Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 5155 z celkem 55 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Od počátku byla spolupráce s panem Hyrákem vysoce profesionální. Díky konzultacím a analýzám jsme dospěli k zásadním rozhodnutím, které ovlivnily naše další podnikání na internetu. Odbornost, serióznost, vstřícnost a zároveň lidskost — tak by se dal charakterizovat přístup pana Hyráka ke spolupráci. Jeho služby můžeme jen doporučit. Spolupráce s panem Hyrákem byla pro nás jednoznačně přínosná.

Iva Tutokyová

www.shop.strevice.cz ~ info@strevice.cz ~ 731 156 701
Děkujeme Zbyňkovi Hyrákovi za odborné rady a konzultace, které se staly velkým přínosem pro naše nové webové stránky. Rozhodně můžeme doporučit a budeme rádi nadále spolupracovat.

Martin Dobrovolný

www.bora-digestore.cz ~ mad@mad-design.cz ~ 737 242 670
Pan Hyrák od prvního kontaktu projevoval maximální profesionalitu, perfektní dodržování termínů a dohod. Rychle komunikuje a výsledek dodané práce naprosto splnil naše očekávání.

Šárka Syrová

www.super-granule.cz ~ info@super-granule.cz ~ 776 692 559
Zbyňka Hyráka mohu jen vřele doporučit. Jeho profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online podnikání napomáhá růstu našeho projektu.

Martin Zábranský

Vingo.cz
www.vingo.cz ~ jsmetuprovas@vingo.cz ~ 602 247 218
Pana Hyráka mohu vřele doporučit. Jeho analýza k našemu novému provedení webových stránek byla precizně a rychle zpracovaná. Navržené změny byly dopodrobna vysvětleny včetně grafického znázornění. Spolupráce probíhala svižně a bez zádrhelů.

Tomáš Hráček

www.medeos.cz ~ hracek@medeos.cz ~ 773 599 955
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS