Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Robert Vlach > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 2130 z celkem 68 doporučení prezentace Robert Vlach:
S Robertem mě svedla dohromady náhoda. Shodou různých okolností jsem se ocitl na jeho dvoudenním školení podnikání na volné voze. Od prvního okamžiku na mě zapůsobil svým vysoce profesionálním přístupem, hlubokou znalostí reálií českého freelancerského podnikání a schopností soustředit se na to, co je podstatné a prakticky využitelné. Během naší další spolupráce se Robert dokázal rychle zorientovat v mé situaci a předat spoustu povzbuzujících impulsů k dalšímu rozvoji. Roberte, díky a budu se těšit na setkání v další fázi vývoje!

Jiří Ledahudec

specialista pro systémy řízení zásobovacího řetězce
www.ledahudec.cz
Má spolupráce s Robertem je teprve na začátku, ale již nyní vím, že jsem udělala správný kariérní krok, když jsem jej oslovila. Cením si toho, jak jasně a přímočaře pojmenoval slabiny v mém podnikání a současně navrhl konkrétní kroky k nápravě. Robert má můj obdiv za to, s jakou precizností a profesionalitou pracuje, jeho rozhled s přesahem do různých odvětví je obdivuhodný. Naše spolupráce je pro mě obrovskou motivací.

Ing. Eliška Sýkorová

dotační poradkyně a projektová manažerka pro dotace z EU
Po roce podnikání na volné noze nastal čas na revizi mých aktivit, postupů a zaměření. Možných směrů jak dál bylo hned několik a tak jsme požádal Roberta Vlacha o konzultaci. Výsledkem bylo zjištění, že existuje ještě směr další, který se jeví jako ze všech nejlepší a nejefektivnější. V současné době realizuji Robertovy návrhy a vše vypadá velmi nadějně. Navíc jsem mimo jasného podnikatelského směru díky konzultací získal i novou energii, které v podnikání není nikdy dost. Roberta mohu všem vřele doporučit. A to jak jeho akce pro volnonožce, tak jeho poradenskou činnost.

Jiří Najman

marketingový poradce pro malé a střední firmy
www.bezpoucek.cz ~ najman@najman-jiri.cz ~ 608 003 461
Robertova konstruktivní kritika při analýze mého podnikání mě nabila novými a praktickými poznatky do dalšího podnikání. Oceňuji zejména Robertovu stručnost, jasnost, pragmatičnost, rychlost a strukturovanost jeho přístupu k zadání a výstupu práce. Robert hbitě dokázal maximálně vystihnout slabá místa v mém podnikání a doporučil mi mnoho nových nástrojů a postupů, včetně literatury, které jsem okamžitě aplikovala. Jestli jste připraveni na konstruktivní kritiku s trefnými doporučeními pro rozvoj vašeho podnikání, Robert je dynamickou trefou do černého.

Ing. Mgr. Kamila Hasik

specialistka na koučování firem a psychologii prostoru
www.kamilahasik.cz ~ kamila@kamilahasik.cz ~ 608 051 886
Margareta Vojtková
Roberta Vlacha jsem požádala o konzultaci v době, kdy jsem zvažovala další změny v podnikání a nebyla jsem si zcela jistá minulými kroky. Znala jsem jeho způsob myšlení i práci už ze školení ve Valticích a bylo mi jasné, že supervize někoho takového mi výrazně prospěje. Robert detailně rozebral mé podnikání, zcela otevřeně zkritizoval nedostatky a předložil možná řešení. Jeho profesionální, vysoce analytický a pečlivý přístup je rozhodně obdivuhodný. Spolupráce s Robertem mi především ušetřila spoustu času, zbavila mě tápání a mnoha pochybností. Ujasnila jsem si, co je pro mě důležité, a zabývám se teď jen podstatnými věcmi. Na mé podnikání to má samozřejmě velký a pozitivní vliv. Příjemné je i vědomí toho, že znám někoho, kdo mi kdykoliv kvalifikovaně poradí v ekonomických a podnikatelských záležitostech. Robert je výjimečný profesionál a moc ráda ho doporučuji!

Margareta Vojtková

konzultantka médií a PR, lektorka mediální komunikace
Robert je odborník ve svém oboru a pracuje hodně efektivně. Robert mile překvapuje od začátku spolupráce: Termín úvodní konzultace nabídne téměř ihned, ne až za půl roku. Robert se se svými výstupy ozývá v řádu hodin po předložení podkladů a přitom kvalita výstupu je zachována. Robert má vybudovanou síť podnikatelských kontaktů, což považuji za velkou přidanou hodnotu spolupráce. Robert umí být velkorysý a nabídne Vám hodnotný dárek, který vůbec nečekáte. Robertův přístup k práci je mi i celkovou inspirací — jak vést podnikání a přitom nezapomínat na zdravý životní styl. Naše spolupráce se mi líbí!

JUDr. Lucie Radkovičová

advokátka pro online podnikání, e-commerce a IT
www.radkovicova.cz ~ lucie@radkovicova.cz ~ 608 260 440
Roberta Vlacha doporučuji každému, kdo v začátcích podnikání tápe. Chci vydělávat a realizovat se v něčem, co mne baví. Nápad jsem měla, ale nikoho, kdo by jej opravdu kriticky zhodnotil. Víte, jak to myslím? Ne mne jen poplácat po ramenou a říct: „Dobrý, to dáš, když se budeš snažit.“ Potřebovala jsem někoho, kdo se na to podívá se zkušeností a více odborně. Nevěděla jsem ani, jestli chci s.r.o., živnost, nebo jak se v tom celém vyznat. Nejprve jsem od Roberta dostala emailem spoustu otázek. Už při psaní odpovědí mi začínalo být jasné, kde to mám na tenkém ledě. Potom přidal rešerši odborných článků, které se podobnou problematikou zabývaly, a můj původní záměr mi poradil nasměrovat trochu jinam. Přidal hromadu tipů, kterými se pozvolna prokousávám a celý projekt tím ladím. Stále jsem na začátku, ale cítím mnohem jistěji, že to, do čeho se pouštím, má smysl a šanci se chytit. S Robertem budeme určitě nadále spolupracovat. Ušetřil mi dost času a pravděpodobně i peněz. Jsem ráda, že vím, na koho se obrátit.

Jana Gál

Medical Travel Consultant — vyhledávám pro klienty z celé Evropy nejvhodnější řešení medicínských zákroků v ČR
Po 17 letech podnikání jsme se, díky rutině a dalším nepříznivým okolnostem, dostali do slepé uličky. Náhoda nám pomohla. Získali jsme kontakt na Roberta Vlacha. Nejdříve jsem se z jeho pohledu na věc zhroutila. Pak mi naprosto neomaleně zadal několik domácích úkolů. Po určité době jsem si pomalu připouštěla, že by ten „mladý kluk“ mohl mít i pravdu. Začala jsem mu alespoň naslouchat. Přiměřená a přímá kritika. Věcné, konstruktivní i netradiční řešení problémů, zcela průzračné a objektivní hodnocení situace, potřebný nadhled, smysl pro humor, diskrétní jednání, naprostá profesionalita. Přesně to potřebujeme a oceňujeme. A náhodě? Děkujeme. P.S. Ale proč to tu vlastně píši, vždyť chci, aby nám spolupráce s ním ještě nějakou dobu vydržela a ne, aby si dělal čas na vás.

Mgr. Romana Havránková

marketingová manažerka a koordinátorka pro vztahy s veřejností SŠG Ostrava
romana.havrankova@gmail.com
Jakub Gajda
Teprve s odstupem času začínám opravdu doceňovat potenciál, hloubku a profesionalitu toho, co Robert dělá. Nikdy bych si nemyslel, že tenhle virtuální svět bude tolik ovlivňovat práci, kterou činím. Tisíceré díky!

Jakub Gajda

přírodní stavitel se specializací na ekostavby, dřevostavby a sruby, tesař a truhlář
Robert je profesionál každým coulem. Přes mé počáteční pochybnosti, jak se zhostí něčeho takového, jako je má profese „čarodějnice,“ musím říct, že naprosto překonal má očekávání. Na základě studia mých předchůdců v oboru (slavných okultistů!) dokázal definovat, co je vlastně jádrem mé práce a proč se necítím naplněná. Navedl mne minimálně na jednu knihu, která mi obrátila život. Robert má zvláštní dar navést člověka na jeho „pravé povolání,“ což mohou být možná ty nejlépe investované peníze vůbec.

Anima Noira

lektorka duchovních seminářů
animanoira.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS