Doporučení z první ruky

Pavel Minář — konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 65 doporučení

Robert Vlach

Pavla Mináře jsem využil jako IT konzultanta nesčetněkrát a ve všech případech jsem byl s jeho prací 100% spokojen. S počítači dělám dobrých 25 let a má zadání tedy rozhodně nepatří mezi ta jednoduchá. Přesto se s nimi Pavel vždy dokázal vypořádat na jedničku s hvězdičkou. I když se stalo, že první doporučení nezabralo, nepolevil a hledal řešení ve spolupráci s dalšími experty tak dlouho, až jej nalezl. Pavel Minář je IT poradce snů, bez přehánění!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Mira Vlach

Pavel je pro mě člověk číslo 1 co se týká využití chytrých telefonů, cloudových řešení a celkově využití IT tak, aby technika pracovala pro nás a ne proti nám. Několikrát jsem mohl využít jeho služeb a je super nechat si poradit od člověka, který tomu rozumí.

Ing. Mira Vlach
projektový manažer, trenér a konzultant
Bronislav Sobotka

Pavel mi pomáhá lépe ovládat G Suit a dělá to naprosto skvěle. Krom toho, že umí skvěle a prakticky vysvětlovat, jak používat věci jako Gmail či Google kalendář (což jsem čekal), tak také umí naprosto úžasně inspirovat k tomu, aby člověk začal jinak přemýšlet o tom, jak věci dělá a jestli by je nemohl dělat lépe (což je úžasný bonus, který jsem nečekal). Spolupráci s Pavlem mohu jednoznačně a nadšeně doporučit!

Bronislav Sobotka
nadšený učitel angličtiny z Brna

Nepotkávejte své hrdiny, říkali. A měli pravdu. Jakmile jednou zkusíte Pavla, už nemůžete jinak. V hloubi duše už budete navždy vědět, že vám to nikdo jiný líp neudělá. Dokonce i tu migraci na Google Workspace jsem si užila.

Michelle Losekoot
digital storyteller
www.losekoot.cz michelle@losekoot.cz
Mgr. Roman Věžník

Pavel je fakt kapacita! Gmail a spol. používám přes 10 let. Proto jsem na školení jel s tím, že budu spokojený, pokud se dozvím 5 vychytávek. Když si pročítám své poznámky ze školení, vidím jich tu přes 60! Dost mě zaujal i přesah do sebeřízení. A líbilo se mi taky to, že dokázal ukočírovat čas – řekl vše, zodpověděl dotazy a skončil včas. To se moc často nevidí.

Ing. Michal Vintr, Ph.D.

Zcela upřímně – školení Gmail od Pavla Mináře bylo bomba! Po školení mám pocit, že když zítra opustím Outlook, vím, do čeho jdu a nestrávím hodiny počátečním zkoumáním „jak to vlastně funguje“ a „k čemu to všechno je“. Ještě nikdy jsem se za tak krátkou dobu nedozvěděl tolik vychytávek a drobností o používání nějakého software. Školení mi ušetřilo hodiny samouky a pokusů/omylů.

Ing. Michal Vintr, Ph.D.
konzultant, školitel a expert na spolehlivost, bezpečnost a RAMS/LCC produktů
Ing. Olga Rochowanská

Pavel Minář je vtipný, spolehlivý a velmi vstřícný člověk. Ráda bych Pavla doporučila všem, kteří bojují s jakýmkoli problémem spojeným s IT. Nejvýhodnější řešení pro vás bude mít hned v rukávu. Navíc dostanete spoustu doporučení na praktická vylepšení vaší práce, na která byste si ani ve snu nepomysleli. Moc děkuji i za trpělivost, kterou Pavel se mnou měl s velmi začátečnickými dotazy.

Ing. Olga Rochowanská
stylistka a poradkyně s odíváním

Pavla Mináře a jeho školení Google Apps mohu vřele doporučit. Školení bylo bezvadně připravené, výborně vedené a maximálně přizpůsobené našim potřebám. Účast na školení jsem sice dlouho zvažovala (s IT se úplně nekamarádím), když jsem se ale rozhodla a Pavlovi napsala, už z naší komunikace jsem věděla, že je to krok správným směrem. To se také později potvrdilo – kvalita mé práce třeba jen s Gmailem mnohonásobně vzrostla. Děkuji, Pavle.

JUDr. Jindřiška Šulcová
patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví
www.jindrasulcova.cz
Ing. Lenka Paprok

Pavla jsem oslovila, když jsem se rozhodla pro migraci z Gmailu na Google Apps. Pro mě poměrně velká změna, které jsem se trochu obávala. Netušila jsem, jaká to může být pro Pavla hračka. Je to profesionál do morku kostí. Sexy nová adresa lenka@paprok.cz už se těší na Unlimited verzi (dřív jsem ani netušila, co to je). Přesně takové jsou služby Pavla – téměř nemají limity a spolupráce s ním je prvotřídní. Pomohl mi s novým nastavením i přenosem klientských dat. Když bylo potřeba, polopaticky vysvětloval. Neváhejte a migrujte s Pavlem, rozhodně to za to stojí.

Ing. Lenka Paprok
sloganistka a názvotvůrce

Pavlovo školení bylo perfektní, jen pro mé velmi specifické požadavky ne úplně to pravé ořechové. Proto jsme se domluvili na předplaceném privátním poradenství a jsem obrovsky spokojená. Mám svého IT poradce, na kterého se mohu obrátit kdykoliv mě při práci pozastaví „počítačový problém“. Takto řešíme přesně to, co potřebuji a sama se mohu plně soustředit na svoji práci. Pavel reaguje okamžitě, jeho řešení fungují a díky pohodě a vtipu, kterými hýří, se ještě vždy dobře pobavíme.

PharmDr. Margit Slimáková
specialistka na zdravotní prevenci a výživu
www.margit.cz margit@margit.cz 606 363 018