Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 7174 z celkem 74 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Nastavení analytiky od pana Hyráka je opravdu kvalitní a především velmi detailní. Umožní nám to správně porozumět potřebám našich klientů a neutrácet zbytečně prostředky na propagaci „hrubou silou“. Pracujeme nyní efektivněji a s vyšší návratností.

Jiří Vaněk

www.inset.cz ~ vanek@inset.cz ~ 603 472 396
Zbyněk mi nabídl konzultaci ohledně velkého nárůstu míry okamžitého opuštění, který jsem řešil na našem e-shopu. Díky jeho schopnostem v datové analytice a skvělému vysvětlení jsem pochopil, co bylo na e-shopu špatně a můžu začít pracovat na nápravě. Rozhodně doporučuji! Pokud se v Google Analytics ztrácíte, oslovte Zbyňka. Vytáhne vám z dat to podstatné.

Jakub Čuřík

www.bylinkyodsveta.cz ~ curikjakub@gmail.com ~ 737 542 206
Zbyněk je výborný kontakt, pokud si nevíte rady s nějakou technickou záležitostí. Umí se na problém dívat detailně a vyřešit ho, případně navést, co je třeba udělat. Komunikuje velmi promptně a jasně. Určitě se mu ještě ozveme.

Michala Cellerová

digitální marketérka
www.zemito.sk ~ miska@zemito.sk ~ +421 918 671 280
Zbyněk je přesně ten člověk, který mi v týmu chyběl. Spolupracujeme na webové analytice a výkonnostním marketingu půl roku a už za takto krátký čas vidím skvělé výsledky. A to přitom, jak říká Zbyněk s oblibou, jsme ten citrón zatím jen nakrojili. Osobně se moc těším, až začneme zmíněný citrus mačkat a jsem si jistá, že výsledky budou ohromné. Mimoto, že je neskutečná bedna a analytický wizard, je taky bezvadný parťák, který bude vždy na vaši straně. Spolupráci s ním mohu 100% doporučit.

Kateřina Kolářová

Marketing Manager
www.bprinting.eu ~ kolarova@bprinting.eu ~ 777 003 691
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS