Doporučení z první ruky

Ing. Regina Kubcová — konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 51 doporučení

Velmi inspirativní přednáška. Skvělé – interaktivní! Mohla jsem se zamyslet a říci svoje zkušenosti. Bylo to vyčerpávají. Lektorka skvělá, komunikativní, pozitivní. Vede kurz tak, aby se všichni mohli zapojit.

Eliška Brdlíková
manažer (Veselá veverka)

Velice oceňuji jasnou strukturu školení. Hutnost informací byla konzistentní, nikde jsme se zbytečně nezasekly. Mám teď díky školení ucelený pohled na problematiku, kterou jsem vnímala jen z laického pohledu. Byla jsme naprosto spokojená. Je vidět, že z praxe víte, o čem mluvíte. A to je vždy ta největší přidaná hodnota. :) Kurz rozhodně doporučuji, ideálně všem před tím, než si založí IČO nebo s.r.o.

Zuzana Dobšíčková
Creative Director v Koralky.cz

Líbilo se mi, že se v rámci kurzu dostalo i na konkrétní příklady při řešení nastavování procesů. Uvítala bych ještě více času na konzultaci v rámci zadaných úkolů v jednotlivých týmech (*pozn. lektorky: budu na to příště pamatovat). Lektorka byla výborná – milá, energická, lidská.

Petra Květová Pšeničná
zakladatelka Fandi mámám

Kurz „Jak zavádět procesy a nezkolabovat“ je skvělý náhled do procesů, který mi umožnil pohlédnout na procesy z pohledu zapojených lidí a uvědomit si i jejich úhel pohledu. Kurz byl systematický, info strukturované s příklady, obrázky, prostorem pro dotazy. Lektorka je super profík, který ví, o čem mluví :-)

Veronika Pačesová
ředitelka a metodička v Respondeo, z. s.

S Reginou jsme se poprvé potkali na základě doporučení jedné kolegyně z našeho týmu. V první fázi naší spolupráce jsme za 3/4 roku zvládli díky Regině několikeré přeházení a zúžení činností jednotlivých lidí v týmu, zefektivnění procesů, nastavení hodnot, vize, poslání, delegování, zadávání úkolů, vyladění intuitivního nabírání nových lidí, identifikaci procesů a náplní práce. Uvědomění si, v čem spočívá opravdová role lídra empatického, ale ne vystrašeného. Vědomá práce s lidmi. Těch věcí bylo mnohem více a Regina byla jedinečnou průvodkyní proměn naší firmy, celého týmu i mě samotného. Vše navíc v příjemném a inspirativním stylu, vše šlo tak nějak samozřejmě. No a jaká byla druhá fáze naší spolupráce? Ta na nás teprve čeká, protože nyní stabilizujeme vše, co jsme nyní nastartovali, ale brzy budeme potřebovat opět udělat další krok do neznáma a k tomu Reginu velice rádi přizveme :-)

Petr Žemlička
spolumajitel a marketingový ředitel firmy Empower Supplements s.r.o.

Dali jsme si za cíl jasně popsat procesy, kompetence a zodpovědnosti tak, abychom zlepšili naši práci, zejména návaznost a zastupitelnost. Celý projekt byl poměrně časově náročný a opravdu bylo potřeba se hlouběji zamyslet. Ale zároveň to pro nás byla příležitost ověřit si, co nám funguje, a kde můžeme naši práci ještě vylepšit. Regina nám byla celou dobu oporou. Chci ocenit především její nasazení, vytrvalost a upřímnou vůli pomoci nám dotáhnout celý proces do konce tak, aby nám procesy dobře sloužily. Její lidský přístup a vstřícnost byly třešničkou na dortu. Procesy jsme zmapovali a nyní nám slouží nejen při běžné práci, ale velice hezky i při onboardingu nových zaměstnanců, což je milý bonus.

Alena Novotná
Head of Fundraising, Lékaři bez hranic

Reginu jsme oslovili, zda by nám nepomohla s reorganizací v naší firmě, se zmapováním procesů a jejich formalizací. Vybrali jsme si ji pro její lidský, ale zároveň velmi strukturovaný přístup. Potřebovali jsme vyřešit přepracovanost zaměstnanců na některých klíčových pozicích a k tomu přizpůsobit organizační strukturu. Regina provedla analýzu stávající struktury a problémů uvnitř firmy, navrhla jejich řešení a postupně je zaváděla za běžného chodu firmy. Nejvíce jsme ocenili, že nenásilnou formou splynula s pracovním kolektivem a maximální část své práce odváděla samostatně bez přítomnosti majitele firmy. Veškeré problémy jsme díky její pomoci vyřešili k naší naprosté spokojenosti. Reginu mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí svou firmu postavit na procesech nebo potřebují poradit s personální reorganizací.

Patrik Burian
jednatel firmy Burimex s. r. o.

Reginu Kubcovou jsme si vybrali v rámci hledání experta pro revizi a optimalizaci našich interních procesů. Už po úvodních týdnech nám bylo jasné, že jsme zvolili dobře, protože Regina se zaměřila na skutečně podstatné věci a nikoliv (pouze) na krásně nakreslené diagramy. Už během prvního roku se nám i přes covid omezení podařilo popsat většinu nejdůležitějších procesů, identifikovat nejproblematičtější oblasti a úzká místa a řadu z neeefektivních procesů rovnou odstranit nebo významně vylepšit. Rád bych také zdůraznil, že i přes to, že práce na optimalizaci procesů je z povahy věci pro zainteresované zaměstnance nepříjemná až bolestivá činnost, díky Reginině empatickému přístupu se všichni zaměstnanci i po roce aktivně zapojují a slyším na ni pouze pozitivní zpětnou vazbu. Její služby proto můžeme bez obav a rádi doporučit.

Ondřej Tyl
Managing Director CZ & SK / Benefit Management s.r.o.

Vítězný projekt 11. běhu Impact First za mentory: Regina nám pomáhala řešit dva klíčové problémy: zvýšení kvality programu Skutečně zdravá škola a zajištění finanční stability programu. Regina je velmi empatickou mentorkou, která nám výrazně pomohla. Díky její zpětné vazbě jsme významně vylepšili web programu a další komunikační nástroje. Společně jsme přizpůsobili naši nabídku konkrétním cílovým skupinám. Regina nám poskytla řada velmi cenných tipů a doporučení. Pokud sama nevěděla, doporučila nám jiné experty. Spolupráce s ní byla velmi příjemná a efektivní. Spolupráci s Reginou doporučujeme všem, kteří mají zájem o změnu, všem, kteří se nebojí na sobě pracovat a kladou si velké cíle. Regina vám pomůže nastavit ty správné postupy, jak vašich cílů dosáhnout.

Tom Václavík
ředitel, odborný garant programu a předseda spolku Skutečně zdravá škola
www.skutecnezdravaskola.cz

Kurz Jak budovat skutečně výkonný a motivovaný tým na dálku všem doporučuji. Nejvíce se mi líbil individuální přístup, užitečné informace, možnost konstruktivní a zároveň lidské diskuze nad danými situacemi. Lektorka je příjemná, empatická, klidná, vzdělaná a bystrá. Hodnotím jí na 100 %.

Petr Pasek
ředitel Slůně - svět jazyků