Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 4150 z celkem 64 doporučení prezentace Robert Vlach:
Ing. David Herbinger
Robert Vlach je bezesporu výjimečný člověk. Vše, do čeho se pustí, dělá na 100%. Je to profesionál každým coulem, dokáže kvalitně poradit při jakémkoliv pracovním dilematu, je zodpovědný, organizovaný a má smysl pro humor. A pokud jde o registraci Na volné noze, celkově bych řekl, že ta se vyplatí téměř každému.

Ing. David Herbinger

odhadce a prodejce nemovitostí, realitní poradce
Mgr. Vítězslav Válka
Robert je ryzí profesionál. Potkal jsem jej v době, kdy portál Na volné noze zakládal, a bylo to jedno z těch několika mála setkání, na jehož atmosféru nezapomenu. Objektivně zhodnotí situaci a pragmaticky hledá řešení. Nebojí se experimentovat a jen těžko jej přesvědčíte bez argumentů a opravdové znalosti tématu. Robert má obrovské zkušenosti a nekonečné sociální cítění. S ním se nemusíte bát vrhnout do čehokoliv.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Radim Hasalík
Robert Vlach se výrazným způsobem podílí na vzdělávání podnikatelů na volné noze. Účastnil jsem se setkání uživatelů portálu Na volné noze ve Valticích, akce v Praze a Ostravě. Přínos těchto setkání hodnotím velmi pozitivně. Na základě setkání v Ostravě dokonce vznikla služba virtuální asistentky Vandeo.cz, protože jsem zde potkal spoluzakladatelku této služby. Robert má přehled, zkušenosti a spolupráci s ním velmi doporučuji.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Robert Vlach je v několika směrech výjimečný člověk a jeho školení pro lidi na volné noze bylo pro mne skutečným zjevením. Bylo cenné nejen informacemi, ale především jsem odjížděla okouzlena Robertovou vytříbenou rétorikou a vysokým morálním kodexem. Výrazy jako slušnost a poctivost pro něj nejsou jen slova a jeho schopnost kladné argumentace mne velmi překvapila. Není to zcela běžné umění. Nevím zda to bude pro ostatní srozumitelné, ale Robert kolem sebe silně šíří atmosféru vize spojování lidí vlastním příkladem. Ne každý si to uvědomí, ale to je v této době něco nevídaného. Jela jsem do Valtic poznat nové lidi a načerpat inspiraci, jak se vymanit z vyhoření ze stávajícího podnikání, a musím říci, že toto očekávání bylo beze zbytku splněno. Robert mi velmi pomohl uvědomit si, kam chci vlastně směřovat pouze svým lidským rozměrem — jako člověk svých kvalit. Vřelé díky.

Monika Slavíková

velkoobchod s dětským zbožím
Jan Bien
Poprvé jsem se s Robertem Vlachem setkal, když jsem se registroval na portále nezávislých profesionálů Na volné noze. Robert mě záhy šokoval svým osobním zájmem na mém celkovém úspěchu v podnikání. Jeho péče je po celou dobu mé registrace mimořádná. Robert se profesionálně a s vysokou zodpovědností věnuje kultivaci nezávislého podnikání v Čechách. Podruhé jsem s Robertem spolupracoval jako s produktovým manažerem organizujícím tvorbu firemního webu pro jeho klientku. Robertovo zadání se moc často nevidí — bylo jasné, přehledné a podpořené velkou dávkou znalostí a zkušeností. S Robertem sdílím sympatie k jednoduchým řešením mířícím na cíl, a proto se těším na další spolupráci.

Jan Bien

webmistr, vývojář a konzultant webů zaměřený na WordPress
Robert Vlach naplňuje svůj cíl podpory podnikání jako nezávislý odborník. Neznám nikoho jiného v Čechách, kdo by se této tématice tak rozsáhle věnoval a kdo je ochoten se o svoje rozsáhlé zkušenosti a vědomosti podělit. Jestliže chcete začít podnikat, vřele doporučuji jeho školení pro úspěšné podnikání na volné noze. Naše spolupráce ale neskončila pouze u vytvoření prezentace na portále Na volné noze a mé účasti na školení. Pokračuje ve formě Robertova poradenství pro rozvoj mých aktivit na internetu. Poradenství je vedeno na profesionální úrovni a je pro mne doslova neocenitelné.

Ing. František Honsa

konzultant a programátor SAP
www.frantisekhonsa.cz ~ frantisek@honsa.cz ~ 737 202 968
Bc. Petra Hauptová Řezníčková, DiS.
Robert Vlach má velkou schopnost najít problémy a nedostatky v mé práci na volné noze, co mě brzdí a co si ani neuvědomuji, jaké chyby dělám. Že nestačí jen vytvořit pěknou ilustraci, ale i odpovědně ke své zakázce přistupovat, vážit si své práce, což je mé velké téma. Poprvé jsem se s ním setkala před 5ti lety na kurzu podnikání. Kurz mi dal velice mnoho zajímavých poznatků, ale časem jsem zase sklouzla k chybám, kterých jsem později litovala. A nyní po letech jsem se rozhodla, že jeho poradenství znovu využiji a vezmu si jeho rady k srdci. Moc ho doporučuji dalším tvůrcům, kteří potřebují najít tu správnou cestu ke spokojenosti a radosti ze své práce.

Bc. Petra Hauptová Řezníčková, DiS.

ilustrátorka
Konzultoval jsem s panem Vlachem svůj podnikatelský záměr. Prvním přínosem pro mne bylo již vypracování odpovědí na jeho otázky, druhým pak konzultace samotná a třetím bude další spolupráce, kdy s ním budu zcela jistě chtít konzultovat další vývoj mého záměru.

Jan Burda

majitel firmy owp media s.r.o.
www.owpmedia.cz
Ing. Aleš Drobek
Za Roberta mluví činy — pro sféru osobního podnikání na volné noze, neboli freelancingu, v České republice znamená totéž, co Tomáš Baťa pro náš obuvnický průmysl. Je jejím faktickým zakladatelem, symbolem, nejvyšší autoritou a Dědem Vševědem. Neexistuje problém, se kterým by nově začínajícímu nezávislému podnikateli neporadil, otázka, kterou by mu nevysvětlil. Pohovory s ním jsou nebezpečně nakažlivé a mají pro nováčky, kteří se rozhodují pro vstup do světa podnikání, obrovský motivační potenciál. Pokud mají ekonomové pravdu a freelancing se ve světě stává po zemědělství, výrobě a službách historicky čtvrtým vývojovým stupněm hospodářské aktivity, má Robertova práce a projekt Na volné noze velkou budoucnost.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
Spolupráce s Robertem je skutečně obohacující. Jeho přístup je vysoce profesionální a především velmi komplexní. Do každého projektu vnáší nejen své odborné znalosti, které vždy odrážejí nejaktuálnější trendy, ale také množství osvěžujících a užitečných nápadů. Robert si přirozeně získal respekt a obdiv nejen u mne, ale také u těch mých klientů, kteří s ním při spolupráci na společných projektech přišli do kontaktu.

Pavel Patloch

všestranný počítačový grafik a designér
737 833 363
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS