Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 4150 z celkem 53 doporučení prezentace Pavel Minář:
Školení Google Apps od pana Mináře je zábavné, plné příkladů ze života a má přidanou hodnotu i pro pokročilé uživatele. Rozhodně doporučuji.

Patrik Šíma

CEO
cloud4work.cz ~ 777 287 451
Pavla jsem poznal jakožto kolegu lektora firmy NetMail, kdy mne na setkáních lektorů od počátku oslovoval a inspiroval svou brilantní erudicí, přirozeným intelektem a geniálním smyslem pro humor – takový Monty Python v jedné osobě. Jelikož sám přednáším, obdivně doceňuji Pavlovy mistrné dovednosti se s nadhledem vcítit do aktuálně probíraného tématu či položeného dotazu, exkvizitně rozkrýt a analyzovat klíčové aspekty dané problematiky a velmi názorně a s uvedením adekvátních příkladů danou věc vysvětlit do přirozeného „docvaknutí“ a pochopení v souvislostech. Měl jsem to potěšení zažít Pavla na otevřeném školení Google Apps, jež pro mne bylo po odborné, metodické, pedagogické i psychologické stránce nesmírně přínosné a lidsky obohacující. Klobouk dolů, jednoznačně doporučuji a díky!

PhDr. Jiří Leipert, Ph.D.

katedra informatiky, Pedagogická fakulta UK, Praha
www.leipert.cz
Pavel Minář u nás migroval cca 30 lidí na Google Apps a zaslouží si za to rozhodně palec nahoru. Nejen, že se po technické stránce vypořádal s velmi komplikovaným IT prostředím a prakticky pro nás navrhl řešení na míru, ale projevil u toho také velkou dávku empatie a politického důvtipu. Ať už se jednalo o komunikaci s IT oddělením nebo následné školení zaměstnanců. Hlavní ale je, že se na Pavla dá i nadále spolehnout. Když se nějaké problémy objeví, nestrká hlavu do písku a ochotně je řeší.

Jan Kupčík

produktový manažer Zoner Photo Studio
www.zoner.cz
Když jsme dostali nabídku na zavedení Google Apps do firmy s cenou a objasněním všech výhod, tak jsme si v začátcích nebyli jisti, že tento krok povede ke zlepšení fungování naší společnosti. Již po prvním školení většina našich zaměstnanců byla mile překvapena vstřícností a znalostmi Pavla Mináře a náklonnost nás a našich zaměstnanců se čím dál víc prohlubovala. Po dvou měsících používání Google Apps musíme říct: „Pavle díky! Jsme rádi, že jsme tě oslovili a že jsi nám pomohl se zavedením této služby. Zcela jistě budeme tvoje služby doporučovat i našim známým.“

Lukáš Mičo

vedoucí obchodního oddělení SUN SYSTEM
www.sunsystem.cz
Z migrace celé naší organizace na Google Apps jsem měla obrovské obavy. Jsme úředníci v různém věku a s různými IT dovednostmi. Půjde to bezbolestně, půjde to vůbec? Pavel Minář ale během školení předvedl obdivuhodný výkon. Zvládl se věnovat jak elegantním vychytávkám pro pokročilejší uživatele, tak rozptýlit obavy a skrze základy za ruku provést ty, co se Google Apps setkali poprvé. V prosinci 2015 za sebou máme v JCMM už několik spokojených měsíců práce v cloudu a víme, že se na Pavla Mináře můžeme vždycky obrátit.

Mgr. Lucie Karmová

JCMM, podpora talentovaných studentů a mladých vědců
www.jcmm.cz
Pavel zařídil téměř nemožné. Během migrace na Google Apps měl nejen trpělivost s mou IT negramotností, ale dokonce vše zařídil tak, že si již se všemi potřebnými Google aplikacemi náramně rozumíme. Děkuji, vřele doporučuji a věřím, že budu jeho trpělivost a profesionalitu pokoušet i v budoucnu.

Jiří Hembal

pilot horkovzdušných balónů
www.hembalon.cz
Na IT odborníky veřejnost nahlíží často jako na lidi z jiné planety. Pavel Minář je nejen odborník na Google Apps, ale hlavně člověk se zdravým selským rozumem, s citem pro komunikaci s laiky i profesionály a velkou trpělivostí, která je vždy provázena úsměvem. Pavel pro tým zaměstnanců a dobrovolníků našeho Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením připravil vstupní konzultace a rozhovory s manažery dílčích projektů, dle kterých zjistil, co bychom potřebovali a využili. Po rozhovorech s dílčími členy týmů zjistil, v čem tápeme, v čem by bylo třeba udělat ještě analýzy, ze kterých by vyplynula jasná a reálná potřeba dílčích Google aplikací v našem nadačním týmu. Pro zpracování všech dat a dalších konzultací s mými kolegy pro nás Pavel připravil dvě školení na míru. Školení vedla ve fondu k malému zemětřesení – kompletnímu přechodu celého nadačního fondu na Google Apps, které nám výrazným způsobem zjednodušily práci a šetří čas. Pavel je i po našem přechodu na Google Apps stále při nás. Ač se neznáme příliš dlouho, celý nadační tým ho vnímá jako jednoho z nás. A to u nás není úplně běžné.

Hana Potměšilová

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením
www.nfozp.cz
Pavel nás s týmem Impact Hubu Brno proškolil na Gmail, Google Disk a Kalendáře. Vzhledem k tomu, že to opravdu denně používáme v práci, tak nám všechny vychytávky, které jsme se od něj naučili, zjednodušují život. Hrozně si cením toho, jak je Pavel zapálený do toho co dělá, je schopný školit do večera a pořád zvládá sypat vtípky z rukávu a k tomu odpovídat na všechny naše možné i nemožné otázky. Je ochotný nám poradit kdykoliv si nevíme rady a je vidět, že opravdu ví co dělá, všechno zakládá na dlouholeté praxi a hlavně, že ho to baví. Díky!

Kateřina Martínková

Impact Hub Brno
www.hubbrno.cz
Na školení u Pavla Mináře jsem poprvé byla před rokem, když jsme v divadle přemýšleli nad změnou systému práce – méně papíru, méně syslení informací jen pro sebe, více sdílení a zjednodušení práce. Moje očekávání byla nadmíru splněna. Ačkoli jsem se již považovala za aktivního uživatele Gmailu, Google Kalendáře i Drive, Pavel mě bez váhání přesvědčil, že mám ještě hodně velké mezery ve vzdělání. Navíc Pavel není žádný suchar, takže u školení jsme si i zasoutěžili, napsali básně, ale pořádně se zasmáli a co mi bylo velmi blízké, Pavel ve mně vyvolal pocit, že se dobře známe a tedy zeptat se na hloupou otázku není hloupé. Na základě této zkušenosti jsme implementaci G Suite k nám do divadla provedli právě s ním. A ačkoli jsem z toho prvně měla strach, jak to bude lidmi v organizaci přijato, zaznamenala jsem největší úspěch v tom, že opravdu spoustu dokumentů sdílíme, doplňujeme společně dokumenty a máme nad nimi společnou kontrolu. Kdykoli potřebujeme, Pavel je na drátě ochoten nám pomoci. Já ze školení byla tak nadšená, že jsem kurzem G Suite u Pavla Mináře podarovala i členy rodiny.

Jitka Honsová

Slovácké divadlo
www.slovackedivadlo.cz
Ing. Daniel Grmela
Po školení Pavla Mináře mám poprvé v životě pořádek v mailech. Respektive mám pořádek ve všem, co je podstatné a to ostatní mám archivováno tak, aby to nebylo na očích, ale zároveň vše rychle najdu. V doručené poště 0 nevyřízených zpráv i zakrátko po dovolené. Poprvé po letech jsem bez problému s docházejícím místem v mé emailové schránce. Zabralo to čtvrt hodiny. A to je jen začátek… Líbí se mi, jak se Pavel umí chopit každého problému či dotazu – nejprve běžným selským rozumem najde jeho jádro, potom následuje jeden či více způsobů řešení pomocí jednoduchého IT postupu.

Ing. Daniel Grmela

projektant, poradce a lektor se specializací na nízkoenergetické slaměné domy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS