Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 71 doporučení

Během své dosavadní profesní kariéry jsem měla možnost potkat řadu různých poradců, koučů a konzultantů, ale nikdy mi nedali tolik užitečných, praktických a hlavně osvědčených rad, jako tomu bylo (a stále je) u Roberta Vlacha. S Robertem se znám již několik let, ale nikdy bych nevěřila, že dopad jeho konzultantské činnosti na moje současné podnikání a rozjezd webu GDPR.cz bude tak obrovský. Robert mi vnesl do života řadu nových obchodních návyků a zásad, které přinesly v praxi okamžité pozitivní výsledky. Na rozdíl od korporátních koučů, kteří za drahé sazby převypráví již několikrát opakované poučky, každá Robertova rada přinesla konkrétní dopad do mé každodenní práce a hlavně byla opřená o jeho mnohaletou zkušenost z podnikání na volné noze. Jsem bytostně přesvědčená o tom, že bych se za tak krátkou dobu nedostala se svým podnikatelským záměrem tak daleko, kdyby mi nebyl oporou právě Robert. Z toho důvodu jakýkoliv úspěch nebo pozitivní odezvu od klientů s Robertem automaticky sdílím, protože ta díky patří i jemu. Díky Roberte za vše, co nese tvou stopu.

Mgr. Eva Škorničková
konzultantka pro ochranu osobních údajů a právní bezpečnost IT
www.skornickova.eu eva@skornickova.eu 602 655 008
Michal Souček

It's worth it. A to vystihuje úplně všechno. Od preciznosti, kterou si umíte jen těžko představit, po neskutečně přesnou analýzu mého podnikání s absolutně konkrétními postupy, které do sebe zapadly, jak dobře namazaný stroj. Robert má obrovský talent pomáhat. V podnikání a díky tomu i v životě. Nikdy to není náhoda. Nestřílí naslepo, opírá se o data a svoje bohaté zkušenosti s poradenstvím úspěšným firmám i freelancerům. Robert dodá vnější inteligenci, přinese ty správné argumenty, inspiraci a mnohdy i know how. Jestli se vám investice do Robertova poradenství vrátí, je už čistě na vás. U mě to tak bylo. Velmi brzy. Díky Roberte.

Michal Souček
realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA
Ing. Zuzana Bílková

Na Roberta Vlacha jsem dostala velmi dobré doporučení, a proto jsem se rozhodla oslovit jej v momentě, kdy jsem řešila tvorbu nového firemního webu a nebyla si jistá správnosti celé stávající koncepce. I přes velkou vytíženost se Robert okamžitě začal mým problémem zabývat. Překvapilo mě, jak rychle dokázal vhlédnout do mé situace a s jakou pečlivostí přistupoval i ke zdánlivým detailům. Zcela přesně popsal veškeré překážky související s mým projektem, díky čemuž jsem si mohla uvědomit, že problém s webovými stránkami má mnohem hlubší příčiny, kterými bych se měla zabývat přednostně. Na základě těchto zjištění navrhnul jasný postup řešení, který se zakládal na dílčích, logicky navazujících krocích. Nejenže mám ze spolupráce s Robertem dobrý pocit, ale především mi už od samého začátku ušetřila spoustu finančních prostředků, které bych jinak vynaložila špatným směrem.

Ing. Zuzana Bílková
majitelka tradiční beskydské manufaktury Besky na výrobu vlněných přikrývek a lůžkovin

Nic dražšího než Robertovy služby jsem si v životě zatím nekoupil. A nic se mi v životě zatím nevrátilo tak rychle jako jeho poradenství. Během krátké chvíle mě vytáhl z (téměř) jistého podnikatelského průseru, ušetřil neskutečné množství času při sjednávání zakázek, dal jasný rámec kreativnímu procesu mé práce nebo mi (moudře) rozmluvil jeden velký (a pochybný) projekt. Podnikám od roku 2006, ale až do loňského srpna mi ta doba zpětně přijde jako nahodilé hobby. S příchodem Roberta se z amatérského koníčka stal profesionální byznys – za pár měsíců! Jeho rady jsou neuvěřitelně věcné a proargumentované, jeho profesní záběr až nelidsky široký. Robert je prostě neskutečná střela.

Otto Bohuš
vyhlášený copywriter a lektor psaní, autor úspěšné trilogie Pište jako copywriter
ottobohus.cz ja@ottobohus.cz 605 213 900

Řekněme si to na rovinu: ta hodinovka je šílená! Jenomže, milí přátelé, Robertovy služby se zdají být drahé pouze těm, kteří s ním dosud nespolupracovali. Vím, co říkám: žádné poradenství, které jsem kdy využila, nemělo tak rychlý a pozitivní dopad na mé podnikání. Ta Robertova hodinovka je sice šílená, ale ... O co, že mu ji po prvním setkání budete chtít sami zvýšit?

Michelle Losekoot
digitální vypravěčka, spoluautorka knih Jak na sítě a Bez jablka
www.losekoot.cz michelle@losekoot.cz
Pavel Minář

Zrovna píši článek „Můj první rok na volné noze“ a uvědomil jsem si, že zlomový okamžik v mém životě freelancera byla právě spolupráce s Robertem. Na začátku jsem se v mém podnikání takříkajíc plácal. Po absolvování Robertova školení o podnikání na volné noze jsem jej požádal o konzultaci. Robert podrobil mé zkušenosti, dovednosti a dosavadní podnikání důkladné analýze a navrhl další strategii. Dnes jsem ve stavu, kdy mám více zakázek, než mohu sám zvládnout. Mimochodem, poznat Robertův způsob práce, jeho preciznost a profesionální přístup byla obrovská zkušenost pro moje vlastní podnikání. Bez přehánění — investice do poradenství Roberta Vlacha byla jednou z nejlepších, jaké jsem kdy udělal.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)

Milý Roberte. Budou to už skoro dva roky, co jsem se zúčastnil tvého školení v Praze. Dva roky jsem v hlavě nosil závazek napsat ti referenci. Dva roky neustále nosím v hlavě to, co jsi nám s obrovskou profesionalitou a radostí za dva dny na školení sdělil. Dva roky se snažím usilovně na sobě pracovat - být profesionál ve všech směrech. Podnikám už 9 let, ale tvoje školení a setkání s tebou bylo ze všech školení, seminářů, kurzů a knížek tím nejzásadnějším v mé podnikatelské kariéře. Mluvím o tobě kde můžu, cituju tě na svých seminářích, dávám tě všem makléřům za příklad, jsem ambasadorem tvé knížky v komunitě realitních makléřů. Pokračuj v tom, co tak dobře děláš! Roberte, díky!

Bc. Martin Tesárek
realitní makléř a majitel realitní kanceláře Makléři na doporučení
maklerinadoporuceni.cz martin@maklerinadoporuceni.cz 776 252 777
Dominika Špačková

Mé podnikání nabralo neuvěřitelné otáčky od té doby, co jsem začala s Robertem spolupracovat. Za dva roky pod vedením Roberta jsem se dostala tam, kam se mi nedařilo dostat šest let. Výdělek na novém poli, do kterého jsem se vrhla, se ztrojnásobil. Kvalita Robertovy práce vždy předčila má očekávání, jeho rady i pečlivě zvolená pozitivní kritika mi pomohly zorientovat se v nových věcech. Veškeré jeho rady byly jednoduché, dotýkaly se podstaty věcí a navíc byly pro mne jednoduše realizovatelné. Cením si Roberta za jeho pečlivost, spolehlivost, preciznost a pohotovost. Také je pro mě důležité, že najednou mám někoho, na koho se můžu v obdobích tápání a nejistoty obrátit. Robert je člověk, který vám dobře poradí a odhalí slabá místa. Spoustu věcí o podnikání jsem se také naučila jaksi mimochodem, odpozorováním, protože Robert je dokonalým příkladem všeho, co učí. Je s ním radost spolupracovat. Mohu říci, že investice do poradenství se rozhodně vyplatila, a vlastně to byla investice s nejvyšší návratností.

Dominika Špačková
byznys konzultantka pro efektivní podnikání
Lukáš Pítra

Za prvních pár let na volné noze jsem měl tu příležitost konzultovat své podnikání s Robertem už několikrát. Od počátečních „porodních bolestí“ přes drobná klopýtnutí po cestě až po, snad mohu hrdě říct, mírně pokročilá zadání. Než vám Roberta doporučím, několik postřehů. Po konzultaci vás pravděpodobně bude bolet ego. Protože když si Robert vyhrne rukávy a jde do práce, tak se s tím nemaže. Taky vás bude bolet hlava. To proto, že vás donutí hodně přemýšlet. A nakonec vás budou bolet oči. Protože se budete muset podívat do všech temných koutů, kam normálně koukáte neradi. Výsledkem vždy bude, že se někam posunete. Alespoň mne konzultace vždy nakoply. Za to ti, Roberte, zpětně znovu děkuju a těším se na příští diskuzi :-)

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing

Spolupráce s Robertem Vlachem je jedním z těch životních zážitků, na které se nezapomíná. Naší firmě pomohl v době, kdy už jsme chtěli pro neúspěch končit. Od základů přebudoval celou naši strategii a navedl nás správným směrem. Svým přístupem naplňuje podstatu slova profesionál. Vždy perfektně připraven, s věcnými připomínkami a logickými argumenty. Jeho rady prostě fungují. Vřele doporučujeme všem, kteří s vlastním podnikáním začínají, nebo třeba jen chtějí najít novou cestu.

Mgr. Veronika Kristková
vedoucí fyzioterapeutka Fyzio Beskyd
www.fyziobeskyd.cz kristkova@fyziobeskyd.cz 774 138 590