčil moje očekávání. Byl to komplexní kurz se spoustou velmi názorných příkladů, kde bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Díky kurzu jsem objevil spoustu cenných tipů pro Google aplikace, které mi určitě pomohou zvýšit moji osobní produktivitu. Mnohé z nich jsou velmi jednoduché, jen si je člověk musí uvědomit a zavádět do praxe. Pavel Minář je opravdový profesionál a mohu jej s naprostou jistotou doporučit.

Jan Kyzlink

UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace
MgA. Naďa Moyzesová
Pavla Mináře jsem oslovila, když jsem začala uvažovat o migraci Gmailu na G Suite, ze které jsem měla docela vítr. Naprosto se nebylo čeho obávat. Pavel je neskutečně milý a vstřícný člověk, se kterým zamýšlená „operace“ proběhla jako po másle. A nejenom to. Doporučil mi, jaké zvolit praktické a sympatické jméno domény a e-mailu, o čemž jsem sama předtím ani neuvažovala. Jsem moc ráda, že jsme měla tu čest jeho služeb využít.

MgA. Naďa Moyzesová

grafická designérka a ilustrátorka
S Pavlem se znám díky think tankům portálu Na volné noze a občas se potkáváme i na jiných vzdělávacích a coworkingových akcích. Pavel je velmi přátelský, otevřený a komunikativní, člověk, kterého je prostě fajn v životě mít. Mimo jiné i proto, že je schopný udělat vše pro záchranu vašeho ztraceného hesla od pracovního emailového účtu nebo zorganizovat administrativní chod vašeho podnikání díky na míru vytvořenému plánu s pomocí Google Apps. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, integritou a kvalitou podaných informací a jejich aplikaci v reálu. Pavle, obrovské díky za vše, zjednodušuješ mi život!

Mgr. Nina Hanáková

lektorka angličtiny se specializací na výuku bez učebnic
englishbrno.cz ~ nina@englishbrno.cz
Pavel Minář pro nás zajišťoval migraci na Google Apps s následným školením pro zaměstnance. Absolvoval jsem už opravdu spoustu školení, ale tolik praktických informací včetně osobitého a vtipného přístupu jsem ještě nikde nezažil. Vše co bylo domluveno, bylo bezezbytku splněno i s bonusovými zážitky :-) Pavel je profesionál každým coulem a pokud přemýšlíte o migraci na Google Apps, tak doporučuji všemi deseti.

Rostislav Peníška

jednatel Adrop.cz
www.adrop.cz
Pavel Minář proškolil na Google Apps v naší firmě celkem třicet zaměstnanců. Především obchodníků, ale i administrativní a provozní zaměstnance. Pavel je opravdový profesionál, který nám připravil školení Google Apps na míru. Díky vyšší efektivitě a organizaci práce našich zaměstnanců se náklady na školení vrátily okamžitě.

Martin Macháček

jednatel DAMEDIS s.r.o.
www.damedis.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS