Doporučení z první ruky

Ing. Regina Kubcová — konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 59 doporučení

Líbila se mi ucelená forma kurzu, perfektní moderace při oddalování se od tématu účastníky kurzu, komunikace skupiny, která otvírá myšlenky, jak postupovat s vlastními problémy.

Ondřej Šmídek
Sales Manager v XDent

Přínosný kurz, který nenudí. Je skvělé, že jsme se sešli v menším počtu, diskuse byla osobní a přínosná.

Marek Kováč
Co-owner & Project manager v Atreo Digital, s.r.o.

Na kurzu se mi nejvíce líbil individuální přístup, praktické příklady a jednoduché vysvětlování teorie na příkladech z praxe.

Jana Bělohlavová
Marketing & Event Manager at INVENTI Development s.r.o.

Velmi bych chtěl poděkovat za přínosné školení. Perfektně připravená, jasná a jednoduchá prezentace, přímo k jádru věci. Mnoho praktických příkladů a aktivit. Líbilo se mi zasazení procesů do kontextu organizace, kultury a leadershipu a praktické mapování, zlepšování procesů. Regina opravdu ví o čem mluví, byla to spíše velmi aktivní konzultace, workshop než školení. Přál bych si, abych se k Reginině workshopu dostal dříve, nemusel jsem mít z procesů strach tak dlouho :)

Radek Pospíšil
Business Consulting ve společnosti RN servis EU, s. r. o.

Kurz zcela splnil má očekávání. Nejvíc se mi líbilo utřídění, že procesy jsou to, co jsem si představovala a získala jsem zde naději, že když budu postupovat po jednotlivých krocích (teď už vím jakých), tak může být zavedení procesů úspěšné. Kurz doporučuji i těm, kteří sami přímo procesy řešit nebudou.

Veronika Kovrzková
koordinátor kulturních akcí a back office manažer v JCH ART AGENCY PRAGUE s.r.o.

Na kurzu pro mě byly nejvíce užitečné informace o tom, že na procesy je třeba se dívat komplexně, ale postupovat po kouscích, mít stále na paměti PROČ je potřebujeme a líbilo se mi zkusit si napsat 1 proces + ho zkusit rovnou optimalizovat. Regina je strukturovaná a zkušená. Kurz doporučuji těm, co o procesech moc neví nebo se jich bojí.

Beata Vetterová
Account managerve společnosti VISIBILITY DIGITAL s.r.o.

Nevíte-li, kde s procesy začít, zajděte na kurz k Regině Kubcové. Získáte pevnou půdu pod nohama a světlo na konci tunelu bude zase o kousek blíž. :-) Na kurzu pro mě byly nejlepší příklady a grafiky. Regina má pozitivní, milý a sympatický projev a znalosti.

Markéta Pletková
Co-owner at way2up advisory, s. r. o.

Každá z konzultací či spolupráce s Reginou pro mě byla vždy velkým přínosem. Velmi oceňuji její naslouchání klientovi, individuální přístup a snahu rozpoznat skutečné potřeby klienta. To je z mého pohledu pro úspěšný výsledek naprosto zásadní. Svým přístupem mě vždy dokázala díky užitečným nápadům a konstruktivním připomínkám posunout z hrubých představ k mnohem jasnějším konturám a cílům. Jsem jí vděčna za opravdový profesionální přístup a cenné rady. Spolupráci s ní jednoznačně mohu doporučit. I když já bych prostě hlavně jen napsala, že jste PROSTĚ BOŽÍ! ;-)

Sandra Tomsová
výkonná ředitelka v Kroužky o. p. s.

Na kurzu Nebojte se procesů pro mě byly nejužitečnější praktické příklady, podrobný popis postupu, interaktivní část a práce se sousedem. Lektorka byla super, moc příjemná. :) Kurz doporučuji.

Barbora Hinnerová
Freelance Marketing Specialist / Project Manager

Na kurzu Nebojte se procesů jsem ocenila definování tvorby procesů, jednotlivé kroky, použití metrik a audit. Získala jsem nutný základní pohled na procesy. Lektorka je profesionální, zkušená, ví, o čem mluví. Výklad byl srozumitelný, prezentace zajímavá. Rozhodně doporučuji.

Mária Hejcmanová
specialista marketingu a prodeje