Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 110 z celkem 88 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Jana Šmerdová
S čím bych se v analytice prala hodiny, v tom se dokáže Zbyněk Hyrák zorientovat a nastavit během chvilky. Určitě si ho v budoucnu ráda přizvu i k dalším projektům.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
Tímto bych chtěla poděkovat panu Zbyňku Hyrákovi za skvěle odvedenou práci, za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, skvělou komunikaci a rychlost v realizaci mé nové webové stránky. Ráda bych pana Hyráka doporučila, protože je to profesionál ve svém oboru, ke své práci vždy přistupuje na 100 % a výsledek provedené práce tomu také odpovídá. Děkuji.

Radka Vosáhlo

radka.vosahlo@seznam.cz ~ 604 100 703
S přístupem pana Zbyňka Hyráka jsem velice spokojená. Oceňuji zejména osobní přístup a rychlost řešení požadavků či problémů, které nastaly s nutností změny domény. Nedělá jen to co musí, ale vždy je tam nějaká ta „přidaná hodnota“ a zájem. Děkuji za trpělivý a profesně postupný proces k řešení mých webových stránek. Určitě spolupráci mohu doporučit pro další klienty.

Zuzana Šafrová

www.fcc-club.cz ~ safrova.z@seznam.cz ~ 723 029 347
Doporučuji pana Hyráka – poskytl nám zajímavé a užitečné tipy na zkvalitnění webových stránek našich e-shopů, díky tomu se naše stránky dostaly nahoru ve vyhledávačích a máme více zákazníků; poradil nám, jak využívat lépe sociální sítě. Spolupracujeme necelý rok.

Pavel Machek

www.almara-shop.cz ~ almara@almara-shop.cz ~ 281868916D
Objednávky animací pro web www.fontana.cz. Konzultace SEO. Vše v termínu a za dobrou cenu. Doporučujeme!

Petr Čáslava

nápojový specialista, FONTANA WATERCOOLERS s.r.o.
www.fontana.cz ~ petr.caslava@fontana.cz ~ 608 220 601
Panu Zbyňku Hyrákovi bych chtěl především poděkovat za výbornou spolupráci při vytváření našich webových stránek a za velmi přínosné marketingové rady a tipy pro podnikání na internetu. Proto bych rád pana Hyráka doporučil pro jeho profesionální přístup a vstřícnost. Kvalita, vstřícnost a originalita jsou pro Zbyňka naprostou samozřejmostí.

Lukáš Popelka

www.restaurace-ubytovani.cz ~ lukec.popelka@gmail.com ~ 608 631 198
Pan Bc. Zbyněk Hyrák pro mě vytvářel, spouštěl a administroval mé webové stránky www.krajinka.cz. S jeho profesionálním přístupem, korektností a otevřeným jednáním, jsem byl vždy spokojen a proto s klidným svědomím dále doporučuji svým známým a pracovním kolegům.

Jiří Kovářík

majitel prodejny: krajinka zdravé výživy
www.krajinka.cz ~ krajinka@krajinka.cz ~ 608 044 462
Služeb pana Hyráka jsem využila v rámci konzultace k zahájení vlastního podnikání a zefektivnění činnosti nestátní neziskové organizace, se kterou spolupracuji. Pan Hyrák mi poskytl celou řadu přínosných informací, zodpověděl dotazy a zejména mne zaujala jeho metodika vedení podobných setkání. Pana Hyráka mohu jen doporučit dalším klientům.

Sabina Potluková

s.klepacova@seznam.cz ~ 605 861 827
Setkala jsem se s panem Hyrákem jako s poradcem pro rozjezd podnikání. Je opravdu odborníkem na pravém místě – vysvětlil mi jak odlišit koníček od profese, v čem hledat peníze, jak uvažovat nad cílovou skupinou, s čím počítat při komunikaci se zákazníky a jak se vyvarovat chybám, které mohou mé podnikání ohrozit. Doporučuji! Má úžasné charisma a obrovskou praxi!

Veronika Blanická

volnočasové kulturní vyžití a tvorba www stránek
www.berounmaminkam.cz ~ veronika.blanicka@centrum.cz ~ 773 073 442
Několik let se snažím „dělat“ marketing pro svoji kliniku. Během této doby jsem vystřídal několik zavedených firmiček i několik renomovaných firem. Vždy mi v jejich přístupu něco chybělo. Pracovaly totiž standardně. Držely se zavedených schémat – SEO se dělá takto, web vypadá takto, teď se musí udělat toto… Nepracovaly pro vás. Pracovaly pro sebe. Tento pocit u Zbyňka Hyráka mít nebudete. On pracuje pro vás. A vy ten rozdíl poznáte.

MUDr. Ivan Justan Ph.D.

www.justan.cz ~ info@justan.cz ~ 777 136 908
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS