Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Regina Kubcová > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Regina Kubcová — konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka

Zobrazuji č. 3135 z celkem 35 doporučení prezentace Ing. Regina Kubcová:
Velmi inspirativní přednáška. Skvělé – interaktivní! Mohla jsem se zamyslet a říci svoje zkušenosti. Bylo to vyčerpávají. Lektorka skvělá, komunikativní, pozitivní. Vede kurz tak, aby se všichni mohli zapojit.

Eliška Brdlíková

manažer (Veselá veverka)
Velice oceňuji jasnou strukturu školení. Hutnost informací byla konzistentní, nikde jsme se zbytečně nezasekly. Mám teď díky školení ucelený pohled na problematiku, kterou jsem vnímala jen z laického pohledu. Byla jsme naprosto spokojená. Je vidět, že z praxe víte, o čem mluvíte. A to je vždy ta největší přidaná hodnota. :) Kurz rozhodně doporučuji, ideálně všem před tím, než si založí IČO nebo s.r.o.

Zuzana Dobšíčková

Creative Director v Koralky.cz
Líbilo se mi, že se v rámci kurzu dostalo i na konkrétní příklady při řešení nastavování procesů. Uvítala bych ještě více času na konzultaci v rámci zadaných úkolů v jednotlivých týmech (*pozn. lektorky: budu na to příště pamatovat). Lektorka byla výborná – milá, energická, lidská.

Petra Květová Pšeničná

zakladatelka Fandi mámám
Kurz „Jak zavádět procesy a nezkolabovat“ je skvělý náhled do procesů, který mi umožnil pohlédnout na procesy z pohledu zapojených lidí a uvědomit si i jejich úhel pohledu. Kurz byl systematický, info strukturované s příklady, obrázky, prostorem pro dotazy. Lektorka je super profík, který ví, o čem mluví :-)

Veronika Pačesová

ředitelka a metodička v Respondeo, z. s.
S Reginou jsme se poprvé potkali na základě doporučení jedné kolegyně z našeho týmu. V první fázi naší spolupráce jsme za 3/4 roku zvládli díky Regině několikeré přeházení a zúžení činností jednotlivých lidí v týmu, zefektivnění procesů, nastavení hodnot, vize, poslání, delegování, zadávání úkolů, vyladění intuitivního nabírání nových lidí, identifikaci procesů a náplní práce. Uvědomění si, v čem spočívá opravdová role lídra empatického, ale ne vystrašeného. Vědomá práce s lidmi. Těch věcí bylo mnohem více a Regina byla jedinečnou průvodkyní proměn naší firmy, celého týmu i mě samotného. Vše navíc v příjemném a inspirativním stylu, vše šlo tak nějak samozřejmě. No a jaká byla druhá fáze naší spolupráce? Ta na nás teprve čeká, protože nyní stabilizujeme vše, co jsme nyní nastartovali, ale brzy budeme potřebovat opět udělat další krok do neznáma a k tomu Reginu velice rádi přizveme :-)

Petr Žemlička

spolumajitel a marketingový ředitel firmy Empower Supplements s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS