Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Minář > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)

Zobrazuji č. 4150 z celkem 57 doporučení prezentace Pavel Minář:
Bc. Tomáš Bloudek
Na školení Google Apps od Pavla Mináře se mi líbilo praktické zaměření informací, návaznosti na další aplikace a Android. Dále pak zábavné příklady ze života, které pomáhají zapamatování. Na školení panovala dobrá atmosféra, na jejímž vytvoření měl Pavel velký podíl.

Bc. Tomáš Bloudek

všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny a bytové rekonstrukce
Mgr. Magdalena Čevelová, MBA
Co se mi na školení Google Apps líbilo? Spousta praktických informací, reakce na potřeby a otázky účastníků, všechno ukázané názorně, v praxi a s humorem. Navíc šikovné tipy na aplikace pro Android. Za mě super!

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

specialistka na autentický marketing a psychologii podnikání
S Pavlem jsme uspořádali pro naši neziskovou organizaci (RC Pastelka) 2 školení Google Apps. Školení byla perfektně provedena, obsahovala velké množství praktických informací podaných záživnou, až zážitkovou formou :) Pavlovi kromě rozsáhlých znalostí z IT nechybí ani smysl pro humor, dobré prezentační dovednosti a naladění se na vlnu a úroveň přítomných. Dozvěděli jsme se spoustu informací nejenom z tématu Google Apps. Jeho školení určitě stojí za to.

Mgr. Andrea Grigerová

Po návštěvě školení Pavla Mináře na Google Apps se mi otevřely nové možnosti pro rozvoj firmy. Domluvili jsme se proto na migraci a školení pro zaměstnance. Školení Google Apps proběhlo v profesionální a přesto přátelské atmosféře. Oceňuji také pomoc s aplikacemi a doprovodnými problémy, které se vynořily. Nyní všichni využíváme možnosti Google Apps a těšíme se na novinky, kterými nás Pavel zásobuje.

Lukáš Killar

Dimatex – specialisté na recyklaci textilu
www.dimatex.cz
Školení Google Apps od pana Mináře je zábavné, plné příkladů ze života a má přidanou hodnotu i pro pokročilé uživatele. Rozhodně doporučuji.

Patrik Šíma

CEO
cloud4work.cz ~ 777 287 451
Pavla jsem poznal jakožto kolegu lektora firmy NetMail, kdy mne na setkáních lektorů od počátku oslovoval a inspiroval svou brilantní erudicí, přirozeným intelektem a geniálním smyslem pro humor – takový Monty Python v jedné osobě. Jelikož sám přednáším, obdivně doceňuji Pavlovy mistrné dovednosti se s nadhledem vcítit do aktuálně probíraného tématu či položeného dotazu, exkvizitně rozkrýt a analyzovat klíčové aspekty dané problematiky a velmi názorně a s uvedením adekvátních příkladů danou věc vysvětlit do přirozeného „docvaknutí“ a pochopení v souvislostech. Měl jsem to potěšení zažít Pavla na otevřeném školení Google Apps, jež pro mne bylo po odborné, metodické, pedagogické i psychologické stránce nesmírně přínosné a lidsky obohacující. Klobouk dolů, jednoznačně doporučuji a díky!

PhDr. Jiří Leipert, Ph.D.

katedra informatiky, Pedagogická fakulta UK, Praha
www.leipert.cz
Pavel Minář u nás migroval cca 30 lidí na Google Apps a zaslouží si za to rozhodně palec nahoru. Nejen, že se po technické stránce vypořádal s velmi komplikovaným IT prostředím a prakticky pro nás navrhl řešení na míru, ale projevil u toho také velkou dávku empatie a politického důvtipu. Ať už se jednalo o komunikaci s IT oddělením nebo následné školení zaměstnanců. Hlavní ale je, že se na Pavla dá i nadále spolehnout. Když se nějaké problémy objeví, nestrká hlavu do písku a ochotně je řeší.

Jan Kupčík

produktový manažer Zoner Photo Studio
www.zoner.cz
Když jsme dostali nabídku na zavedení Google Apps do firmy s cenou a objasněním všech výhod, tak jsme si v začátcích nebyli jisti, že tento krok povede ke zlepšení fungování naší společnosti. Již po prvním školení většina našich zaměstnanců byla mile překvapena vstřícností a znalostmi Pavla Mináře a náklonnost nás a našich zaměstnanců se čím dál víc prohlubovala. Po dvou měsících používání Google Apps musíme říct: „Pavle díky! Jsme rádi, že jsme tě oslovili a že jsi nám pomohl se zavedením této služby. Zcela jistě budeme tvoje služby doporučovat i našim známým.“

Lukáš Mičo

vedoucí obchodního oddělení SUN SYSTEM
www.sunsystem.cz
Z migrace celé naší organizace na Google Apps jsem měla obrovské obavy. Jsme úředníci v různém věku a s různými IT dovednostmi. Půjde to bezbolestně, půjde to vůbec? Pavel Minář ale během školení předvedl obdivuhodný výkon. Zvládl se věnovat jak elegantním vychytávkám pro pokročilejší uživatele, tak rozptýlit obavy a skrze základy za ruku provést ty, co se Google Apps setkali poprvé. V prosinci 2015 za sebou máme v JCMM už několik spokojených měsíců práce v cloudu a víme, že se na Pavla Mináře můžeme vždycky obrátit.

Mgr. Lucie Karmová

JCMM, podpora talentovaných studentů a mladých vědců
www.jcmm.cz
Pavel zařídil téměř nemožné. Během migrace na Google Apps měl nejen trpělivost s mou IT negramotností, ale dokonce vše zařídil tak, že si již se všemi potřebnými Google aplikacemi náramně rozumíme. Děkuji, vřele doporučuji a věřím, že budu jeho trpělivost a profesionalitu pokoušet i v budoucnu.

Jiří Hembal

pilot horkovzdušných balónů
www.hembalon.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS