Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 6166 z celkem 66 doporučení prezentace Robert Vlach:
Mgr. Martin Illek
Portál Na volné noze, který Robert Vlach provozuje, je naprosto špičkový projekt, díky kterému se mi výrazně zvýšil objem zajímavých zakázek a přinesl mi i řadu dlouhodobých klientů. Jako nezávislý profesionál v oblasti překladů a tlumočení nabízím své služby Na volné noze již několik let a jsem nadmíru spokojen. Tento portál mohu doporučit každému, kdo se chce postavit na vlastní nohy!

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
Pro konzultaci svého podnikání jsem hledala někoho, kdo se dokáže na moji situaci podívat komplexně, přemýšlí trochu jinak než já, má široký rozhled a má za sebou úspěšnou praxi. Robert naplnil všechna moje očekávání. Překvapil mě svou precizností, rychlostí i novými tématy, o kterých jsem dosud nepřemýšlela. Velmi si cením toho, že ochotně předává a sdílí všechny své zkušenosti, je přímý a stojí nohama na zemi. Robert je velmi inspirativní a jeho práci doporučuji.

Mgr. Jindra Bachmanová

kouč, personální konzultantka, psychoterapeutka a kariérní poradkyně
www.streamcoaching.cz
Ing. Tomáš Brückner
Robertova píle a chuť do práce jsou obdivuhodné. Na základě jeho pokynů a doporučení jsem se ve svém podnikám posunul o pěkný kus vpřed. Naučil jsem se více využívat internet a sociální sítě pro získávání nových klientů. Roberta mohu s klidným svědomím doporučit.

Ing. Tomáš Brückner

projektant, majitel firmy Brückner projekt a provozovatel webu Domovní prohlídky
Bc. Dagmar Medzvecová
Roberta Vlacha zatím neznám osobně (pevně doufám, že se to brzy změní účastí na dalším plánovaném školení), ale jeho kvality, odbornost a letité zkušenosti jsou jasně patrné z jeho práce, projektů, článků, které pravidelně sleduji a v neposlední řadě z jeho knižního bestselleru Na volné noze, který jsem se zaujetím přečetla během jednoho týdne. Jako vystudovaný knihovník a informatik si potrpím na kvalitu knih, tato splňuje naprosto všechny aspekty, a to jak formu zpracování, kvalitu obsahu i styl sdělení odborných informací čtivou a zároveň věcnou formou, vhodnou jak pro zkušené freelancery, tak pro nezkušené začátečníky. Spoustu cenných rad jsem již zavedla do své praxe a pravidelně se k této „bibli“ vracím a snažím se z ní dostat maximum. Věřím, že jeho práce a odborné rady jsou skutečným přínosem, do kterých se vyplatí investovat svůj čas i finance.

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka a kreslířka
Klára Kawuloková
První, na koho pomyslím, kdykoliv se mé myšlenky stočí k podnikání, je Robert. Známe se již mnoho let, prošla jsem Robertovým školením, dal mi mnoho rad i inspirace. Robert je precizní, s mnohaletými zkušenostmi. Pokud tápete v podnikání nebo potřebujete poradit, je to rozhodně člověk č. 1.

Klára Kawuloková

virtuální asistentka a pořadatelka eventů
Jan Smrž
Robert Vlach je opravdový profesionál na svém místě. Jeho velmi příjemné vystupování a lidský přístup jsem zažil na školení portálu Na volné noze a také na pravidelném think-tanku. Obě setkání byla velmi inspirativní a je vidět, že Robert čerpá z nepřeberných zkušeností jak svých, tak ostatních freelancerů. Ať už se s Robertem potkáte kdekoliv, pevně věřím že to pro vás bude mít velký přínos. Roberta mohu vřele doporučit!

Jan Smrž

3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS