Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 3140 z celkem 68 doporučení prezentace Robert Vlach:
Robertův přehled a nadhled mi pomáhá zorientovat se a proplout nástrahami, které čekají na začínajícího podnikatele. Jeho trefné komentáře dávají smysl a vnášejí systém a řád do chaosu, který jsem nazýval rozjezd projektu. Pro mě osobně je zdrojem inspirace a motivace nejen v profesním životě.

Jakub Brada, DiS.

www.motorating.cz ~ brada.jakub@gmail.com
Mgr. Petra Šolcová
Dávat Robertu Vlachovi doporučení je jako nosit dříví do lesa, víno do vinohradu, uhlí do Newcastlu nebo sovy do Athén (pozn. vyber podle toho, v které části světa se právě nacházíš). Těžko napsat něco, co ještě nebylo řečeno. Jsou životní setkání, která vás obohatí, inspirují. Robert patří mezi vzácný typ podnikatelské osobnosti, setkání s níž byste si neměli nechat ujít, ať jste začínající profesionál nebo zkušený podnikatel.

Mgr. Petra Šolcová

tlumočnice angličtiny, lektorka anglického jazyka a jazykový kouč
Na práci s Robertem mě obrovsky baví jeho schopnost zkombinovat věci, které znám a umím, do něčeho úplně nového, o čem jsem dosud vlastně ani neslyšel. Za pár hodin jsem se posunul více než za několik let přemýšlení v kolejích toho, co znám. Cením si jeho velkého přehledu v českém podnikatelském prostředí, kreativity a nadšení pro nové projekty.

Tomáš Vrubel

kouč a poradce pro firemní a osobní růst
vrubelt@email.cz ~ 605 222 632
Robert Vlach dokáže rychle a velmi bystře získat vhled do problematiky, v tomto případě do provozování nového webu. Při neformální, velmi zajímavé debatě a v několika emailech mi pomohl podívat se náš projekt z jiného úhlu a přijít na způsoby, jak vylepšit chod samotného webu i můj způsob práce. Výborné bylo i doporučení vhodné literatury, která na rozdíl od některých podnikatelských hurá-příruček plných balastu skutečně nabídne relevantní informace a inspiraci. Jednoznačně mohu pana Vlacha doporučit jako konzultanta, poradce či prostě člověka, se kterým je zajímavé i užitečné hovořit o podnikání.

Jana Kománková

šéfredaktorka serveru Proti šedi
www.protisedi.cz ~ protisedi@protisedi.cz
Bc. Milan Sedláček
Roberta znám již z minulého století, kdy v 90. letech přišel na rok k nám do Vinařské školy ve Valticích s cílem naučit se něco od vinařů. A naučil se. Profesionálně, přes portál Na volné noze spolupracujeme od roku 2006, kdy zrovna rozjížděl poradenství pro živnostníky a nezávislé profesionály. Robert je a vždy byl neskutečný solitér, který vyčníval, aniž se o to sám nějak moc snažil. Jeho analytické i syntetické myšlení je neúprosné a někdy až protivně přesné. Všechny diskuze s ním, a já jsem jich absolvoval nepočítaně, člověka vždy o něco obohatí. Chtě nechtě vždy musím o tématu debaty ještě nějakou dobu přemýšlet bez ohledu na to, jestli s ním souhlasím nebo ne. Pravdu lidem říká mnohdy trochu drsnějším způsobem, o to ale upřímnějším, což mnoho jedinců k vlastní škodě neumí úplně unést. Spolupráci s Robertem doporučuji všem, ale zejména těm, kterým se po nějaké době v podnikání úplně nedaří, anebo též začínajícím podnikatelům.

Bc. Milan Sedláček

nezávislý propagátor vína a poradce v oboru vinohradnictví a vinařství
S panem Vlachem jsem se setkala na doporučení mé přítelkyně, které jsem se svěřila se svými problémy v podnikání. Musím uznat, že konzultace byla velice plodná. Ukázala mi směr, kterým se dále vydat, a také kde má firma slabiny a rezervy. Oceňuji především Robertovu maximální připravenost, věcnost a stručné uchopení daných problémů. Dále pak otevřenost a upřímnost, které jsou při jednání nesmírně důležité. Mohu doporučit jeho služby nejen začínajícím podnikatelům, ale také pro řešení firemní krize či pomoci s učiněním nejistého kroku.

Monika Kolibačová

majitelka podlahářské firmy DPM
Na Roberta jsem se obrátila v momentě, kdy jsem stála na křižovatce a přemýšlela, kterou cestou se dát. Robert se podíval na mé podnikání jako celek, podrobil je konstruktivní kritice a logicky mě navedl k tomu, jak se rozhodnout. Dal mi řadu užitečných doporučení. Ukázal mi oblasti, kterým jsem nevěnovala dostatečnou pozornost, a přitom mají velký vliv na mou úspěšnost. Obdivuji jeho znalosti trhu a zápal pro věc. Je to profesionál, kterého ráda doporučuji.

Bohdana Kolářová

konzultant procesů v malých a středních firmách
www.bohdana-kolarova.cz
Oslovil jsem Roberta Vlacha pro upravení směřování mé stavební společnosti. Potýkáme se s nestabilními zakázkami. Jeden rok nestíháme, druhý rok nemáme téměř co dělat. Robert nejdříve provedl analýzu společnosti a pak přinesl řadu návrhů na řešení nedostatků. Jeho přístup k podnikání je mi blízký, je zaměřen na prosperitu díky zkvalitnění služby zákazníkovi na rozdíl od šedé ekonomiky a různých výhod, které jsou bohužel dnes v oboru stavitelství tak běžné. Robert je přímý, věcný a poskytuje reálný pohled na podnikání. Spolupráci s Robertem Vlachem doporučuji každému, kdo chce pohled z nadhledu.

Ing. David Ryč

majitel stavební společnosti Mezotti
774 280 508
Pokud se chcete dozvědět něco o freelancingu a rozhodnete se nezabývat ani odborností, ani formální stránkou věci, zjistíte, že jste (možná poprvé) otevřeli kapotu svého podnikání a koukáte přímo na motor, který jej táhne vpřed. V každodenním životě máme spíš tendenci pouze zajet do myčky a nastavit si pohodlně sedadlo a zrcátka. Motorem se nijak zvlášť nezabýváme, vždyť to jede docela dobře a bude lepší se v tom nerýpat. Když se pak dostanete do rukou někomu, kdo se v tom vyzná, vysvětlí, jak ten motor funguje, jak do sebe jednotlivé části zapadají, a co by se dalo zkusit poštelovat, tak si nakonec možná jako já vzpomenete, že jste si to auto původně nepořídili kvůli tomu, aby vás odvezlo na nákup a v létě na dovolenou, ale že jste chtěli jet někam daleko a opravdu si to užít. Robert Vlach je nejlepší tuningář osobního podnikání, jakého si dokážu představit!

Bc. Hana Konečná

zirafka@zirafka.cz ~ 728 868 815
Díky prezentaci na portálu Na volné noze jsme získali zajímavé zakázky. Pravidelně se účastníme Robertových setkání, na kterých máme možnost rozšířit si obzory a setkat se s inspirativními osobnostmi. Robert je vynikající organizátor a významná osobnost českého podnikatelského prostředí. Doporučujeme jeho služby i semináře všem, kteří potřebují poradit s úspěšným startem svého podnikání i jinými podnikatelskými problémy.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz ~ 723 788 363
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS