Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 6170 z celkem 71 doporučení prezentace Robert Vlach:
Díky Robertovi mám jako člověk rozjíždějící své podnikání velmi usnadněný život. Všechny jeho aktivity, školení, blog a konzultace mi přinášejí jistotu při mé cestě na volnou nohu.

Zdeněk Paulenka

počítačový doktor, opravář a servisní technik pro IT
pocitacovydoktor@gmail.com ~ 776 603 562
Robert Vlach je první člověk, který řešil náš byznys komplexně. Společně jsme našli slabé i silné stránky, možnosti i hrozby našeho podnikání. Nezůstalo jen u slov, odnášíme si konkrétní doporučení k dalšímu rozvoji. Díky cestě, která se nám ukázala, jsme získali novou energii k rozvoji našich služeb.

Bc. Jarmila Klimková

spolumajitelka agentury PPCguru
www.ppcguru.cz ~ klimkova@ppcguru.cz ~ 608 200 911
Roberta znám delší dobu, diskutoval jsem s ním na celou řadu témat a jeho podnětné názory si vždy vyslechnu velice rád. Přestože jsem jeho služeb využil jen okrajově, tak jej mohu bez jakýchkoliv pochybností doporučit. Mezi jeho silné stránky patří především pracovitost, spolehlivost, silné analytické myšlení, velký nadhled, obrovský přesah, komunikace a velký focus na skutečně kvalitní výsledek.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant se specializací na Ruby on Rails
www.danieldimitrov.cz ~ dimitrov.dan@gmail.com ~ 720 685 724
Mgr. Martin Illek
Portál Na volné noze, který Robert Vlach provozuje, je naprosto špičkový projekt, díky kterému se mi výrazně zvýšil objem zajímavých zakázek a přinesl mi i řadu dlouhodobých klientů. Jako nezávislý profesionál v oblasti překladů a tlumočení nabízím své služby Na volné noze již několik let a jsem nadmíru spokojen. Tento portál mohu doporučit každému, kdo se chce postavit na vlastní nohy!

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
Pro konzultaci svého podnikání jsem hledala někoho, kdo se dokáže na moji situaci podívat komplexně, přemýšlí trochu jinak než já, má široký rozhled a má za sebou úspěšnou praxi. Robert naplnil všechna moje očekávání. Překvapil mě svou precizností, rychlostí i novými tématy, o kterých jsem dosud nepřemýšlela. Velmi si cením toho, že ochotně předává a sdílí všechny své zkušenosti, je přímý a stojí nohama na zemi. Robert je velmi inspirativní a jeho práci doporučuji.

Mgr. Jindra Bachmanová

kouč, personální konzultantka, psychoterapeutka a kariérní poradkyně
www.streamcoaching.cz
Ing. Tomáš Brückner
Robertova píle a chuť do práce jsou obdivuhodné. Na základě jeho pokynů a doporučení jsem se ve svém podnikám posunul o pěkný kus vpřed. Naučil jsem se více využívat internet a sociální sítě pro získávání nových klientů. Roberta mohu s klidným svědomím doporučit.

Ing. Tomáš Brückner

projektant, majitel firmy Brückner projekt a provozovatel webu Domovní prohlídky
Bc. Dagmar Medzvecová
Roberta Vlacha zatím neznám osobně (pevně doufám, že se to brzy změní účastí na dalším plánovaném školení), ale jeho kvality, odbornost a letité zkušenosti jsou jasně patrné z jeho práce, projektů, článků, které pravidelně sleduji a v neposlední řadě z jeho knižního bestselleru Na volné noze, který jsem se zaujetím přečetla během jednoho týdne. Jako vystudovaný knihovník a informatik si potrpím na kvalitu knih, tato splňuje naprosto všechny aspekty, a to jak formu zpracování, kvalitu obsahu i styl sdělení odborných informací čtivou a zároveň věcnou formou, vhodnou jak pro zkušené freelancery, tak pro nezkušené začátečníky. Spoustu cenných rad jsem již zavedla do své praxe a pravidelně se k této „bibli“ vracím a snažím se z ní dostat maximum. Věřím, že jeho práce a odborné rady jsou skutečným přínosem, do kterých se vyplatí investovat svůj čas i finance.

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka a spisovatelka
Klára Kawuloková
První, na koho pomyslím, kdykoliv se mé myšlenky stočí k podnikání, je Robert. Známe se již mnoho let, prošla jsem Robertovým školením, dal mi mnoho rad i inspirace. Robert je precizní, s mnohaletými zkušenostmi. Pokud tápete v podnikání nebo potřebujete poradit, je to rozhodně člověk č. 1.

Klára Kawuloková

virtuální asistentka a pořadatelka eventů
Jan Smrž
Robert Vlach je opravdový profesionál na svém místě. Jeho velmi příjemné vystupování a lidský přístup jsem zažil na školení portálu Na volné noze a také na pravidelném think-tanku. Obě setkání byla velmi inspirativní a je vidět, že Robert čerpá z nepřeberných zkušeností jak svých, tak ostatních freelancerů. Ať už se s Robertem potkáte kdekoliv, pevně věřím že to pro vás bude mít velký přínos. Roberta mohu vřele doporučit!

Jan Smrž

3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
Mgr. Ivana Recmanová
Ke konzultaci s Robertem jsem se dostala po školení o vydělávání na volné noze. Byla to kompenzace za kratší online školení a trvala půl hodiny. Před videohovorem jsem měla jednu obavu: Že bych se dozvěděla akorát to, co jsem si přečetla už jinde, tedy bych zůstala na stejném bodě. To se ale nestalo; Robert mě překvapil přehledem v oblasti mého podnikání a ještě mi předal tipy, s kterými jsem se opravdu do té doby nikdy nesetkala. Konzultaci s Robertem tedy mohu doporučit i těm, kteří pravidelně konzumují obsah portálu i vlogu Na volné noze. Ano, dozvíte se tam spoustu užitečných věcí… Ale Robert toho ví mnohem víc. Počítejte ovšem zároveň s tím, že konzultace je jenom konzultace a že tvrdou práci budete muset odvést vy sami. Ale proto to přeci děláte, ne?

Mgr. Ivana Recmanová

redaktorka, copywriterka, korektorka, překladatelka angličtiny a španělštiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS