Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 5160 z celkem 64 doporučení prezentace Robert Vlach:
Mgr. Nikola Krpešová
Robert mne provázel při mém podnikání od samého začátku. Přivedl mne na myšlenku samostatného a nezávislého života na volné noze, poskytl nespočet užitečných rad a doporučení nezbytných pro profesní start, podpořil v dalším rozvoji a i v současnosti se na něj obracím, kdykoli se ocitnu na nejisté půdě, nebo třeba jen potřebuji povzbudit do další práce. Každé setkání, každý rozhovor s ním má v sobě velký motivační potenciál. Jeho pohled na život je inspirující, názory obohacující, a i když s ním nesouhlasím ve všem, rozhodně je jeho myšlení podnětné. Doporučuji jej jako konzultanta, tutora, lektora i skvělého společníka do každého týmu.

Mgr. Nikola Krpešová

přadlena a tkadlena
Mgr. Jiří Krpeš
S Robertem jsem spolupracoval na několika projektech, ve kterých figuroval jako webdesignér, lektor, copywriter, marketingový poradce, koordinátor aj. Do každé z těchto činností vždy vložil nezaměnitelný punc svého vizionářství, strategičnosti, pečlivosti a vysokého smyslu pro zodpovědnost. Z profesního hlediska mne nejvíce posunulo Robertovo školení copywritingu pro portál Na volné noze, při kterém jsme společně pilovali texty odborných prezentací, až do fáze naprosté dokonalosti. Předal mi spoustu cenných zkušeností z internetového marketingu tak, že je nyní úspěšně aplikuji při své vlastní copywriterské práci. Roberta mohu s rukou na srdci doporučit jako lektora, poradce pro podnikání a především jako garanta vysoké kvality projektů, do kterých se zapojí.

Mgr. Jiří Krpeš

web copywriter
jiri.krpes@gmail.com ~ 774 020 544
Marian Friedl
S Robertem jsem se seznámil před několika lety díky jeho nevšednímu zájmu o alternativní přístupy v různorodých oborech včetně hudby, kterou se živím. Kromě toho, že si cením Robertových znalostí z oblastí marketingu, podnikání na volné noze a IT, je pro mě zcela zásadní jeho schopnost nahlédnout věci z mnou opomíjeného úhlu a nalézat tak zcela neočekávaná východiska. Ačkoli některé jeho návrhy nakonec vyhodnotím jako nereálné až absurdní, právě tehdy si uvědomuji nejsilněji, v čem je Robert pro mě zásadní. Díky němu totiž často zkouším svoje "nevyřešené věci" promýšlet znovu a zcela nově — pro tento prostor, který mi otevírá v mysli a kterým mě současně neustále dráždí, si jej nejvíce vážím. Myslím, že se pro něj dobře hodí označení "vizionář" a každému, kdo chce nahlédnout za hranice vlastního světa velmi doporučuji setkání a případnou spolupráci s Robertem.

Marian Friedl

hudebník, producent a publicista
Zita Mudráková
Ráda se připojuji k řadě těch, kteří již vyslovili svá upřímná slova chvály na Roberta Vlacha, osobnosti, která se navzdory svému mládí může pochlubit - a přitom se nechlubit - neobyčejnou erudicí, vstřícností, laskavostí - jednoduše viděno mýma očima - samými superlativy. Setkala jsem se s Robertem i osobně na jedné z akcí, a tohle osobní setkání jen potvrdilo, že je Robo člověk s velkým Č. Děkuji za něj.

Zita Mudráková

překladatelka slovenštiny a češtiny
Ing. Mira Vlach
S Robertem jsem měl možnost spolupracovat už mnohokrát (například při pořádání srazu portálu Na volné noze), účastnil jsem se několikrát jeho školení a byl často přítomen i při některých jeho osobních konzultacích s podnikateli. Z jeho osobních vlastností bych vyzdvihl hlavně plné nasazení pro věc, připravenost, výjimečnou schopnost motivovat a nadchnout, a především fakt, že to, co propaguje a radí, také sám praktikuje a žije. Díky svým zkušenostem, bezprostřednosti a schopnosti upozornit bez vytáček i na nepříjemné věci, je schopen nejen poradit, ale i poskytnout služby konstruktivního kritika, které jsou neocenitelné hlavně pro začátky podnikání a nové projekty.

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Roberta znám skoro od vzniku portálu Na volné noze. Vidím, jaký kus cesty prošel a jaký úspěch má za sebou. Chtěla bych jej touto cestou pochválit a poděkovat. Jím poskytované služby jsou velmi cenné, jak pro začínající podnikatele, tak i pro ty ostřílenější. Jeho portfolio služeb je velmi široké, ale to se neodráží na kvalitě. Naopak. Profesionál každým coulem. Tomu, kdo váhá, jakou cestou se vydat, vřele doporučuji.

Mgr. Eva Adamčíková

účetní
eva.adamcikova@seznam.cz ~ 608 875 442
Díky Robertovi mám jako člověk rozjíždějící své podnikání velmi usnadněný život. Všechny jeho aktivity, školení, blog a konzultace mi přinášejí jistotu při mé cestě na volnou nohu.

Zdeněk Paulenka

počítačový doktor, opravář a servisní technik pro IT
pocitacovydoktor@gmail.com ~ 776 603 562
Robert Vlach je první člověk, který řešil náš byznys komplexně. Společně jsme našli slabé i silné stránky, možnosti i hrozby našeho podnikání. Nezůstalo jen u slov, odnášíme si konkrétní doporučení k dalšímu rozvoji. Díky cestě, která se nám ukázala, jsme získali novou energii k rozvoji našich služeb.

Bc. Jarmila Klimková

spolumajitelka agentury PPCguru
www.ppcguru.cz ~ klimkova@ppcguru.cz ~ 608 200 911
Daniel Dimitrov
Roberta znám delší dobu, diskutoval jsem s ním na celou řadu témat a jeho podnětné názory si vždy vyslechnu velice rád. Přestože jsem jeho služeb využil jen okrajově, tak jej mohu bez jakýchkoliv pochybností doporučit. Mezi jeho silné stránky patří především pracovitost, spolehlivost, silné analytické myšlení, velký nadhled, obrovský přesah, komunikace a velký focus na skutečně kvalitní výsledek.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Mgr. Martin Illek
Portál Na volné noze, který Robert Vlach provozuje, je naprosto špičkový projekt, díky kterému se mi výrazně zvýšil objem zajímavých zakázek a přinesl mi i řadu dlouhodobých klientů. Jako nezávislý profesionál v oblasti překladů a tlumočení nabízím své služby Na volné noze již několik let a jsem nadmíru spokojen. Tento portál mohu doporučit každému, kdo se chce postavit na vlastní nohy!

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS