Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 110 z celkem 59 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Tímto bych chtěla poděkovat panu Zbyňku Hyrákovi za skvěle odvedenou práci, za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, skvělou komunikaci a rychlost v realizaci mé nové webové stránky. Ráda bych pana Hyráka doporučila, protože je to profesionál ve svém oboru, ke své práci vždy přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Radka Vosáhlo

radka.vosahlo@seznam.cz ~ 604 100 703
S přístupem pana Zbyňka Hyráka jsem velice spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a rychlost řešení požadavků či problémů, které nastaly s nutností změny domény. Nedělá jen to co musí, ale vždy je tam nějaká ta „přidaná hodnota“ a zájem. Děkuji za trpělivý a profesně postupný proces k řešení mých webových stránek. Určitě spolupráci mohu doporučit pro další klienty.

Zuzana Šafrová

www.fcc-club.cz ~ safrova.z@seznam.cz ~ 723 029 347
Doporučuji pana Hyráka – poskytl nám zajímavé a užitečné tipy na zkvalitnění webových stránek našich e-shopů, díky tomu se naše stránky dostaly nahoru ve vyhledávačích a máme více zákazníků; poradil nám, jak využívat lépe sociální sítě. Spolupracujeme necelý rok.

Pavel Machek

www.almara-shop.cz ~ almara@almara-shop.cz ~ 281868916D
Objednávky animací pro web www.fontana.cz. Konzultace SEO. Vše v termínu a za dobrou cenu. Doporučujeme!

Petr Čáslava

nápojový specialista, FONTANA WATERCOOLERS s.r.o.
www.fontana.cz ~ petr.caslava@fontana.cz ~ 608 220 601
Panu Zbyňku Hyrákovi bych chtěl především poděkovat za výbornou spolupráci při vytváření našich webových stránek a za velmi přínosné marketingové rady a tipy pro podnikání na internetu. Proto bych rád pana Hyráka doporučil pro jeho profesionální přístup a vstřícnost. Kvalita, vstřícnost a originalita jsou pro Zbyňka naprostou samozřejmostí.

Lukáš Popelka

www.restaurace-ubytovani.cz ~ lukec.popelka@gmail.com ~ 608 631 198
Pan Bc. Zbyněk Hyrák pro mě vytvářel, spouštěl a administroval mé webové stránky www.krajinka.cz. S jeho profesionálním přístupem, korektností a otevřeným jednáním, jsem byl vždy spokojen a proto s klidným svědomím dále doporučuji svým známým a pracovním kolegům.

Jiří Kovářík

majitel prodejny: krajinka zdravé výživy
www.krajinka.cz ~ krajinka@krajinka.cz ~ 608 044 462
Služeb pana Hyráka jsem využila v rámci konzultace k zahájení vlastního podnikání a zefektivnění činnosti nestátní neziskové organizace, se kterou spolupracuji. Pan Hyrák mi poskytl celou řadu přínosných informací, zodpověděl dotazy a zejména mne zaujala jeho metodika vedení podobných setkání. Pana Hyráka mohu jen doporučit dalším klientům.

Sabina Potluková

s.klepacova@seznam.cz ~ 605 861 827
Setkala jsem se s panem Hyrákem jako s poradcem pro rozjezd podnikání. Je opravdu odborníkem na pravém místě – vysvětlil mi jak odlišit koníček od profese, v čem hledat peníze, jak uvažovat nad cílovou skupinou, s čím počítat při komunikaci se zákazníky a jak se vyvarovat chybám, které mohou mé podnikání ohrozit. Doporučuji! Má úžasné charisma a obrovskou praxi!

Veronika Blanická

volnočasové kulturní vyžití a tvorba www stránek
www.berounmaminkam.cz ~ veronika.blanicka@centrum.cz ~ 773 073 442
Několik let se snažím „dělat“ marketing pro svoji kliniku. Během této doby jsem vystřídal několik zavedených firmiček i několik renomovaných firem. Vždy mi v jejich přístupu něco chybělo. Pracovaly totiž standardně. Držely se zavedených schémat – SEO se dělá takto, web vypadá takto, teď se musí udělat toto… Nepracovaly pro vás. Pracovaly pro sebe. Tento pocit u Zbyňka Hyráka mít nebudete. On pracuje pro vás. A vy ten rozdíl poznáte.

MUDr. Ivan Justan Ph.D.

www.justan.cz ~ info@justan.cz ~ 777 136 908
Dlouholetá praxe v zahraničí mne naučila, že úspěšné společnosti provozují efektivní marketing. Po svém návratu do České republiky jsem byla překvapena velkým množstvím subjektů nabízejících „marketingové služby a poradenství“. Zjistila jsem, že mnohé pracují amatérsky, jiné „poloprofesionálně“ a další své služby předražují. U pana Hyráka jsem našla přesně to, co jsem znala a očekávala – profesionalitu, efektivitu a zodpovědnost za svou práci. Správně vložené finance do marketingu jsou rozhodujícím determinantem úspěchu každé společnosti. Proto vám doporučuji využít právě služeb pana Zbyňka Hyráka.

Mgr. Hana Hetzler

rehabilitační cetrum medical point
medicalpoint.cz ~ hetzler@medicalpoint.cz ~ 603 761 503
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS