Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 6170 z celkem 88 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Pan Hyrák je neuvěřitelně ochotný a rychlý, otevřel mi oči v mnoha směrech, co se týká zejména využití Google Analytics. Problém, který mě delší dobu trápil, vyřešil doslova za pár minut a navíc přidal spoustu užitečných informací a doporučení.

Andrea Barešová

www.zkusnositko.cz ~ info@zkusnositko.cz ~ 602 139 040
Pan Hyrák je velice profesionální člověk. Práci v oblasti marketingu odvádí přesně dle našich představ. Zprvu jsem váhal, protože marketing není levná záležitost. Ale to co jsem zaplatil naprosto odpovídá tomu, co jsem dostal. Nemůžu nic než pochválit a to moc pozitivních recenzí běžně nepíšu. Těšíme se z naší další spolupráce.

Jiří Pitel

jednatel společnosti iP pro sever s.r.o.
www.iPhoneproSever.cz ~ sacco.g.o@gmail.com ~ 602 343 226
S panem Hyrákem jsem konzultoval nastavení Google Analytics, zaměření PPC a SEO. Oceňuji rozsáhlé zkušenosti a profesionální přístup. Pokud to bude možné, rád se v budoucnu ke spolupráci vrátím.

Ivan Štaubert

www.monn.cz ~ ivan.staubert@gmail.com ~ 608 314 121
Po hodinové konzultaci jsem se dozvěděla spoustu nových informací o PPC, ve kterých se už nějaký ten rok aktivně pohybuji. Víme, na co se dál zaměřit a na co si dávat pozor. Zbyněk je odborník, má přehled napříč odvětvími a je vidět, že ví co dělá. Moc děkujeme!

Veronika Jandová

www.slowhygge.cz ~ veronika@slowhygge.cz ~ 725 084 937
Zbyňka Hyráka mohu jen vřele doporučit. Jeho profesionální přístup a široký rozhled v oblasti online podnikání napomáhá růstu našeho projektu. Již od března roku 2018 společně utváříme tvář Vingo.cz. Zbyněk se nám stará o PPC kampaně Google Ads a Sklik a zároveň vše měří a vyhodnocuje v nástroji Google Analytics, který pro nás špičkově nastavil. Tato trojkombinace ve Zbyňkových rukách je velice funkční. Zkoušíme pro nás nové věci v oblasti nastavení PPC systémů a hledáme veškeré souvislosti přímo ve webové analytice. Zbyněk vše každodenně kontroluje a optimalizuje na základě vysoce detailních analytických dat, což má za následek naprosto efektivní používání peněz a ekonomický růst našeho projektu. Také jsem velmi vděčný za to, že se nás Zbyněk snaží vzdělávat na úrovni webové analytiky a PPC kampaní. Malý apel na závěr pro ty, kteří přemýšlejí o posunu svého online projektu: Určitě zkoušejte nové věci, ale nezapomínejte vše měřit! Přizvete-li ke svému projektu Zbyňka, nejen že budete vědět co se děje, budete také vědět proč.

Ing. Martin Zábranský

Vingo.cz
www.vingo.cz ~ jsmetuprovas@vingo.cz ~ 602 247 218
I když zůstalo jen u konzultace, vážím si profesionálního a příjemného přístupu a děkuji za spoustu nových informací, které jsem dostala. Rozhodně doporučuji :)

Veronika Kobesová

www.ganga.cz ~ malatidevidasi@seznam.cz ~ 777 812 099
Pan Hyrák nám pomáhal nastavit metriky pro náš e-shop. Spolupráce s ním byla velmi pružná, rychle reagoval na dotazy, vše jasně vysvětlil. Je to odborník na správném místě.

Andrea Moudrá

www.ekonakup.cz ~ andrea.moudra@ekodomov.cz ~ 792 339 292
Zbyněk Hyrák své práci rozumí, komunikace je profesionální. Měření údajů o pohybu našich zákazníků na webu konečně začalo dávat smysl.

Tomáš Hodek

www.ekonakup.cz ~ tomas.hodek@kompostuj.cz ~ 603 425 958
S panem Hyrákem jsem se poprvé potkal na workshopu a ihned mě zaujal jeho přístup a hloubka znalostí. Vzhledem k tomu, že právě v té době jsme začali pozorovat stagnaci výkonu našich PPC kampaní spravovaných agenturou, rozhodli jsme se ho oslovit. I když agentura nám tvrdila, že v nastavených kampaních se již více zlepšení dělat nedá, pan Hyrák nás velmi rychle přesvědčil o opaku. A i když naše spolupráce trvá zatím jen krátce, výsledky se již dostavují. Na panu Hyrákovi velmi oceňujeme perfektní komunikaci, jeho široké znalosti i doporučení, která nám dává, na což jsme u agentur nebyli úplně zvyklí. Vzhledem k tomu budeme určitě v započaté spolupráci pokračovat i nadále. Spolupráci s ním můžeme vřele doporučit!

Michal Doležal

www.tamsin.cz ~ michal@tamsin.cz ~ 602 241 100
Pan Zbyněk opravdu rozumí tomu co dělá, vřele doporučuji. Jsem si jistá, že vás posune dopředu.

Lenka Aranyosiová

www.aranys.cz ~ aranyosiova@aranys.cz ~ 733 515 034
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS