Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Regina Kubcová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Regina Kubcová — konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 39 doporučení prezentace Ing. Regina Kubcová:
Kurz byl ucelený návod, jak na to, jak začít s procesy s mnoha praktickými příklady. Vřele doporučuji všem, kteří s procesy začínají či se bojí jejich zavádění. Atmosféra kurzu byla báječná, velmi přátelská a inspirující. Děkuji.

Michaela Procházková

HR manažerka v Liftago a.s.
Svižný workshop pro všechny, kdo s řízením procesů začínají. Vím, kde začít, koho zapojit a na co dát pozor. Líbily se mi jednotlivé kroky nastavení procesů a příklady. Regina je jako lektorka výborná v předávání informací a udržení pozornosti.

Eliška Kodyšová

CEO / Aperio ve Společnosti pro zdravé rodičovství, z.s.
Na kurzu se mi líbilo jasné a zřetelné vysvětlování k pochopení. Možnost interaktivní komunikace a prostoru pro sdílení s ostatními účastníky. Regina je inspirativní a motivující lektorka.

Sandra Tomsová

výkonná ředitelka v Kroužky o. p. s.
Regina je znalá tématu, zkušená, schopná jasně a srozumitelně předat info. Nejvíce užitečné na kurzu bylo pochopení procesního myšlení a jak se procesy prolínají napříč celou firmou.

Tomáš Kadlec

Marketing specialist v Northern Hikes s.r.o.
Děkuji za příjemné a inspirativní zasvěcení do problematiky procesů. Díky kurzu jsem si nejen já, ale také moji kolegové uvědomili, že jsme začali s procesy doslova za 5 minut 12. Na mojí pozici se s procesy setkávám nejčastěji jako vlastník – tvůrce. Kurz mi mimo jiné poskytl i zpětnou vazbu ve dvou ohledech. Zaprvé jsme procesy spouštěli příliš brzy před odladěním, pak se muselo velmi brzy proces optimalizovat a update procesu stál obrovské množství energie. Zadruhé se k procesům neustále vracíme, což je známka, že nejsou plně automatizované a nejspíš bude třeba je trochu zjednodušit nebo si vypomoci jinak.

Miroslav K.

projektový manažer
Jsem vizionář a bordelář. Workshop Nebojte se procesů! mi pomohl zbavit se husí kůže ze svázanosti a naopak mne nakopl k tomu, že systematizace je vhodná. Je jasné, že to je díky tomu, že se nacházím v momentě, kdy začínám vyhodnocovat a analyzovat a potřebuji se posunout dál. Tuto činnost vnímám jako potřebu a dnešní 3 hodiny mi v tom pomohly.

Gábina Hrdina

spolumajitelka e-shopu Utukutu
Děkujeme za výborný kurz s praktickými tipy na zavádění procesů. Je mi to jasnější, teď se do toho ještě pustit!

Klára Mlýnková

Founder/Project manager v Nadační fond Lepší senior
Na kurzu se mi nejvíce líbily příklady z praxe, diskuse a názorná prezentace. Regina je interaktivní, schopná pohotově reagovat na připomínky či dotazy zúčastněných. Bylo vidět, že to je člověk z praxe.

Pavla Ehlová

Senior Tour Guide v Northern Hikes s. r.o.
Velká pomoc pro ujasnění zpracování procesů. Ujistila jsem se, že nastavování procesů dělám správně. Musím uspořádat již nastavené procesy a tím zjistit, jaké je ještě potřeba popsat a nastavit.

Lucie Hladíková

vedoucí produkce v iNET Solutions s.r.o.
Kurz na téma firemních procesů byl skvěle připravený, s jasnou strukturou a i když bylo téma poměrně obsáhlé, nabízel dostatek prostoru pro diskuse mezi účastníky. Kurz má svůj přínos i v případě, že se v této oblasti pohybujete.

Roman Loník

Project Coordinator v Jetbrains
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS