Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 71-80 z celkem 97 doporučení

Nastavení analytiky od pana Hyráka je opravdu kvalitní a především velmi detailní. Umožní nám to správně porozumět potřebám našich klientů a neutrácet zbytečně prostředky na propagaci „hrubou silou“. Pracujeme nyní efektivněji a s vyšší návratností.

Jiří Vaněk
www.inset.cz vanek@inset.cz 603 472 396

Zbyněk mi nabídl konzultaci ohledně velkého nárůstu míry okamžitého opuštění, který jsem řešil na našem e-shopu. Díky jeho schopnostem v datové analytice a skvělému vysvětlení jsem pochopil, co bylo na e-shopu špatně a můžu začít pracovat na nápravě. Rozhodně doporučuji! Pokud se v Google Analytics ztrácíte, oslovte Zbyňka. Vytáhne vám z dat to podstatné.

Jakub Čuřík
www.bylinkyodsveta.cz curikjakub@gmail.com 737 542 206

Pana Hyráka jsem kontaktoval s prosbou o zhodnocení našeho podnikatelského záměru. Pan Hyrák velice rychle reagoval na naše dotazy a obsáhle vystihl všechny úskalí daného projektu. Pro nás skvělá zpětná vazba a zamyšlení, zda daný projekt dává smysl jak finančně, tak zda je vůbec životaschopný. Děkujeme za rychlé jednání a osobní pohled.

Jan Drážďanský
721 468 181

Zbyněk je výborný kontakt, pokud si nevíte rady s nějakou technickou záležitostí. Umí se na problém dívat detailně a vyřešit ho, případně navést, co je třeba udělat. Komunikuje velmi promptně a jasně. Určitě se mu ještě ozveme.

Michala Cellerová
digitální marketérka
www.zemito.sk miska@zemito.sk +421 918 671 280

Zbyněk je přesně ten člověk, který mi v týmu chyběl. Spolupracujeme na webové analytice a výkonnostním marketingu půl roku a už za takto krátký čas vidím skvělé výsledky. A to přitom, jak říká Zbyněk s oblibou, jsme ten citrón zatím jen nakrojili. Osobně se moc těším, až začneme zmíněný citrus mačkat a jsem si jistá, že výsledky budou ohromné. Mimoto, že je neskutečná bedna a analytický wizard, je taky bezvadný parťák, který bude vždy na vaši straně. Spolupráci s ním mohu 100% doporučit.

Kateřina Kolářová
Marketing Manager
www.bprinting.eu kolarova@bprinting.eu 728 129 921

Děkujeme za velmi rychlou a profesionální pomoc při nastavování Google Ads a Google Analytics u e-shopu. Zbyněk reagoval vždy téměř okamžitě a častokrát i iniciativně navrhl zlepšení. Ví, co dělá a výsledek jeho práce je marketingově efektivní. Rozhodně doporučuji.

Janka Vríčanová
www.disinfect.sk janka.vricanova@collma.sk +421 919 022 995

Naprosto perfektní domluva. Za 5 minut byl problém vyřešený. 100% spokojenost.

Lukáš Hádek
www.plantman.cz plantman.cz@gmail.com 721 349 749

Zbyněk nám pomohl vyřešit problémy, které jsme měly z účtem Google Ads. Žádné zbytečně zdržování, jednal rychle. A do druhého dne vyřešil vše co bylo potřeba. Děkujeme a doporučujeme.

Serhiy Reha
www.vippouzdro.cz
www.vippouzdro.cz vipsro@seznam.cz 775 740 116

Pan Hyrák je 100% profesionál, který rozhodně ví, o čem mluví. I když naše spolupráce nedopadla, věřím, že nás cesty ještě spojí a jsem přesvědčen, že se nemusím bát svěřit mu svoje peníze na reklamu. Vše nám perfektně vysvětlil a odborně poradil.

Martin Rouček
www.MaJa-petshop.cz info@maja-petshop.cz 725 054 537

Zbyněk nám ochotně pomohl ohledně našeho eshopu, kdy nám hodně haprovala čísla ve statistikách (návštěvnost, míra opuštění). Celkový problém jsme nakonec odhalili a vyřešili. Zbyňka určitě doporučuji, je to profík na svém místě, ochotný a milý.

Klára Ocelíková
www.valaskovani.cz ocelikova.klara@gmail.com 773 636 938