Doporučení z první ruky

Ing. Regina Kubcová — konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka


Zobrazuji č. 41-46 z celkem 46 doporučení

S Reginou jsme se potkali díky Impact First accelerátoru od Impact Hubu, kde byla naší hlavní mentorkou a stala se téměř okamžitě součástí našeho core týmu. Když jsme si později měli vybrat mentora pro navazující ClimAccelerator program, byla Regina jasnou volbou. Jako nováčci v businessu jsme potřebovali nasát ohromné množství informací, zkrotit chaos, práci si rozdělit a prioritizovat. Nakonec toho ale bylo mnohem víc. Každý týden jsme si ze schůzky s Reginou odnesli nové myšlenky a inspiraci, jak projekt dále posouvat. A ty schůzky zůstaly inspirativní i po půl roce společného setkávání. Ne všechno jsme sice stihli hned zrealizovat, ale nastavili jsme si nástroje a procesy, které nám při realizaci i nadále pomáhají. Myslíme si, že Regina je srdcař, který do projektu vnáší jak profesionální nadhled a zkušenosti, tak i to nadšení. Spolupráce s ní byla velmi příjemná a inspirativní.

Michal Polanský
Initiator and Co-Founder of Zalejme.cz and ClimaCare z.s. Assistant Professor at Mendel University in Brno

K expertní hodině (v rámci akcelerátoru v Impact Hub Praha): Máte talent na to, aby se člověk cítil uvolněně (a ne hned jako hlupák). Tak nějak přirozeně a zkušeně jste vytvořila bezpečné prostředí pro otázky a domněnky. Nevěděl jsem, jak téma procesů uchopit a na konkrétních příkladech jsem si začal víc a víc představovat, jakým způsobem můžeme pojmout procesní řízení u nás v Řemeslow. Líbilo se mi, že jste i brala ohled na nás jako na publikum a cítila jste, kdy nám konkrétní příklady z praxe můžou pomoct a kdy nás už naopak přehlcují. Popravdě vždy píšu i něco, kde je prostor pro zlepšení, ale vaše hodina mi přišla opravdu plnohodnotná :).

Adam Kolář
Leader / Řemeslow

Moc rád bych chtěl touto cestou pochválit Reginu za to, jak nás všechny posouvá neustále kupředu. Jsou to někdy taková malá popostrčení, jindy docela šťouchance, ale pořád je tu ten tlak na změnu a to je potřeba. Díky moc za to, že tu plníš takovou tu roli „loutkáře“ na pozadí a posouváš nás tím správným směrem. Opravdu to potřebujeme.

Jaroslav Raboch
Team Leader IT / Benefit Management s. r. o.

Reginu jsem požádal o spolupráci, protože jsem ji znal už z dřívějška, a na problém, který jsem potřeboval vyřešit, byla ideální volbou. Mým cílem bylo vytvořit efektivní, robustní a samostatně fungující systém spolupráce mezi více asistentkami či agenturami tak, abych byl zadáváním úkolů a interakcí s nimi co nejméně zatěžovaný. Na spolupráci s Reginou oceňuji zejména její strukturované myšlení, samostatnost a schopnost rozvinout a rozpracovat předestřený návrh řešení podle mých představ a k mé maximální spokojenosti. Regina vás nezklame a můžete se na ni s důvěrou obrátit, pokud potřebujete pomoc od samostatně fungujícího, spolehlivého experta na tvorbu procesů či systému, který věci domýšlí do konce.

Petr Bílek
CEO / BIOOO.CZ

S Reginou jsem intenzivně spolupracovala čtvrt roku a díky její mentorské pomoci jsem se zásadně profesně posunula. Získala jsem „projektový mindset“ - v pracovní oblasti jsem začala přemýšlet strukturovaně a komplexně. Naučila jsem se základům projektového řízení, v naší organizaci jsme si nastavili základní procesy. Obojí výrazně zefektivnilo naši práci a mně otevřelo nové obzory a prostor k růstu. Regina má vysoké nároky, zároveň je však i velmi empatická. Dokázala odhadnout, kolik informací a úkolů ještě zvládnu pojmout a co už by mě zahltilo. Uměla se skvěle naladit i na tým v naší organizaci, Každý měl prostor se vyjádřit, zároveň však vedla diskuzi stále věcně a efektivně. Za nejlepší výsledek spolupráce s Reginou považuji to, že můžu méně pracovat, protože pracuji efektivněji a dokážu lépe delegovat úkoly. Spolupráce s Reginou se mi mnohonásobně vyplatila a mohu ji vřele doporučit.

Natálie Baránková
ředitelka / Lesní klub Malejov z.s. / vítězný projekt 13. běhu Impact First 2022

S rozrůstajícím projekty a týmem přichází na řadu také kvalitní plánování. Proto jsem Reginu požádala o konzultace, jak co nejlépe uchopit mé plánování. Potřebovala jsem vidět, jak pracují velké týmy. Díky třem konzultacím s Reginou se nám povedlo přijít na to, co mi v plánování chybí a společně s kolegy a vedením jsme zavedli tzv. plánování kapacit, chytrou tabulku, která mi pomáhá odhadovat moji vytíženost nejen v mých projektech, ale také podchytí, v kterých měsících jsem vytížená díky projektům, na kterých se jen podílím.

Pavla Široká
výživová poradkyně, lektorka / ProVeg International