Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 7180 z celkem 85 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Nastavení analytiky od pana Hyráka je opravdu kvalitní a především velmi detailní. Umožní nám to správně porozumět potřebám našich klientů a neutrácet zbytečně prostředky na propagaci „hrubou silou“. Pracujeme nyní efektivněji a s vyšší návratností.

Jiří Vaněk

www.inset.cz ~ vanek@inset.cz ~ 603 472 396
Zbyněk mi nabídl konzultaci ohledně velkého nárůstu míry okamžitého opuštění, který jsem řešil na našem e-shopu. Díky jeho schopnostem v datové analytice a skvělému vysvětlení jsem pochopil, co bylo na e-shopu špatně a můžu začít pracovat na nápravě. Rozhodně doporučuji! Pokud se v Google Analytics ztrácíte, oslovte Zbyňka. Vytáhne vám z dat to podstatné.

Jakub Čuřík

www.bylinkyodsveta.cz ~ curikjakub@gmail.com ~ 737 542 206
Pana Hyráka jsem kontaktoval s prosbou o zhodnocení našeho podnikatelského záměru. Pan Hyrák velice rychle reagoval na naše dotazy a obsáhle vystihl všechny úskalí daného projektu. Pro nás skvělá zpětná vazba a zamyšlení, zda daný projekt dává smysl jak finančně, tak zda je vůbec životaschopný. Děkujeme za rychlé jednání a osobní pohled.

Jan Drážďanský

721 468 181
Zbyněk je výborný kontakt, pokud si nevíte rady s nějakou technickou záležitostí. Umí se na problém dívat detailně a vyřešit ho, případně navést, co je třeba udělat. Komunikuje velmi promptně a jasně. Určitě se mu ještě ozveme.

Michala Cellerová

digitální marketérka
www.zemito.sk ~ miska@zemito.sk ~ +421 918 671 280
Zbyněk je přesně ten člověk, který mi v týmu chyběl. Spolupracujeme na webové analytice a výkonnostním marketingu půl roku a už za takto krátký čas vidím skvělé výsledky. A to přitom, jak říká Zbyněk s oblibou, jsme ten citrón zatím jen nakrojili. Osobně se moc těším, až začneme zmíněný citrus mačkat a jsem si jistá, že výsledky budou ohromné. Mimoto, že je neskutečná bedna a analytický wizard, je taky bezvadný parťák, který bude vždy na vaši straně. Spolupráci s ním mohu 100% doporučit.

Kateřina Kolářová

Marketing Manager
www.bprinting.eu ~ kolarova@bprinting.eu ~ 728 129 921
Děkujeme za velmi rychlou a profesionální pomoc při nastavování Google Ads a Google Analytics u e-shopu. Zbyněk reagoval vždy téměř okamžitě a častokrát i iniciativně navrhl zlepšení. Ví, co dělá a výsledek jeho práce je marketingově efektivní. Rozhodně doporučuji.

Janka Vríčanová

www.disinfect.sk ~ janka.vricanova@collma.sk ~ +421 919 022 995
Naprosto perfektní domluva. Za 5 minut byl problém vyřešený. 100% spokojenost.

Lukáš Hádek

www.plantman.cz ~ plantman.cz@gmail.com ~ 721 349 749
Zbyněk nám pomohl vyřešit problémy, které jsme měly z účtem Google Ads. Žádné zbytečně zdržování, jednal rychle. A do druhého dne vyřešil vše co bylo potřeba. Děkujeme a doporučujeme.

Serhiy Reha

www.vippouzdro.cz
www.vippouzdro.cz ~ vipsro@seznam.cz ~ 775 740 116
Pan Hyrák je 100% profesionál, který rozhodně ví, o čem mluví. I když naše spolupráce nedopadla, věřím, že nás cesty ještě spojí a jsem přesvědčen, že se nemusím bát svěřit mu svoje peníze na reklamu. Vše nám perfektně vysvětlil a odborně poradil.

Martin Rouček

www.MaJa-petshop.cz ~ info@maja-petshop.cz ~ 725 054 537
Zbyněk nám ochotně pomohl ohledně našeho eshopu, kdy nám hodně haprovala čísla ve statistikách (návštěvnost, míra opuštění). Celkový problém jsme nakonec odhalili a vyřešili. Zbyňka určitě doporučuji, je to profík na svém místě, ochotný a milý.

Klára Ocelíková

www.valaskovani.cz ~ ocelikova.klara@gmail.com ~ 773 636 938
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS