Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 5160 z celkem 74 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Spolupráci s panem Hyrákem doporučujeme nejen pro jeho odborné znalosti a zkušenosti z praxe, ale také pro jeho profesionální proaktivní přístup a vynikající komunikaci. Doporučujeme na základě asi půlroční spolupráce na nastavení Google Analytics našeho e-shopu, optimalizaci stránek a doporučení k efektivní prezentaci na webu – na tom i dále spolupracujeme.

Pavel Šťovíček

autorizovaný distributor 3M
www.advasro.cz ~ pavel.stovicek@advasro.cz ~ 602 371 197
Od počátku byla spolupráce s panem Hyrákem vysoce profesionální. Díky konzultacím a analýzám jsme dospěli k zásadním rozhodnutím, které ovlivnily naše další podnikání na internetu. Odbornost, serióznost, vstřícnost a zároveň lidskost — tak by se dal charakterizovat přístup pana Hyráka ke spolupráci. Jeho služby můžeme jen doporučit. Spolupráce s panem Hyrákem byla pro nás jednoznačně přínosná.

Iva Tutokyová

www.shop.strevice.cz ~ info@strevice.cz ~ 731 156 701
Děkujeme Zbyňkovi Hyrákovi za odborné rady a konzultace, které se staly velkým přínosem pro naše nové webové stránky. Rozhodně můžeme doporučit a budeme rádi nadále spolupracovat.

Martin Dobrovolný

www.bora-digestore.cz ~ mad@mad-design.cz ~ 737 242 670
Dostala jsem dobré stručné doporučení zdarma. Pan Zbyněk Hyrák rád odpovídá na kladené otázky. Děkuji!

Viktoriia Kryvko

www.gentleman-fb.cz ~ vika110898@gmail.com ~ 777 442 542
Pan Hyrák od prvního kontaktu projevoval maximální profesionalitu, perfektní dodržování termínů a dohod. Rychle komunikuje a výsledek dodané práce naprosto splnil naše očekávání.

Šárka Syrová

www.super-granule.cz ~ info@super-granule.cz ~ 776 692 559
Pana Hyráka mohu vřele doporučit. Jeho analýza k našemu novému provedení webových stránek byla precizně a rychle zpracovaná. Navržené změny byly dopodrobna vysvětleny včetně grafického znázornění. Spolupráce probíhala svižně a bez zádrhelů.

Tomáš Hráček

www.medeos.cz ~ hracek@medeos.cz ~ 773 599 955
Pan Hyrák je profesionál, který dle mého chápe vše, co dělá, v širších souvislostech a snaží se nejen udělat svou práci, ale poskytnout skutečně přidanou hodnotu i vašemu podnikání. Díky panu Hyrákovi nyní získáváme skutečně relevantní data z Google Analytics a uvažujeme nad další spoluprací na PPC kampaních a jejich optimalizaci. Spolupráci s panem Zbyňkem Hyrákem mohu jedině doporučit.

Jiří Váhala

e-shop manager
www.zemito.cz ~ jiri@zemito.cz ~ 608 898 200
Zbyněk Hyrák je opravdový odborník. Mohu soudit zejména jeho znalosti na poli analytiky webu. Jeho služby jsme využili při tvorbě nové e-shopové šablony pro platformu Eshop-rychle. Díky jeho podrobným analýzám tak pro velkou část českého a slovenského e-commerce trhu měření webu zásadním způsobem usnadnil a vylepšil.

Jan Brož

provozovatel Eshop-rychle – přední e-commerce platformy na CZ a SK trhu pro začínající i pokročilé e-shopaře
www.eshop-rychle.cz ~ jan.broz@eshop-rychle.cz ~ 777 363 803
S panem Hyrákem jsem velmi spokojen. Nastavil mi nástroj Google Analytics tak, že je konečně možné se orientovat, kam zacílit marketing. Doporučuji.

Tomáš Harašin

prodejce hadic
www.hadice-prumyslove.cz ~ hadiceprumyslove@gmail.com ~ 736 439 436
Děkuji panu Hyrákovi za perfektní spolupráci při nastavování Google Analytics a vytváření PPC kampaní, velmi profesionální přístup a také za trpělivost. Je zřejmé, že je odborníkem ve svém oboru a jeho práce mluví za vše. Mohu vřele doporučit.

Petra Tošovská

www.babyplaza.cz ~ info@babyplaza.cz ~ 777 230 188
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS