Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 65 doporučení

Pavel Minář zajišťoval pro Asociaci dodavatelů montovaných domů migraci na prostředí Google Apps. Před zahájením prací na projektu pan Minář zpracoval v rámci úvodní konzultace podrobnou analýzu současného stavu. Následně provedl návrh nového řešení včetně proškolení dotčených pracovníků, které bylo zaměřeno nejen na podrobné vysvětlení funkce nového prostředí, ale věnoval se také bezpečnosti práce s počítačem a upozornil na užitečné nástroje, které se systémem Google Apps souvisí. Samotný transfer dat proběhl bez jakýchkoli problémů a také dotazy uživatelů obratem zodpověděl. Na základě této pozitivních zkušenosti budeme s panem Minářem dále spolupracovat i na jiných projektech.

Ing. Vratislav Blaha, CSc.
předseda Asociace dodavatelů montovaných domů
www.admd.cz

Co by se dalo na školení Google Apps od Pavla Mináře zlepšit? Vůbec nic mě nenapadá. Ale pravda je, že když jsme se dozvěděli, jak dlouho se budeme školit a ještě k tomu v sobotu, mysleli jsme, že bude nuda. Ale den neuvěřitelně utekl. Zaujal mě způsob školení, myslím tím zábavnou formu a lidský přístup školitele.

Marcela Heřmanská
Multitrans CZ s.r.o.
www.multitrans.cz

Přínos školení byl pro mne obrovský. Nejde ani o to, že mi Pavel Minář ukázal jak funguje Gmail, ale spíše o to, že mě naučil jak ho používat online a co všechno umožňuje.

Dcera Pavla Mináře navštěvuje naši mateřskou školu. Pavel Minář je sympatický a pohodový tatínek, který výborně motivuje svoji dceru Klárku. Když jsme se jednou spolu zapovídali, nabídl nám pomoc s webem školy, a to formou sponzorského daru. Byla jsem velmi překvapena ochotou a odborností, se kterou k problému přistupoval. Kdykoliv jsme si sjednali schůzku, byl dokonale připraven a poradil, jak nejlépe problém vyřešit. Velmi nám pomáhá a my si jeho pomoci nesmírně vážíme. Děkujeme.

Věra Tihlaříková
ředitelka MŠ Synkova Brno
www.mssynkova.cz info@mssynkova.cz
Bc. Tomáš Bloudek

Na školení Google Apps od Pavla Mináře se mi líbilo praktické zaměření informací, návaznosti na další aplikace a Android. Dále pak zábavné příklady ze života, které pomáhají zapamatování. Na školení panovala dobrá atmosféra, na jejímž vytvoření měl Pavel velký podíl.

Bc. Tomáš Bloudek
všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny a bytové rekonstrukce
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Co se mi na školení Google Apps líbilo? Spousta praktických informací, reakce na potřeby a otázky účastníků, všechno ukázané názorně, v praxi a s humorem. Navíc šikovné tipy na aplikace pro Android. Za mě super!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
marketingová čarodějnice a byznys mentorka pro podnikatele ve službách
Mgr. Andrea Grigerová

S Pavlem jsme uspořádali pro naši neziskovou organizaci (RC Pastelka) 2 školení Google Apps. Školení byla perfektně provedena, obsahovala velké množství praktických informací podaných záživnou, až zážitkovou formou :) Pavlovi kromě rozsáhlých znalostí z IT nechybí ani smysl pro humor, dobré prezentační dovednosti a naladění se na vlnu a úroveň přítomných. Dozvěděli jsme se spoustu informací nejenom z tématu Google Apps. Jeho školení určitě stojí za to.

Mgr. Andrea Grigerová
fontoložka, lektorka, konzultantka a autorka projektu Psychologie fontů®

Po návštěvě školení Pavla Mináře na Google Apps se mi otevřely nové možnosti pro rozvoj firmy. Domluvili jsme se proto na migraci a školení pro zaměstnance. Školení Google Apps proběhlo v profesionální a přesto přátelské atmosféře. Oceňuji také pomoc s aplikacemi a doprovodnými problémy, které se vynořily. Nyní všichni využíváme možnosti Google Apps a těšíme se na novinky, kterými nás Pavel zásobuje.

Lukáš Killar
Dimatex – specialisté na recyklaci textilu
www.dimatex.cz

Školení Google Apps od pana Mináře je zábavné, plné příkladů ze života a má přidanou hodnotu i pro pokročilé uživatele. Rozhodně doporučuji.

Patrik Šíma
CEO
cloud4work.cz 777 287 451

Pavla jsem poznal jakožto kolegu lektora firmy NetMail, kdy mne na setkáních lektorů od počátku oslovoval a inspiroval svou brilantní erudicí, přirozeným intelektem a geniálním smyslem pro humor – takový Monty Python v jedné osobě. Jelikož sám přednáším, obdivně doceňuji Pavlovy mistrné dovednosti se s nadhledem vcítit do aktuálně probíraného tématu či položeného dotazu, exkvizitně rozkrýt a analyzovat klíčové aspekty dané problematiky a velmi názorně a s uvedením adekvátních příkladů danou věc vysvětlit do přirozeného „docvaknutí“ a pochopení v souvislostech. Měl jsem to potěšení zažít Pavla na otevřeném školení Google Apps, jež pro mne bylo po odborné, metodické, pedagogické i psychologické stránce nesmírně přínosné a lidsky obohacující. Klobouk dolů, jednoznačně doporučuji a díky!

PhDr. Jiří Leipert, Ph.D.
katedra informatiky, Pedagogická fakulta UK, Praha
www.leipert.cz