Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 91-94 z celkem 94 doporučení

Pana Hyráka vřele doporučuji. Správa Google Ads kampaní u něj je výborná, rychlá a plná doporučení ke zlepšení. Vyhodnocování s výborným komentářem a vysvětlením, proč a jak se některé věci dějí. Oceňuji jeho znalosti a neustálé se zdokonalování ve svém oboru. Musím podotknout, že jeho startovací pozice na našem projektu nebyla jednoduchá, jelikož předchozí správci nebyli odborníky, byť se jimi pokládali, a tak bylo nutné jejich chyby napravit. Ve spolupráci s p. Hyrákem plánujeme pokračovat :-)

Adéla Nováková
CEO
www.codinggiants.cz asmahelova@gmail.com 777 695 767

S panem Hyrákem spolupracuji již delší dobu. Jedná se o dlouholetého odborníka na marketing a PPC reklamu. Můžu ho doporučit jako spolehlivého a férového pomocníka pro provozovatelé eshopů, kteří nemají pouze garážové ambice :-).

Jiří Hudec
www.obchod-kufry.cz hudec@obchod-kufry.cz 734 714 214

Zbyňka jsem oslovil s žádostí o analýzu sbíraných dat tak, abych získal objektivní vhled do kvality odvedené práce externích agentur. Zbyněk je profík a překvapil mě extrémně rychlou reakcí a následně také zhodnocením jeho zjištění v našich datech. Sdělil mi svůj objektivní pohled na věc bez bullshitu a snahy za každou cenu získat mě jako klienta. Dokázal ocenit věci, které se dělají správně a jeho férový a upřímný přístup mě v dobrém slova smyslu šokoval.

Tomáš Jurka
Bushcraftshop.cz
www.bushcraftshop.cz info@bushcraftshop.cz 722 600 766

Na pana Hyráka jsem natrefila na internetu náhodně, když jsem hledala specialistu na SEO. SEO primárně nedělám, ozval se velice vstřícný hlas na druhém konci telefonu, ale mohu vám dát doporučení. Z doporučení se stal hodinový, přátelský telefonát, ve kterém jsem se dozvěděla všechny možné „vychytávky“ jak odhalit neprofesionální firmy na trhu, které se prezentují jako správci marketingu, kterým jsem bohužel i já v minulosti naletěla a platila horentní sumy za vlastně na oko odpracované úkony. Pokud hledáte někoho, kdo vám laicky vysvětlí odbornosti, udělá audit práce agentury, se kterou třeba momentálně spolupracujete a nejste si jistí, zda vše běží, jak má, obraťte se na tohoto milého pána. Myslím, že jen blázen by nebyl nadšený. 😊

Jana Felkl
majitelka firmy Wine selection zaměřující se vína jen a pouze z Čech a Moravy
www.wineselection.cz jana.felkl@wineselection.cz 720 511 255