Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 71 doporučení

Pokud se chcete dozvědět něco o freelancingu a rozhodnete se nezabývat ani odborností, ani formální stránkou věci, zjistíte, že jste (možná poprvé) otevřeli kapotu svého podnikání a koukáte přímo na motor, který jej táhne vpřed. V každodenním životě máme spíš tendenci pouze zajet do myčky a nastavit si pohodlně sedadlo a zrcátka. Motorem se nijak zvlášť nezabýváme, vždyť to jede docela dobře a bude lepší se v tom nerýpat. Když se pak dostanete do rukou někomu, kdo se v tom vyzná, vysvětlí, jak ten motor funguje, jak do sebe jednotlivé části zapadají, a co by se dalo zkusit poštelovat, tak si nakonec možná jako já vzpomenete, že jste si to auto původně nepořídili kvůli tomu, aby vás odvezlo na nákup a v létě na dovolenou, ale že jste chtěli jet někam daleko a opravdu si to užít. Robert Vlach je nejlepší tuningář osobního podnikání, jakého si dokážu představit!

Bc. Hana Konečná
zirafka@zirafka.cz 728 868 815

Díky prezentaci na portálu Na volné noze jsme získali zajímavé zakázky. Pravidelně se účastníme Robertových setkání, na kterých máme možnost rozšířit si obzory a setkat se s inspirativními osobnostmi. Robert je vynikající organizátor a významná osobnost českého podnikatelského prostředí. Doporučujeme jeho služby i semináře všem, kteří potřebují poradit s úspěšným startem svého podnikání i jinými podnikatelskými problémy.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz 723 788 363

Spolupráce s Robertem je opravdu perfektní a na vysoké úrovni. Jeho kreativita a čas odevzdání práce mě úplně nadchla. Vše šlo tak rychle a precizně, bez zbytečné komunikace navíc. Opravdu doporučuji pro jakoukoliv spolupráci a moc se těším na pokračování spolupráce.

Ing. Jan Kvasnička
konzultant online marketingu, expert na na použitelnost, affiliate a domény
www.kvasnickajan.cz info@kvasnickajan.cz 732 822 838
RNDr. Monika Helingerová, Ph.D.

Od té doby, co jsem Roberta Vlacha poznala na jeho školení ve Valticích, se můj život a podnikání ubírají úplně jiným směrem — lepším a intenzivnějším. Konzultace s Robertem Vlachem byla velice inspirativní. Hovořil přímo k věci, zhodnotil stav mého podnikání a bez obalu mi řekl, v čem je problém a co jsem si často nechtěla přiznat. Zároveň mi nabídl možná řešení a nápady, jak by se věci daly zlepšit. Díky němu mě neopustila odvaha a jsem stále na volné noze a je to čím dál lepší. Děkuji.

RNDr. Monika Helingerová, Ph.D.
překladatelka angličtiny

Robert Vlach je bezesporu výjimečný člověk. Vše, do čeho se pustí, dělá na 100%. Je to profesionál každým coulem, dokáže kvalitně poradit při jakémkoliv pracovním dilematu, je zodpovědný, organizovaný a má smysl pro humor. A pokud jde o registraci Na volné noze, celkově bych řekl, že ta se vyplatí téměř každému.

Ing. David Herbinger
odhadce pro tržní a znalecké odhady nemovitostí
herbinger.cz david.herbinger@gmail.com 724 777 464
Mgr. Vítězslav Válka

Robert je ryzí profesionál. Potkal jsem jej v době, kdy portál Na volné noze zakládal, a bylo to jedno z těch několika mála setkání, na jehož atmosféru nezapomenu. Objektivně zhodnotí situaci a pragmaticky hledá řešení. Nebojí se experimentovat a jen těžko jej přesvědčíte bez argumentů a opravdové znalosti tématu. Robert má obrovské zkušenosti a nekonečné sociální cítění. S ním se nemusíte bát vrhnout do čehokoliv.

Mgr. Vítězslav Válka
webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost
Radim Hasalík

Robert Vlach se výrazným způsobem podílí na vzdělávání podnikatelů na volné noze. Účastnil jsem se setkání uživatelů portálu Na volné noze ve Valticích, akce v Praze a Ostravě. Přínos těchto setkání hodnotím velmi pozitivně. Na základě setkání v Ostravě dokonce vznikla služba virtuální asistentky Vandeo.cz, protože jsem zde potkal spoluzakladatelku této služby. Robert má přehled, zkušenosti a spolupráci s ním velmi doporučuji.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu

Robert Vlach je v několika směrech výjimečný člověk a jeho školení pro lidi na volné noze bylo pro mne skutečným zjevením. Bylo cenné nejen informacemi, ale především jsem odjížděla okouzlena Robertovou vytříbenou rétorikou a vysokým morálním kodexem. Výrazy jako slušnost a poctivost pro něj nejsou jen slova a jeho schopnost kladné argumentace mne velmi překvapila. Není to zcela běžné umění. Nevím zda to bude pro ostatní srozumitelné, ale Robert kolem sebe silně šíří atmosféru vize spojování lidí vlastním příkladem. Ne každý si to uvědomí, ale to je v této době něco nevídaného. Jela jsem do Valtic poznat nové lidi a načerpat inspiraci, jak se vymanit z vyhoření ze stávajícího podnikání, a musím říci, že toto očekávání bylo beze zbytku splněno. Robert mi velmi pomohl uvědomit si, kam chci vlastně směřovat pouze svým lidským rozměrem — jako člověk svých kvalit. Vřelé díky.

Monika Slavíková
velkoobchod s dětským zbožím
Jan Bien

Poprvé jsem se s Robertem Vlachem setkal, když jsem se registroval na portále nezávislých profesionálů Na volné noze. Robert mě záhy šokoval svým osobním zájmem na mém celkovém úspěchu v podnikání. Jeho péče je po celou dobu mé registrace mimořádná. Robert se profesionálně a s vysokou zodpovědností věnuje kultivaci nezávislého podnikání v Čechách. Podruhé jsem s Robertem spolupracoval jako s produktovým manažerem organizujícím tvorbu firemního webu pro jeho klientku. Robertovo zadání se moc často nevidí — bylo jasné, přehledné a podpořené velkou dávkou znalostí a zkušeností. S Robertem sdílím sympatie k jednoduchým řešením mířícím na cíl, a proto se těším na další spolupráci.

Jan Bien
seniorní full-stack webový vývojář se zaměřením na WordPress

Robert Vlach naplňuje svůj cíl podpory podnikání jako nezávislý odborník. Neznám nikoho jiného v Čechách, kdo by se této tématice tak rozsáhle věnoval a kdo je ochoten se o svoje rozsáhlé zkušenosti a vědomosti podělit. Jestliže chcete začít podnikat, vřele doporučuji jeho školení pro úspěšné podnikání na volné noze. Naše spolupráce ale neskončila pouze u vytvoření prezentace na portále Na volné noze a mé účasti na školení. Pokračuje ve formě Robertova poradenství pro rozvoj mých aktivit na internetu. Poradenství je vedeno na profesionální úrovni a je pro mne doslova neocenitelné.

Ing. František Honsa
konzultant a programátor SAP
www.honsa.cz frantisek@honsa.cz 602 619 259