Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 61-70 z celkem 97 doporučení

Pan Hyrák je neuvěřitelně ochotný a rychlý, otevřel mi oči v mnoha směrech, co se týká zejména využití Google Analytics. Problém, který mě delší dobu trápil, vyřešil doslova za pár minut a navíc přidal spoustu užitečných informací a doporučení.

Andrea Barešová
www.zkusnositko.cz info@zkusnositko.cz 602 139 040

Pan Hyrák je velice profesionální člověk. Práci v oblasti marketingu odvádí přesně dle našich představ. Zprvu jsem váhal, protože marketing není levná záležitost. Ale to co jsem zaplatil naprosto odpovídá tomu, co jsem dostal. Nemůžu nic než pochválit a to moc pozitivních recenzí běžně nepíšu. Těšíme se z naší další spolupráce.

Jiří Pitel
jednatel společnosti iP pro sever s.r.o.
www.iPhoneproSever.cz sacco.g.o@gmail.com 602 343 226

S panem Hyrákem jsem konzultoval nastavení Google Analytics, zaměření PPC a SEO. Oceňuji rozsáhlé zkušenosti a profesionální přístup. Pokud to bude možné, rád se v budoucnu ke spolupráci vrátím.

Ivan Štaubert
www.monn.cz ivan.staubert@gmail.com 608 314 121

Po hodinové konzultaci jsem se dozvěděla spoustu nových informací o PPC, ve kterých se už nějaký ten rok aktivně pohybuji. Víme, na co se dál zaměřit a na co si dávat pozor. Zbyněk je odborník, má přehled napříč odvětvími a je vidět, že ví co dělá. Moc děkujeme!

Veronika Jandová
www.slowhygge.cz veronika@slowhygge.cz 725 084 937

Zbyňka Hyráka mohu jen vřele doporučit. Jeho profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online podnikání napomáhá růstu našeho projektu. Již od března roku 2018 společně utváříme tvář Vingo.cz. Zbyněk se nám stará o PPC kampaně Google Ads a Sklik a zároveň vše měří a vyhodnocuje v nástroji Google Analytics, který pro nás špičkově nastavil. Tato trojkombinace ve Zbyňkových rukách je velice funkční. Zkoušíme pro nás nové věci v oblasti nastavení PPC systémů a hledáme veškeré souvislosti přímo ve webové analytice. Zbyněk vše každodenně kontroluje a optimalizuje na základě vysoce detailních analytických dat, což má za následek naprosto efektivní používání peněz a ekonomický růst našeho projektu. Také jsem velmi vděčný za to, že se nás Zbyněk snaží vzdělávat na úrovni webové analytiky a PPC kampaní. Malý apel na závěr pro ty, kteří přemýšlejí o posunu svého online projektu: Určitě zkoušejte nové věci, ale nezapomínejte vše měřit! Přizvete-li ke svému projektu Zbyňka, nejen že budete vědět co se děje, budete také vědět proč.

Ing. Martin Zábranský
Vingo.cz
www.vingo.cz jsmetuprovas@vingo.cz 602 247 218

I když zůstalo jen u konzultace, vážím si profesionálního a příjemného přístupu a děkuji za spoustu nových informací, které jsem dostala. Rozhodně doporučuji :)

Veronika Kobesová
www.ganga.cz malatidevidasi@seznam.cz 777 812 099

Pan Hyrák nám pomáhal nastavit metriky pro náš e-shop. Spolupráce s ním byla velmi pružná, rychle reagoval na dotazy, vše jasně vysvětlil. Je to odborník na správném místě.

Andrea Moudrá
www.ekonakup.cz andrea.moudra@ekodomov.cz 792 339 292

Zbyněk Hyrák své práci rozumí, komunikace je profesionální. Měření údajů o pohybu našich zákazníků na webu konečně začalo dávat smysl.

Tomáš Hodek
www.ekonakup.cz tomas.hodek@kompostuj.cz 603 425 958

S panem Hyrákem jsem se poprvé potkal na workshopu a ihned mě zaujal jeho přístup a hloubka znalostí. Vzhledem k tomu, že právě v té době jsme začali pozorovat stagnaci výkonu našich PPC kampaní spravovaných agenturou, rozhodli jsme se ho oslovit. I když agentura nám tvrdila, že v nastavených kampaních se již více zlepšení dělat nedá, pan Hyrák nás velmi rychle přesvědčil o opaku. A i když naše spolupráce trvá zatím jen krátce, výsledky se již dostavují. Na panu Hyrákovi velmi oceňujeme perfektní komunikaci, jeho široké znalosti i doporučení, která nám dává, na což jsme u agentur nebyli úplně zvyklí. Vzhledem k tomu budeme určitě v započaté spolupráci pokračovat i nadále. Spolupráci s ním můžeme vřele doporučit!

Michal Doležal
www.tamsin.cz michal@tamsin.cz 602 241 100

Pan Zbyněk opravdu rozumí tomu co dělá, vřele doporučuji. Jsem si jistá, že vás posune dopředu.

Lenka Aranyosiová
www.aranys.cz aranyosiova@aranys.cz 733 515 034