Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 95 doporučení

Jana Šmerdová

S čím bych se v analytice prala hodiny, v tom se dokáže Zbyněk Hyrák zorientovat a nastavit během chvilky. Určitě si ho v budoucnu ráda přizvu i k dalším projektům.

Jana Šmerdová
specialistka na online marketing se zaměřením na SEO

Tímto bych chtěla poděkovat panu Zbyňku Hyrákovi za skvěle odvedenou práci, za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, skvělou komunikaci a rychlost v realizaci mé nové webové stránky. Ráda bych pana Hyráka doporučila, protože je to profesionál ve svém oboru, ke své práci vždy přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Radka Vosáhlo
radka.vosahlo@seznam.cz 604 100 703

S přístupem pana Zbyňka Hyráka jsem velice spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a rychlost řešení požadavků či problémů, které nastaly s nutností změny domény. Nedělá jen to co musí, ale vždy je tam nějaká ta „přidaná hodnota“ a zájem. Děkuji za trpělivý a profesně postupný proces k řešení mých webových stránek. Určitě spolupráci mohu doporučit pro další klienty.

Zuzana Šafrová
www.fcc-club.cz safrova.z@seznam.cz 723 029 347

Doporučuji pana Hyráka – poskytl nám zajímavé a užitečné tipy na zkvalitnění webových stránek našich e-shopů, díky tomu se naše stránky dostaly nahoru ve vyhledávačích a máme více zákazníků; poradil nám, jak využívat lépe sociální sítě. Spolupracujeme necelý rok.

Pavel Machek
www.almara-shop.cz almara@almara-shop.cz 281868916D

Objednávky animací pro web www.fontana.cz. Konzultace SEO. Vše v termínu a za dobrou cenu. Doporučujeme!

Petr Čáslava
nápojový specialista, FONTANA WATERCOOLERS s.r.o.
www.fontana.cz petr.caslava@fontana.cz 608 220 601

Panu Zbyňku Hyrákovi bych chtěl především poděkovat za výbornou spolupráci při vytváření našich webových stránek a za velmi přínosné marketingové rady a tipy pro podnikání na internetu. Proto bych rád pana Hyráka doporučil pro jeho profesionální přístup a vstřícnost. Kvalita, vstřícnost a originalita jsou pro Zbyňka naprostou samozřejmostí.

Lukáš Popelka
www.restaurace-ubytovani.cz lukec.popelka@gmail.com 608 631 198

Pan Bc. Zbyněk Hyrák pro mě vytvářel, spouštěl a administroval mé webové stránky www.krajinka.cz. S jeho profesionálním přístupem, korektností a otevřeným jednáním, jsem byl vždy spokojen a proto s klidným svědomím dále doporučuji svým známým a pracovním kolegům.

Jiří Kovářík
majitel prodejny: krajinka zdravé výživy
www.krajinka.cz krajinka@krajinka.cz 608 044 462

Služeb pana Hyráka jsem využila v rámci konzultace k zahájení vlastního podnikání a zefektivnění činnosti nestátní neziskové organizace, se kterou spolupracuji. Pan Hyrák mi poskytl celou řadu přínosných informací, zodpověděl dotazy a zejména mne zaujala jeho metodika vedení podobných setkání. Pana Hyráka mohu jen doporučit dalším klientům.

Sabina Potluková
s.klepacova@seznam.cz 605 861 827

Setkala jsem se s panem Hyrákem jako s poradcem pro rozjezd podnikání. Je opravdu odborníkem na pravém místě – vysvětlil mi jak odlišit koníček od profese, v čem hledat peníze, jak uvažovat nad cílovou skupinou, s čím počítat při komunikaci se zákazníky a jak se vyvarovat chybám, které mohou mé podnikání ohrozit. Doporučuji! Má úžasné charisma a obrovskou praxi!

Veronika Blanická
volnočasové kulturní vyžití a tvorba www stránek
www.berounmaminkam.cz veronika.blanicka@centrum.cz 773 073 442

Několik let se snažím „dělat“ marketing pro svoji kliniku. Během této doby jsem vystřídal několik zavedených firmiček i několik renomovaných firem. Vždy mi v jejich přístupu něco chybělo. Pracovaly totiž standardně. Držely se zavedených schémat – SEO se dělá takto, web vypadá takto, teď se musí udělat toto… Nepracovaly pro vás. Pracovaly pro sebe. Tento pocit u Zbyňka Hyráka mít nebudete. On pracuje pro vás. A vy ten rozdíl poznáte.

MUDr. Ivan Justan Ph.D.
www.justan.cz info@justan.cz 777 136 908