Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 6163 z celkem 63 doporučení prezentace Robert Vlach:
Ing. Tomáš Brückner
Robertova píle a chuť do práce jsou obdivuhodné. Na základě jeho pokynů a doporučení jsem se ve svém podnikám posunul o pěkný kus vpřed. Naučil jsem se více využívat internet a sociální sítě pro získávání nových klientů. Roberta mohu s klidným svědomím doporučit.

Ing. Tomáš Brückner

projektant, majitel firmy Brückner projekt a provozovatel webu Domovní prohlídky
Bc. Dagmar Medzvecová
Roberta Vlacha zatím neznám osobně (pevně doufám, že se to brzy změní účastí na dalším plánovaném školení), ale jeho kvality, odbornost a letité zkušenosti jsou jasně patrné z jeho práce, projektů, článků, které pravidelně sleduji a v neposlední řadě z jeho knižního bestselleru Na volné noze, který jsem se zaujetím přečetla během jednoho týdne. Jako vystudovaný knihovník a informatik si potrpím na kvalitu knih, tato splňuje naprosto všechny aspekty, a to jak formu zpracování, kvalitu obsahu i styl sdělení odborných informací čtivou a zároveň věcnou formou, vhodnou jak pro zkušené freelancery, tak pro nezkušené začátečníky. Spoustu cenných rad jsem již zavedla do své praxe a pravidelně se k této „bibli“ vracím a snažím se z ní dostat maximum. Věřím, že jeho práce a odborné rady jsou skutečným přínosem, do kterých se vyplatí investovat svůj čas i finance.

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka a kreslířka
Klára Kawuloková
První, na koho pomyslím, kdykoliv se mé myšlenky stočí k podnikání, je Robert. Známe se již mnoho let, prošla jsem Robertovým školením, dal mi mnoho rad i inspirace. Robert je precizní, s mnohaletými zkušenostmi. Pokud tápete v podnikání nebo potřebujete poradit, je to rozhodně člověk č. 1.

Klára Kawuloková

virtuální asistentka a pořadatelka eventů
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS