Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Zobrazuji č. 1120 z celkem 62 doporučení prezentace Pavel Minář:
Přístup Pavla Mináře mi je velmi blízký. Umí skloubit odborné znalosti člověka vzdělaného v IT a zároveň je komunikativní, bezprostřední a udělá školení zábavné a díky tomu užitečné. Vnímá, jestli se mu účastníci nenudí, dovede pracovat s publikem a díky tomu všemu dokáže, že si ze školení každý účastník odnese užitečné informace (protože u vykládání užitečných věcí neusnul, jako na jiných IT školeních). Líbila se mi moc přátelská atmosféra, díky které se nikdo nebál ptát a ujasňovat si postřehy. Zároveň je vše postaveno na praktických ukázkách, zkoušení na vlastních účtech a tedy vysoké aplikovatelnosti do praxe. Školení mě bavilo a ačkoliv s Google Apps pracovat umím, odnesla jsem si nové poznatky a hlavně tipy na jejich využití ve své práci.

Mgr. Natálie Berglowcová

psycholožka, lektorka a kouč
www.berglowcova.cz ~ berglowcova.natalie@gmail.com ~ 723 701 420
Pavla Mináře znám delší dobu a několikrát jsem měl možnost s ním diskutovat na téma Google Apps. Přestože jsem jeho služeb nikdy nevyužil, tak mi v této oblasti (i když jsem technik) pomohl několika tipy, které mi značně ulehčují život. O jeho znalostech této problematiky díky tomuto vůbec nepochybuji a jelikož ho znám také jako člověka, tak jej mohu vřele doporučit.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant se specializací na Ruby on Rails
www.danieldimitrov.cz ~ dimitrov.dan@gmail.com ~ 720 685 724
Absolvovali jsme školení Pavla Mináře na Google aplikace. Pavel vykládá velmi logickým, přehledným a srozumitelným způsobem i pro počítačové laiky. Má trpělivost a odpovídá na všechny dotazy s klidem, rozvahou a přitom věcně. Naučil nás využívat Google aplikace tak, abychom maximálně zefektivnili svoji práci a zvýšili produktivitu. Ukázky byly názorné a velmi praktické. Pavlova školení i poradenské služby vřele doporučuji. Je to profesionál v oboru, který nepotřebuje ukazovat, že ovládá technickou hantýrku, ale opravdu pomáhá i naprostým laikům.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Ing. Zuzana Bílková
Pavla Mináře jsem oslovila v době, kdy jsme v naší manufaktuře na výrobu vlněných přikrývek začali zavádět procesní řízení a G Suite jsem si vybrala jako základní nástroj. Pavel nejenže hladce zvládl veškeré technické úkony spojené s migrací naší pošty a dokumentů do Google Apps. Také nás dokázal perfektně zaškolit a tím i utvrdit v tom, že tyto aplikace nejsou jen dobrým nástrojem, ale naprosto skvělým prostředkem ke zefektivnění práce celého týmu. Spolupráce s Pavlem je radost. Jeho osobitý a profesionální přístup musí bezpochyby nadchnout každého, kdo má tu čest využívat jeho služeb.

Ing. Zuzana Bílková

majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin
Jakub Gajda
Jakožto počítačový laik jsem se obrátil na Pavla Mináře, aby v naší firmě nainstaloval a proškolil nás v používání Google Apps. Obzvláště mu děkuji za to, že mi pomohl se zbavit předsudku, že všichni ajťáci jsou divní. Školení a vše kolem bylo super. Prostě profesionál!

Jakub Gajda

přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
Bc. Bronislav Markowicz
Skvěle vedené školení zaměřené na práci se systémem G Suite / Google Apps (pokročilejší práce s Gmailem, Google diskem, kalendářem atp.). Líbilo se mi, že se školení nevěnovalo pouze teorii, ale poznatky a tipy/triky pan Minář rovnou uváděl živě do praxe. Jednoznačně doporučuji!

Bc. Bronislav Markowicz

online marketér se specializací na SEO
Kristýna Moravec Sataryová
Vtipnějšího, ochotnějšího a schopnějšího IT parťáka byste těžko hledali. Pavel se ujal založení mého G Suite účtu a nastavil vše dle mých požadavků. Navíc mi rovnou ukázal i pár vychytávek pro rychlejší práci v Gmailu. Myslela jsem si, že nejsem až taková Gmailová lama, protože free e-mailovou schránku a Google Dokumenty včetně kalendáře používám. Po této zkušenosti mi ale něco říká, že mi Pavel ještě vytře zrak. Po jeho nabitém školení se budu jistě chytat za hlavu, jak jsem mohla pracovat s Gmailem a G Suite tak zatraceně neefektivně! Už se moc těším!

Kristýna Moravec Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Luboš Moravec
Školení G-Suite Pavla Mináře patří k těm nejlepším školením, které jsem kdy absolvoval. Své hluboké znalosti dokáže předat záživnou formou, čehož si cením dvojnásob. Za pochodu jsem si ladil Gmail, osahal jsem si klávesové zkratky Google Laboratoře, naučil se pracovat s předpřipravenými odpověďmi. Pavel nám ukázal pokročilé používání G–aplikací, aby pracovaly pro nás bez větších složitostí. Např. tohle doporučení diktuji hlasem, šetřím čas :)

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Jan Kyzlink
Kurz G Suite od Pavla Mináře předčil moje očekávání. Byl to komplexní kurz se spoustou velmi názorných příkladů, kde bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Díky kurzu jsem objevil spoustu cenných tipů pro Google aplikace, které mi určitě pomohou zvýšit moji osobní produktivitu. Mnohé z nich jsou velmi jednoduché, jen si je člověk musí uvědomit a zavádět do praxe. Pavel Minář je opravdový profesionál a mohu jej s naprostou jistotou doporučit.

Jan Kyzlink

UX/UI designér digitálních produktů
MgA. Naďa Moyzesová
Pavla Mináře jsem oslovila, když jsem začala uvažovat o migraci Gmailu na G Suite, ze které jsem měla docela vítr. Naprosto se nebylo čeho obávat. Pavel je neskutečně milý a vstřícný člověk, se kterým zamýšlená „operace“ proběhla jako po másle. A nejenom to. Doporučil mi, jaké zvolit praktické a sympatické jméno domény a e-mailu, o čemž jsem sama předtím ani neuvažovala. Jsem moc ráda, že jsme měla tu čest jeho služeb využít.

MgA. Naďa Moyzesová

grafická designérka a ilustrátorka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS