Doporučení z první ruky

Ing. Regina Kubcová — konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 58 doporučení

Kurz byl ucelený návod, jak na to, jak začít s procesy s mnoha praktickými příklady. Vřele doporučuji všem, kteří s procesy začínají či se bojí jejich zavádění. Atmosféra kurzu byla báječná, velmi přátelská a inspirující. Děkuji.

Michaela Procházková
HR manažerka v Liftago a.s.

Svižný workshop pro všechny, kdo s řízením procesů začínají. Vím, kde začít, koho zapojit a na co dát pozor. Líbily se mi jednotlivé kroky nastavení procesů a příklady. Regina je jako lektorka výborná v předávání informací a udržení pozornosti.

Eliška Kodyšová
CEO / Aperio ve Společnosti pro zdravé rodičovství, z.s.

Na kurzu se mi líbilo jasné a zřetelné vysvětlování k pochopení. Možnost interaktivní komunikace a prostoru pro sdílení s ostatními účastníky. Regina je inspirativní a motivující lektorka.

Sandra Tomsová
výkonná ředitelka v Kroužky o. p. s.

Regina je znalá tématu, zkušená, schopná jasně a srozumitelně předat info. Nejvíce užitečné na kurzu bylo pochopení procesního myšlení a jak se procesy prolínají napříč celou firmou.

Tomáš Kadlec
Marketing specialist v Northern Hikes s.r.o.

Děkuji za příjemné a inspirativní zasvěcení do problematiky procesů. Díky kurzu jsem si nejen já, ale také moji kolegové uvědomili, že jsme začali s procesy doslova za 5 minut 12. Na mojí pozici se s procesy setkávám nejčastěji jako vlastník – tvůrce. Kurz mi mimo jiné poskytl i zpětnou vazbu ve dvou ohledech. Zaprvé jsme procesy spouštěli příliš brzy před odladěním, pak se muselo velmi brzy proces optimalizovat a update procesu stál obrovské množství energie. Zadruhé se k procesům neustále vracíme, což je známka, že nejsou plně automatizované a nejspíš bude třeba je trochu zjednodušit nebo si vypomoci jinak.

Miroslav K.
projektový manažer

Jsem vizionář a bordelář. Workshop Nebojte se procesů! mi pomohl zbavit se husí kůže ze svázanosti a naopak mne nakopl k tomu, že systematizace je vhodná. Je jasné, že to je díky tomu, že se nacházím v momentě, kdy začínám vyhodnocovat a analyzovat a potřebuji se posunout dál. Tuto činnost vnímám jako potřebu a dnešní 3 hodiny mi v tom pomohly.

Gábina Hrdina
spolumajitelka e-shopu Utukutu

Děkujeme za výborný kurz s praktickými tipy na zavádění procesů. Je mi to jasnější, teď se do toho ještě pustit!

Klára Mlýnková
Founder/Project manager v Nadační fond Lepší senior

Na kurzu se mi nejvíce líbily příklady z praxe, diskuse a názorná prezentace. Regina je interaktivní, schopná pohotově reagovat na připomínky či dotazy zúčastněných. Bylo vidět, že to je člověk z praxe.

Pavla Ehlová
Senior Tour Guide v Northern Hikes s. r.o.

Velká pomoc pro ujasnění zpracování procesů. Ujistila jsem se, že nastavování procesů dělám správně. Musím uspořádat již nastavené procesy a tím zjistit, jaké je ještě potřeba popsat a nastavit.

Lucie Hladíková
vedoucí produkce v iNET Solutions s.r.o.

Kurz na téma firemních procesů byl skvěle připravený, s jasnou strukturou a i když bylo téma poměrně obsáhlé, nabízel dostatek prostoru pro diskuse mezi účastníky. Kurz má svůj přínos i v případě, že se v této oblasti pohybujete.

Roman Loník
Project Coordinator v Jetbrains