Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 81-90 z celkem 97 doporučení

Děkuji panu Hyrákovi za jeho profesionální služby. Během jedné konzultace mi srozumitelně vysvětlil, jaká byla úskalí naší dosavadní spolupráce s tehdejší agenturou. Pochopila jsem, kde nám zbytečně utíkají peníze, jak můžu jejich práci jednoduchými nástroji kontrolovat a proč se nespokojit jen s obecnými reporty výsledků. Těším se na naši další spolupráci.

Kristýna Hilgertová
www.hiko.cz kristyna@inwaterwelive.com 774 084 434

Se Zbyňkem Hyrákem spolupracujeme poměrně dlouho a mohu ho jednoznačně doporučit. Ve všech fázích projektu bývá vždy nesmírně precizní. Velmi oceňuji také jeho trpělivost při vysvětlování mnohdy složité problematiky a to formou, aby se zorientoval i laik.

Zbyněk Sommer
Palmknihy.cz
www.palmknihy.cz zbynek.sommmer@palmknihy.cz 724 078 224

Zbyněk Hyrák je špička ve svém oboru. Má vysoce odborné znalosti, bohaté zkušenosti, přehled a k tomu ještě úžasný dar srozumitelně vysvětlit danou problematiku a najít efektivní řešení. Navíc je komunikativní, rychlý a ve všech směrech spolehlivý. Dle doporučení Zbyňka jsem do našeho webu zapracovala všechny připomínky, podněty a úpravy. Výsledky se dostavily ihned. Mimo jiné se nám výrazně snížila míra okamžitého opuštění a zvýšila doba trvání relace. Okamžitě také vyskočil ve vyhledávaných stránkách odkaz na rezervace a zvýšil se jejich počet cca o 20 %,... a tak bych mohla ve výčtu výborných výsledků pokračovat. Se Zbyňkem budeme do budoucna dále spolupracovat, protože opravdu ví o čem mluví. Vřele doporučuji.

Renáta Polišenská
Hotel Slunce
hotelslunce.jeseniky.com hotelslunce@jeseniky.com 777 818 592

Spolupráci s p. Hyrákem velmi doporučuji. Z toho důvodu, že své řemeslo velice dobře zná ze všech možných úhlů a dokáže klientovi doporučit optimální cestu, která je vhodná právě pro něj. Své výklady zároveň přizpůsobí chápavosti klienta, což je také velmi cenná vlastnost. 100% doporučuji.

Dagmar Řepková
www.beautygurucz.cz drepkova@luxuryguide.cz 776 802 905

S panem Hyrákem jsme navázali spolupráci zejména pro optimalizaci a náhled na web pro budoucí reklamní kampaně. Na doporučení jsme jako první provedli úpravu Google Analytics, kde nám p. Hyrák identifikoval a opravil nekorektní data a problémy se správným propisováním dat z našeho e-shopu. Také provedl přípravu Google Analytics pro správné měření reklamních sestav. Nyní máme možnost lépe sledovat problémy našeho webu a požadavky zákazníků. Do budoucna jsme rozhodnuti s p. Hyrákem pokračovat na tvorbě reklamních kampaní, nyní je příprava na naší straně.

Lubomír Unar
www.unar-nabytek.cz info@unar-nabytek.cz 736 220 275

Pan Hyrák mi věnoval zdarma cca hodinu svého času a vše mi srozumitelně a věcně vysvětlil. I když jsme uzavřeli spolupráci s jinou marketingovou firmou, upozornil nás na co si dávat pozor, co kontrolovat a jak z této spolupráce vytěžit maximum, za což jsem mu velice vděčná. Nabídl nám vysvětlení měsíčních přehledů a analýz. Pana Hyráka v budoucnu určitě oslovíme znova s pomocí PPC a SEO. U něj máte již po 3 minutách hovoru jistotu, že opravdu rozumí tomu co dělá, navíc má výbornou schopnost vše vysvětlit i úplnému laikovi. Pana Hyráka ráda doporučuji.

Petra Kulagová
Nununana.cz
www.nununana.cz p.kulagova@post.cz 608 445 020

Pan Zbyněk pro nás zpracovával správné nastavení Google Analytics a dal vše do pořádku po předchozím amatérovi. Moc si jeho práce vážím, udělal i věci navíc, které bylo potřeba doopravit. Vše mi poté vysvětlil a prošel se mnou jednotlivé funkce měření. Děkuji a doporučuji!

Iva Tilečková
obchod.isinterier.cz isinterier@gmail.com 774 691 126

Pan Zbyněk Hyrák je profesionál znalostmi i vystupováním. Díky němu jsme u nás ve firmě pochopili, že nastavení Google Analytics a následný sběr dat opravdu není jen tak a vyžaduje pečlivou analýzu.

Bc. Radana Polešáková
www.sitport.cz polesakova@plzen.eu 605 378 604

Naprostá špička ve svém oboru s příkladně profesionálním přístupem. Vše vždy naprosto přesně v termínu včetně podrobného komentáře a vysvětlení, což jako laik velice oceňuji. Doposud jedna z nejlepších spoluprací za 15 let v oblasti IT.

Zdeněk Zíma
majitel firmy
www.naradi-praha.cz hzprofi@hzprofi.cz 603 261 803

Pan Hyrák patří mezi nejlepší ve svém oboru a jeho dovednosti předčí i jeho pověst a skvělé recenze, které má. Pokud si nejste jisti, zda vám někde něco neuniká z pohledu dat či nastavení na webu a v reklamách, nebo v GA, doporučím jeho práci i jednání. Zbyněk pomáhal a dělal analýzu ohledně nastavení G-ADS, GA a ještě nad rámec prověřil GTM, zda není někde nějaká chyba, která by zkreslovala data. Doporučím i pro lidi, kteří se absolutně neorientují ve světě dat, jelikož pan Hyrák dokáže mluvit i řečí normálních lidí, ne pouze řečí analytiků a markeťáků.

Petr Kratochvíl
administrátor
www.erpi-domov.cz petr.kratochvil98@gmail.com 723 943 976