Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 1120 z celkem 66 doporučení prezentace Robert Vlach:
Mgr. Veronika Kristková
Spolupráce s Robertem Vlachem je jedním z těch životních zážitků, na které se nezapomíná. Naší firmě pomohl v době, kdy už jsme chtěli pro neúspěch končit. Od základů přebudoval celou naši strategii a navedl nás správným směrem. Svým přístupem naplňuje podstatu slova profesionál. Vždy perfektně připraven, s věcnými připomínkami a logickými argumenty. Jeho rady prostě fungují. Vřele doporučujeme všem, kteří s vlastním podnikáním začínají, nebo třeba jen chtějí najít novou cestu.

Mgr. Veronika Kristková

fyzioterapeutka a vedoucí dětské rehabilitační ambulance Fyzio Beskyd
Bc. Petr Handlíř
S Robertem jsem konzultoval své pracovní vytížení a další kroky ve své kariéře freelancera. Díky obrovským zkušenostem mi dal zpětnou vazbu, kterou jsem potřeboval. Konzultace s Robertem výrazně urychlily moji cestu. Věci, na které bych si složitě přicházel sám následující měsíce i roky, jsem si uvědomil a aplikoval rovnou během společné konzultace. Určitě s ním plánuji spolupracovat i do budoucna. Nebojte se investovat do svého rozvoje. Ten posun může být výrazný a získané know-how vám investici splatí třeba hned příští měsíc.

Bc. Petr Handlíř

expert na výkonnostní marketing na Facebooku
Spolupráce s panem Robertem Vlachem zásadně změnila můj pohled na nezávislé profesionály a jejich práci. Svým profesionálním, věcným přístupem ke spolupráci a schopností se objektivně, bez předsudků věnovat dané problematice mě přinutil zrevidovat můj dosavadní pohled na činnost nezávislých profesionálů a jejich přínos nejen pro naši společnost, ale pro celou podnikatelskou sféru v České republice. Získal jsem v něm vzor nezávislého odborníka, s nímž budou v budoucnu srovnáváni všichni zájemci o spolupráci s naší společností. Už nyní jsem si jistý, že díky spolupráci s panem Robertem Vlachem výrazně stoupne počet našich pracovních nabídek pro nezávislé profesionály — odborníky na danou problematiku.

David Vozák

jednatel společnosti Abivia s. r. o.
www.abivia.cz
Spolupráce s panem Vlachem patří mezi silné zážitky. Má jedinečnou schopnost získat nadhled nad problematikou a předat ho lidem, kteří se v daném tématu už utopili. Přestože jsem na začátku naší spolupráce čekal jen poradenství v oblasti webových projektů, realita se ukázala mnohem pestrobarevnější. Podnikatelské cítění pana Vlacha nám pomohlo rozkrýt slabá místa ve fungování naší firmy a také nám dokázal dát smysluplné doporučení, co s nimi. Možná se vám nebude něco z toho, co řekne, poslouchat příjemně, ale o to více doporučuji pečlivě poslouchat.

Ing. Jan Tkáč

majitel softwarové firmy AVE Soft s.r.o.
www.avesoft.cz ~ jan.tkac@avesoft.cz
Robert je můj spolužák ze základní školy a náhoda tomu chtěla, že po více než 20 letech zavítal právě do naší firmy, kde jsme se po těch letech snad poprvé viděli. Myslím si, že to bylo právě včas pro usměrnění mého podnikání. Po přečtení doporučení na jeho osobu jsem si obratem objednala konzultaci. Perfektně zanalyzoval situaci a podal konkrétní rady, co bych měla změnit a jak postupovat dál. Úplně mi změnil pohled na věc a jsem přesvědčena, že to bude fungovat. Určitě budu chtít s Robertem spolupracovat dlouhodobě, protože člověka, jako je on, jsem snad ještě nepotkala. Naprostý profesionál, přímý, ochotný, pracovitý a má v sobě něco, co vás bude motivovat k tomu být lepší. Doslova žasnu, co Robert za tu dobu, co jsme se neviděli, dokázal, jaký má přehled a klobouk dolů před jeho podnikatelskými schopnostmi. Je pro mne velkou inspirací a budu se těšit na další spolupráci!

Petra Tošovská

majitelka firmy EXIT GROUP s.r.o.
www.babyplaza.cz ~ petra.tosovska@exitgroup.cz
Luboš Moravec
Roberta Vlacha jsem prvotně oslovil pro nezávislou konzultaci a analýzu našeho cestovatelského portálu iTRAS, který byl v té době již těsně před spuštěním. Byl jsem zděšen, když jsem od Roberta obdržel radikální odpověď, že předloženou verzi portálu je zbytečné hodnotit, a to především z důvodu absolutního amaterismu zpracování, nesčetných chyb v kódování a použití nevhodných technologií. Bylo mi doporučeno celý projekt pozastavit, najít jiné dodavatele a portál přepracovat. Následně jsem s Robertem absolvoval několik sezení, na kterých mi pomohl jasně definovat můj podnikatelský záměr a upozornil mě na jeho hlavní rizika, ale i přednosti. Pomohl mi s výběrem nových dodavatelů a sám se zhostil návrhu informační architektury portálu. Byl mým důvěrným konzultantem a odborným poradcem. Každý svůj argument měl podložen studiemi od předních světových odborníků na danou problematiku, ale i svými dlouholetými praktickými zkušenostmi. Robertovi vděčím za nynější úspěch mého projektu. Nejenže dostávám mnoho příznivých referencí od svých klientů, ale investice do Robertových služeb se mi několikanásobně vrátila již po pár měsících provozu.

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Ing. Radek Andrš
Roberta jsem poznal na jeho školení o freelancingu, na které jsem šel víceméně ze zvědavosti, nicméně již s poměrně jasnou potřebou začít něco nového. Udělal na mě velký dojem způsobem, jakým dokázal vypíchnout zásadní věci, na které je potřeba se v podnikání na volné noze zaměřit. Jeho styl projevu a talent předávat zkušenosti mne zaujal natolik, že jsem ho později požádal o analýzu mých záměrů, předpokladů a možností. Závěry jeho důkladné analýzy mi pomohly „otevřít oči“ a ukázaly mi cestu, po které má smysl jít. A tak se podle jeho doporučení právě snažím přeorientovat své aktivity novým směrem — jsem na počátku nové cesty, kterou jsme společně vytyčili. Robert vám nebude nasazovat růžové brýle. Počítejte s tím, že se nebojí „tnout do živého“ a jeho rady tak mají skutečný smysl.

Ing. Radek Andrš

IT specialista
Ing. Vojtěch Hurych
Již delší dobu jsem pociťoval, že s mým podnikáním na volné noze a směřováním vlastní značky není něco úplně v pořádku. Oslovil jsem proto hned několik respektovaných osobností českého freelancingu s dotazem, koho by mi doporučili pro odborné poradenství. Chtěl jsem se svěřit do rukou tomu nejlepšímu. Všichni se shodli na Robertu Vlachovi. Obratem jsem ho oslovil s prosbou o konzultaci. K mé velké radosti mi vyšel vstříc s brzkým termínem. Na všechny mé dotazy i nejasnosti se velmi obšírně i hluboce připravil. Vypracoval podrobnou analýzou současného stavu a sepsal trefná doporučení a další tipy, jak bych se mohl v pracovním životě posunout kýženým směrem. Osobní konzultace pak byla třešničkou na dortu. Celkově hodnotím spolupráci s Robertem jako velmi přínosnou a osvěžující. S odstupem času vidím, že mi ušetřil mnoho sil, času i peněz, když mi napomohl ujasnit si nemálo věci. Nemluvě pak o tom, že mě k navazujícím věcem i inspiroval, za což mu upřímně děkuji.

Ing. Vojtěch Hurych

svatební a reportážní fotograf
Ing. Ivana Minářová
Roberta jsem oslovila v době, kdy jsem se zabývala myšlenkou, jak svou projekční činnost specializovat, neboť konkurence v oboru je obrovská. Robert přišel s nápadem, který mě nejdříve šokoval, ale postupně jsem mu přišla na chuť a jsem za to velmi ráda. Robertovy znalosti trhu jsou obrovské a dokáže najít mezery, kterým se nikdo jiný profesionálně nevěnuje. Nadšené ohlasy mých klientů, čtenářů, ale i výrobců a dodavatelů chytrých technologií pro bydlení jsou velkou inspirací pro mou další práci.

Ing. Ivana Minářová

stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
S Robertem mě svedla dohromady náhoda. Shodou různých okolností jsem se ocitl na jeho dvoudenním školení podnikání na volné voze. Od prvního okamžiku na mě zapůsobil svým vysoce profesionálním přístupem, hlubokou znalostí reálií českého freelancerského podnikání a schopností soustředit se na to, co je podstatné a prakticky využitelné. Během naší další spolupráce se Robert dokázal rychle zorientovat v mé situaci a předat spoustu povzbuzujících impulsů k dalšímu rozvoji. Roberte, díky a budu se těšit na setkání v další fázi vývoje!

Jiří Ledahudec

specialista pro systémy řízení zásobovacího řetězce
www.ledahudec.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS