Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 71 doporučení

Robert Vlach má velkou schopnost najít problémy a nedostatky v mé práci na volné noze, co mě brzdí a co si ani neuvědomuji, jaké chyby dělám. Že nestačí jen vytvořit pěknou ilustraci, ale i odpovědně ke své zakázce přistupovat, vážit si své práce, což je mé velké téma. Poprvé jsem se s ním setkala před 5ti lety na kurzu podnikání. Kurz mi dal velice mnoho zajímavých poznatků, ale časem jsem zase sklouzla k chybám, kterých jsem později litovala. A nyní po letech jsem se rozhodla, že jeho poradenství znovu využiji a vezmu si jeho rady k srdci. Moc ho doporučuji dalším tvůrcům, kteří potřebují najít tu správnou cestu ke spokojenosti a radosti ze své práce.

Bc. Petra Hauptová Řezníčková, DiS.
ilustrátorka
www.petrahauptova.cz hauptovapetra@gmail.com 737 349 468

Konzultoval jsem s panem Vlachem svůj podnikatelský záměr. Prvním přínosem pro mne bylo již vypracování odpovědí na jeho otázky, druhým pak konzultace samotná a třetím bude další spolupráce, kdy s ním budu zcela jistě chtít konzultovat další vývoj mého záměru.

Jan Burda
majitel firmy owp media s.r.o.
www.owpmedia.cz

Za Roberta mluví činy — pro sféru osobního podnikání na volné noze, neboli freelancingu, v České republice znamená totéž, co Tomáš Baťa pro náš obuvnický průmysl. Je jejím faktickým zakladatelem, symbolem, nejvyšší autoritou a Dědem Vševědem. Neexistuje problém, se kterým by nově začínajícímu nezávislému podnikateli neporadil, otázka, kterou by mu nevysvětlil. Pohovory s ním jsou nebezpečně nakažlivé a mají pro nováčky, kteří se rozhodují pro vstup do světa podnikání, obrovský motivační potenciál. Pokud mají ekonomové pravdu a freelancing se ve světě stává po zemědělství, výrobě a službách historicky čtvrtým vývojovým stupněm hospodářské aktivity, má Robertova práce a projekt Na volné noze velkou budoucnost.

Ing. Aleš Drobek
překladatel anglického jazyka
blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ales-drob… ales.drobek@gmail.com 732 220 898

Spolupráce s Robertem je skutečně obohacující. Jeho přístup je vysoce profesionální a především velmi komplexní. Do každého projektu vnáší nejen své odborné znalosti, které vždy odrážejí nejaktuálnější trendy, ale také množství osvěžujících a užitečných nápadů. Robert si přirozeně získal respekt a obdiv nejen u mne, ale také u těch mých klientů, kteří s ním při spolupráci na společných projektech přišli do kontaktu.

Pavel Patloch
všestranný počítačový grafik a designér
737 833 363
Mgr. Nika Krpešová

Robert mne provázel při mém podnikání od samého začátku. Přivedl mne na myšlenku samostatného a nezávislého života na volné noze, poskytl nespočet užitečných rad a doporučení nezbytných pro profesní start, podpořil v dalším rozvoji a i v současnosti se na něj obracím, kdykoli se ocitnu na nejisté půdě, nebo třeba jen potřebuji povzbudit do další práce. Každé setkání, každý rozhovor s ním má v sobě velký motivační potenciál. Jeho pohled na život je inspirující, názory obohacující, a i když s ním nesouhlasím ve všem, rozhodně je jeho myšlení podnětné. Doporučuji jej jako konzultanta, tutora, lektora i skvělého společníka do každého týmu.

Mgr. Nika Krpešová
přadlena a tkadlena

S Robertem jsem spolupracoval na několika projektech, ve kterých figuroval jako webdesignér, lektor, copywriter, marketingový poradce, koordinátor aj. Do každé z těchto činností vždy vložil nezaměnitelný punc svého vizionářství, strategičnosti, pečlivosti a vysokého smyslu pro zodpovědnost. Z profesního hlediska mne nejvíce posunulo Robertovo školení copywritingu pro portál Na volné noze, při kterém jsme společně pilovali texty odborných prezentací, až do fáze naprosté dokonalosti. Předal mi spoustu cenných zkušeností z internetového marketingu tak, že je nyní úspěšně aplikuji při své vlastní copywriterské práci. Roberta mohu s rukou na srdci doporučit jako lektora, poradce pro podnikání a především jako garanta vysoké kvality projektů, do kterých se zapojí.

Mgr. Jiří Krpeš
web copywriter
jiri.krpes@gmail.com 774 020 544
Marian Friedl

S Robertem jsem se seznámil před několika lety díky jeho nevšednímu zájmu o alternativní přístupy v různorodých oborech včetně hudby, kterou se živím. Kromě toho, že si cením Robertových znalostí z oblastí marketingu, podnikání na volné noze a IT, je pro mě zcela zásadní jeho schopnost nahlédnout věci z mnou opomíjeného úhlu a nalézat tak zcela neočekávaná východiska. Ačkoli některé jeho návrhy nakonec vyhodnotím jako nereálné až absurdní, právě tehdy si uvědomuji nejsilněji, v čem je Robert pro mě zásadní. Díky němu totiž často zkouším svoje "nevyřešené věci" promýšlet znovu a zcela nově — pro tento prostor, který mi otevírá v mysli a kterým mě současně neustále dráždí, si jej nejvíce vážím. Myslím, že se pro něj dobře hodí označení "vizionář" a každému, kdo chce nahlédnout za hranice vlastního světa velmi doporučuji setkání a případnou spolupráci s Robertem.

Marian Friedl
hudebník, producent a publicista
Zita Mudráková

Ráda se připojuji k řadě těch, kteří již vyslovili svá upřímná slova chvály na Roberta Vlacha, osobnosti, která se navzdory svému mládí může pochlubit - a přitom se nechlubit - neobyčejnou erudicí, vstřícností, laskavostí - jednoduše viděno mýma očima - samými superlativy. Setkala jsem se s Robertem i osobně na jedné z akcí, a tohle osobní setkání jen potvrdilo, že je Robo člověk s velkým Č. Děkuji za něj.

Zita Mudráková
překladatelka slovenštiny a češtiny
Ing. Mira Vlach

S Robertem jsem měl možnost spolupracovat už mnohokrát (například při pořádání srazu portálu Na volné noze), účastnil jsem se několikrát jeho školení a byl často přítomen i při některých jeho osobních konzultacích s podnikateli. Z jeho osobních vlastností bych vyzdvihl hlavně plné nasazení pro věc, připravenost, výjimečnou schopnost motivovat a nadchnout, a především fakt, že to, co propaguje a radí, také sám praktikuje a žije. Díky svým zkušenostem, bezprostřednosti a schopnosti upozornit bez vytáček i na nepříjemné věci, je schopen nejen poradit, ale i poskytnout služby konstruktivního kritika, které jsou neocenitelné hlavně pro začátky podnikání a nové projekty.

Ing. Mira Vlach
projektový manažer, trenér a konzultant

Roberta znám skoro od vzniku portálu Na volné noze. Vidím, jaký kus cesty prošel a jaký úspěch má za sebou. Chtěla bych jej touto cestou pochválit a poděkovat. Jím poskytované služby jsou velmi cenné, jak pro začínající podnikatele, tak i pro ty ostřílenější. Jeho portfolio služeb je velmi široké, ale to se neodráží na kvalitě. Naopak. Profesionál každým coulem. Tomu, kdo váhá, jakou cestou se vydat, vřele doporučuji.

Mgr. Eva Adamčíková
účetní
eva.adamcikova@seznam.cz 608 875 442