Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 9. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 8185 z celkem 85 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Děkuji panu Hyrákovi za jeho profesionální služby. Během jedné konzultace mi srozumitelně vysvětlil, jaká byla úskalí naší dosavadní spolupráce s tehdejší agenturou. Pochopila jsem, kde nám zbytečně utíkají peníze, jak můžu jejich práci jednoduchými nástroji kontrolovat a proč se nespokojit jen s obecnými reporty výsledků. Těším se na naši další spolupráci.

Kristýna Hilgertová

www.hiko.cz ~ kristyna@inwaterwelive.com ~ 774 084 434
Se Zbyňkem Hyrákem spolupracujeme poměrně dlouho a mohu ho jednoznačně doporučit. Ve všech fázích projektu bývá vždy nesmírně precizní. Velmi oceňuji také jeho trpělivost při vysvětlování mnohdy složité problematiky a to formou, aby se zorientoval i laik.

Zbyněk Sommer

Palmknihy.cz
www.palmknihy.cz ~ zbynek.sommmer@palmknihy.cz ~ 724 078 224
Zbyněk Hyrák je špička ve svém oboru. Má vysoce odborné znalosti, bohaté zkušenosti, přehled a k tomu ještě úžasný dar srozumitelně vysvětlit danou problematiku a najít efektivní řešení. Navíc je komunikativní, rychlý a ve všech směrech spolehlivý. Dle doporučení Zbyňka jsem do našeho webu zapracovala všechny připomínky, podněty a úpravy. Výsledky se dostavily ihned. Mimo jiné se nám výrazně snížila míra okamžitého opuštění a zvýšila doba trvání relace. Okamžitě také vyskočil ve vyhledávaných stránkách odkaz na rezervace a zvýšil se jejich počet cca o 20 %,... a tak bych mohla ve výčtu výborných výsledků pokračovat. Se Zbyňkem budeme do budoucna dále spolupracovat, protože opravdu ví o čem mluví. Vřele doporučuji.

Renáta Polišenská

Hotel Slunce
hotelslunce.jeseniky.com ~ hotelslunce@jeseniky.com ~ 777 818 592
Spolupráci s p. Hyrákem velmi doporučuji. Z toho důvodu, že své řemeslo velice dobře zná ze všech možných úhlů a dokáže klientovi doporučit optimální cestu, která je vhodná právě pro něj. Své výklady zároveň přizpůsobí chápavosti klienta, což je také velmi cenná vlastnost. 100% doporučuji.

Dagmar Řepková

www.beautygurucz.cz ~ drepkova@luxuryguide.cz ~ 776 802 905
S panem Hyrákem jsme navázali spolupráci zejména pro optimalizaci a náhled na web pro budoucí reklamní kampaně. Na doporučení jsme jako první provedli úpravu Google Analytics, kde nám p. Hyrák identifikoval a opravil nekorektní data a problémy se správným propisováním dat z našeho e-shopu. Také provedl přípravu Google Analytics pro správné měření reklamních sestav. Nyní máme možnost lépe sledovat problémy našeho webu a požadavky zákazníků. Do budoucna jsme rozhodnuti s p. Hyrákem pokračovat na tvorbě reklamních kampaní, nyní je příprava na naší straně.

Lubomír Unar

www.unar-nabytek.cz ~ info@unar-nabytek.cz ~ 736 220 275
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS