Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Pechač > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Pechač — lektor, programátor a specialista na Microsoft Office

Zobrazuji č. 2130 z celkem 56 doporučení prezentace Robert Pechač:
Robert Pechač pro naši společnost připravoval program pro hromadné rozesílání emailů s přílohami pro marketingové účely. Splnil všechny naše požadavky a vyrovnal se i s omezeními práce v prostředí Citrixu. Při instalaci aktualizací MS Office v našem prostředí se stalo, že program přestal fungovat. Robert nám poskytl rychlý servis a problém promptně vyřešil. Robert je z mého hlediska nejen velmi schopný programátor, ale rovněž je ochotný, rychlý a spolehlivý - v jeho osobě tak získáte stoprocentního profesionála. Určitě ho doporučuji!

Pavlína Hanušová

právní asistentka, Kinstellar, s.r.o.
724 072 821
Nikdy jsem nebyl příliš slohově nadaný, proto spolupráci s panem Pechačem shrnu do pár vět. Pokud hledáte profesionála v oblasti funkcí a vůbec práce s MS Excel, který má perfektní přístup ke klientům, snaží se vyjít vstříc i přes šibeniční termíny a hlavně drží slovo, tak dále nehledejte. Pan Pechač je odborník na svém místě. Vřele doporučuji. On nebude z těch, který zklame.

Michal Odvody

michal@odvody.cz
Účastnil jsem se již mnoha školení z různých oblastí. Po školení „Excel pro pokročilé“ s panem Robertem Pechačem jsem se rozhodl napsat tyto řádky, protože si myslím, že pan Pechač si to oprávněně zaslouží! Mohu říci, že mě velmi překvapila profesionalita, organizace a hlavně názorné podání výuky. Dle mého názoru je pan Pechač člověk na správném místě! Doufám, že se ještě někdy na nějakém školení potkáme. Velmi mi ulehčil budoucí rozhodování, protože již nyní vím, na koho se v případě potřeby mohu obrátit a věřte, že to bude v prvé řadě opět pan Pechač. Mohu všem vřele doporučit a konstatovat, že investice do takovýchto školení se vyplatí. Pane Pechači, děkuji za školení, přeji ať se Vám daří a spoustu spokojených „žáků“ tak, jako jsem byl i já spokojen.

Miroslav Brda

Aufeer Design
Pana Roberta Pechače jsem kontaktovala v prosinci roku 2012 a domluvila si s ním dvoudenní školení MS Office. Po jenom pozitivní zkušenosti se jmenovaným plánujeme i další školení a spolupráci. Účastníci kurzu byli spokojeni s výkladem, názornými příklady a s celkovým přístupem lektora. Po školení byl všem účastníkům předán dotazník, ve kterém se objevily jen pozitivní reakce k formě a obsahu výuky i ke stylu školení. Proto nelze skončit jinak, než že spolupráci s panem Robertem Pechačem mohu doporučit.

Ing. Gabriela Švíková

personalistka
Pan Pechač je naprostý profesionál, zajišťuje pro nás firemní školení MS Office a individuální konzultace na míru. Spolupráce s pane Pechačem je pro nás velkým přínosem. Doporučujeme!

Miroslava Frydrychová

V naší společnosti zaměstnanci absolvovali několik různých školení dovedností MS Excell a Access. Bohužel nikdy jsme žádného lektora či společnost nevyužili dvakrát, jelikož zaměstnanci nikdy nebyli zcela spokojeni. Obrat nastal až po školení vedené Robertem Pechačem, který byl schopen reflektovat reálné požadavky a nedržet se osnov. Proto jsme jeho služeb využili již několikrát. Dále pro nás zajišťuje programování databáze zákaznických skladů, která je v neustálém vývoji. Roberta Pechače mohu bez obav doporučit.

Jakub Grosman

generální ředitel pro střední a východní Evropu, MMD
256 328 158
Robert v naší advokátní kanceláři zajišťoval školení Excelu pro středně pokročilé a pokročilé. Všichni účastníci vyjádřili velkou spokojenost s kvalitou, srozumitelností i s výběrem témat. Vedle schopnosti aktuálně reagovat na dotazy i rychle nacházet řešení bych u Roberta podtrhla i takovou „samozřejmost“, že přišel na všechna školení včas a připravený. Roberta jsem ve firmě doporučila na základě své předchozí zkušenosti s ním na tvorbě makra v Excelu a byla to velmi dobrá volba.

Pavlína Hanušová

asistentka
pavlina.hanusova35@seznam.cz ~ 724 072 821
Pro API – Akademii produktivity a inovací, s.r.o. pan Pechač realizoval školení na MS Word, Excel a Powerpoint pro začátečníky. Toto školení splnilo naše očekávání – doporučujeme.

Mgr. Jana Bejčková

manažerka publikačních činností ve společnosti API – Akademie produktivity a inovací, s.r.o.
Pan Pechač pro naši společnost vytvořil komplexní projekt v MS Access. Spolupráce z jeho strany je vždy velmi profesionální, flexibilní a korektní. S jeho prací jsme dlouhodobě spokojeni a v současné době připravujeme další projekty, které pro nás bude zpracovávat.

Lukáš Koubek

Novartis, Pricing manager
Pan Pechač do 24 hod konečně vyřešil to, na čem neuspěli dva předchozí specialisté. Krása problému spočívala v tom, že jeho zadání bylo triviální (jako Fermatova věta), řešení až tak ne. (Důkaz Fermatovy věty ale je přece jen komplikovanější… :-))

RNDr. Tomáš Chudoba, CSc.

www.dea.cz ~ chudoba@dea.cz ~ 603 290 326
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS