Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 97 doporučení

Spolupráci s panem Hyrákem doporučujeme nejen pro jeho odborné znalosti a zkušenosti z praxe, ale také pro jeho profesionální proaktivní přístup a vynikající komunikaci. Doporučujeme na základě asi půlroční spolupráce na nastavení Google Analytics našeho e-shopu, optimalizaci stránek a doporučení k efektivní prezentaci na webu – na tom i dále spolupracujeme.

Pavel Šťovíček
autorizovaný distributor 3M
www.advasro.cz pavel.stovicek@advasro.cz 602 371 197

Od počátku byla spolupráce s panem Hyrákem vysoce profesionální. Díky konzultacím a analýzám jsme dospěli k zásadním rozhodnutím, které ovlivnily naše další podnikání na internetu. Odbornost, serióznost, vstřícnost a zároveň lidskost — tak by se dal charakterizovat přístup pana Hyráka ke spolupráci. Jeho služby můžeme jen doporučit. Spolupráce s panem Hyrákem byla pro nás jednoznačně přínosná.

Iva Tutokyová
www.shop.strevice.cz info@strevice.cz 731 156 701

Děkujeme Zbyňkovi Hyrákovi za odborné rady a konzultace, které se staly velkým přínosem pro naše nové webové stránky. Rozhodně můžeme doporučit a budeme rádi nadále spolupracovat.

Martin Dobrovolný
www.bora-digestore.cz mad@mad-design.cz 737 242 670

Dostala jsem dobré stručné doporučení zdarma. Pan Zbyněk Hyrák rád odpovídá na kladené otázky. Děkuji!

Viktoriia Kryvko
www.gentleman-fb.cz vika110898@gmail.com 777 442 542

Pan Hyrák od prvního kontaktu projevoval maximální profesionalitu, perfektní dodržování termínů a dohod. Rychle komunikuje a výsledek dodané práce naprosto splnil naše očekávání.

Šárka Syrová
www.super-granule.cz info@super-granule.cz 776 692 559

Po provedení práce panem Hyrákem jsme měli dlouhý online hovor, ve kterém nám bylo vše perfektně vysvětleno a byly nám doporučeny změny, které se už začínají projevovat. Informace, které jsme obdrželi, jsou pro nás v mnohém překvapivé a umožní nám tak lépe cílit naše kampaně a upravovat webové stránky a ostatní online média. Podařilo se nám také snížit zbytečné výdaje, které jsme na reklamu vydávali, ale nevěděli jsme, jestli jsou to užitečně vynaložené peníze. Spolupráci můžu vřele doporučit.

Tomáš Hráček
jednatel
www.medeos.cz hracek@medeos.cz 773 599 955

Pan Hyrák je profesionál, který dle mého chápe vše, co dělá, v širších souvislostech a snaží se nejen udělat svou práci, ale poskytnout skutečně přidanou hodnotu i vašemu podnikání. Díky panu Hyrákovi nyní získáváme skutečně relevantní data z Google Analytics a uvažujeme nad další spoluprací na PPC kampaních a jejich optimalizaci. Spolupráci s panem Zbyňkem Hyrákem mohu jedině doporučit.

Jiří Váhala
e-shop manager
www.zemito.cz jiri@zemito.cz 608 898 200

Zbyněk Hyrák je opravdový odborník. Mohu soudit zejména jeho znalosti na poli analytiky webu. Jeho služby jsme využili při tvorbě nové e-shopové šablony pro platformu Eshop-rychle. Díky jeho podrobným analýzám tak pro velkou část českého a slovenského e-commerce trhu měření webu zásadním způsobem usnadnil a vylepšil.

Jan Brož
provozovatel Eshop-rychle – přední e-commerce platformy na CZ a SK trhu pro začínající i pokročilé e-shopaře
www.eshop-rychle.cz jan.broz@eshop-rychle.cz 777 363 803

S panem Hyrákem jsem velmi spokojen. Nastavil mi nástroj Google Analytics tak, že je konečně možné se orientovat, kam zacílit marketing. Doporučuji.

Tomáš Harašin
prodejce hadic
www.hadice-prumyslove.cz hadiceprumyslove@gmail.com 736 439 436

Děkuji panu Hyrákovi za perfektní spolupráci při nastavování Google Analytics a vytváření PPC kampaní, velmi profesionální přístup a také za trpělivost. Je zřejmé, že je odborníkem ve svém oboru a jeho práce mluví za vše. Mohu vřele doporučit.

Petra Tošovská
www.babyplaza.cz info@babyplaza.cz 777 230 188